Találatok a Independiente címkére

Találatok száma: 35

Kép: „retróbb” mezt még nem csináltak, mint az argentinoké

2018-04-22 15:09:50

Egészen különleges mezzel rukkolt elő az argentin élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Independiente. A csapat a klub történetének harmadik bajnoki címét szerezte meg 70 évvel ezelőtt, most, az évfordulón pedig a klub a Puma segítségével piacra dobott egy új trikót – amely a megszólalásig hasonlít az 1948-as bajnokcsapatéra!

mez argentin bajnokság Puma Independiente Argentína

Man. City: Agüero már tudja, mikor és kihez távozik

2018-03-26 08:58:28

Sergio Agüero újfent megerősítette, hogy szerződése lejártával elhagyja a Manchester Cityt, és visszatér nevelőegyesületéhez, az argentin Independientéhez.

Sergio Agüero Manchester City Independiente

Dél-amerikai szuperkupa: 22 év után újra a Gremio a trónon

2018-02-22 07:07:10

A brazil Gremio nyerte meg a labdarúgó dél-amerikai szuperkupát (Recopa Sudamericana), a fináléban 0–0 után tizenegyesekkel legyőzte az argentin Independientét.

dél-amerikai szuperkupa Independiente Gremio

Atalanta: banális hiba miatt hiúsult meg a középpályás kölcsönszerződése

2018-01-27 11:25:27

Egy fordítószoftver akadályozta meg, hogy Bryan Cabezas a szezon hátralévő részében Argentínában játszhasson kölcsönben. A kolumbiai középpályás így egyelőre kénytelen az Atalantánál maradni.

olasz labdarúgás Independiente Bryan Cabezas Atalanta

Copa Sudamericana: az Independiente nyerte meg a trófeát

2017-12-14 10:01:42

Az argentin Independiente labdarúgócsapata nyerte meg a második számú dél-amerikai kupasorozatot, a Copa Sudamericanát, miután a döntő visszavágóján döntetlent ért a brazil Flamengo vendégeként a legendás Maracana Stadionban.

Independiente Gremio Copa Sudamericana

Copa Sudamericana: az Independiente szerzett előnyt a döntőben

2017-12-07 11:01:44

Az Independiente hazai pályán 2–1-re legyőzte a Flamengót, így minimális előnyből várhatja a második számú dél-amerikai kupasorozat, a Copa Sudamericana döntőjének jövő heti visszavágóját.

Independiente Flamengo Copa Sudamericana

Man. City: Agüero két év múlva visszatérhet nevelőegyesületéhez

2017-11-09 14:32:46

Szerződésének lejártakor, 2019-ben visszatérhet nevelőegyesületéhez, az argentin Independientéhez Sergio Agüero, a Manchester City futballistája.

Sergio Agüero Real Madrid Milan Manchester City Independiente Milan

Argentína: debütált Agüero testvére, különös egybeeséssel

2016-05-01 15:41:58

Jegyezzük meg a nevet: Gastón Castillo. Szombaton az Independiente színeiben debütált az argentin labdarúgó-bajnokságban Gastón Castillo, a Manchester Cityben futballozó Sergio Agüero 18 éves testvére.

Sergio Agüero Independiente Gastón Castillo Argentína

Man. City: Agüero döntött, a világbajnokság után hazatér

2016-03-10 20:21:22

Nem hosszabbítja meg 2018 nyarán lejáró szerződését Sergio Agüero, a Manchester City argentin válogatott labdarúgója, bejelentette, hogy az oroszországi világbajnokság után hazatér az Independientéhez.

argentin labdarúgás angol labdarúgás Sergio Agüero Manchester City Independiente

Videó: fantasztikus mozdulattal mentett pontot csattanóként

2016-02-22 09:41:48

Lisandro López szenzációs megoldással mentett pontot a Racing Clubnak az Independiente elleni argentin bajnoki labdarúgó-mérkőzésen (1–1). A találat a 90. percben esett, öt perccel azután, hogy a hazaiak megszerezték a vezetést, azaz igazán izgalmas végjátékot láthattak a nézők.

videó Racing Club Lisandro López Independiente

Man. City: Agüero meggondolta magát, tovább marad – sajtóhír

2016-02-07 18:44:17

A goal.com információja szerint Sergio Agüero 2020-ig szerződést hosszabbít az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Premier League) szereplő Manchester Cityvel.

szerződéshosszabbítás Sergio Agüero Premier League Manchester City Independiente

Videó: élmény nézni a 17 éves Agüero csodálatos szólóját

2016-01-09 14:23:22

A 101 Great Goals sportportál előásta a múltból Sergio Agüero (Manchester City) talán legszebb gólját, amelyet a támadó még 17 évesen, 2005. szeptember 11-én szerzett nevelőegyesületében, az argentin Independientében. A csatár nagyszerű szólót követően (még a bedobott pénztárgépszalaggal is „megküzdött”) talált be a Racing Club kapujába, ő szerezte csapata negyedik gólját az Independiente 4–0-s sikerét hozó találkozón. Nézze meg a találatot!

argentin labdarúgás Sergio Agüero Independiente

Man. City: nem hosszabbít Agüero, elmondta, hol folytatja!

2015-12-03 11:06:04

Sergio Agüero, a Manchester City klasszisa az angol szurkolók legnagyobb döbbenetére most elárulta, hogy nem hosszabbít a manchesteriekkel, sőt már azt is tudja, hol folytatja.

átigazolás nemzetközi átigazolás angol foci Sergio Agüero Premier League PL

Darwin-díjas tolvaj: élőben adta a tévé, ahogy a stadionból lop!

2015-05-12 15:09:46

Ha az ember bűncselekményre szánja el magát, jobban teszi, ha azt a lehető legkevesebb szempár látja. Ez finoman szólva sem sikerült Dél-Amerika legszerencsétlenebb tolvajának.

tolvaj Independiente Boca Juniors

Argentína: rögtön visszajutottak az élvonalba, Agüero gratulált

2014-06-11 22:06:36

Egy évvel a történelmi kiesés után az Independiente labdarúgócsapata visszajutott az argentin élvonalba.

argentin foci Sergio Agüero Independiente

Videó: elképesztő gólt sarkazott a 19 éves argentin

2014-05-04 14:26:14

Az argentin másodosztályú labdarúgó-bajnokság 36. fordulójában a Banfield 4–0-ra nyert a mendozai Independiente Rivadavia ellen. A találkozó 76. percében Mauricio Asenjo gólja alakította ki a végeredményt. A 19 éves argentin támadó az alapvonal közeléből érkező beadás után sarokkal juttatta a labdát a hosszú alsóba. Íme!

videó Mauricio Asenjo Independiente Banfield

Videó: félpályás szóló, bombagól a Libertadores-kupában

2014-02-19 14:46:26

A Libertadores-kupa keddi játéknapján az ecuadori Independiente Del Valle a chilei Union Espanolát fogadta (2–2). A vendégek csatára, Sebastián Jaime fantasztikus gólt lőtt, ráadásul Cristian Chávez félpályás szóló után tálalt csapattársa elé.

Sebastián Jaime Libertadores-kupa Independiente Cristian Chávez

Búcsúzó Barca-edző, káosz Brazíliában - de mit csinál Blatter?

2013-12-23 13:45:56

A labdarúgás nem csupa örömittas trófeaemelgetés, fanfáros-mosolygós sztárigazolás, stadionavatás; mint az élet bármely alrendszerének, a futballnak is megvannak a szomorú és tragikus eseményei. Ha magyar szemmel nézzük 2013-at, akkor hirtelenjében a bukaresti 0–3, az amszterdami 1–8, kupacsapataink leégése és mindenekelőtt Akeem Adams tragédiája sejlik fel a sportág árnyékos oldaláról. Összeállításunkban a világ labdarúgásának tíz olyan jelenségét, eseményét gyűjtöttük össze, amivel a nemzetközi sajtó kiemelt terjedelemben foglalkozott idén – nem dicsérő strófákat zengve.

fogadási csalás foci-vb Leonardo Konföderációs Kupa Josip Simunic Independiente

Videó: így kell győztes gólt lőni 55 méterről

2013-12-08 18:45:10

Az argentin másodosztályú labdarúgó-bajnokság 21. fordulójában elképesztő góllal nyert 1–0-ra a Patronato otthonában az Independiente. Marcelo Vidal fogta magát a 88. percben, és 55 méterről kapura lőtt egy szabadrúgást, a kapus pedig tehetetlen volt.

videó bombagól Independiente Argentína

Videó: szenzációs félpályás góllal büntetett Vidal

2013-12-08 10:06:59

Az argentin másodosztályú labdarúgó-bajnokság 21. fordulójában az Independiente 1–0-ra nyert a Patronato otthonában. A találkozót a 87. percben Marcelo Vidal döntötte el egy óriási góllal. Tekintse meg, érdemes!