Találatok a ICC címkére

Találatok száma: 45

Felkészülés: Joao Félix vezetésével az Atlético legyőzte a Juventust

2019-08-10 19:09:51

A nyári Nemzetközi Bajnokok Kupája (ICC) sorozat utolsó mérkőzését Stockholmban játszották, ahol az Atlético Madrid a nyáron igazolt Joao Félix vezérletével a szünetben 2–1-re vezetett a Juventus ellen, s a végén izgalmas második félidőt követően meg is nyerte a találkozót.

felkészülés Nemzetközi Bajnokok Kupája Juventus Joao Félix ICC Atlético Madrid

Felkészülés: 90 perc alatt nem bírt egymással a Tottenham és az Inter

2019-08-04 19:03:19

Egy-egyes döntetlent hozott a Tottenham és az Internazionale összecsapása a Nemzetközi Bajnokok Kupája felkészülési tornán, végül tizenegyesekkel az olasz csapat kerekedett felül.

olasz labdarúgás angol labdarúgás Tottenham Nemzetközi Bajnokok Kupája Internazionale Inter

ICC: az MU tizenegyesekkel múlta felül a Milant

2019-08-03 21:11:12

A Manchester United a 2–2-es rendes játékidőt követően tizenegyesekkel múlta felül a Milant a Nemzetközi Bajnokok Kupája (ICC) felkészülési torna szombati mérkőzésén.

Nemzetközi Bajnokok Kupája Milan Manchester United ICC

ICC: a Milan a második meccsét is elvesztette 1–0-ra – videó

2019-07-28 23:11:10

A Nemzetközi Bajnokok Kupájában a portugál Benfica 1–0-ra legyőzte az olasz élvonalbeli Milant az Egyesült Államokban.

ICC Benfica AC Milan

Real Madrid: Zidane reakciójából látszik, mennyire nagy a baj…

2019-07-28 08:36:49

Mint azt valószínűleg már sokan tudják, a Real Madrid óriási meglepetésre 7–3-as, megalázó vereséget szenvedett az Atlético Madridtól a Nemzetközi Bajnokok Kupája (ICC) nevű felkészülési tornán. És a meccset látva nemcsak a szurkolóknál, hanem Zinédine Zidane-nál is betelt a pohár.

Zinédine Zidane Real Madrid Nemzetközi Bajnokok Kupája ICC Atlético Madrid

Felkészülés: az Atl. Madrid csúnyán kitömte a Real Madridot

2019-07-27 07:12:52

Az Atlético Madrid labdarúgócsapata a Nemzetközi Bajnokok Kupája (ICC) nevű felkészülési tornán 7–3-ra legyőzte a szintén spanyol Real Madridot.

felkészülési mérkőzés Real Madrid Nemzetközi Bajnokok Kupája ICC Diego Costa Atlético Madrid

ICC: két piros lap, feltámadás – a Real 11-esekkel legyőzte az Arsenalt

2019-07-24 08:09:44

Három Nemzetközi Bajnokok Kupája-mérkőzést rendeztek magyar idő szerint szerda hajnalban az Egyesült Államokban. A Real Madrid kétgólos hátrányból tizenegyesekkel nyert az Arsenal ellen, a Bayern München egy góllal legyőzte az AC Milant, az Atlético Madrid pedig gól nélküli rendes játékidőt követően tizenegyespárbajban bizonyult jobbnak a Guadalajaránál.

felkészülés Real Madrid ICC Guadalajara Bayern München Atlético Madrid

ICC: elképesztő Kane-gól, a Spurs legyőzte a Juvét – videó

2019-07-21 15:44:08

Harry Kane álomgóljával a Tottenham 3–2-re legyőzte a Juventust a Nemzetközi Bajnokok Kupája (ICC) felkészülési tornán.

Tottenham Nemzetközi Bajnokok Kupája Juventus ICC Harry Kane

ICC: magabiztos győzelemmel kezdett a Benfica – videó

2019-07-20 23:47:41

Győzelemmel mutatkozott be a Benfica a Nemzetközi Bajnokok Kupája (ICC) idei kiírásában: a portugál labdarúgócsapat 3–0-ra verte a mexikói Guadalajarát az egyesült államokbeli Santa Clarában magyar idő szerint szombat késő este lejátszott mérkőzésen.

Nemzetközi Bajnokok Kupája ICC Guadalajara Benfica

ICC: egygólos meccsen nyert a MU az Inter ellen

2019-07-20 15:37:06

A Manchester United labdarúgócsapata 1–0-ra legyőzte az olasz Intert a Nemzetközi Bajnokok Kupája felkészülési tornájának első fordulójában.

Mason Greenwood Manchester United Inter ICC Bajnokok Nemzetközi Kupája

ICC: hajrában szerzett góllal verte meg a Bayernt az Arsenal

2019-07-18 07:28:16

Túl vagyunk az első rangadón a Nemzetközi Bajnokok Kupája (ICC) felkészülési torna idei kiírásában: az Arsenal Eddie Nketiah 88. percben szerzett góljával 2–1-re legyőzte a Bayern Münchent.

Nemzetközi Bajnokok Kupája ICC Bayern München Arsenal

ICC: a Roma visszalép a korai El-selejtezők miatt

2019-06-13 09:51:09

Az olasz élvonalbeli AS Roma mégsem vesz részt a nyári Nemzetközi Bajnokok Kupája (ICC) felkészülési tornán, mert már a második selejtezőkörben pályára lép az Európa-ligában.

felkészülés Serie A Roma ICC Európa-liga El

ICC: madridi derbit rendeznek New Jerseyben a nyáron

2019-03-27 21:28:04

A Real Madrid és az Atlético Madrid július 26-án a New Jersey-i MetLife Stadionban mérkőzik meg a Nemzetközi Bajnokok Kupája (ICC) idei kiírásában.

Real Madrid Nemzetközi Bajnokok Kupája ICC Atlético Madrid

Juventus: a nyáron elkerülik az Egyesült Államokat CR botránya miatt

2019-03-21 10:51:40

Amerikai lapértesülés szerint az olasz élvonalbeli Juventus idén nyáron nem az Egyesült Államokban, hanem Ázsiában játszik felkészülési mérkőzéseket a Nemzetközi Bajnokok Kupája (ICC) keretein belül Cristiano Ronaldo nemierőszak-gyanús ügye miatt.

nemi erőszak Kathryn Mayorga Juventus ICC Cristiano Ronaldo

ICC: egyetlen gól döntött az Atlético–Inter meccsen

2018-08-11 23:05:58

A húszesztendős Lautaro Martínez első félidei találatával az Internazionale nyerte meg a Nemzetközi Bajnokok Kupája (ICC) szombat esti mérkőzését az Atlético Madrid ellen.

Inter ICC Bajnokok Nemzetközi Kupája Atlético Madrid

ICC: a Real negyedóra alatt elintézte a Romát – videó

2018-08-08 07:39:58

A Bajnokok Ligája-címvédő Real Madrid 2–1-re legyőzte az AS Romát a Nemzetközi Bajnokok Kupája (ICC) keddi játéknapján New Jerseyben.

Roma Real Madrid ICC

ICC: a Chelsea veterán kapusa lett a csata hőse

2018-08-07 22:55:59

Tizenegyesek döntöttek a Nemzetközi Bajnokok Kupája (ICC) kedd esti londoni mérkőzésén: a gól nélküli döntetlent követően a Chelsea szétlövésben győzte le a Lyont.

Torino Napoli Lyon Liverpool ICC Chelsea

ICC: a Real a Juventust, a Milan a Barcelonát verte meg

2018-08-05 08:28:52

A Nemzetközi Bajnokok Kupájában, magyar idő szerint vasárnap hajnalban az Egyesült Államokban a Real Madrid a kétgólos Marco Asensio vezérletével 3–1-re győzött a Cristiano Ronaldo nélkül felálló Juventus ellen, míg az AC Milan André Silva 93. percben lőtt góljával verte meg 1–0-ra a világbajnokságon szerepelt játékosait, köztük Lionel Messit továbbra is nélkülöző FC Barcelonát.

Real Madrid Juventus ICC Barcelona AC Milan

ICC: egy gól döntött az Inter és a Lyon meccsén

2018-08-04 22:10:36

Az Inter a nyáron szerződtetett Lautaro Martínez góljával 1–0-ra legyőzte a Lyont a Nemzetközi Bajnokok Kupája szombati mérkőzésén.

Nemzetközi Bajnokok Kupája Lyon Inter ICC

Videó: „Karius, Karius!” – a realosok De Geát trollkodták

2018-08-02 09:51:45

Marco Asensio és Lucas Vázquez, a Real Madrid spanyol válogatott  két játékosa a keddi, Manchester United elleni Nemzetközi Bajnokok Kupája-meccs (1–2) előtt a honfitárs David de Geát, az angolok kapusát heccelte.