Találatok a HSV címkére

Találatok száma: 144

Hamburg: kiestek, a szurkolók „felgyújtották” a stadiont

2018-05-12 17:47:42

Mint arról beszámoltunk, a Hamburg–Mönchengladbach meccs időlegesen félbeszakadt a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság utolsó fordulójában, miután a Wolfsburg győzelmével biztossá vált, hogy 55 év után kiesett a HSV a Bundesliga első osztályából. Íme, a Hamburg szurkolóinak gyújtogatása, ami miatt 17 percig állt a játék a találkozó ráadásában!

videó pirotechnika német labdarúgás német foci német bajnokság Wolfsburg

Bundesliga: mészárszék – a HSV 8 év alatt 51 gólt kapott Münchenben

2018-03-10 19:52:40

Lassan megáll a Hamburger SV Bundesliga-órája: az északnémet kikötőváros első számú labdarúgóklubja a Bundesliga megalakítása óta még sosem esett ki az élvonalból, ám a másodosztály egyre közelebb van. A HSV szombaton a listavezető Bayern München otthonában szenvedett katasztrofális, 6–0-s vereséget, folytatva egy olyan negatív sorozatot, amely alighanem páratlan a kontinentális futballban.

Hamburg HSV Bundesliga Bayern München Allianz Arena

HSV: az edző bízik benne, hogy nem áll meg az órájuk

2018-03-01 16:40:26

Együttese nehéz helyzete ellenére is bízik a bennmaradásban Bernd Hollerbach, a Hamburger SV labdarúgócsapatának vezetőedzője.

német foci Hamburg HSV Bundesliga Bernd Hollerbach

Bayern München: Fazekas Árpádékat ünneplik márciusban

2018-01-26 14:22:17

A 88 éves Fazekas Árpádot ünneplik márciusban a Bayern München meccsén. A korábbi kapust az 1957-ben kupagyőztes csapat tagjaként köszöntik az Allianz Arénában március 10-én, a Hamburg elleni bajnokin – számolt be róla a FourFourTwo magyar kiadása.

Német Kupa HSV Fazekas Árpád Bayern München

Videó: elképesztő, mit védett be a német válogatott kapus

2017-11-04 16:20:39

A nyolc meccs óta nyeretlen Hamburg már a 20. percben előnybe került a VfB Stuttgart ellen a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 11. fordulójában. Igaz, a gólhoz a stuttgartiak hatszoros német válogatott kapusa, Ron-Robert Zieler is kellett… És akkor még finomak voltunk.

öngól német foci német bajnokság VfB Stuttgart Stuttgart Ron-Robert Zieler

FTC: Eszem ágában sincs váltani – Doll a hamburgi hírekről

2017-11-03 00:17:19

A zöld-fehérek vezetőedzője, Thomas Doll is hallott a hamburgi pletykákról, de tudja, hogy az ő nevével csak  riogatnak, míg az új szövetségi kapitányról, Georges Leekensről egyelőre óvatosan fogalmaz.

válogatott magyar válogatott Thomas Doll Magyarország Hamburg HSV

Bundesliga: 51 perc emberelőny, egygólos Bayern-siker Hamburgban

2017-10-21 20:27:33

A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 9. fordulójában a Bayern München idegenben 1–0-ra legyőzte a 39. percről kezdve emberhátrányban játszó HSV-t, így pontszámban beérte a listavezető Dortmundot.

Hamburg HSV Bundesliga Bayern München

Légiósok: 16 éves magyar tehetségről áradozik a Bild

2017-08-24 12:16:40

A német Bild nem fukarkodik a pozitív jelzőkkel Beke Péter kapcsán: a Bundesligában szereplő Hamburg U17-es futballcsapatában remek teljesítményt nyújt a magyar tehetség.

német foci légiósok Hamburg HSV Ferencváros FTC

Német Kupa: nagyot égett a HSV, majdnem követte a Stuttgart is

2017-08-13 17:40:42

Gulácsi Péter csapata, az RB Leipzig és Megyeri Balázs együttese, a Greuther Fürth is 5–0-ra nyert idegenben a labdarúgó Német Kupa 1. fordulójában.

RB Leipzig Pintér Ádám Osnabrück Német Kupa Megyeri Balázs Hamburg

Bundesliga: továbbra is osztályozós helyen a HSV

2017-05-07 17:29:26

A Hamburg hazai pályán gól nélküli döntetlent játszott a közvetlenül előtte található Mainzzal, így továbbra is osztályozós helyen áll a német labdarúgó-bajnokság élvonalában.

német foci Mainz Hamburg HSV Bundesliga

Bundesliga: megtámadták a derbire tartó HSV buszát – képek

2017-04-16 15:12:45

Hazai „szurkolók” egy csoportja megdobálta a vendégek csapatbuszát a Werder Bremen–Hamburg északnémet futballderbi előtt.

szurkolói rendbontás német foci busz Werder Bremen Hamburg HSV

Bundesliga: a sereghajtó legyőzte a Leipziget, élen a Bayern!

2016-12-10 17:25:25

A német labdarúgó Bundesliga 14. fordulójában a Bayern München kiütötte a Wolfsburgot, és visszavette a vezetést a tabellán, miután az RB Leipzig nagy meglepetésre kikapott az Ingolstadttól! A lipcseiek kapuját most is Gulácsi Péter védte, Kalmár Zsolt a kispadon ült. Kleinheisler László csereként szállt be a Freiburgban kikapó Darmstadtba. A Borussia Dortmund a hajrában csent pontot Kölnből, míg a HSV az Augsburg legyőzésével menekül a kieső zónából.

Wolfsburg Thomas Müller Robert Lewandowski RB Leipzig Marco Reus Köln

Bundesliga: a HSV Kleinheislerék ellen szerezte meg első győzelmét

2016-12-04 17:27:48

Kleinheisler László 74 percnyi játéklehetőséget kapott, csapata, a Darmstadt hazai pályán 2–0-s vereséget szenvedett a Hamburger SV-tól a német labdarúgó Bundesliga 13. fordulójának vasárnap délutáni mérkőzésén. Ez volt a HSV első győzelme a 2016–17-es bajnoki szezonban! A forduló záró mérkőzésén az Augsburg 1–1-es döntetlent játszott az Eintracht Frankfurttal, Huszti Szabolcsnak szintén 74 percnyi bevetés jutott.

Michael Gregoritsch Kleinheisler László Hamburg HSV Darmstadt Bundesliga

Bundesliga: Huszti dobogóra repítette csapatát, gól és gólpassz a Dortmund ellen!

2016-11-26 17:25:45

Huszti Szabolcs volt a hőse az Eintracht Frankfurt–Borussia Dortmund találkozónak a német Bundesliga 12. fordulójában: góllal és gólpasszal járult hozzá a 2–1-es frankfurti sikerhez. Szalai Ádám először a Bundesliga-szezonban a Hoffenheim kezdőcsapatába került, egy félidő után lecserélték, csapata ikszelt Mönchengladbachban. A Köln az Augsburggal, az Ingolstadt a Wolfsburggal ikszelt, és döntetlenre végződött a Hamburger SV–Werder Bremen Nordderby is.

Wolfsburg Werder Bremen Szalai Ádám Pierre-Emerick Aubameyang Köln Ingolstadt

Bundesliga: a HSV nyeretlen, a Hoffenheim veretlen maradt

2016-11-20 17:28:47

Továbbra is őrzi veretlenségét a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban a Hoffenheim, és továbbra is nyeretlen a sereghajtó HSV: a két csapat 2–2-es döntetlent játszott a Bundesliga vasárnap délutáni mérkőzésén. A Hoffenheim magyar légiósa, Szalai Ádám nem kapott játéklehetőséget.

Szalai Ádám Sandro Wagner Nicolai Müller Hoffenheim Hamburg HSV

Doll egyszer megmentette őket, de most már aligha fogja bármi is

2016-11-09 16:05:37

Ketyeg egy óra a hamburgi stadionban – kék-fehér-fekete, és digitális. A Hamburger SV Bundesligában eltöltött idejét számlálja. A német élvonal dinoszaurusza 1919 óta szerepel az élvonalban; a Bundesliga megalapítása, 1963 óta az első osztály tagja, egyedüli ilyen csapatként. Az óra lenullázása nagyon érik – a HSV évek óta a szakadék szélén táncol, 2016 őszén pedig rosszabb helyzetben van, mint valaha.

válság Uwe Seeler Hamburger SV Hamburg HSV Bundesliga

Bundesliga: kihagyott 11-es után tripla, a Hertha előtt a Köln

2016-10-30 19:30:44

A negyedik helyre lépett előre a német labdarúgó Bundesliga tabelláján az 1. FC Köln, amely Anthony Modeste vezérletével győzte le a sereghajtó Hamburgot.

Köln Hamburger SV HSV Bundesliga 1. FC Köln

Bundesliga: Dárdai érett Herthát, Gisdol remek Dárdai-csapatot látott

2016-10-01 19:46:10

Vedad Ibisevic győzelmet jelentő duplával ünnepelte kislánya, Dina születését, a Hertha BSC a Hamburger SV elleni 2–0-s sikerrel a listavezető Bayern München nyomában van a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban. Dárdai Pál csapata története során még nem kezdte ilyen jól a Bundesliga-szezont, nem csoda, hogy a magyar szakvezető elégedetten nyilatkozott.

Markus Gisdol Hertha Hertha Hamburg HSV Dárdai Pál

Bundesliga: Dárdai szárnyaló Herthája az otthon botló Bayern nyomában

2016-10-01 17:16:38

A listavezető Bayern München meglepetésre pontokat vesztett az 1. FC Köln ellen (1–1) a német labdarúgó Bundesliga 6. fordulójában. Dárdai Pál csapata, a Hertha BSC a Hamburg legyőzésével folytatta remek szereplését, és csak három ponttal van a Bayern mögött. Szalai Ádám csereként állt be a veretlenségi sorozatát idegenbeli sikerrel folytató Hoffenheimbe, Kleinheisler László 80 percet kapott az őt a Darmstadtnak kölcsönadó Werder Bremen ellen. Huszti Szabolcs 75 percet játszott, csapata, az Eintracht Frankfurt alulmaradt Freiburgban. A forduló érdekessége, hogy a bajnokság mind a négy veretlen csapata (Bayern, Köln, RB Leipzig, Hoffenheim) folytatni tudta szériáját a 6. körben.

Werder Bremen Vedad Ibisevic Szalai Ádám Kleinheisler László Joshua Kimmich Ingolstadt

Hertha: Dárdai az „új seprű-effektustól” tart

2016-09-30 14:40:58

A Hertha BSC a hétvégén a HSV ellen folytatja szereplését a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Bundesliga). A berlini együttes új csapatrekordot állíthat fel egy újabb sikerrel, de óvatosságra adhat okot, hogy a HSV-nél edzőváltozás történt, ez pedig általában jó hatással van a játékosokra.