Találatok a Hollandia címkére

Találatok száma: 1101

Női Eb: nem ért továbbjutást a belga csodagól – videó

2017-07-24 21:58:31

A házigazda hollandok 2–1-re legyőzték a belgákat a női Európa-bajnokság csoportkörének harmadik fordulójában, így hibátlan teljesítménnyel, csoportelsőként jutottak be a legjobb nyolc közé.

női labdarúgás  női foci  női Európa-bajnokság  női Eb  Norvégia  Hollandia

Vizes vb: elutasították a holland női pólósok óvását

2017-07-23 15:50:36

Mint ismert, a magyarországi vizes világbajnokságon érdekelt holland női vízilabda-válogatott megóvta az oroszok elleni mérkőzést.

óvás  vízilabda  vizes vb  Hollandia  FINA 2017

Női Eb: a legutóbbi ezüstérmes a második meccsén is kikapott

2017-07-20 22:19:21

A házigazda hollandok a második meccsüket is megnyerték a női labdarúgó Európa-bajnokságon, a norvégok után a dánokat győzték le 1–0-ra. Az A-csoport másik mérkőzésén Norvégia két góllal kikapott Belgiumtól.

Vizes vb: Pankráció volt a medencében – Bujka

2017-07-20 22:17:01

Mint arról beszámoltunk, a magyar női vízilabda-válogatott 10–8-ra legyőzte Hollandiát a vizes világbajnokságon, ezzel megnyerte csoportját, és bejutott a negyeddöntőbe. A mérkőzés után Bujka Barbara elárulta: valóságos pankráció volt a medencében.

vízilabda  vizes vb  magyar női vízilabda-válogatott  Hollandia  FINA 2017

Vizes vb: Bíró Attila elmondta, mi volt a kulcs a hollandok ellen

2017-07-20 22:05:07

Bíró Attila, a Hollandiát legyőző (10–8) magyar női vízilabda-válogatott szövetségi kapitánya a mérkőzés után elmondta: az emberelőnyös védekezés volt a kulcs a sikerhez.

vízilabda  vizes vb  magyar női vízilabda-válogatott  Hollandia  Gangl Edina  Czigány Dóra

Jutalomjáték a hollandok ellen, csoportgyőztesek a női pólósok!

2017-07-20 19:29:46

Csoportgyőztes lett, s ezzel automatikusan bejutott a negyeddöntőbe a magyar női vízilabda-válogatott a hazai rendezésű vizes világbajnokságon, csapatunk a csoport döntőjének beillő meccsen 10–8-ra legyőzte Hollandiát.

vízilabda  vizes vb  női vízilabda  magyar női vízilabda-válogatott  Hollandia  FINA 2017

Vizes vb: a hollandok simán megverték Japánt a mieink csoportjában

2017-07-18 13:21:15

A holland női vízilabda-válogatott 20–8-ra megverte Japánt a budapesti vizes világbajnokságon a magyar nemzeti csapatot is felvonultató C-csoport második fordulójában.

vízilabda  vizes vb  női vízilabda-válogatott  női vízilabda  Japán  Hollandia

Női Eb: rekord a nyitó meccsen, győzött a házigazda

2017-07-16 22:53:00

A hazai közönség előtt szereplő holland női labdarúgó-válogatott 1–0-ra legyőzte Norvégiát az Európa-bajnokság csoportkörének első fordulójában. A kvartett másik meccsén a dánok hasonló különbséggel nyertek a belgák ellen.

Haladás: visszatért Hollandiába a középpályás – hivatalos

2017-07-13 13:52:40

Korábbi csapatában, a holland másodosztályú Go Ahead Eaglesben folytatja pályafutását Sjoerd Overgoor.

Sjoerd Overgoor  Hollandia  Haladás  Go Ahead Eagles

U19-es Eb: az angolok megint nyertek, de még nem jutottak tovább

2017-07-06 20:31:56

A Grúziában zajló U19-es labdarúgó Európa-bajnokságon Anglia 1–0-ra legyőzte Hollandiát, így két győzelemmel vezeti a B-csoportot, de egyelőre nem biztosította be a továbbjutását. Sőt, a két forduló után pont nélkül álló Bulgáriának is van még esélye az elődöntőbe jutni.

U19-es Eb  Németország  Hollandia  Bulgária  Anglia

Labdarúgás: így reagált Van der Vaart exe a futballista lányának születésére

2017-06-24 17:05:54

Megszületett Rafael van der Vaart és Estavana Polman közös gyermeke. A hírt a futballista exfelesége is örömmel fogadta. Sylvie Meis a Twitteren üzent a családnak.

Sylvie van der Vaart  Rafael van der Vaart  Hollandia

Hollandia megint lemarad? Argentína pótselejtezőre kényszerül? – egy év múlva kezdődik a vb

2017-06-14 11:24:30

365 nap múlva veszi kezdetét a 2018-as világbajnokság Oroszországban, s egészen július közepéig élvezhetjük nap mint nap a világ legjobb válogatottjainak mérkőzéseit. Egy évvel a viadal kezdete előtt három nemzet (a házigazda Oroszország mellett Brazília és Irán) részvétele biztos. Megnéztük, mi a helyzet a selejtezőzónákban, mely csapatok vannak veszélyben, és melyek kvalifikálhatják magukat pótselejtező nélkül.

válogatott  vb-selejtező  vb 2018  magyar válogatott  foci vb 2018  Oroszország

Kegyetlen távirat

2017-06-12 13:16:06

Hollandia, Spanyolország és Svájc a magyar forradalmat vérbe fojtó szovjet katonai beavatkozás ellen tiltakozva bojkottálta a melbourne-i olimpiát. Cikkünkben a történet talán legdrámaibb mozzanatára összpontosítunk: a holland atlétákat már kiutaztatták Ausztráliába, de az olimpia helyszínén értesítették őket egy nyers és érzékelten hangvételi táviratban arról, hogy még a megnyitó előtt haza kell repülniük.

Hollandia  56-os emlékév

Vb 2018: a svédek félpályás góllal verték meg a franciákat!

2017-06-09 21:08:02

A francia labdarúgó-válogatott 2–1-es vereséget szenvedett Svédországban a világbajnoki selejtezősorozat európai zónájának 6. fordulójában. A hazaiak győztes gólját a 93. percben Ola Toivonen szerezte, aki a felezővonalról ívelt a franciák kapujába Hugo Lloris hibáját követően. A hollandok kiütötték Luxemburgot, a fehéroroszok egy góllal bizonyultak jobbnak a bolgároknál.

vb-selejtező  vb 2018  svéd válogatott  holland válogatott  francia válogatott  foci vb 2018

Női vízilabda vl: legyőztük Hollandiát, jöhet az elődöntő

2017-06-09 11:51:38

A magyar női vízilabda-válogatott 8–7-re legyőzte Hollandiát a Sanghajban zajló világliga-szuperdöntő negyeddöntőjében.

női vízilabda-válogatott  női vízilabda világliga  női vízilabda  Hollandia

Vb 2018: a születésnapján dönti meg Sneijder a csúcsot

2017-06-07 18:15:01

A Galatasarayban futballozó Wesley Sneijder azzal ünnepelheti a 33. születésnapját, hogy a holland nemzeti együttes válogatottsági egyedüli rekordere lesz.

holland válogatott  Wesley Sneijder  Hollandia  Edwin van der Sar

Felkészülés: Sneijder rekorder lett, Cavani megsérült

2017-06-04 22:02:24

A holland labdarúgó-válogatott nemzetközi felkészülési mérkőzésen 5–0-ra legyőzte Elefántcsontpartot. Csereként lépett pályára Wesley Sneijder, aki így beállította Edwin van der Saar válogatottsági rekordját 130 találkozóval.

Örményország  Írország  felkészülési mérkőzés  Wesley Sneijder  Uruguay  Luxemburg

Ajax: sokatmondó kép, Huntelaar visszatér a klubhoz

2017-06-01 14:14:18

A holland élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Ajax hivatalos Twitter-oldalán köszöntötte a visszatérő Klaas-Jan Huntelaart.

nemzetközi átigazolás  holland átigazolás  Schalke  Klaas-Jan Huntelaar  Hollandia  Ajax

Felkészülés: De Ligt megdöntötte Cruyff rekordját

2017-05-31 21:50:35

Nathan Aké személyében újoncot avatott a holland labdarúgó-válogatott, amely felkészülési mérkőzésen Agadirban 2–1-re legyőzte Marokkót.

felkészülési mérkőzés  Marokkó  Hollandia

Hollandia: nem tetszik a műfű az élvonalbeliek többségének

2017-05-18 16:53:07

A holland labdarúgó-élvonalból 12 csapat kapitánya arra kérte a nemzeti szövetséget és a bajnokság szervezőit, hogy ne engedélyezzék a műfüves találkozókat.