Találatok a Holland Kupa címkére

Találatok száma: 45

Hollandia: Van Persie okos gólt lőtt, kupagyőztes a Feyenoord

2018-04-22 20:35:09

A Feyenoord a saját stadionjában 3–0-ra legyőzte az AZ Alkmaart a Holland Kupa döntőjében, ezzel fennállása során 13. alkalommal megnyerte a sorozatot.

Robin van Persie Hollandia Holland Kupa Feyenoord AZ Alkmaar

Hollandia: 125 éves történetük első kupagyőzelmét ünnepelhették

2017-04-30 21:24:12

A Vitesse labdarúgócsapata Ricky van Wolfswinkel duplájával 2–0-ra legyőzte az AZ Alkmaart a Holland Kupa döntőjében.

Vitesse Ricky van Wolfswinkel Hollandia Holland Kupa AZ Alkmaar

Holland Kupa: húsz éve nem történt ilyen az Ajaxszal

2016-12-15 20:29:04

A másodosztályú Cambuur 2–1-re nyert hazai pályán az Ajax labdarúgócsapata ellen a Holland Kupa nyolcaddöntőjében, ezzel továbbjutott.

holland foci Holland Kupa Cambuur Ajax

Holland Kupa: felment a kapus, óriási sprint döntött – videó

2016-09-22 20:50:46

Izgalmas meccsen, a 93. percben biztosította be győzelmét az Utrecht a Twente otthonában a labdarúgó Holland Kupában. A vendégek 2–1-es vezetésénél a Twente kockáztatott, és Nick Marsman kapus felment a támadással az ellenfél tizenhatosáig. Azonban a hazaiak elveszítették a labdát, majd jött Richairo Zivkovic…

Utrecht Twente Hollandia Holland Kupa

Videó: nem sárga, piros! Ő az első focista, akit a videobíró állított ki!

2016-09-22 08:39:35

A hollandiai Willem II labdarúgója, Anuar Kali az első játékos, akit felnőtt, férfi klubcsapatok tétmérkőzésén a videobíró (Video Assistant Referee, VAR) közreműködésével állítottak ki.

videobíró VAR Holland Kupa

Hollandia: van remény, tétmeccsen debütál a videobíró

2016-09-16 20:57:36

Szeptember 21-én, az Ajax–Willem II Holland Kupa-találkozón debütál klubcsapatok tétmérkőzésén a videobíró rendszer (Video Assistant Referee, VAR), amely a játékvezető munkáját segíti és az elkerülhetetlen emberi tévedéseket hivatott kiszűrni.

videobíró Hollandia Holland Kupa Ajax

Eurofoci: bíróverés a Fenerbahce meccsén – videó

2016-04-24 15:55:10

A német másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Bundesliga 2.) 31. fordulójában Kalmár Zsolt csapata, az FSV Frankfurt 1–0-ra kikapott a Sandhausentől, Simon Krisztián klubja, az 1860 München viszont 1–0 nyert az Eintracht Braunschweig ellen.

eurofutball Simon Krisztián Serie B Kalmár Zsolt Holland Kupa Futács Márkó

Eurofoci: káosz Szalonikiben; továbbjutott a PSG – videó

2016-03-02 23:22:09

A labdarúgó Görög Kupa elődöntőjében az Olympiakosz Szalonikiben, a PAOK vendégeként lépett pályára, azonban a hazai szurkolók – 2–1-es vendégvezetésnél – a 89. percben a pályára rohantak, valamint különböző pirotechnikai eszközöket dobáltak a játéktérre, így a találkozó félbeszakadt.

eurofutball Utrecht Portugál Kupa Porto PSG PAOK

Eurofutball: a korábbi fradista csapata bejutott a nyolc közé

2015-12-15 23:49:55

A Ferencváros korábbi játékosát, Somáliát ezúttal nélkülöző Toulouse idegenben 3–1-re legyőzte a 16. perctől emberhátrányban játszó Rennest a francia Ligakupában, ezzel bejutott a negyeddöntőbe.

eurofutball Toulouse Somália Otigba Kenneth Holland Kupa Heerenveen

Hollandia: Otigbáék idegenbeli kupagyőzelme

2015-09-22 23:10:42

A Heerenveen minimális különbséggel (1–0) nyert a NAC Breda vendégeként a labdarúgó Holland Kupa második fordulójában, és kiharcolta a továbbjutást a következő körbe. A vendégek nigériai-magyar légiósa, Otigba Kenneth kezdőként végigjátszott a mérkőzést. A győztes találat a 83. percben született.

PSV Otigba Kenneth Holland Kupa Herenveen Cambuur

Holland Kupa: történelmet írtak a címvédő legyőzésével

2015-05-03 19:58:40

A labdarúgó Holland Kupa döntőjében a Groningen második félidei remeklésének köszönhetően 2–0-ra legyőzte a címvédő PEC Zwollét, ezzel fennállása során először hódította el a trófeát.

PEC Zwolle Holland Kupa Groningen

Holland Kupa: tizenegyespárbaj után döntős a címvédő

2015-04-07 23:05:25

A labdarúgó Holland Kupa elődöntőjében a címvédő PEC Zwolle 1–1-es rendes játékidő után tizenegyespárbajban kiejtette a hazai pályán játszó Twentét, így bejutott a fináléba.

Holland Kupa PEC Zwolle Twente

Eurofoci: Megyeri nem kapott gólt, csapata nyolcat szerzett

2015-01-28 23:32:07

Az Olympiakosz labdarúgócsapata Megyeri Balázzsal a kapujában 8–0-ra nyert a Tirnavosz ellen a Görög Kupa nyolcaddöntőjének visszavágóján, így 11–0-s összesítéssel jutott tovább.

Olympiakosz Megyeri Balázs Holland Kupa Görög Kupa

Eurofoci: az Ajax után a PSV is búcsúzott; kiesett a Lyon

2015-01-20 22:43:14

A Holland Kupa december közepén megrendezett nyolcaddöntőjéből mostanra maradt Roda–PSV találkozón a másodosztályú hazai csapat meglepte az Eredivisie éllovasát. A PSV a rendes játékidőben kétszer is egyenlített, de a hosszabbításban erre már nem volt ideje. Az Ajax decemberi búcsúja után a PSV sem jutott be a legjobb nyolc közé.

Roda PSV Lyon Holland Kupa Francia Kupa

Holland Kupa: az Ajax négy, az NAC hat gólt kapott

2014-12-18 22:37:47

A hat mérkőzés óta nyeretlen Vitesse idegenben 4–0-ra kiütötte az Ajaxot a labdarúgó Holland Kupa nyolcaddöntőjében.

Vitesse NAC Breda Holland Kupa Excelsior Ajax

Hollandia: a „hanyag” magyar vágya teljesült - jön a Twente

2014-11-03 13:18:27

December közepén volt csapata ellen léphet pályára Vida Kristopher, a holland másodosztályú labdarúgó-bajnokságban szereplő De Graafschap magyar utánpótlás-válogatott támadója, aki a Holland Kupa nyolcaddöntőjében a Twente ellen bizonyíthat.

légiósok Vida Kristopher Twente Hollandia Holland Kupa De Graafschap

Holland Kupa: idegenben ötöt rúgott, tizenhat között a PSV

2014-10-29 20:17:50

A labdarúgó Holland Kupa harmadik fordulójában az élvonalbeli listavezető PSV Eindhoven idegenben 5–1-re nyert a másodosztályban szereplő Almere City otthonában.

holland foci PSV Eindhoven PSV Holland Kupa

Eurofoci: Köteles lehúzta a rolót, Ngawát kiállították

2014-10-28 23:14:19

A Genk 3–0-ra nyert hazai pályán a Lierse ellen Köteles Lászlóval a kapujában a belga labdarúgó-bajnokság keddi játéknapján. A vendégeknél kezdőként lépett pályára a korábbi újpesti Pierre-Yves Ngawa, akit a 76. percben megkapta második sárga lapját, így kiállították.

belga foci Pierre-Yves Ngawa Köteles László Holland Kupa

Holland Kupa: Babosék továbbjutottak, Otigbáék kiestek

2014-09-23 22:58:39

A legjobb 32 közé jutott a NAC Breda a Holland Kupában, míg a Heerenveen a Roda otthonában elbukott, és kiesett.

Babos Gábor Holland Kupa Otigba Kenneth

Holland Kupa: Van der Sar beszéde után összeomlott az Ajax

2014-04-20 20:38:58

Meglepetésre a PEC Zwolle nyerte meg a labdarúgó Holland Kupát – története során először –, miután a rotterdami döntőben 5–1-re legyőzte az Ajaxot.