Találatok a Holender Filip címkére

Találatok száma: 45

Két védelmi hiba, két Holender-gól – a Honvéd legyőzte a PAFC-ot

2019-02-09 15:42:53

A labdarúgó NB I 20. fordulójában a Budapest Honvéd 2–1-re legyőzte a mérkőzést kettős emberhátrányban befejező Puskás Akadémiát az Új Hidegkuti Nándor Stadionban, ezzel a kispesti gárda megszakította a hatmeccses bajnoki nyeretlenségi sorozatát. Az első félidőben két nagy védelmi hibát kihasználva két gólt szerzett Holender Filip, így a fordulás után Radó András szerencsés találata már csak a szépítésre volt elég a felcsútiaknak.

Puskás Akadémia PAFC NB I 20. forduló NB I Honvéd Holender Filip

Honvéd: „Megmondtam Lanzafame árát a Fradinak, fölmosták az embert a padlóról”

2019-01-31 17:26:21

Megtartotta a tavaszi szezon előtti sajtótájékoztatóját a labdarúgó NB I-ben szereplő Budapest Honvéd csapata, mely során bemutatkozott a klub két új szerzeménye, a grúz Zakaria Beglarisvili és az algériai Mohamed Mezgrani is. George F. Hemingway tulajdonos beszélt Gróf Dávid és Holender Filip jövőjéről, valamint felelevenített egy vicces történetet Davide Lanzafame eligazolásával kapcsolatban.

videó nemzetközi átigazolás magyar átigazolás labdarúgó NB I Zakaria Beglarisvili NSO Tv

Honvéd: a DAC-ba szerződhet a válogatott játékos – sajtóhír

2019-01-31 10:28:19

Sajtóértesülés szerint a dunaszerdahelyi DAC Holender Filippel, a Budapest Honvéd magyar válogatott labdarúgójával erősítené meg keretét – tudta meg a ma7.sk.

nemzetközi átigazolás magyar átigazolás NB I Honvéd Holender Filip Dunaszerdahely

Átigazolási hajrá: Batshuayi, Crouch, Tielemans is új klubot talált

2019-01-31 08:21:40

Január utolsó napján több európai élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban is lezárult a téli átigazolási időszak, így az angol Premier League-ben, a német Bundesligában, a spanyol La Ligában, az olasz Serie A-ban és a francia Ligue 1-ban is. Egész nap figyeltük a transzferhajrá történéseit, folyamatosan frissítettük cikkünket. Élje át újra a nap eseményeit!

spanyol átigazolás olasz átigazolás német átigazolás nemzetközi átigazolás magyar átigazolás francia átigazolás

Felkészülés: Holender góljával megvan a Honvéd első sikere

2019-01-25 15:21:44

A Budapest Honvéd Holender Filip 79. percben szerzett találatával 1–0-ra legyőzte az ukrán első osztályú Olimpik Donecket negyedik, egyúttal utolsó törökországi felkészülési mérkőzésén – számolt be róla a honvedfc.hu.

Honvéd Holender Filip Budapest Honvéd Olimpik Donceck felkészülés felkészülési mérkőzés

Saját (kölcsön)játékosa babrált ki az emberelőnyben lévő Újpesttel

2018-12-15 12:18:17

A hajrában egyenlített a Bp. Honvéd az Újpest FC ellen a labdarúgó NB I 18. fordulójának utolsó szombati mérkőzésén, a gólt a lila-fehérektől kölcsönkapott Tischler Patrik szerezte. Ennek a döntetlennek köszönhetően megőrizte harmadik helyét a tabellán a Debreceni VSC.

Újpest onlive! labdarúgó NB I közvetítés Tischler Patrik Novothny Soma

A Mezőkövesd egyenlített, de nyerhetett is volna

2018-11-24 13:22:16

Hiába vezetett a házigazda Budapest Honvéd a Mezőkövesd ellen, a csereként beálló Sztefan Drazsics négy helyzete közül egyet gólra váltva egyenlíteni tudott a labdarúgó NB I 15. fordulójában rendezett mérkőzésen.

onlive! közvetítés Stefan Drazsics NB I 15. forduló NB I Mezőkövesd

Válogatott: Rossi „magyar” szövetségi kapitány, így áll a dolgokhoz – Lovrencsics

2018-11-19 01:57:35

Három győzelem, egy döntetlen, két vereség – ez eddig a mérlege Marco Rossinak a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitányaként, s egyben ezzel a mérleggel zárták a mieink a Nemzetek Ligája csoportküzdelmeit. A finnek elleni 2–0-s győzelem után Lovrencsics Gergő és a válogatottban debütáló Holender Filip beszélt az NSO Tv-nek a mérkőzésről, valamint Marco Rossiról is.

magyar labdarúgó-válogatott Nemzetek Ligája Marco Rossi Lovrencsics Gergő Holender Filip

NB I: háromgólos Honvéd-siker Kisvárdán

2018-11-03 18:51:08

A labdarúgó NB I 13. fordulójában a Honvéd a Kisvárda otthonában aratott háromgólos győzelmet Holender Filip duplájának, valamint David N'Gog találatának köszönhetően.

Labdarúgó NB I Kisvárda Holender Filip David N'Gog Budapest Honvéd

Holender duplázott, a Honvéd simán nyert Kisvárdán

2018-11-03 13:29:57

A labdarúgó NB I 13. fordulójában a Honvéd a Kisvárda otthonában háromgólos győzelmet aratott Holender Filip duplájának, valamint David N'Gog találatának köszönhetően.

NB I Kisvárda Honvéd Holender Filip David N'Gog Budapest Honvéd

Válogatott: A beválogatásom, remélem, csupán a kezdet volt – Holender

2018-10-10 07:01:56

A Kragujevacban született Holender Filip édesapja tanácsáról, a múlt tiszteletéről, a szövetségi kapitány, Marco Rossi bizalmáról és élete forgatókönyvéről is beszélt a görögök elleni Nemzetek Ligája-mérkőzés előtt.

magyar válogatott magyar labdarúgó-válogatott Marco Rossi Holender Filip Budapest Honvéd

Válogatott: honvédos újoncok, Baráth és Holender is a keretben

2018-10-01 15:13:23

Négy kispesti futballista is meghívót kapott Marco Rossitól a magyar labdarúgó-válogatottba. Gróf Dávid és Nagy Gergő mellett újoncként ott van a keretben Baráth Botond és Holender Filip is. Az MLSZ tájékoztatása szerint három visszatérő is van a névsorban.

magyar válogatott magyar labdarúgó-válogatott Marco Rossi Magyarország Holender Filip Budapest Honvéd

Honvéd: ezért jött össze a Mezőkövesd ellen az, ami Luxemburgban nem sikerült

2018-08-13 00:34:15

A labdarúgó NB I 4. fordulójának utolsó mérkőzésén a Budapest Honvéd Holender Filip góljával idegenben legyőzte a Mezőkövesdet. A találkozó után az NSO Tv stábja beszélgetett a támadóval: arra kerestük a választ, miért sikerült az Mezőkövesden, ami Luxemburgban nem jött össze? Illetve megkérdeztük: számít-e válogatott meghívóra korábbi edzőjétől, Marco Rossitól?

videó labdarúgó NB I NSO Tv Mezőkövesd Zsóry Mezőkövesd Honvéd

Továbbra is hibátlan a Mezőkövesdet is legyőző Honvéd

2018-08-12 18:19:58

A labdarúgó NB I negyedik fordulójának utolsó mérkőzésén a Budapest Honvéd jó iramú, eseménydús összecsapáson Holender Filip góljával idegenben győzte le a Mezőkövesdet. Ezzel a 2007–2008-as idény óta először kezdte négy győzelemmel a bajnokságot a kispesti alakulat – akkor is, most is Supka Attila irányításával.

labdarúgó NB I Mezőkövesd Zsóry Mezőkövesd Honvéd Holender Filip Budapest Honvéd

El: A korai gólok után szétszedtük az ellenfelet – Holender

2018-07-18 14:17:55

Holender Filip kényszerből csatárként lépett pályára a Honvéd Rabotnicski elleni Európa-liga-meccsén, az első 16 percben duplázott, ezzel nagyban hozzájárult csapata sima (4–0) győzelméhez és a továbbjutásához.

Rabotnicski Honvéd Holender Filip Európa-liga

Négy gólt vágva jutott tovább a Budapest Honvéd

2018-07-17 17:43:37

Magabiztos, négygólos győzelmet aratott odahaza a Budapest Honvéd a macedón Rabotnicski ellen az Európa-liga selejtezőjének első körében, és ezzel továbbjutott a magyar csapat a következő körbe.

onlive! közvetítés Sebastián Herrera Rabotnicski Holender Filip Európa-liga

Holender: A sors rám kacsintott, én meg a fájós szememmel vissza

2017-11-07 08:06:33

Egyre jobb formában futballozik Holender Filip, a Budapest Honvéd labdarúgója, aki különös góljáról, az elviselhető teherről és a szövetségi kapitány, Georges Leekens látogatásáról is beszélt.