Találatok a Hibernian címkére

Találatok száma: 69

Skócia: ritka zűrzavar Bogdánék meccsén; öt kapussal sakkoztak

2018-12-08 18:48:26

Bogdán Ádám csapata, a Hibernian 1–0-ra győzött a Hamilton Academy vendégeként a skót élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 17. fordulójának szombati mérkőzésén, amely elsősorban a kapusokról marad emlékezetes, hiszen a két szakvezető öt kapuvédő szerepeltetésével is „sakkozni” kényszerült, emiatt a meccs némi késéssel kezdődött.

skót foci légiósok Hibernian Bogdán Ádám

Légiósok: Bogdán Ádám a félpályáról kapott gólt – videó

2018-12-06 08:06:53

A skót élvonalbeli labdarúgó-bajnokság szerdai játéknapján a Bogdán Ádámot végig a soraiban tudó Hibernian hazai pályán 2–2-es döntetlent játszott a kiesés ellen küzdő St. Mirrennel. A találkozó 6. percében a vendégek szereztek vezetést, méghozzá Adam Hammill félpályás góljával. Íme!

légiósok Hibernian Bogdán Ádám Adam Hammill

Légiósok: Bogdán a brit nagykövettel közösen jótékonykodik

2018-11-21 11:27:38

Bogdán Ádám, a skót Hibernian magyar válogatott kapusa Iain Lindsay brit nagykövettel beszélgetett Budapesten, a válogatott mérkőzések miatt kéthetes szünetben.

légiósok Iain Lindsay Hibernian Bogdán Ádám

Légiósok: Bogdán büntetőt védett, de megszakadt a széria

2018-11-03 18:31:27

Bogdán Ádám tizenegyest védett, csapata, a Hibernian mégis kikapott hazai pályán 1–0-ra a St. Johnstone-tól a skót élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 12. fordulójának szombati játéknapján.

légiósok Hibernian Bogdán Ádám

Skócia: „Füstölgök a dühtől” – Bogdánék edzőjét fejbe dobták a derbin

2018-11-01 12:14:02

Paprikás hangulatban ért véget a Hearts–Hibernian (0–0) edinburghi derbi szerdán a skót élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban. A tabella élén álló hazai csapat a hosszabbításban Clévid Dikamona révén bevette a mérkőzést végigvédő Bogdán Ádám kapuját, ám a játékvezető les címén érvénytelenítette a gólt. Ezután Neil Lennon, a Hibernian menedzsere került főszerepbe…

videó Skócia Neil Lennon Hibernian Hearts Bogdán Ádám

Légiósok: Igazi csoda a lányommal együtt futni – Bogdán

2018-10-31 13:00:36

Bogdán Ádám két éve abban sem volt biztos, hogy valaha még pályára léphet, minderről a The Scotsman című lapnak adott interjúban mesélt a Liverpool futballistájaként a Hibernianhez kölcsönadott kapus. A 20-szoros válogatott elárulta: sokkal jobban érzi magát a városban, mint például Manchesterben érezte, szíve szerint pedig hosszabb távon is Skóciában maradna.

Légiósok: Bogdán Ádámot lenyűgözte a Celtic Park légköre

2018-10-23 16:40:32

Bogdán Ádámot lenyűgözte a Celtic stadionjának légköre – derül ki a 20-szoros magyar válogatott kapus szavaiból.

légiósok Hibernian Celtic Park Celtic Bogdán Ádám

Légiósok: „A csapat érdeme” – Bogdán 316 perce kapott gól nélkül

2018-10-08 14:54:41

Nagyszerűen szerepel a bajnokságban a Hibernian, Bogdán Ádámnak is hála, a legutóbbi három fordulóban egyaránt kapott gól nélkül győzött.

légiósok Skócia Hibernian Bogdán Ádám

Skócia: Miért vannak a szabályok, ha a bírók nem tartatják be azokat? – Bogdán

2018-09-27 12:44:35

Kedd este Bogdán Ádámmal a kapujában kiesett a Skót Ligakupa negyeddöntőjében a Hibernian, miután az Aberdeen tizenegyesekkel jobbnak bizonyult. A Hibs kapuját őrző magyar kapus szerint a mérkőzés játékvezetője, Steven McLean nem volt elég erélyes a párbaj során.

Légiósok: Jó megoldás lehet végleg a Hibernian – Bogdán

2018-09-04 20:53:58

Két hónapja került egy évre kölcsönbe a Liverpooltól a skót élvonalban szereplő Hibernianhoz Bogdán Ádám, és azok után, hogy legutóbb bő másfél éve védett tétmeccsen, azonnal a mély vízbe került: El-selejtezőkön kellett bizonyítania, hogy nem felejtett el védeni a hosszú sérülése alatt. Az elmúlt időszakról és a jövőjéről is beszélt a magyar válogatottban 20 alkalommal szereplő kapus a Digi Sport napindító műsorában.

Hibernian Bogdán Ádám

Kép: Bogdán Ádámot véletlenül „megölték” a közvetítés közben

2018-09-03 13:00:51

Hétvégén a skót élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban 2–1-re kikapott Bogdán Ádámmal a kapuban a Hibernian a Livingstontól. A 12. percben volt egy remek védése a magyar játékosnak, ám a klub Twitter-oldalán született egy aprócska elírás – naná, hogy egyből kiszúrták!

El: Gulácsiék, Sallaiék és Korcsmárék a playoffban

2018-08-16 17:39:03

A labdarúgó Európa-liga harmadik selejtezőkörének csütörtöki visszavágóin néhány magyar játékosnak akadt oka az örömre. Továbbjutott a Gulácsi Pétert foglalkoztató RB Leipzig, Lang Ádám csapata, a CFR Cluj, illetve az APOEL Sallai Rolanddal és a Midtjylland Korcsmár Zsolttal.

légiósok Szántó Tamás Slovan Bratislava Sallai Roland RB Leipzig Nagy Dominik

El: válogatott kapusunk meccsén fúj a magyar játékvezető

2018-08-07 10:40:01

Az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) döntése értelmében Farkas Ádám vezeti csütörtökön a Hibernian (skót)–Molde (norvég) Európa-liga-selejtező első, Skóciában rendezendő mérkőzését.

légiósok bíróküldés Hibernian Farkas Ádám Európa-liga Bogdán Ádám

Légiósok: Itt nincsenek elszállva maguktól – Bogdán

2018-08-04 08:12:22

Bogdán Ádám ragyogó teljesítményt nyújtott az Aszterasz elleni Európa-liga-párharc visszavágóján, a brit lapok és a Hibernian szurkolói is felkarolták. A Liverpooltól kölcsönvett kapusnak többek között a világhírű teniszező, Andy Murray is szurkol.

légiósok interjú Hibernian Bogdán Ádám

Légiósok: Bogdán a meccs legjobbja, Fülöp Mártonnak ajánlotta a díjat

2018-08-03 13:48:00

A görög Aszterasz Tripolisz otthonában elért, a Hibernian továbbjutását eredményező 1–1-es döntetlen kiharcolásában kulcsszerepet játszó Bogdán Ádám Fülöp Márton emlékének ajánlotta a csütörtöki mérkőzés legjobbjának járó díját. Bogdánt nem csak ezért zárták a szívükbe a skót csapat szurkolói.

légiósok Hibernian Fülöp Márton Bogdán Ádám

El: kétgólos vereséget szenvedett otthon a DAC

2018-07-26 22:59:58

Az Európa-liga második selejtezőkörének első mérkőzésén a Bogdán Ádámmal a kapuban felálló skót Hibernian 2–0-s hátrányt szedett össze a 35. percre, de a második félidőben három gólt szerezve fordítani tudott, és 3–2-re nyert az Aszterasz Tripolisz ellen, így minimális előnnyel várhatja a jövő heti görögországi visszavágót. Az ír Dundalk nem nevezte Adorján Krisztiánt a ciprusi AEL Larnaca ellen gól nélkül záruló mérkőzésére. A 39. perctől emberhátrányban játszó DAC Kalmár Zsolttal és Vida Kristopherrel a kezdőben 3–1-re kikapott otthon a Dinamo Minszktől – a dunaszerdahelyiek harmadik magyar légiósa, Vida Máté a 74. percben állt be a sárgát kapó Kalmár helyére, míg Vida Kristopher a 87. percig volt a pályán.

Vida Máté Vida Kristopher Kalmár Zsolt Hibernian Európa-liga-selejtező DAC

El: Bogdán Ádám négyet kapott, csapata mégis nyert

2018-07-19 22:57:34

Bogdán Ádámmal a kapujában állt fel az Európa-liga első selejtezőkörének visszavágóján a skót Hibernian a feröeri Runavík otthonában, és a nap legtöbb gólt hozó mérkőzésén 6–4-re győzött, így 12–5-ös összesítéssel a következő körbe került. Adorján Ádám csereként pályára lépve volt részese az ír Dundalk 2–1-es győzelmének és továbbjutásának az észt Levadia Tallinn ellen. Minden eredmény egy helyen!

Hibernian Európa-liga-selejtező Dundalk Bogdán Ádám Adorján Krisztián

El: Eppel megszerezte első gólját; Bogdánék hétgólos meccse

2018-07-12 15:53:38

Bár a magyar klubok nem szerepeltek jól, légiósaink remek napot zártak a labdarúgó Európa-ligában: Adorján Krisztián, Holman Dávid, Bogdán Ádám, valamint Elek Ákos és Eppel Márton is győztes csapat tagja volt, utóbbi ráadásul megszerezte első gólját a Kajrat Almatiban.

élő eredménykövetés légiósok Vida Kristopher Slovan Bratislava Kalmár Zsolt Kajrat Almati

Felkészülés: Bogdán kapott gól nélkül debütált új csapatában

2018-07-04 22:54:16

Bogdán Ádám új együttese, a skót élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Hibernian felkészülési meccsen 6–0-ra legyőzte a negyedosztályú Berwick Rangerst.

felkészülés Hibernian Bogdán Ádám

Felkészülés: Dárdai-gólpasszal indult a Hertha idénye

2018-07-04 21:15:13

Hétgólos győzelemmel kezdte meg felkészülését az új idényre Dárdai Pál csapata, a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Bundesliga) szereplő Hertha BSC.

ifj. Dárdai Pál Szoboszlai Dominik Red Bull Salzburg Nagy Dominik Legia Warszawa Hibernian