Svédország: Henrik Larsson 68 nap után lemondott a HIF-nél

Henrik Larsson 68 nap után szurkolói szidalmazások miatt lemondott a svéd Helsingborgs IF labdarúgócsapatának vezetőedzői posztjáról.

Svédország Henrik Larsson Helsingborg edzősors

Svédország: Larsson fia távozott, megvan az új csapata

2017-01-02 14:38:27

Jordan Larsson, a svéd labdarúgó-bajnokságban szereplő Helsingborg támadója távozott a csapattól, és Hollandiában, a NEC-nél folytatja pályafutását.

nemzetközi átigazolás holland labdarúgás NEC Nijmegen Jordan Larsson Helsingborg

Svédország: a kiesés miatt távozik Larsson, de nemes gesztust tett

2016-11-24 09:26:17

Távozik Henrik Larsson a svéd élvonalból kiesett Helsingborgs IF vezetőedzői posztjáról – adta hírül a klub hivatalos honlapja.

Svédország Henrik Larsson Helsingborg

Svédország: maszkos hoolok vetkőztették a pályán Henke Larsson fiát

2016-11-20 16:39:03

Botrányos jelenetekkel ért véget a svéd élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 2016-os szezonja: a Helsingborg–Halmstad osztályozón eldőlt, hogy a 2011-ben még bajnok Helsingborg kiesik a másodosztályba, a klub ultrái pedig a pályára rontva levették a mezt Jordan Larssonról, Henrik Larsson vezetőedző fiáról.

svéd bajnokság Jordan Larsson Henrik Larsson Henke Larsson Helsingborg Halmstad

Videó: fia lemásolta Henke Larsson legendás fejes gólját

2016-07-10 20:20:51

A labdarúgó Európa-bajnokságok egyik legszebb fejes gólját szerezte meg 2004-ben Henrik Larsson, a svédek csatárcsillaga Bulgária ellen – fia, Jordan Larsson alighanem látta már néhányszor a találatot, és most szerzett is egy hasonlót a Helsingborg színeiben. A 19 éves, svéd korosztályos válogatott Jordan az Elfsborg elleni bajnoki mérkőzésen fejelt a hálóba – edzőként dolgozó édesapja szeme láttára. A svéd TV4 Sport menten készített is egy összeállítást a két Larsson-fejesről.

videó gól fejes Jordan Larsson Henrik Larsson Helsingborg

Videó: a korábbi Barca-csatár fia hatalmas győztes gólt lőtt

2016-04-29 14:56:10

A Helsingborg labdarúgócsapata Jordan Larsson duplájával 2–1-re nyert hazai pályán az AIK ellen a svéd bajnokság 6. fordulójában. A korábban a Barcelonában és a Celticben is szereplő Henrik Larsson 18 éves fia a 75. percben tökéletesen lőtt szabadrúgásból a vendégek kapujába. A fiatalabbik és szintén csatár Larssonnak ez volt a harmadik gólja a szezonban.

svéd labdarúgás Jordan Larsson Henrik Larsson Helsingborg AIK

Videó: tényleg „zsinór” – ennél szebb bombát nehéz elképzelni

2015-10-18 21:15:37

Egészen látványos gólt szerzett Jere Uronen, a Helsingborg labdarúgója a Hammarby elleni svéd bajnoki labdarúgó-mérkőzésen. Az 53. percben dropból bombázott az ellenfél kapujába.

videó Jere Uronen Helsingborg Hammarby

Videó: úgy lecsapta a védőt, mint a taxiórát, villant a piros

2015-08-25 09:45:44

Rade Prica sunyi módját választotta annak, hogy hatástalanítsa ellenfelét a Norrköping–Helsingborg (3–2) svéd élvonalbeli labdarúgó-mérkőzés 89. percében. A vendégek labdarúgója tarkón vágta a védőjét, amiért azonnal piros lapot kapott. Íme!

kiállítás Rade Prica Norrköping Helsingborg piros lap szabálytalanság

A 42 éves szertáros-edző mindent megfogott, a legenda is elámult

2015-04-06 17:57:59

A hétvége egyik európai futballhőse egészen biztosan Daniel Andersson, a svéd élvonalban szereplő Helsingborg 42 éves szertáros-kapusedzője. Az egyszeres svéd válogatott Andersson azt követően kapott főszerepet az Allsvenskan nyitó fordulójában, hogy a Helsingborg minden felnőtt kapusa megsérült. Andersson beállt és védéseivel 0–0-hoz segítette hozzá csapatát a Kalmar FF ellen.

Svédország Henrik Larsson Helsingborg Daniel Andersson Allsvenskan

Svédország: Henrik Larsson lett a Helsingborg új edzője

2014-11-10 20:44:59

A hétszeres svéd bajnok, az előző kiírást csupán a kilencedik helyen záró Helsingborg korábbi legendáját, Henrik Larssont nevezte ki új vezetőedzőjének.

Svédország: Mi az ördög folyik itt?! Futball helyett gyász - H. Larsson

2014-03-31 08:58:39

Mint arról beszámoltunk, tragédiával kezdődött a svéd élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 2014-es idénye: a Helsbingborg–Djurgarden rangadó előtti összecsapásokban elhunyt a vendégek egy szurkolója. A mérkőzést félbe kellett szakítani.

huliganizmus gyász Svédország Henrik Larsson Helsingborg Djurgarden

Svédország: megkezdődött a bajnoki idény - egy halott

2014-03-30 16:54:28

Tragikus esemény vetett árnyékot a svéd labdarúgó-bajnokság 2014-es idényének nyitányára: a Helsingborg–Djurgarden mérkőzést megelőző szurkolói összecsapás következtében életét vesztette az egyik vendégdrukker.

szurkolói rendbontás svéd foci svéd bajnokság halál Helsingborg Djurgarden

Felismerték a játékost a nézőtéren, és halálosan megfenyegették

2013-09-03 16:07:03

Egy svéd futballista éppen a testvére meccsét figyelte a lelátón, amikor a másik csapat szurkolói halálosan megfenyegették. Rendőri segítséget kellett hívni.

svéd foci botrány Malmö Helsingborg

El, L-csoport: Husztiék lettek a csoportgyőztesek

2012-12-06 23:00:53

A Hannover 2–2-es döntetlent játszott a Levante otthonában, ezzel csoportgyőztesként jutott tovább a legjobb 32 közé a labdarúgó Európa-ligában. Huszti Szabolcs kezdőként 71 percet játszott a német csapatban, amely a 94. percben engedte ki kezéből a győzelmet.

Twente Levante Helsingborg Hannover Európa-liga

El, L-csoport: továbbjutott a Levante, Husztiék ikszeltek

2012-11-22 20:58:32

Normal 0 21 MicrosoftInternetExplorer4 A Levante labdarúgócsapata 3–1-re győzött a Helsingborg otthonában az Európa-liga L-csoportjának 5. fordulójában, ezzel a legjobb 32 közé jutott. Csoport másik mérkőzésén a továbbjutást már korábban kiharcoló Hannover gól nélküli döntetlent játszott a Twentével, Huszti Szabolcs kezdőként 78 percet játszott a németek együttesben.

Levante Helsingborg Európa-liga

UEFA-kupa: Szabó Zsolt vezeti Dzsudzsákék svédországi meccsét

2008-02-26 00:00:29

Szabó Zsolt személyében magyar játékvezetője lesz a Helsingborg - PSV Eindhoven UEFA-kupa-mérkőzésnek, amelynek tétje a legjobb 16 közé kerülés.

PSV Eindhoven UEFA kupa

Svédország: Henrik Larsson hosszabbított a Helsingborggal

2008-01-19 00:00:26

Henrik Larsson meggondolta magát és újabb egy évvel meghosszabbította szerződését a Helsingborg labdarúgócsapatával.

Henrik Larsson Helsingborg

Alex Ferguson ismét szerződtetné a „csodafegyvert”, Henrik Larssont

2007-12-24 00:00:13

Angol és svéd lapértesülések szerint a Manchester United ismét szerződtetné a labdarúgóvilág svéd legendáját, a rendkívül rutinos Henrik Larssont. A média úgy tudja, hogy a „vörös ördögök” akkor tesznek ajánlatot a támadónak, ha nem sikerül megszerezni a Tottenham Hotspurt erősítő Dimitar Berbatovot.