Találatok a Hannover 96 címkére

Találatok száma: 27

Bundesliga: kapufa kettő is, gól egy sem született Hannoverben

2018-08-31 22:27:22

Gól nélküli döntetlent játszott egymással a Hannover és a Borussia Dortmund a német Bundesliga 2. fordulójának nyitó mérkőzésén.

német foci német bajnokság Hannover 96 Hannover Dortmund Bundesliga

Leicester City: német válogatott játékos érkezik orvosira

2016-05-29 14:47:23

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Premier League) szereplő Leicester Citynél folytathatja pályafutását Ron-Robert Zieler, a Bundesligából kieső Hannover kapusa.

német átigazolás nemzetközi átigazolás angol átigazolás Ron-Robert Zieler Premier League Leicester City

Bundesliga: nem vártak, máris megvan a Hannover új edzője

2015-04-20 22:12:52

Megnevezte új vezetőedzőjét a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Bundesliga) szereplő Hannover 96: Michael Frontzeck vette át a csapat irányítását.

német foci Michael Frontzeck Hannover 96 Bundesliga

Hannover: egy „zebra” jött, egy arsenalos is jöhet

2013-01-03 16:55:40

A német élvonalbeli Hannover 96 labdarúgócsapata 2016 nyaráig szóló szerződést kötött a Duisburg német utánpótlás-válogatott védőjével, André Hoffmann-nal. A duisburgi „zebráktól” igazolt 19 éves játékos a védelem közepén és védekező középpályásként is bevethető.

német átigazolás német labdarúgás német foci nemzetközi átigazolások labdarúgás Wolfsburg

Német Kupa: a Dortmund kiütötte a Hannovert, Huszti-gólpassz

2012-12-19 22:24:54

Rendkívül sima, 5–1-es győzelmet aratott a labdarúgó Német Kupa nyolcaddöntőjében a Borussia Dortmund a Hannover 96 ellen. Huszti Szabolcs végigjátszotta a mérkőzést, gólpasszt adott – sokat nem ért vele csapata, mely alárendelt szerepet játszott. A negyeddöntőben Bayern München–Dortmund rangadót rendeznek februárban.

német foci labdarúgás Wolfsburg VfB Stuttgart Német Kupa Mario Götze

Góleső szakadt vasárnap a Bundesligára

2012-11-11 19:32:34

Három mérkőzésen tizenhat gól esett a német labdarúgó Bundesliga 11. fordulójának vasárnapi játéknapján: a Hannover a Stuttgartot, a Mönchengladbach a Fürthöt verte meg 4–2-re idegenben, míg a kora délutáni találkozón a Wolfsburg egy 3–1-es sikerrel szakította meg a Bayer Leverkusen veretlenségi szériáját. Huszti Szabolcs (Hannover) ellen befújtak egy tizenegyest, a magyar szélső egy félidőnyi játéklehetőséget kapott, Stieber Zoltán (Fürth) kezdőként 15 perc után lett egy taktikai csere „áldozata”, Hajnal Tamás (Stuttgart) az utolsó tizenöt percre állt be.

német foci labdarúgás Wolfsburg VfB Stuttgart Hannover 96 Hannover

Németország: Husztiék tesztelik a labdát a gólvonal-technológiához

2012-10-10 17:20:39

A német élvonalbeli Hannover 96 labdarúgócsapata tesztelheti elsőként a FIFA által elfogadott gólvonal-technológiához szükséges labdát.

gólvonal-technológia Hannover 96 GoalRef Bundesliga

Bundesliga: a St. Pauli remekel idegenben, a Hannovert is megverte

2010-10-01 22:33:44

Harmadik idegenbeli győzelmét szerezte meg a Bundesliga 2010–2011-es szezonjában a St. Pauli csapata, mely a tabellaharmadik Hannover 96 otthonában győzött 1–0-ra.

labdarúgás St. Pauli Hannover 96 Bundesliga

Száguld a Mainz, villámgól után fordított a Bayern

2010-09-21 22:00:49

Továbbra is százszázalékos mérleggel vezeti a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokságot a Mainz 05. A mainziak az 5. fordulóban Lewis Holtby góljaival verték meg az 1. FC Kölnt, Szalai Ádám végigjátszotta a találkozót. A Hoffenheim bő fél perc után vezetést szerzett a Bayern München ellen, de Ibisevic találatára Thomas Müller felelt – az egyenlítő gólnál Franck Ribéry megsérült. A bajorok a 91. percben Daniel Van Buyten lesgyanús találatával szerezték meg a három pontot. A Hannover 4–1-re legyőzte a Werder Brement.

labdarúgás Werder Bremen Vedad Ibisevic Thomas Müller Szalai Ádám Mainz 05

Bundesliga: Hajnal valószínűleg nem megy Hannoverbe - Schmadtke

2010-08-24 19:10:02

Jörg Schmadtke, a Hannover 96 labdarúgócsapatának klubmenedzsere a RevierSportnak elmondta, valószínűtlen, hogy Hajnal Tamást kölcsönvegyék a Borussia Dortmundtól.

légiósok labdarúgás Hannover 96 Hajnal Tamás Borussia Dortmund

Huszti Szabolcs hétfőn este már a Hamburger SV játékosa lehet

2009-02-04 04:00:22

Német sajtóinformációk szerint Huszti Szabolcs, a Bundesligában szereplő Hannover magyar válogatott középpályása várhatóan még a téli átigazolási szezonban elhagyja jelenlegi csapatát, és a Hamburg együttesében folytatja pályafutását.

Huszti_Szabolcs német_labdarúgás Hannover 96 Hamburger SV

Felkészülési mérkőzés: Husztiék nyertek, Hajnalék kikaptak

2009-01-17 04:00:20

A másodosztályú Freiburggal játszott szombaton felkészülési mérkőzést a német élvonalban szereplő Borussia Dortmund, és Hajnal Tamáséknak nem sikerült a találkozó, 2–1-re kikaptak.

Huszti_Szabolcs Borussia_Dortmund Hajnal_Tamás Hannover 96

Németország: kupameccsük elhalasztását kérik Husztiék

2008-09-29 04:00:27

A Hannover 96 labdarúgócsapata azzal a kéréssel fordult a Német Labdarúgó-szövetséghez (DFB), hogy halasszák el a Schalke 04 elleni Német Kupa-mérkőzést.

Hannover 96

Bundesliga: a Bayer Leverkusen kiütötte Husztiékat

2008-09-26 04:00:25

A Bundesliga 5. fordulójának első mérkőzésén a Leverkusen hazai pályán 4–0-ra verte a Hannovert. Huszti Szabolcs 45 percet kapott Dieter Heckingtől.

Bayer_Leverkusen német_labdarúgás Hannover 96

Huszti Szabolcs remek duplával hálálta meg az edzői bizalmat

2008-09-18 04:00:25

A 2008–09-es idényt pocsékul kezdő Hannover 96 kulcsfontosságú mérkőzés előtt állt vasárnap: a nyeretlen „vörösöknél” egy újabb kudarc esetén komoly veszélybe kerülhetett volna Dieter Hecking állása. Nos, a szakember fellélegezhet: csapata 5–1-re verte a Borussia Mönchengladbachot, a győzelemben pedig két góljával főszerepet vállalt Huszti Szabolcs. A másik vasárnapi találkozón Bochum–Bielefeld 2–0.

Borussia Mönchengladbach Hannover 96 Huszti_Szabolcs

Bundesliga: Huszti duplával segítette győzelemhez a Hannovert

2008-09-21 04:00:24

Megszerezte első győzelmét a Hannover 96 a 2008–09-es Bundesliga-idényben: a „vörösök” hazai pályán 5–1-re verték a Borussia Mönchengladbach gárdáját. Huszti Szabolcs előbb kihagyott egy tizenegyest, majd az első és a harmadik gólt elérve segítette a győzelemhez csapatát, és még egy büntetőt is kiharcolt. A másik vasárnapi meccsen a Bochum 2–0-ra verte a Bielefeldet.

Hannover 96 Huszti_Szabolcs

Német Kupa: Hajnal Tamás gólt lőtt és gólpasszt adott

2008-08-16 04:00:15

A mezőny egyik legjobbja volt Hajnal Tamás a Német Kupa első fordulójában: a Dortmund irányítója góllal és gólpasszal tette emlékezetessé magának az esseni amatőrök elleni mérkőzést.

Hannover 96 Borussia_Dortmund Hajnal_Tamás

Hannover: három hónapra kiesett a „vörösök” balhátvédje

2008-08-04 04:00:23

Legkevesebb három hónapos kihagyásra kényszerül a Hannover 96 veterán bal oldali védője, Michael Tarnat.

Hannover 96

Hannover 96: Huszti Szabolcsék huszonhárom gólt rúgtak

2008-07-19 04:00:21

Mondhatni „viszonylag” sima, huszonhárom gólos sikert aratott felkészülési mérkőzésen Huszti Szabolcs csapata, a Hannover 96.