Találatok a Guinea címkére

Találatok száma: 26

Liverpool: Klopp forronghat, újabb játékosa sérült meg

2018-10-16 18:48:35

Megsérült Naby Keita, a Liverpool labdarúgója, amikor hazája válogatottjában lépett pályára.

sérülés Naby Keita Liverpool Jürgen Klopp Guinea

Vb 2018: Kamerun elszállt, Nigéria egyre közelebb a célhoz

2017-09-04 20:43:41

Az Afrika-kupa-győztes Kamerun hazai pályán 1–1-es döntetlent játszott Nigériával a világbajnoki selejtezősorozat afrikai zónájában, így biztossá vált, hogy nem juthat ki az oroszországi vb-re.

vb-selejtező vb 2018 foci vb 2018 Nigéria Líbia Kamerun

Vb 2018: őrült hajrá végén nyert Guinea Líbia ellen

2017-08-31 21:37:18

A 2018-as labdarúgó-világbajnokság selejtezősorozatának afrikai zónájában a 3. selejtezőkör A-csoportjának 3. fordulójában Guinea Líbiát fogadta, és nem akármilyen végjátékot követően 3–2-re legyőzte.

foci vb 2018 Líbia Guinea

Afrika: szövetségi kapitány lehet a Vidi tavalyi edzője

2016-06-29 13:20:52

Elképzelhető, hogy Guinea labdarúgó-válogatottjának szövetségi kapitányaként folytatja pályafutását Bernard Casoni, a Videoton korábbi vezetőedzője.

Guinea Bernard Casoni

Világfutball: újra kapitány lett a PSG Európa-bajnoka

2015-04-28 20:06:27

A korábbi Európa-bajnok és világbajnoki bronzérmes francia középpályás, az 55 esztendős Luis Fernandez kedden saját rádióműsorában bejelentette, hogy ő lett Guinea labdarúgó-válogatottjának szövetségi kapitánya.

világfutball szövetségi kapitány Luis Fernandez Guinea

Megható misszió: afrikai fiú után nyomoz a belga válogatott - sikerrel jár?

2015-03-27 11:24:32

Kemény fába vágta a fejszéjét Dries Mertens, a Serie A-ban szereplő Napoli támadója. A belga válogatott szélső elhatározta, hogy megtalál egy fiút a nyugat-afrikai Guineában, akit a National Geographic Instagram-oldalán szúrt ki.

belga válogatott Serie A Napoli Guinea Dries Mertens

Afrika-kupa: a sorsolás nyertese új kapitányt kereshet

2015-02-02 21:55:10

Távozik posztjáról Michel Dussurey, a guineai labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya.

Michel Dussurey Guinea Afrika-kupa 2015 Afrika-kupa ANK

Afrika-kupa: evertonos bomba, Ghána nem kegyelmezett

2015-02-01 18:20:19

Ghána nem kegyelmezett Guineának: 3–0-ra győzött a labdarúgó Afrika-kupa negyeddöntőjének vasárnap délutáni mérkőzésén. Az Everton támadója, Christian Atsu már a negyedik percben betalált, majd bombagólt is szerzett.

Guinea Ghána Afrika-kupa 2015 Afrika-kupa ANK 2015 ANK

Afrika-kupa: kisorsolták a továbbjutót, Keitáék kiestek

2015-01-29 16:13:51

Az egyenlítői-guineai Malabóban kisorsolták a 2015-ös Afrikai Nemzetek Kupája D-csoportjának második helyezettjét: a szerencse Guinea pártján állt, a „nemzeti elefántok” számára folytatódik a torna, míg a Seydou Keitával felálló Mali kiesett.

sorsolás Mali Guinea Afrika-kupa 2015 Afrika kupa ANK 2015

Afrika-kupa: rendkívüli helyzet, sorsolják a továbbjutót

2015-01-28 20:57:33

Ritkán tapasztalható jelenség fordult elő a 2015-ös labdarúgó Afrika-kupán: a D-csoport második továbbjutóját csütörtökön sorsolják ki, ugyanis Guinea és Mali 1–1-re végzett, ezzel ugyanúgy állnak a kvartettben minden mutató tekintetében. Elefántcsontpart 1–0-ra győzött Kamerun ellen, így csoportelső lett.

Mali Kamerun Guinea Elefántcsontpart Afrika-kupa 2015 Afrika-kupa

Videó: Ronaldinhót idézte cselével a Man. City új igazolása

2015-01-24 23:18:19

Elefántcsontpart 1–1-es döntetlent játszott Guineával a labdarúgó Afrika-kupa csoportkörének második fordulójában. Az „elefántok” kezdőjében kapott helyett a télen a Swansea Citytől a Manchester Cityhez szerződő Wilfried Bony, aki parádés csellel csapta be védőjét az első félidőben.

Guinea Elefántcsontpart Afrika-kupa 2015 Afrika-kupa ANK 2015

Afrika-kupa: újabb 1-1-es iksz az 1-1-ek csoportjában

2015-01-24 21:29:06

A labdarúgó Afrika-kupa D-csoportjának második fordulójában Kamerun és Guinea 1–1-re végzett egymással, így a kvartettben eddig az összes meccs ezzel az eredménnyel zárult.

Kamerun Guinea Afrika-kupa 2015 Afrika-kupa ANK 2015

ANK: halálos áldozatot követelt a nézők között robbanó gránát

2015-01-21 11:03:57

Egy ember meghalt, három másik pedig súlyosan megsérült Guinea fővárosában, Conakryban, miután egy ismeretlen elkövető gránátot robbantott az Afrikai Nemzetek Kupája egyik mérkőzését televízión követő tömegben – írja az AP hírügynökség.

gránát Guinea Elefántcsontpart Afrikai Nemzetek Kupája ANK

Videó: Gervinho óriásit ütött Gulácsi csapattársának arcába

2015-01-20 19:42:48

Hatalmas ostobaságot követett el Gervinho az Elefántcsontpart–Guinea (1–1) labdarúgó-mérkőzésen az Afrika-kupában. A találkozó 58. percében guineai vezetésnél a Roma támadója arcon vágta Naby Keitát, aki egyébként Gulácsi Péter csapattársa a Red Bull Salzburgnál. Természetesen piros lap lett Gervinho „jutalma”.

videó Guinea Gervinho Elefántcsontpart

Afrika-kupa: Doumbia mentette Gervinho ostobaságát

2015-01-20 18:59:28

A labdarúgó Afrika-kupa D jelű csoportjának első mérkőzésén a favorit Elefántcsontpart Malabo városában 1–1-es döntetlent játszott Guineával. Az első félidőt követően Guinea volt előnyben, majd Gervinho kiállítását követően emberfórba is került, ám Elefántcsontpart a csereként beállt Seydou Doumbia góljával pontot tudott menteni. A Mali–Kamerun mérkőzés is 1–1-es döntetlennel zárult, így az Afrika-kupa első fordulójában megrendezett nyolc mérkőzésből öt 1–1-re végződött!

Seydou Doumbia Mohamed Yattara Guinea Gervinho Elefántcsontpart Afrika-kupa 2015

Guinea: rettegnek társai az Ebolától, ezért hazatért

2014-10-10 09:40:56

Visszarepült Spanyolországba a guineai labdarúgó-válogatott edzőtáborából Lass Bangoura, a spanyol Rayo Vallecano támadója, miután társai aggódnak az Ebola-vírus terjedése miatt.

Guinea Ghána Ebola Afrika-kupa

ANK: az Ebola-járvány Marokkóba űzi Guineát

2014-08-18 21:10:41

Marokkóban lép pályára pályaválasztóként a guineai labdarúgó-válogatott az Afrikai Nemzetek Kupája selejtezőjében az országot sújtó Ebola-járvány miatt.

Afrikai Nemzetek Kupája Guinea ÁNK

Vb 2014: Egyiptom hibátlan, hatból hattal zárta a 2. kört

2013-09-10 20:18:20

Egyiptom labdarúgó-válogatottja 4–2-re legyőzte Guineát az afrikai világbajnoki selejtezők második fordulójában. A „fáraók” már a csoportkör utolsó meccse előtt bebiztosították továbbjutásukat a ki-ki mérkőzésekre, ám az újabb siker – amely az utolsó tíz percben szerzett két gólnak köszönhető – azt jelenti, hogy egyetlen válogatottként százszázalékos teljesítménnyel zárták a második fordulót.

vb 2014 foci vb 2014 Guinea Egyiptom

Felkészülés: a volt Ajax-csatár megmentette csapatát

2013-02-05 21:39:52

Nem bírt egymással Luxemburg és Örményország nemzetközi felkészülési mérkőzésen (1–1). A Montaubanban megrendezett találkozón Luxemburg került előnybe a 15. percben, ám az örmények még a szünet előtt egyenlíteni tudtak, az eredmény a későbbiekben nem változott.

Örményország felkészülési mérkőzés felkészülés Szenegál Luxemburg Guinea

Edzősors: a volt francia kapitány Egyenlítői-Guinea új szakvezetője

2010-12-11 10:08:06

A volt francia szövetségi kapitány, Henri Michel irányítja a jövőben Egyenlítői-Guinea labdarúgó-válogatottját.