Találatok a Granada címkére

Találatok száma: 236

La Liga: a Real Sociedad a másodosztályba „száműzte” Tony Adams csapatát

2017-04-29 14:58:41

A Real Sociedad hazai pályán 2–1-re legyőzte a Tony Adams irányította Granadát a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 35. fordulójában, amivel matematikailag is biztossá vált a granadaiak búcsúja az első osztálytól.

spanyol labdarúgás  Tony Adams  Real Sociedad  La Liga  Granada

La Liga: ha így folytatják, aligha menekülnek meg

2017-04-25 20:48:18

Kedd este csak döntetlenre futotta a Sporting Gijónnak hazai pályán az Espanyol ellen (1–1), így továbbra is kiesést jelentő helyen áll a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) tabelláján.

Sporting Gijón  Málaga  La Liga  Granada  Espanyol

La Liga: nyár óta egy gólt lőtt, most duplázott a Sevilla brazilja

2017-04-21 17:33:29

A Sevilla hazai pályán 2–0-ra legyőzte a kieső helyen álló Granadát a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 33. fordulójának nyitó mérkőzésén. A házigazdák mindkét gólját a brazil Ganso szerezte, aki a szezon eddigi szakaszában minden sorozatot figyelembe véve 12 meccsen csak egyszer talált be.

spanyol foci  Sevilla  La Liga  Granada  Ganso

Meztelen troll, keresd a hibát a spanyol szélső szelfijén! – KÉP

2017-04-18 16:55:00

Isaac Cuenca, az FC Barcelona labdarúgócsapatánál nevelkedő, jelenleg a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Granadát erősítő szélső egy szelfivel akart kedveskedni rajongóinak a Twitteren, ám a kép a vártnál is nagyobb népszerűségnek örvendett rajongói körében. Hogy miért, arra a háttérben a válasz…

troll  meztelen  kép  fotó  Isaac Cuenca  Granada

La Liga: Tony Adams 11 légióssal állt fel, simán kikaptak

2017-04-16 21:39:51

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 32. fordulójában a kieső helyen álló Granada hazai pályán 3–0-ra kikapott a Celta Vigótól, míg a Betis 2–0-ra legyőzte az Eibart.

spanyol foci  Tony Adams  La Liga  Granada  Eibar  Celta Vigo

La Liga: a Sevilla nem most került közelebb a 3. helyhez

2017-04-16 17:26:33

A dobogóért küzdő Sevilla idegenben 0–0-ra végzett a Valenciával a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 32. fordulójában. A Granada hazai pályán simán kikapott a Celta Vigótól, a Betis legyőzte az Eibart, míg az Espanyol a hosszabbításban szerzett góllal nyert a Leganés vendégeként.

spanyol foci  Valencia  Tony Adams  Sevilla  Leganés  La Liga

La Liga: a kiesés ellen küzdő klub nagyon bízik Mr. Arsenalban

2017-04-10 16:45:22

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Primera División) szereplő Granada vezetőedzője a szezon végéig Tony Adams, a Mr. Arsenalnak becézett korábbi angol válogatott védő lesz.

spanyol foci  Tony Adams  Primera División  Granada

La Liga: a Valencia elkapta a fonalat – Zaza volt a nyerőember

2017-04-09 12:25:56

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 31. fordulójában a Valencia idegenben 3–1-re megverte a Granadát, ezzel sorozatban a harmadik győzelmét aratta, amire a mostani szezonban korábban még nem volt példa. A vendégeknél az első félidő közepén három perc leforgása alatt két gólt szerzett Simone Zaza, aki először duplázott spanyolországi pályafutása során.

spanyol foci  Valencia  Simone Zaza  La Liga  Granada

Barca: Rakiticnál elszakadt a cérna, nagyon csúnyát mondott ellenfelének – videó

2017-04-03 20:59:24

A Barcelona vasárnap 4–1-re legyőzte idegenben a Granadát a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 29. fordulójában. A mérkőzés hajrájában Ivan Rakitic, a katalánok középpályása, valamint Andreas Pereira, a hazaiak támadója összeszólalkozott egymással, melynek során a horvát futballista száját nyomdafestéket nem tűrő kifejezések hagyták el.

videó  Ivan Rakitic  Granada  Barcelona  Andreas Pereira

La Liga: Luis Suárez volt a Barca vezére Granadában

2017-04-02 22:35:26

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 29. fordulójában a Barcelona három góllal nyert Granadában. A mérkőzés főszereplője Luis Suárez volt. A katalánok uruguayi légiósa az első félidőben különösen sokat dolgozott és került helyzetbe, gólját is akkor szerezte. A második félidőben nagyot küzdött a hazai védőkkel, akkor gólpasszt adott, és a harmadik Barca-gólnál is benne volt az akcióban.

spanyol foci  spanyol bajnokság  Luis Suárez  La Liga  Granada  Barcelona

La Liga: Griezmann döntött, az Atlético közeledik a Sevillához

2017-03-11 22:36:03

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 27. fordulójában az Atlético Madrid idegenben 1–0-ra legyőzte a kieső helyen álló Granadát, ezzel öt pontra csökkentette hátrányát a harmadik Sevillával szemben. A fővárosiak győztes gólját Antoine Griezmann szerezte a 84. percben.

spanyol foci  Valencia  Sevilla  La Liga  Granada  Atlético Madrid

La Liga: nagyon fontos három pontot szereztek a madridiak

2017-03-04 13:59:15

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 26. fordulójában a Leganés hazai pályán 1–0-ra legyőzte a Granadát, így öt ponttal eltávolodott a kiesőzónától. A madridi csapat győztes találatát a csereként beálló venezuelai Darwin Machís szerezte a 83. percben. Az andalúziai alakulat egymást követő 19. idegenbeli meccsén kapott gólt, ami 1958 óta a legrosszabb sorozata az első osztályban.

spanyol foci  Leganés  La Liga  Granada

La Liga: a Bilbao nyert, a Celta nem bírt a kiesőjelölttel

2017-02-26 20:16:36

Az Athletic Bilbao 3–1-re legyőzte a Granadát a spanyol első osztályú labdarúgó-bajnokság 24. fordulójában, míg a Celta Vigo 1–1-es döntetlent játszott a Sporting Gijón otthonában.

spanyol labdarúgás  Sporting Gijón  La Liga  Granada  Celta Vigo  Athletic Bilbao

La Liga: történelmi kezdővel nyert a Granada a Betis ellen

2017-02-17 22:40:12

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság péntek esti meccsén a Granada 4–1-re legyőzte a Real Betist.

Real Betis  La Liga  Granada

La Liga: az Eibar kiütötte hazai pályán a Granadát

2017-02-13 22:43:11

Az Eibar esélyt sem hagyott a Granadának a spanyol labdarúgó-bajnokság 22. fordulójának hétfő esti mérkőzésén, sima 4–0-val küldte haza a vendégegyüttest.

Granada  Eibar  La Liga  spanyol foci

La Liga: megszakadt a kiesőjelölt nyeretlenségi sorozata

2017-02-06 22:26:29

A spanyol első osztályú labdarúgó-bajnokság 21. fordulójának hétfői mérkőzésén a Granada hazai pályán 1–0-ra legyőzte a Las Palmas csapatát, ezzel elmozdult az utolsó pozícióból.

spanyol labdarúgás  spanyol bajnokság  Las Palmas  La Liga  Granada  Andreas Pereira

La Liga: a földön fekve lőtt góllal vált biztossá a győzelem

2017-01-28 14:17:58

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 20. fordulójában a Villarreal hazai pályán 2–0-ra legyőzte a sereghajtó Granadát, ezzel véget vetett hárommeccses nyeretlenségi sorozatának.

Villarreal  La Liga  Granada

Dortmund: a La Ligába adták kölcsön a támadót

2017-01-24 13:35:23

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (La Liga) szereplő Granada hivatalos oldalán jelentette be, hogy a szezon végéig kölcsönvette a Borussia Dortmund támadóját, Adrián Ramost.

spanyol átigazolás  spanyol labdarúgás  német átigazolás  német labdarúgás  nemzetközi átigazolás  La Liga

La Liga: idén először nyert meccset az Espanyol

2017-01-21 15:22:45

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 19. fordulójában az Espanyol hazai pályán 3–1-re legyőzte a Granadát. A barcelonaiak december 11. óta először nyertek meccset.