Találatok a Golden State Warriors címkére

Találatok száma: 456

Videó: remekelt a magyar kosaras az NBA-bajnok ellen!

2017-07-14 09:16:51

Remekelt a magyar kosárlabda-válogatott keretébe is meghívott Allen Rosco a Boston Celtics Golden State Warriors elleni nyári ligás mérkőzésén.

NBA  Golden State Warriors  Boston Celtics  Allen Rosco

NBA: Durant kevesebb pénzért is marad a Warriorsban

2017-07-04 07:09:21

Egybehangzó amerikai sajtóértesülések szerint Kevin Durant, a legutóbbi NBA-döntő legjobbjának (MVP) megválasztott kosaras a fizetéscsökkentést is vállalva megegyezett a Golden State Warriors vezetőségével, hogy a következő két szezonban is a bajnokcsapat játékosa marad.

kosárlabda  NBA  Kevin Durant  Golden State Warriors

NBA: Steph Curry minden idők legdrágább szerződését kapja

2017-07-01 06:41:43

Minden idők legnagyobb összegű NBA-szerződéséről egyezett meg egymással Stephen Curry és a Golden State Warriors kosárlabdacsapata. Az ESPN információi szerint a bajnok ásza öt évre 201 millió dollárért hosszabbít. Eközben az Indiana Pacers elcserélte legnagyobb sztárját, Paul George-ot az Oklahoma City Thunderhez.

Stephen Curry  Paul George  Oklahoma City Thunder  NBA  Indiana Pacers  Golden State Warriors

Képek: 150 ezer dollárnyi pezsgő – így ünnepelt a Warriors

2017-06-13 21:02:17

Mint ismert, a Golden State Warriors negyedszer is legyőzte a Cleveland Cavalierst az NBA-döntőben, így megszerezve a bajnoki címet. A játékosok természetesen nem mentek haza, hanem egy szórakozóhely felé vették az irányt, hogy megfelelően megünnepelhessék a Warriors ötödik elsőségét.

ünneplés  Stephen Curry  NBA-döntő  NBA  Kevin Durant  Golden State Warriors

Jordan és Chamberlain nyomában – Durant végre a csúcsra ért

2017-06-13 18:47:39

Mint ismert, a Golden State Warriors parádés meccsen negyedszer is legyőzte hajnalban a Cleveland Cavalierst, így a Harcosok lettek a tengerentúli profi kosárlabda-bajnokság (NBA) bajnokai. A rájátszás során végig domináló együttesből is kiemelkedett Kevin Durant, ezúttal a finálé legértékesebbjének megválasztott játékossal foglalkozunk.

Wilt Chamberlain  Seattle SuperSonics  Oklahoma City Thunder  NBA  Michael Jordan  LeBron James

NBA: Durant édesanyja csak ennyit mondott a fiának – videó

2017-06-13 08:58:34

Mint arról beszámoltunk, a Golden State Warrior megszerezte ötödik bajnoki címét az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokságban. Kevin Durant vita nélkül nyerte meg az MVP-címet, a meccs után édesanyja a pályán is gratulált neki.

NBA  Kevin Durant  Golden State Warriors

Itt a vége: megállíthatatlan volt, bajnok a Warriors

2017-06-13 07:14:05

Parádés meccsel ért véget az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) 2016–2017-es szezonja, a Golden State hazai pályán már nem adott újabb esélyt a címvédő Cavaliersnek, és megszerezte ötödik bajnoki címét.

kosárlabda  NBA rájátszás  NBA  Golden State Warriors  Cleveland Cavaliers

NBA: parádés meccsen lett bajnok a Golden State Warriors

2017-06-13 06:50:40

A Golden State Warriors sikerével ért véget az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) 2016–2017-es szezonja: Stephen Curryék a nagydöntő ötödik mérkőzésén 129–120-ra legyőzték a címvédő Cleveland Cavalierst, így összesítésben 4–1-re diadalmaskodtak a fináléban.

Elképesztő! Clevelandben is nyert, már 3–0-ra vezet a GSW

2017-06-08 07:38:40

Mindent megtett saját közönsége előtt a Cleveland, LeBron James és Kyrie Irving együtt beszórt 77 pontot, de így sem tudta legyűrni a Warriorst – Kevin Durant vezetésével behúzta a hajrát és a mérkőzést (118–113) a vendégcsapat, így már 3–0-ra vezet az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) nagydöntőjében.

NBA  Golden State Warriors  Cleveland Cavaliers

NBA: óriási Warriors-hajrá, már csak egy lépés a bajnoki cím

2017-06-08 06:40:52

Már csak egy győzelem hiányzik a Golden State Warriorsnak az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) bajnoki címének visszahódításához, miután a döntő magyar idő szerint csütörtökre virradóra megrendezett harmadik mérkőzésén 118–113-ra nyert a címvédő Cleveland Cavaliers otthonában.

Bámulatos GSW: most 132-t dobtak a Clevelandnek Curryék

2017-06-05 07:51:29

Az első félidőben közel tudott maradni a gyorsabban játszó és az első meccshez képest jobban védekező Cleveland, de a fordulás után megint büntetett Steph Curry és Kevin Durant, így újabb, 132–113-as győzelmével 2-0-ra vezet a Golden State az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) nagydöntőjében.

kosárlabda  NBA-döntő  NBA  Golden State Warriors  Cleveland Cavaliers

NBA: képtelen hibázni a Golden State Warriors

2017-06-05 07:12:21

Nem okozott meglepetést a hat hét távollét után visszatérő edzőjének, Steve Kerrnek a Golden State Warriors kosárlabdacsapata, amely az NBA nagydöntőjének második mérkőzésén is legyőzte a Cleveland Cavaliers együttesét. A Golden State 132–113-as sikerével jó eséllyel pályázik arra a bravúrra, hogy hibátlan teljesítménnyel zárja a playoffot.

NBA: esélye sem volt a címvédőnek a döntő 1. meccsén

2017-06-02 06:53:21

A Golden State Warriors végig vezetve, a 38 pontig jutó Kevin Durant vezérletével 113–91-re legyőzte a címvédő Cleveland Cavalierst az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) nagydöntőjének első mérkőzésén.

NBA-döntő  NBA rájátszás  NBA  Golden State Warriors  Cleveland Cavaliers

Vége: újabb söpréssel jutott döntőbe a Warriors

2017-05-23 08:36:50

Negyedszer sem tudta megállítani a Golden State-et a San Antonio az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) nyugati döntőjében, így Steph Curryék három söpréssel, veretlenül jutottak el a fináléig.

kosárlabda  San Antonio Spurs  NBA-rájátszás  NBA  Golden State Warriors

NBA: példátlan – a GSW hibátlanul ment a nagydöntőbe

2017-05-23 06:39:53

A Golden State Warriors a párharc negyedik mérkőzésén is legyőzte a San Antonio Spurst az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) nyugati döntőjében, ezzel 4–0-s összesítéssel továbbjutott a nagydöntőbe – még sosem volt példa arra, hogy egy csapat 12–0-s mérleggel menetelt volna el a fináléig. A Warriors sorozatban harmadik fináléjára készülhet.

San Antonio Spurs  NBA-rájátszás  NBA  Golden State Warriors

NBA: halálos fenyegetéseket kapott a Warriors kosarasa

2017-05-22 12:13:44

A Kawhi Leonardnak okozott sérülés miatt halálos fenyegetéseket kapott Zaza Pachulia, az észak-amerikai bajnokságban (NBA) szereplő Golden State Warriors kosarasa.

Zaza Pachulia  San Antonio Spurs  NBA-rájátszás  NBA  Kawhi Leonard  Golden State Warriors

NBA: San Antonióban is nyert, a döntő kapujában a GSW

2017-05-21 09:25:07

Bár a negyedik negyed elején még látótávolságon belül volt a Kawhi Leonard nélküli San Antonio Spurs, ezúttal sem tudta megverni a Kevin Durant által húzott Golden State Warriorst az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) nyugati döntőjében – Steph Curryék 3–0-s előnybe kerültek és egy győzelemre vannak a finálétól.

férfi kosárlabda  San Antonio Spurs  NBA  Golden State Warriors

136 pontot dobott, és már 2–0-ra vezet a Warriors

2017-05-17 08:00:56

Kawhi Leonard nélkül esélye sem volt a San Antonio Spursnek az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) nyugati döntőjében a második meccsen: a hazai pályán játszó Golden State Warriors 36 pontos győzelmet aratott, és 2–0-s előnyre tett szert a párharcban.

San Antonio Spurs  NBA rájátszás  NBA  Golden State Warriors

NBA: klubtörténeti verést mért a Warriors a Spursre

2017-05-17 06:45:18

Már kettővel vezet a Golden State Warriors az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) nyugati döntőjében: az oaklandi csapat szerdára virradóra hazai pályán valósággal kiütötte a San Antonio Spurst – a párharc második mérkőzésének végeredménye 136–100 lett.

Történelmi fordítással nyert a GSW, Leonard megsérült

2017-05-15 08:52:30

Bő egy félidőn keresztül uralta az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) nyugati döntőjének első meccsét a San Antonio és huszonöt ponttal is vezetett a gárda a Warriors otthonában, ám Kawhi Leonard sérülése után felállt innen a GSW és a Curry, Durant páros vezérletével hatalmas győzelmet aratott.