Találatok a Galanisz Nikandrosz címkére

Találatok száma: 18

Erste Liga: a MAC nagyot fordítva nyerte a döntő második meccsét

2018-03-24 22:23:27

A jégkorong Erste Liga döntőjének második mérkőzést a MAC 5–2-re legyőzte a címvédő DVTK-t, és már 2–0-ra vezet az egyik fél negyedik győzelméig tartó párharcban.

Somogyi Balázs MAC Galanisz Nikandrosz Erste Liga DVTK

Erste Liga: a Csíkszereda 1–5-ről egyenlített, mégis kikapott a DVTK-tól

2018-03-09 19:01:21

A DVTK Jegesmedvék csapata már 5–1-re is vezetett a Csíkszereda ellen a második harmad elején az Erste Liga elődöntőjének első mérkőzésén. A csíkiak azonban a harmadik harmadra ledolgozták a hátrányukat, de az utolsó percekben a miskolciak 6–5-re megnyerték a meccset.

jégkorong Magosi Bálint Galanisz Nikandrosz Estre Liga DVTK Jegesmedvék Csíkszereda

Jégkorong: újabb túlóra, újabb DVTK-siker a KK-ban

2017-11-18 18:32:24

Szombaton újabb győzelmet aratott a DVTK Jegesmedvék csapata a jégkorong Kontinentális Kupa 3. fordulójában: miután kazah ellenfelén szétlövéssel kerekedett felül, francia riválisát hosszabbítás után intézte el.

jégkorong Kontinentális Kupa Vas János Kontinentális Kupa Galanisz Nikandrosz DVTK Jegesmedvék

Jégkorong: Galanisz Nikandrosz megint lemarad a vb-ről

2017-04-06 08:19:19

Ezúttal sem vehet részt a soros jégkorong-világbajnokságon Galanisz Nikandrosz, aki a Svédország elleni, hétfői felkészülési mérkőzésen szenvedett térdsérülést. A technikás támadó a korábbi években szakmai döntés miatt maradt ki a keretből, 2012 óta először vehetett volna részt vb-n. A hírről a jegkorongszovetseg.hu számolt be.

magyar jégkorong-válogatott jégkorong-válogatott jégkorong divízió 1/A vb Svédország Magyarország

Magyar-görög: „Nagyon rossz meccs volt” - a kis falu reakciója

2015-03-30 02:28:52

A vasárnap délutáni Beloiannisz–Zichyújfalu Fejér megyei bajnoki után a helyi presszóban gyűltek össze a görög nemzetiségi község lakói, hogy együtt szorítsanak a görög válogatott magyarok elleni sikerének. Merthogy az esti Európa-bajnoki selejtezőnek szerintük csak egy esélyese volt: Görögország.

magyar-görög Magyarország Görögország Galanisz Nikandrosz Beloiannisz

Jégkorong: Gröschl, Németh és Tóth csatlakozik a kerethez

2013-11-03 20:52:17

Módosult a magyar férfi felnőtt jégkorong-válogatott bő kerete a Négy Nemzet Tornára: Benk András, Galanisz Nikandrosz és Hári János helyett Gröschl Tamás, Németh Attila és Tóth Adrián csatlakozik a nemzeti csapathoz hétfő délután.

jégkorong-válogatott jégkorong Tóth Adrián Németh Attila Hári János Gröschl Tamás

Jégkorong: Galanisz Nikandrosz marad a Dunaújvárosnál

2013-05-24 12:23:03

Mint tegnap beszámoltunk róla, továbbra is Stephan Lundh irányítja a Dab.Docler férfi jégkorongcsapatát, amelynél szintén sikerült megállapodni az egyik kulcsjátékossal, Galanisz Nikandrosszal is.

jégkorong Stephan Lundh Galanisz Nikandrosz EBEL Dunaújváros jégkorong Dab.Docler

Jégkorong: Galanisz és négy társa kikerült a vb-keretből

2013-04-04 21:18:26

Rich Chernomaz, a magyar férfi jégkorong-válogatott szövetségi kapitánya öt fővel szűkítette világbajnoki keretét. Így eldőlt, hogy Galanisz Nikandrosz, Nagy Richárd, Sebők Balázs, Szappanos Dávid és Somogyi Balázs nem léphet jégre a budapesti rendezésű divízió 1/A vb-n. A végleges keretet a csapatra váró két felkészülési meccs után – Lengyelország és Japán ellen – hirdeti ki a tréner.

jégkorong hoki-vb Rich Chernomaz Galanisz Nikandrosz

Videó: hideg zuhany - bekezdett a DAB a Miskolc ellen

2013-03-02 21:52:42

Alig telt el néhány perc a Dunaújváros–Miskolc jégkorong Mol Liga elődöntőjében, a Dab.Docler máris háromgólos előnyre tett szert. A különbség később csak nőtt, a vége 7–2 lett. Az NSO Tv kamerája előtt a győztes és a vesztes is egyetértett: nincs ekkora különbség a csapatok között.

videó NSO Tv Miskolci Jegesmedvék Galanisz Nikandrosz Dab.Docler DAB

Videó: a tornagyőzelem a cél a lengyelországi hokitornán

2013-02-05 16:39:23

Dél-Korea, Románia és a házigazda Lengyelország ellen lép jégre csütörtökön, pénteken és szombaton a magyar jégkorong-válogatott. Az új szövetségi kapitánynak, Rich Chernomaznak ez lesz az első megméretése a csapattal. Az ismerkedés jegyében is a tornagyőzelem a cél. Az NSO Tv interjúja Galanisz Nikandrosszal, Benk Andrással és Szirányi Bencével.

videó videonyilatkozat Szirányi Bence Rich Chernomaz NSO Tv Galanisz Nikandrosz

Videó: az FTC megdolgoztatta a Dab.Doclert

2013-01-07 08:20:08

A jégkorong Mol Liga alapszakaszában a címvédő Dab.Docler begyűjtötte a három pontot az FTC-ESMTK vendégeként, így biztosan őrzi vezető helyét, valamint tetemes előnyét a tabellán. Az NSO Tv interjút készített a vezetőedzőkkel, illetve a játékosokkal az összecsapás után.

videó Stephan Lundh Mol Liga Hegyi Ádám Zoltán Galanisz Nikandrosz FTC-ESMTK

Vége Galanisz Nikandrosz szezonjának

2010-03-03 12:27:09

Súlyos sérülést szenvedett a hétfői Dab.Docler–Vasas Bp. Stars mérkőzésen Galanisz Nikandrosz, a dunaújvárosiak válogatott jégkorongozója. Az Acélbikák centerének vállszalagszakadása van, amelynek következtében már nem léphet pályára az idei szezonban, tehát a ljubljanai divízió I-es vb-t is ki kell hagynia.

jégkorong Galanisz Nikandrosz Dab. Docler

A magyar válogatott 6-1-re legyőzte a horvátokat a tilburgi tornán

2008-02-14 00:00:29

Utolsó mérkőzésén fölényes, 6-1-es győzelmet aratott a magyar jégkorong-válogatott Horvátország csapata ellen a hollandiai Tilburgban zajló Tricorp Workwear Challenge elnevezésű nemzetközi tornán. A magyaroknál Roger Holéczy két gólt ütött, Benk András és Galanisz Nikandrosz egy góllal és egy gólpasszal, Omar Ennaffati két assziszttal vétette észre magát. Pat Cortina szövetségi kapitány együttese a második helyet szerezte meg a tornán.