PL: gondok a Citynél – Guardiolának nem maradt csatára

Az argentin Sergio Agüero után a Manchester City labdarúgócsapatának brazil csatára, Gabriel Jesus is megsérült.

Manchester City Josep Guardiola Gabriel Jesus

BL: Varane újabb elképesztő hibája, büntetett a Man. City – videó

2020-08-07 21:14:24

A labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntő-visszavágóján a Manchester City egy újabb óriási védelmi hibát kihasználva visszavette a vezetést a Real Madrid ellen: Raphaël Varane ügyetlenkedése után Gabriel Jesus köszönt be. Az angol együttes így már 4–2-re vezet összesítésben.

Real Madrid Raphaël Varane Manchester City Gabriel Jesus Bajnokok Ligája BL-nyolcaddöntő

Guardiola Sanét már pótolta, jön Stones, Otamendi és... Jesus?

2020-08-05 08:07:52

A koronavírus és a gazdasági világválság árnyékában sem szünetel az átigazolási időszak, s mint 2008 óta mindig, ezúttal is megkíséreljük ráncba szedni a topligák jöttek-mentekjeit. A második hetet szokásainknak megfelelően Angliában kezdjük, mégpedig a Manchester Cityvel.

spanyol átigazolás olasz átigazolás nyári transzfersorozat angol átigazolás Pau Torres Manchester City

Roppant izgalmas mérkőzésen nyert a Manchester City

2020-07-15 17:59:59

Nagy nehézségek árán tudta csak megverni (2–1) odahaza a  Manchester City a kiesés ellen harcoló AFC Bournemouth-t az angol Premier League 36. fordulójában.

onlive! közvetítés VAR Premier League Manchester City Gabriel Jesus

Man. City: jelentős fizetésemeléssel marasztalják Gabriel Jesust

2020-05-16 16:47:28

Jelentősen megemelt fizetéssel ajánlott új szerződést a Manchester City futballcsapata Gabriel Jesusnak – a The Sun értesülése szerint.

Premier League Manchester City Gabriel Jesus

BL: „Mindenki látta, hogy Gabriel Jesus meglökte Ramost”

2020-02-27 15:44:51

Nem viselte jól a Manchester City elleni BL-kudarcot Vinícius Júnior, a Real Madrid játékosa. A 19 esztendős támadó úgy érzi, a játékvezetőknek is köze van ahhoz, hogy az angol csapat diadalmaskodott.

Vinícius Júnior Sergio Ramos Real Madrid Manchester City Gabriel Jesus Bajnokok Ligája

Egy börtönben kezdett focizni, ma már Guardiola jolly jokere

2020-02-27 11:08:31

Sokak szerint az új Ronaldo lehet, mások azzal is beérnék, ha a Manchester City következő Sergio Agüerója lenne. Gabriel Jesus néhány hónapja még távozni akart a Premier League címvédőjétől, épp a Real Madrid hívta, amely ellen szerda este kulcsfontosságú gólt fejelt a Bajnokok Ligájában. Most úgy fest, bármi is lesz a City sorsa, a brazil csatár lehet a jövő csapatának egyik alappillére az Etihadban.

angol labdarúgás Sergio Agüero Ronaldo Lima Ronaldo Real Madrid Premier League

BL: „Az első félidőnek vége, de a meccs még nem lefutott" – a Real–City visszhangjai

2020-02-27 07:17:31

„Ha van csapat, amely képes innen fordítani, az a Real Madrid" – Pep Guardiola és játékosa egyaránt ezzel a konklúzióval távoztak a Santiago Bernabéu Stadionból, miután a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének első mérkőzésén 2–1-re legyőzték a spanyol csapatot. Kevin De Bruyne és Gabriel Jesus ugyanakkor optimista: az elsődleges céljukat elérték…

Zinendine Zidane Real Madrid Pep Guardiola Manchester City Kevind De Bruyne Gabriel Jesus

BL: a hajrában fordított a Man. City a Real Madrid ellen

2020-02-26 22:53:14

A labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében a Manchester City 2–1-es győzelmet aratott a Santiago Bernabéu Stadionban a Real Madrid felett. A két sztárcsapat meglehetősen eseménytelen első félidőt játszott, majd megélénkült a játék: a Real Isco góljával szerzett vezetést, ám a City Gabriel Jesus fejesével és Kevin De Bruyne tizenegyesgóljával fordított, ráadásul Sergio Ramos a kiállítás sorsára jutott. Visszavágó március 17-én.

nyolcaddöntő Zinédine Zidane Real Madrid Pep Guardiola Manchester City Kevin De Bruyne

BL: öt perc alatt fordított a Man. City Madridban – videó

2020-02-26 22:44:05

A labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének első felvonásán a Manchester City Gabriel Jesus 78. percben szerzett góljával egyenlített, majd Kevin De Bruyne tizenegyesével fordított a 83. percben a Real Madrid otthonában. Ráadásul a 86. percben Sergio Ramost kiállították.

Sergio Ramos Real Madrid Manchester City Kevin De Bruyne Gabriel Jesus Bajnokok Ligája

45 perc dögunalom, 45 perc dráma Madridban – előnyben a City

2020-02-26 20:16:13

A labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében a Manchester City 2–1-es győzelmet aratott a Santiago Bernabéu Stadionban a Real Madrid felett. A két sztárcsapat meglehetősen eseménytelen első félidőt játszott, majd megélénkült a játék: a Real Isco góljával szerzett vezetést, ám a City Gabriel Jesus fejesével és Kevin De Bruyne tizenegyesgóljával fordított a hajrában, ráadásul Sergio Ramos a kiállítás sorsára jutott. Visszavágó március 17-én.

PL: Gabriel Jesus hajrágólja döntötte el a Cityk csatáját

2020-02-22 20:26:24

Az angol labdarúgó Premier League 27. fordulójának rangadóján a Manchester City idegenben 1–0-ra legyőzte a Leicester Cityt Gabriel Jesus góljával. Ezzel a listavezető Liverpool előnye 19 pontra „fogyatkozott” – legalábbis ideiglenesen, hiszen az éllovas hétfőn játszik a West Ham United ellen.

Sergio Agüero Premier League PL Manchester City Leicester City Kasper Schmeichel

Gabriel Jesus döntött, a Man. City Leicesterben nyert rangadót

2020-02-22 17:19:39

Juventus: a Man. City csatárával erősítenének – sajtóhír

2020-02-21 15:36:02

Olasz lapértesülés szerint a Serie A-ban szereplő Juventus a Manchester City támadójával, Gabriel Jesusszal erősítené meg a keretét.

olasz átigazolás nemzetközi átigazolás angol átigazolás Manchester City Juventus Gabriel Jesus

FFT: Sokat tanulok Agüerótól – Gabriel Jesus

2020-01-13 18:45:29

Gabriel Jesus egy interjúban elismerte, hogy sokat tanult Sergio Agüerótól, akit a Premier League egyik legendájának nevezett.

Gabriel Jesus FourFourTwo FFT

PL: Gabriel Jesus okozta Carlo Ancelotti csapatának vesztét

2020-01-01 20:22:18

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 21. fordulóján a Manchester City hazai pályán 2–1-re legyőzte Carlo Ancelotti Evertonját.

Premier League PL Manchester City Gabriel Jesus Everton Carlo Ancelotti

PL: gyönyörű gólokkal nyert idegenben a Manchester City

2019-12-03 23:22:20

Négy gólt vágott idegenben a Manchester City az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság, a Premier League 15. fordulójának utolsó keddi mérkőzésén, 4-1-re megverve a Burnleyt.

Rodri Robbie Brady Rijad Mahrez Premier League Manchester City Gabriel Jesus

Argentína–Brazília: Messi döntött a dél-amerikai rangadón

2019-11-15 19:02:02

Argentína 1–0-ra legyőzte Brazíliát a két labdarúgó-válogatott péntek este Szaúd-Arábiában lejátszott felkészülési mérkőzésén.

Lionel Messi Gabriel Jesus Brazília Argentína

Videó: 3 percen belül 2 kihagyott 11-es a brazil–argentinon

2019-11-15 18:28:56

Gyors egymásutánban két tizenegyes is kimaradt a Brazília–Argentína barátságos mérkőzésen. A Szaúd-Arábiában rendezett találkozón a tizedik percben Gabriel Jesus, három perccel később Lionel Messi hibázott – igaz, az argentin az Alissonról kipattanó labdát már berúgta.

videó Lionel Messi Gabriel Jesus Brazília Argentína

PL: másfél perc alatt döntött Londonban a Manchester City

2019-10-19 20:25:50

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 9. fordulójában a címvédő Manchester City Gabriel Jesus és David Silva találatával 2–0-ra nyert a Crystal Palace vendégeként.

Wayne Hennessey Manchester City Kevin De Bruyne Gabriel Jesus David Silva Crystal Palace