Találatok a Gabriel Jesus címkére

Találatok száma: 55

Man. City: öt évvel hosszabbított a fiatal brazil – hivatalos

2018-08-03 11:17:35

Az angol bajnok Manchester City új, ötéves szerződést kötött fiatal tehetségével, Gabriel Jesusszal, így a brazil 2023 nyaráig marad.

Manchester City Gabriel Jesus

Vb 2018: büntetőt kellett volna ítélni Kompany és Jesus eseténél? Szavazzon!

2018-07-07 14:02:03

A labdarúgó-világbajnokság Brazília–Belgium (1–2) negyeddöntőjének egyik legvitatottabb esete Vincent Kompany és Gabriel Jesus ütközése volt az 56. percben. A belga tizenhatoson belül Kompany rácsúszott Jesus lábára.

vb 2018 foci vb 2018 Vincent Kompany Gabriel Jesus Brazília Belgium

Vb 2018: a „traktor” vagy a „talizmán”? Brazil csatárkérdés

2018-07-03 15:51:59

A Mexikó ellen 2–0-ra megnyert nyolcaddöntő után a nemzetközi sajtó a meccs legjobbjának megválasztott Neymarral foglalkozott, aki remek teljesítménye mellett egy látványos szimulálással is felhívta magára a figyelmet. A kritikák azonban leperegnek róla, ráadásul a brazilokat inkább egy másik kérdés foglalkoztatja: Gabriel Jesus maradjon a kezdőcsatár, vagy eljött Roberto Firmino ideje?

vb 2018 brazil válogatott Roberto Firmino Gabriel Jesus Brazília

Vb 2018: Brazília ilyet ritkán lát, Gabriel Jesus Frednél is rosszabb volt

2018-06-29 11:13:10

A 2014-es labdarúgó-világbajnokságon rengeteg kritikát kapott Fred, a brazil válogatott centere gyenge teljesítménye miatt. Az igazsághoz hozzátartozik, hogy cseréje, Jo még rosszabb formában volt… Az együttes 9-ese az oroszországi világbajnokságon Gabriel Jesus, aki gól nélkül zárta a csoportkört – ez jó ideje nem történt meg vb-n a brazil csapat középcsatárával.

vb 2018 foci-vb foci vb 2018 brazil válogatott Gabriel Jesus Fred

Vb 2018: a brazilok vetettek véget az osztrák menetelésnek

2018-06-10 17:58:12

A brazil labdarúgó-válogatott vetett véget az osztrák együttes menetelésének, Ausztria hét győzelem után kikapott – hármat vágtak Neymarék.

vb 2018 foci vb 2018 Szabics Imre Philippe Coutinho Neymar Gabriel Jesus

Videó: Neymar nagyon csúnyán leültette az osztrák védőt

2018-06-10 17:13:13

A brazil labdarúgó-válogatott Bécsben a sorozatban hét meccset megnyerő osztrák együttessel csapott össze felkészülési mérkőzésen. A Kassai Viktor által dirigált találkozó első félidejének hajrájában Gabriel Jesus a leshatárról kilépve szerzett vezetést az ötszörös világbajnoknak. A fordulást követően Neymar addig ugrált üresen a bal szélen, amíg eljutott hozzá a labda, s egy nagyon pimasz csel után növelte az előnyt, majd Philippe Coutinho is betalált. A brazilok 3–0-ra győztek.

Vb 2018: „Elég szex” – Romário tanácsa Gabriel Jesusnak

2018-05-11 18:52:28

Közeledik a 2018-as világbajnokság első mérkőzése, így az Oroszországba készülő labdarúgók is egyre több jó – és olykor nem túl jó vagy éppen hasznos – tippet, javaslatot kapnak a már visszavonult futballistáktól, a szurkolóktól. A brazilokkal 1994-ben vb-címet szerző (s utóbb a torna legjobbjának megválasztott) Romário is beállt a sorba, és egy kissé szokatlan tanáccsal látta el a Manchester City fiatal játékosát, Gabriel Jesust.

vb 2018 foci vb 2018 Romário Gabriel Jesus Brazília

BL: Azt mondtam neki, szabályos gól volt, ezért állított ki – Guardiola

2018-04-10 23:43:53

A Liverpool kettős sikerrel jutott be a labdarúgó Bajnokok Ligája elődöntőjébe, miután a negyeddöntő második meccsén 2–1-re legyőzte a Manchester Cityt, s így összesítésben 5–1-re jobbnak bizonyult az angol „belharcban”. A mérkőzést követő sajtótájékoztatón Josep Guardiola, a Manchester City menedzsere bírózott egy kicsit, míg Jürgen Klopp elmondta: 45 perc után egyáltalán nem volt elégedett a látottakkal. Bezzeg azzal, ami azután történt!

Roberto Firmino Pep Guardiola Mohamed Szalah Manchester City Liverpool Jürgen Klopp

Videó: az egyetlen esély? Két perc sem kellett a City-gólhoz

2018-04-10 20:48:57

Már a második percben megszerezte a vezetést a Manchester City a Liverpool elleni Bajnokok Ligája-negyeddöntő visszavágóján. A 3–0-s liverpooli sikerrel végződő odavágót követően Pep Guardiola csapata ezzel megkezdte a felzárkózást…

Manchester City Liverpool Gabriel Jesus Bajnokok Ligája

Guardiola a lelátón, a City padlón: négy között a Liverpool!

2018-04-10 18:57:25

A Liverpool kettős sikerrel jutott be a labdarúgó Bajnokok Ligája elődöntőjébe, miután a negyeddöntő második meccsén 2–1-re legyőzte a Manchester Cityt, s így összesítésben 5–1-re jobbnak bizonyult az angol „belharcban”.

BL: Gabriel Jesus bosszús, de tudja, mi kell a Liverpool ellen

2018-04-10 09:22:36

Háromgólos hátrányból vág neki a Manchester City a kedd esti, Liverpool elleni BL-negyeddöntő-visszavágónak. Gabriel Jesus szerint, bár a lemaradás tetemes, nincs még veszve semmi – ebben a szellemben kell pályára lépni.

BL: bázeli meglepetésgyőzelem a Man. City otthonában

2018-03-07 22:43:53

A Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében az angol bajnoki listavezető Manchester City a svájci FC Baselt fogadta a biztos továbbjutás tudatában – és nagyon halovány játékkal 2–1-es vereséget szenvedett. A svájci csapat sikere megérdemelt – csak ők akartak küzdeni és dolgozni, a City felforgatott és motiválatlannak tűnő csapata viszont egészen vérszegény produkciót nyújtott. A Manchester City a vereség ellenére 5–2-es összesítéssel jutott be a negyeddöntőbe.

nyolcaddöntő Mohamed Elyounoussi Michael Lang Manchester City Gabriel Jesus Basel

A City a továbbjutás tudatában sétálgatott, a Basel Manchesterben győzött

2018-03-07 20:12:32

PL: megvan, hogy Jesus mikor térhet vissza a Man. Citybe

2018-01-12 18:19:15

Várhatóan februárban játszhat ismét Gabriel Jesus, a Manchester City jelenleg sérült labdarúgója.

Premier League Manchester City Gabriel Jesus

Man. City: Guardiola elárulta, mennyit hagy ki Gabriel Jesus

2018-01-03 07:35:53

A Manchester City labdarúgócsapatának menedzsere, Pep Guardiola a Watford elleni 3–1-es sikert követően elmondta, Gabriel Jesus várhatóan négy-hat hétig nem lesz bevethető állapotban.

Premier League Pep Guardiola Manchester City Gabriel Jesus David Silva

Manchester City: Gabriel Jesus térdsérülése nem súlyos

2018-01-02 07:51:23

Szerencsétlen mérkőzést vívott vasárnap a Manchester City labdarúgócsapata a Premier League-ben, hiszen nem elég, hogy megszakadt a nyerősorozata és 18 győztes bajnoki után 0–0-s döntetlenre végzett a Crystal Palace otthonában, még két kulcsemberét is elveszítette.

angol foci Premier League Manchester City Gabriel Jesus

MU: Mbappé és Gabriel Jesus szerződtetését is javasoltam – Giggs

2017-12-22 10:47:37

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Premier League) szereplő Manchester United korábbi kiválósága, Ryan Giggs a The Timesnak elárulta, néhány évvel ezelőtt javaslatot tett az akkor még viszonylag ismeretlen Kylian Mbappé, valamint Gabriel Jesus szerződtetésére is.

Ryan Giggs Premier League Manchester United Louis van Gaal Kylian Mbappé Gabriel Jesus

Topligák: egy fiatal sem ér többet a PSG sztárjánál – ranglista

2017-12-04 15:25:42

A svájci székhelyű Sporttudományok Nemzetközi Központja (CIES) legújabb kutatásában a 21 éves vagy annál fiatalabb futballistákat állította rangsorba az alapján, hogy a játékosok értéke mennyit nőtt szeptember óta.

topligák Tottenham PSG PSG Ousmane Dembélé Manchester City

Man. City: Guardiola arról, miért nem játszik egyszerre két sztárja

2017-11-20 17:17:54

Pep Guardiola, a Premier League-ben szereplő Manchester City menedzsere elmondta, miért van a pályán kevesebbet egyszerre a gárda két sztártámadója, Sergio Agüero és Gabriel Jesus.

angol foci Sergio Agüero Premier League Pep Guardiola Manchester City Josep Guardiola

A City megverte az Arsenalt, és gólrekordot állított fel

2017-11-05 15:04:32

A vártnál jóval könnyedebben, sok helyzetet kihagyva, de bizonyos értelemben kissé szerencsés gólokkal 3–1-re megverte a Manchester City az Arsenalt a labdarúgó Premier League 11. fordulójában.