Találatok a G-csoport címkére

Találatok száma: 39

Isco varázsolt, Bale robogott, Díaz csavart, a Real elsöpörte a Romát

2018-09-19 20:54:53

A 2018–2019-es labdarúgó Bajnokok Ligája 1. fordulójában simán nyert a címvédő Real Madrid: a királyi gárda Isco, Gareth Bale, valamint Mariano Díaz góljával 3–0-ra legyőzte az AS Romát. A G-csoport másik mérkőzésén a CSZKA Moszkva kétgólos hátrányból felállva mentett pontot Plzenben, és játszott 2–2-es döntetlent.

Viktoria Plzen Roma Real Madrid Mariano Díaz Luka Modric Isco

Vb 2018: figyelmeztették az angolokat és a belgákat; nincs szándékos „besárgulás”

2018-06-26 10:29:53

A londoni The Times értesülései szerint a világbajnokságon szereplő válogatottakat figyelmeztette a Nemzetközi Labdarúgó-szövetség (FIFA), hogy szándékosan begyűjtött sárga lapokért eltiltás jár.

vb 2018 sárga lap foci-vb foci vb 2018 fegyelmi bizottság fair play

„Nem lehetne előre hozni a nyolcaddöntőt?” – az angolok nem kíváncsiak a belgákra

2018-06-25 11:17:16

Két meccs, két győzelem, Panama 6–1-gyel elsöpörve: Anglia kimondottan jól kezdte a világbajnokságot, de a nagy erőpróbák még csak most jönnek, ez a bemelegítés volt. Belgium ellen a csoportelsőség a tét, de könnyen lehet, hogy mindkét válogatott pihentet – az angol újságírók a lelátón nem is nagyon lelkesedtek a G-csoport rangadójáért.

vb 2018 panamai válogatott foci-vb foci vb 2018 angol válogatott Panama

Vb 2018: Belgium legerősebb kezdőjével esik neki Tunéziának

2018-06-23 12:45:30

A G-csoport mérkőzésével kezdődik meg a szombati játéknap az oroszországi labdarúgó-világbajnokságon: Belgium és Tunézia a moszkvai Szpartak Stadionban csap össze. A belgák legerősebb tizenegyükkel esnek neki a tunéziai válogatottnak. Roberto Martínez nem változtatott a Panama elleni kezdőcsapaton, a tunéziaiak kettőt cseréltek az Anglia elleni tizenegyhez képest.

vb 2018 tunéziai válogatott kezdőcsapatok foci-vb foci vb 2018 belga válogatott

Közel volt a tunéziai bravúr, de Kane a 91. percben hozta az angol sikert

2018-06-18 19:40:22

Anglia hatalmas lendülettel kezdett Tunézia ellen a labdarúgó-világbajnokság G-csoportjában, és Harry Kane révén már a 11. percben megszerezte a vezetést. Ferdzsani Szasszi azonban még a szünet előtt büntetőből egalizált, s a második félidőre elfogyott az angol lendület – de a 91. percben ismét érkezett Kane, és befejelte a győztes gólt.

tunéziai válogatott foci vb 2018 foci vb angol válogatott Hary Kane G-csoport

Vb 2018: Kane a 91. percben szerezte Anglia győztes gólját

2018-06-18 21:54:48

Anglia hatalmas lendülettel kezdett Tunézia ellen a labdarúgó-világbajnokság G-csoportjában és Harry Kane révén már a 11. percben megszerezte a vezetést. Ferdzsani Szasszi azonban még a szünet előtt büntetőből egalizált, a második félidőre pedig elfogyott az angol lendület, de a 91. percben ismét érkezett Kane és befejelte a győztes gólt.

tunéziai válogatott foci vb 2018 foci vb angol válogatott G-csoport

Vb: 2018: könnyeivel küzdve jött le a tunéziai kapus – videó

2018-06-18 20:27:59

A 2018-as labdarúgó-világbajnokságon kapuscserét még nem láttunk, egészen a Tunézia–Anglia mérkőzésig. A találkozó 14. percében aztán ez a pillanat is elérkezett: az afrikaiak korábban már ápolásra szoruló kapusát, Muez Hasszent kellett lecserélni. Azt egyelőre nem tudni, hogy Hasszennel pontosan mi történt, a tévés közvetítésből nem derült ki. A könnyeivel küzdő kapus helyére Faruk Ben Musztafa állt.

Vb 2018: Harry Kane Muez Hasszen ellen – kezdők estére

2018-06-18 19:16:43

Az Oroszországban zajló 21. labdarúgó-világbajnokság G-csoportjának második meccsén bemutatkozik Anglia és Tunézia is. Az este 20.00 órakor kezdődő találkozó előtt a két szövetségi kapitány kihirdette kezdőcsapatát.

A Chelsea kiejtette a Portót; tizenhat között a Kijev

2015-12-09 19:10:51

A Chelsea otthon legyőzte a Portót, így első helyen jutott tovább a G-csoportból a labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjébe. A négyes másik továbbjutója az ukrán Dinamo Kijev, amely nem tette meg azt a szívességet a portugáloknak, hogy otthon pontot veszítsen, és minimális különbséggel legyőzte az izraeli Maccabi Tel-Avivot.

Porto G-csoport Chelsea Bajnokok Ligája

BL, G-csoport: a Porto a Chelsea-t, a Dinamo Kijev a Maccabit verte meg

2015-09-29 22:40:50

A Bajnokok Ligája G-csoportjában az angol Chelsea nagy meccsen kapott ki egy góllal a Porto otthonában, míg a Dinamo Kijev két góllal nyert Tel-Avivban.

Porto Maccabi Tel-Aviv José Mourinho G-csoport Dinamo Kijev Chelsea

Mourinho csapata Portóban égett meg, a Kijevnek nem volt akadály a Maccabi

2015-09-29 19:51:56

A Premier League-ben gyengélkedő Chelsea a Bajnokok Ligájában győzelemmel indított a Maccabi Tel-Aviv ellen és most a Porto ellen is sikerre készült. Csakhogy hiába volt Mourinho csapatfrissítése, a lendületes Porto jó játékkal nyert. A Dinamo Kijev mindkét félidőben rúgott egy-egy gólt a Maccabinak, így biztosan győzött.

Porto José Mourinho G-csoport Chelsea

Eb 2016: Könyököltem, tiltsanak el 40 mérkőzésre - Ibrahimovic

2014-09-09 13:30:03

Zlatan Ibrahimovic, a svéd válogatott csatára azzal viccelődött, hogy 40 mérkőzésre szóló eltiltást érdemel, amiért lekönyökölte David Alabát az osztrákok ellen 1–1-es döntetlennel végződő selejtezőmérkőzésen.

könyökös Zlatan Ibrahimovic Svédország G-csoport Eb-selejtező Eb 2016

Eb 2016: két öngól is kellett a fölényes orosz sikerhez

2014-09-08 19:49:30

Magabiztos győzelemmel kezdte az Európa-bajnoki selejtezőket Oroszország, amely Moszkvában 4–0-ra legyőzte Liechtenstein válogatottját.

foci Eb 2016 Oroszország Liechtenstein G-csoport Fabio Capello Eb 2016

Kigolyózzák-e C. Ronaldóékat az amerikaiak és a németek?

2014-06-26 14:40:42

A G-csoportban Portugália–Ghána és Egyesült Államok–Németország, a H jelű négyesben Algéria–Oroszország és Dél-Korea–Belgium mérkőzéseket rendeznek a csoportkör harmadik fordulójában.

vb 2014 foci-vb foci vb 2014 Portugália Oroszország Németország

Vb 2014: Portugália is távozik? Ma zárul a csoportkör - program

2014-06-26 07:07:21

Csütörtökön lezárul a csoportkör a brazíliai labdarúgó-világbajnokságon.

vb 2014 foci vb 2014 Portugália Oroszország Németország H-csoport

Vb 2014: Illúzió volt, hogy Portugália világbajnok lehet - CR

2014-06-23 07:49:10

Cristiano Ronaldo nem tudja, miért nem nyert Portugália az Egyesült Államok ellen (2–2) a világbajnokság G-csoportjában.

vb 2014 foci vb 2014 Portugália G-csoport Cristiano Ronaldo

Vb 2014: két kapott góllal is lehet valaki a meccs legjobbja

2014-06-23 02:10:25

A FIFA hivatalos honlapján az amerikai válogatott kapusát, Tim Howardot választották meg a Portugália ellen 2–2-re végződött meccs legjobbjának.

vb 2014 foci-vb foci vb 2014 amerikai válogatott Tim Howard G-csoport

Vb 2014: 95. percben szerzett gól tartja életben Portugáliát

2014-06-23 01:56:29

Silvestre Varela 95. percben szerzett gólja tartja versenyben és Brazíliában a portugálokat, akik a vb-n 2–2-es döntetlent játszottak az Egyesült Államokkal.

portugál válogatott közvetítés foci vb 2014 amerikai válogatott Portugália G-csoport

Ronaldóék majdnem kipottyantak a világbajnokságról

2014-06-22 22:59:27

A portugálok hatalmas csatában kettő-kettőre végeztek az amerikaiakkal.

Vb 2014: a C. Ronaldo, Postiga, Nani trióval támadnak a portugálok

2014-06-22 22:53:37

Cristiano Ronaldo kisebb sérülése ellenére is kezdőként lép pályára az amerikaiak elleni sorsdöntő mérkőzésen.

portugál válogatott kezdőcsapatok foci vb 2014 amerikai válogatott Portugália G-csoport