Futsal: hiába nyertek az osztályozón, nem neveztek az NB I-be

A győri ETO SZC után a Szigetszentmiklós sem vállalja az indulást a futsal NB I-ben – derült ki a Pest megyei klub közleményéből.

futsal NB I futsal Szigetszentmiklós ETO SZC

Futsal NB I: negyedszer lett bajnok a Berettyóújfalu

2019-06-13 21:43:15

A Berettyóújfalu hazai környezetben 5–1-re legyőzte a három kulcsjátékosát is nélkülöző Haladást a futsal NB I döntőjének ötödik mérkőzésén, ezzel 3–2-es összesítéssel megnyerte az egyik fél harmadik sikeréig tartó párharcot, és fennállása során negyedszer elhódította a bajnoki címet.

futsal NB I futsal Haladás futsal Berettyóújfalu

A Berettyóújfalu negyedszer ülhetett fel a futsal NB I trónjára

2019-06-13 17:06:01

futsal NB I Haladás Berettyóújfalu

Futsal NB I: elképesztő végjáték után maradt életben a Haladás

2019-06-10 22:28:46

A futsal NB I fináléjában 4. felvonásán a Haladás drámai meccsen, 2–2-es rendes játékidőt követően 3–3-as hosszabbítás után szétlövésben legyőzte a Berettyóújfalut, így döntőmeccsre kerül sor a párharcban.

Futsal NB I: őrült hajrá, hosszabbítás után nyert a Berettyóújfalu

2019-06-06 18:41:09

A hazai pályán szereplő Berettyóújfalu nyerte a férfi futsal NB I döntőjének harmadik mérkőzését, miután hosszabbítást követően 6–4-re diadalmaskodott a Haladás ellen. A Berettyó ezzel 2–1-es összesítéssel vezet az egyik fél harmadik sikeréig tartó fináléban.

labdarúgó NB I futsal NB I Veszprém futsal Rubeola FC Csömör Nyírgyulaj NB I

Futsal NB I: a Haladás nyerte a döntő második meccsét

2019-06-03 20:44:00

A Haladás győzelmével folytatódott a futsal NB I döntője: a hazaiak 3–1-re verték a Berettyóújfalut a finálé második mérkőzésén.

Futsal NB I: a Veszprém nyerte a bronzcsata első meccsét

2019-05-31 22:03:41

A Veszprém hazai pályán 5–2-re legyőzte a Dunaferrt a futsal NB I bronzcsatájának péntek este megrendezett első mérkőzésén. A hetedik helyért zajló párharcban a DEAC, a kiesés elkerüléséért vívott párbajban a Szigetszentmiklós került előnybe.

futsal NB I futsal

Futsal NB I: berettyóújfalui győzelemmel indult a döntő

2019-05-30 20:09:23

A Berettyóújfalu győzelmével kezdődött meg a futsal NB I döntője: a hazaiak 2–1-re verték a Haladást a finálé csütörtök esti nyitányán. Megkezdődött az 5. helyért zajló párharc is, a Rubeola szétlövéssel nyert a Nyírgyulaj vendégeként.

Futsal NB I: Dróthék nem hibáztak, döntős a Haladás

2019-05-27 18:50:31

A Haladás hazai környezetben 4–2-re legyőzte az Aramist a futsal NB I felsőházi rájátszásában, ezzel biztossá vált, hogy a B-csoport győzteseként bejut a bajnoki döntőbe.

futsal NB I futsal Veszprém futsal Haladás futsal

Futsal NB I: rangadót nyert, a döntő közelébe került a Haladás

2019-05-20 23:56:13

Idegenben nyert rangadót a Haladás futsalcsapata, amely az NB I rájátszásának B-csoportjában az azonos pontszámmal álló Veszprém otthonába látogatott, és Samuel Sánchez, valamint Dróth Zoltán két-két góljának köszönhetően 5–0-ra nyert.

futsal NB I futsal Haladás futsal Haladás Berettyóújfalu

Futsal NB I: a Dunaferr és a BME is idegenben nyert

2019-05-17 17:12:34

A Dunaferr a Debrecen (2–1), a BME pedig az Aramis ellen nyert (5–4) a férfi futsal NB I középszakaszának pénteki játéknapján.

futsal NB I futsal Dunaferr futsal Debrecen BME Aramis

Futsal NB I: rangadót nyert a Haladás

2019-05-13 22:33:02

A férfi futsal NB I középszakaszának nyolcadik fordulójában a Haladás hazai pályán 3–1-re legyőzte a Nyírgyulajt. A B-csoport másik találkozóján a Veszprém 6–1-re nyert a BME vendégeként.

futsal NB I Veszprém Nyírgyulaj Haladás BME

Futsal NB I: jött a papírforma, sima Berettyóújfalu-győzelem a DEAC ellen

2019-05-10 22:13:23

A Berettyóújfalu 7–2-es győzelmet aratott a DEAC ellen, míg a Dunaferr 3–3-as döntetlent játszott a Csömörrel a futsal NB I középszakaszának pénteki játéknapján.

futsal NB I Rubeola FC Csömör Dunaferr DEAC Berettyóújfalu

Futsal NB I: a Nyírgyulaj és a Veszprém is győzött

2019-05-06 18:15:15

A Nyírgyulaj utolsó perces találattal 6–5-re legyőzte a BME-t a férfi futsal NB I középszakaszában a 7. fordulóban, a B-csoportban.

futsal NB I futsal Veszprém futsal Nyírgyulaj BME Aramis

Futsal NB I: 12 gól Debrecenben; hatot szórt a Berettyóújfalu

2019-05-03 20:38:36

A Debreceni EAC 9–3-ra legyőzte a Szigetszentmiklóst a futsal NB I középszakaszának pénteki játéknapján. A másik mérkőzésen a továbbra is hibátlan Berettyóújfalu 6–1-re kiütötte a Csömört.

futsal NB I

Futsal: a Fradié a bajnoki cím, de a feljutás még nincs meg

2019-04-30 08:04:38

Keleten a Ferencváros, Nyugaton az ETO SZC biztosította be bajnoki címét a futsal NB II-ben. A két együttes egymással csap össze az első osztályba való feljutásért.

futsal NB II futsal NB I futsal FTC futsal ETO SZC

Futsal NB I: nyolcgólos rangadót nyert meg a Berettyóújfalu

2019-04-05 21:52:17

A Berettyóújfalu 5–3-ra legyőzte a Dunaferrt a futsal NB I középszakaszának A-csoportjában.

futsal NB I futsal MVFC-Berettyóújfalu

Férfi futsal NB I: a sereghajtó 0–3-ról állt fel az éllovas ellen

2019-04-04 18:07:19

A férfi futsal NB I középszakaszának 6. fordulójában az eddig mind a négy meccsét elveszítő BME otthon 3–3-as döntetlent játszott az éllovas Haladással. A szakaszt eddig remekül teljesítő szombathelyiek ezt a meccset is jól kezdték, de hiába vezettek három góllal a szünetben, az újabb siker elmaradt.

futsal NB I Haladás BME

Futsal NB I: a Haladás legyőzte, és megelőzte a Veszprémet

2019-03-28 21:37:51

A Haladás hazai pályán 4–1-re legyőzte a Veszprémet a futsal NB I középszakaszának csütörtöki játéknapján, és feljött a B-csoport második helyére.

Futsal NB I: a Berettyó és a Dunaferr összesen 16 gólt hintett

2019-03-18 21:00:13

A Berettyóújfalu, a Dunaferr és az Aramis is fölényes győzelmet aratott a futsal NB I középszakaszának hétfői játéknapján.