Futsal: két légiósával is szerződést bontott a Haladás

A futsal NB I-ben szereplő Haladás két brazil játékosával is szerződést bontott – olvasható a vaol.hu-n.

koronavírus futsal NB I futsal Soares De Melo Darrieer Madson Caetano de Abreu Haladás futsal

Futsal NB I: három üres kapus gólt lőtt az FTC Budaörsön

2020-03-09 20:55:33

Az FTC 5–3-ra győzött az Aramis vendégeként a futsal NB I felsőházának hétfői játéknapján, és feljött a tabella harmadik helyére. Az alsóházban a Veszprém 2–1-re nyert Kecskeméten.

futsal NB I futsal FTC futsal Aramis

Futsal NB I: négy góllal nyert a Berettyóújfalu

2020-03-06 21:21:59

Péntek este két mérkőzést rendeztek a futsal NB I rájátszásában: a felsőházban a Berettyóújfalu 4–0-ra verte vendégét, a Nyírgyulajt, az alsóházban a DEAC az utolsó percben mentett pontot a Rubeola otthonában (2–2).

futsal NB I futsal

Futsal NB I: a Haladás egy négyessel küldte haza az Aramist

2020-03-02 21:13:29

A Haladás hazai pályán 4–0-ra legyőzte az Aramist a férfi futsal NB I rájátszásának 1. fordulójában, a felsőházban.

futsal NB I futsal Veszprém futsal Rubeola Haladás futsal Aramis

Futsal NB I: egygólos Haladás-siker a DEAC ellen

2020-02-17 21:01:59

A férfi futsal NB I 18. fordulójának keddi játéknapján a Haladás 3–2-re legyőzte a DEAC-ot, a sereghajtó Kecskemét pedig hazai pályán kapott ki a Veszprémtől.

férfi futsal NB I futsal NB I

Futsal NB I: hétgólos meccsen nyert a ligaelső Berettyó

2020-02-14 16:49:48

A listavezető Berettyóújfalu 4–3-ra legyőzte az Aramist a futsal NB I pénteki játéknapján. Hengerelt az FTC, amely hétszer volt eredményes a Nyírgyulaj ellen.

futsal NB I futsal Nyírgyulaj FTC futsal Berettyóújfalu Aramis

Futsal NB I: Tatai – három gól, egy öngól; a 6 Fradi-találat sem ért sikert

2020-02-11 19:14:52

A férfi futsal NB I 17. fordulójának záró mérkőzésén a Ferencváros idegenben 6–6-os döntetlent játszott a Veszprémmel.

futsal NB I futsal Veszprém Ferencváros

Futsal NB I: ráijesztett a Rubeola a címvédőre; nyert a Haladás

2020-02-10 19:55:14

A férfi futsal NB I 17. fordulójában a harmadik helyen álló Nyírgyulaj otthon 5–0-ra kikapott a Dunaferrtől.

futsal NB I futsal Rubeola Nyírgyulaj Haladás Dunaferr

Futsal NB I: a DEAC hazai pályán kiütötte a Kecskemétet

2020-02-07 21:06:44

A futsal NB I 17. fordulójának pénteki játéknapján a DEAC 7–1-re legyőzte a Kecskemétet.

férfi futsal NB I futsal NB I Kecskemét DEAC

Futsal NB I: sima Haladás-siker; a végén csapott le a Veszprém

2020-01-20 17:28:39

A Haladás 5–2-re legyőzte a Rubeolát a férfi futsal NB I hétfői játéknapján. A Veszprém idegenben nyert a Dunaferr ellen.

futsal NB I futsal Veszprém futsal Rubeola Haladás futsal Dunaferr futsal

Futsal NB I: a szünetre megvolt a fradista mesternégyese

2020-01-17 22:29:57

A Berettyóújfalu az utolsó percben szerzett góllal győzte le 5–4-re a Nyírgyulajt a futsal NB I 16. fordulójának pénteki rangadóján. Az Aramis és az FTC szintén hazai pályán könyvelt el győzelmet, utóbbiban Rábold Richárd négy gólt szerzett – mindegyiket az első félidőben.

futsal NB I futsal Rábold Richárd Berettyóújfalu

Futsal NB I: a sereghajtó pontot csent az éllovastól

2020-01-10 21:32:45

A sereghajtó Veszprém hazai pályán 3–3-as döntetlent harcolt ki az éllovas Berettyóújfalu ellen a futsal NB I 15. fordulójának pénteki játéknapján. A Rubeola hazai pályán, az FTC és a Dunaferr idegenben gazdagodott három ponttal.

Futsal NB I: Dróth adta meg a kegyelemdöfést a Veszprémnek

2019-12-20 21:08:33

A futsal NB I két élcsapata közül az éllovas Berettyóújfalu a Kecskemétet (6–1), a Haladás a Veszprémet (5–1) győzte le magabiztosan a bajnokság 14. fordulójában pénteken. A szombathelyiek ötödik gólját Dróth Zoltán szerezte a találkozó utolsó percében. A Haladás hátránya továbbra is hat pont a tabellán a Berettyó mögött.

futsal NB I futsal Haladás futsal Dróth Zoltán Berettyóújfalu

Futsal NB I: Dunaújvárosban ért véget a Fradi pocsék szériája

2019-12-19 22:00:07

A férfi futsal NB I 14. fordulójának nyitó mérkőzésén a Ferencváros idegenben 3–1-re legyőzte a Dunaferrt, ezzel megelőzte riválisát. A fővárosi csapat győzelmével ötmeccses vereségszériát zárt le.

futsal NB I futsal Ferencváros Dunaferr

Futsal NB I: az FTC hárommal is vezetett, mégis kikapott az éllovastól

2019-12-16 21:58:11

A futsal NB I 13. fordulójában az éllovas Berettyóújfalu háromgólos hátrányból 5–4-re nyert az FTC vendégeként. A Dunaferr 6–1-re ütötte ki a Debreceni EAC-ot, az Aramis 8–3-ra mosta le a Veszprémet. Simán győzött a Nyírgyulaj és a Haladás is.

Futsal: a gyenge szereplés miatt távozik az FTC szakmai igazgatója

2019-12-12 09:18:15

A férfi futsal NB I-ben szereplő Ferencváros szerződést bontott Roni Ribeiróval – tudatta a klub a hivatalos honlapján.

futsal NB I Roni Ribeiro Ferencváros FTC futsal FTC

Futsal NB I: nem bírt egymással a két sereghajtó

2019-12-10 20:44:47

A futsal NB I 12. fordulójában az utolsó helyen álló Rubeola fogadta a 9. helyen álló Veszprémet, és kétszer is vezetett ellene, ám a bakonyiak mindkétszer egyenlíteni tudtak – másodszor két perccel a vége előtt.

futsal NB I

Futsal NB I: a Haladás tízet vágott az FTC-nek

2019-12-09 22:06:00

A Haladás 10–0-ra kiütötte azt FTC-t a férfi futsal NB I 12. fordulójának hétfői mérkőzésén.

Futsal NB I: hozta a kötelezőt a Berettyóújfalu

2019-11-29 21:20:49

Hozta a kötelező feladatot a Berettyóújfalu, amely 3–1-re legyőzte hazai pályán a Dunaferrt a férfi futsal NB I pénteki játéknapján.