Találatok a FTC-Telekom címkére

Találatok száma: 64

Erste Liga: az UTE közel volt a listavezető legyőzéséhez

2019-12-08 18:57:45

A Csíkszereda szétlövéssel 3–2-re győzött az UTE vendégeként a jégkorong Erste Liga vasárnapi játéknapján. Az FTC egygólos mérkőzésen nyert a DEAC otthonában.

UTE FTC-Telekom Erste Liga DEAC Csíkszereda

Férfi vízi MK: szoros volt, de megvédte címét az FTC

2019-12-08 17:24:12

Az FTC-Telekom megvédte a címét a férfi vízilabda Magyar Kupában, de az OSC hatalmas csatára késztette a zöld-fehéreket.

vízilabda férfi vízilabda Magyar Kupa férfi vízi MK FTC-Telekom A-Híd OSC-Újbuda

Férfi vízi BL: a továbbra is veretlen FTC ezúttal a Zagrebet ütötte ki

2019-12-04 19:52:13

A Ferencváros kilencgólos, 14–5-ös győzelmet aratott a Mladost Zagreb ellen a férfi vízilabda Bajnokok Ligája 6. fordulójában a B-csoportban. A magyar bajnoki címvédő ezzel továbbra is a csoport élén áll.

vízilabda férfi vízilabda Bajnokok Ligája férfi vízilabda Mladost Zagreb FTC-Telekom FTC Waterpolo

Jégkorong MK: a Fradi kétgólos előnyt szerzett Újpesten

2019-11-20 20:42:48

A Ferencváros 3–1-es győzelmet aratott történelmi riválisa, az Újpest vendégeként a jégkorong Magyar Kupa 2. fordulójában, az elődöntőbe jutásért folyó párharc első mérkőzésén.

jégkorong Magyar Kupa jégkorong MK UTE MAC Újbuda Fehérvári Titánok FTC-Telekom

Kontinentális Kupa: bravúr, az FTC legyőzte brit ellenfelét

2019-11-16 16:46:12

A Ferencváros jégkorongcsapata 3–2-re legyőzte a brit Nottingham Pantherst a dániai Vojensben a Kontinentális Kupa szombati játéknapján.

jégkorong Kontinentális Kupa jégkorong Nottingham Panthers FTC-Telekom FTC jégkorong

Jégkorong Kontinentális Kupa: vereséggel kezdett az FTC

2019-11-15 21:42:02

A Ferencváros jégkorongcsapata vereséggel kezdte meg szereplését a Kontinentális Kupa péntektől vasárnapig tartó harmadik körében a dániai Vojensben.

Kontinentális Kupa Ferencváros jégkorong FTC-Telekom FTC jégkorong

Férfi vízi: „Az FTC-nél minden adott a legmagasabb szintű pólóhoz”

2019-11-05 10:48:46

Tanulni, új lendületet venni érkezett Magyarországra a görög klasszis, aki az európai Szuperkupával rögtön trófeával kezdte az idényt a Ferencvárosban.

férfi vízilabda Janisz Fundulisz FTC-Telekom

Férfi vízi BL: könnyen győzött a továbbra is hibátlan FTC

2019-10-30 19:30:08

A férfi vízilabda Bajnokok Ligája csoportkörének 3. fordulójában a B-csoportban érdekelt Ferencváros továbbra is őrzi hibátlan mérlegét, miután hatgólos győzelmet aratott a spanyol CN Terrassa fölött. A 17–11-re nyerő zöld-fehérek legeredményesebbje Zalánki Gergő volt négy góllal.

férfi vízilabda férfi vízi BL FTC-Telekom

Visegrádi Kupa: hiába szerzett vezetést, kikapott és kiesett az FTC

2019-10-29 18:45:16

Egy nappal az Újpest elleni győztes bajnokit követően az FTC-Telekom jégkorongcsapata a Visegrádi Kupában már nem tudott győzni: a cseh HC Poruba otthonában 5–2-es vereséget szenvedett, így nem került be a sorozat elődöntőjébe.

Visegrádi Kupa FTC-Telekom FTC jégkorong

Erste Liga: gálázva nyert a Csíkszereda, szenvedve az FTC

2019-10-25 17:49:57

Az éllovas Csíkszereda fölényes győzelmet, a címvédő Ferencváros pedig szűk sikert aratott a jégkorong Erste Liga alapszakaszának pénteki játéknapján.

Újpest jégkorong Hokiklub Budapest Fehérvár jégkorong FTC-Telekom Erste Liga Dunaújvárosi Acélbikák

Férfi vízi ob I: megkínlódott a sikerért az FTC

2019-10-22 21:15:38

A címvédő Ferencváros kemény csatában a remek harmadik negyednek és 6–0-s rohamnak köszönhetően múlta felül a Miskolcot a férfi vízilabda-bajnokság keddi rangadóján.

vízilabda férfi vízilabda ob I férfi vízi ob I PannErgy-Miskolci VLC FTC-Telekom

Hobbi, szerelem, minden – a világ második legjobb munkája

2019-10-18 20:24:34

Aki játékosként forrófejű, trénerként megértő és sikeres – Fodor Szabolcs története ezt példázza. A bajnokként a nemzetközi porondra visszatérő FTC-Telekom jégkorongcsapata edzőjének meredeken tart felfelé a pályaíve, pedig nemrég kezdődött, és nem is hitte, hogy valaha edző lesz. De mégiscsak ez a világ második legjobb munkája.

magyar jégkorong-válogatott NS Hosszabbítás Kontinentális Kupa Fodor Szabolcs FTC-Telekom Alba Volán

Visegrád-kupa: villámgól, majd Fradi-siker a cseh rivális ellen

2019-10-14 19:36:09

A Ferencváros hazai jégen 2–1-re győzött a cseh második vonal élcsoportjához tartozó Poruba ellen a jégkorong Visegrád-kupa negyeddöntőjének első mérkőzésén, azaz egygólos előnnyel utazik majd a hónap végi visszavágóra.

Visegrád-kupa FTC-Telekom FTC jégkorong

Magyar remények – rajtol a férfi vízilabda BL!

2019-10-08 10:07:06

Az összes magyar résztvevő esélyes rá, hogy eljusson a végjátékig a férfi vízilabda Bajnokok Ligájában, amelyben a Ferencváros a címvédés reményében ugrik medencébe.

vízilabda férfi vízilabda BL Vámos Márton Varga Dénes Szolnok OSC

Férfi vízi ob I: rangadót nyert a Szolnok, simán győzött az FTC

2019-10-05 18:25:45

A címvédő Ferencváros tizenegy góllal nyert Debrecenben (20–9), míg az Eger tízgólos győzelmet aratott a BVSC vendégeként (16–6) a férfi vízilabda ob I-ben szombaton. Az ötödik forduló rangadóján a Szolnoki Dózsa 13–11-re kerekedett felül Miskolcon.

férfi vízilabda férfi vízi ob I ZF-Eger OSC FTC-Telekom

Férfi vízilabda BL: 12 éves „átkot” törne meg az FTC

2019-10-04 18:44:09

Az FTC férfi vízilabdacsapata kemény munkával készül a Bajnokok Ligája rajtjára, és 12 év után az első együttes lenne, amelyik megvédi a címét.

vízilabda férfi vízilabda BL férfi vízilabda férfi vízi BL FTC-Telekom

Erste Liga: harmadik meccsén is győzött a címvédő FTC

2019-09-18 21:03:32

Harmadik meccsét is megnyerte a jégkorong Erste Liga új idényében a címvédő Ferencváros, amely szerdán 6–1-re kiütötte a Vasast. A Fehérvári Titánok a Hokiklub Budapest vendégeként megszerezték első győzelmüket ebben a szezonban.

Vasas jégkorong Hokiklub Budapest Fehérvári Titánok FTC-Telekom Erste Liga

Erste Liga: drámai meccsen verte meg a Fradi az Újpestet

2019-09-16 20:32:40

Drámai, hosszabbításos mérkőzésen győzött a Ferencváros jégkorongcsapata, amely az Erste Liga hétfői összecsapásán 6–5-re nyert az Újpesti TE otthonában.