Találatok a Frankfurt címkére

Találatok száma: 74

El: a 116. percben szerzett gólt a Chelsea, de nem adták meg – videó

2019-05-09 23:35:52

Az Európa-liga elődöntőjének visszavágóján, úgy tűnt, a Chelsea a 116. percben César Azpilicueta fejesével megszerezte a vezetést a Frankfurt ellen, ám a játékvezető úgy ítélte meg, hogy a spanyol hátvéd támadta Kevin Trappot, így nem adta meg a gólt.

Frankfurt Európa-liga César Azpilicueta Chelsea

El: Rebic korán örült Jovics egyenlítésének – Chelsea–Frankfurt, gólok

2019-05-09 21:35:19

Az Európa-liga-elődöntő visszavágóján a Chelsea a 28. percben Ruben Loftus-Cheek találatával megszerezte a vezetést az Eintracht Frankfurt ellen, amivel akkor továbbjutásra állt. A második félidő elején aztán jött a „menetrendszerű” Jovics-gól a frankfurtiaktól, aminek Ante Rebic kicsit korán kezdett örülni, de végül nem ivott előre a medve bőrére – ezzel a párharc jelenleg hosszabbításra áll.

Ruben Loftus-Cheek Frankfurt Chelsea

Bundesliga: Kosztics és Jovics is lecsapott, kikapott a Stuttgart

2019-03-31 19:28:02

Filip Kosztics duplájával és Luka Jovics góljával a Frankfurt 3–0-ra legyőzte a Stuttgartot a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 27. fordulójában, ezzel őrzi a Bajnokok Ligája-indulást jelentő negyedik helyét.

német labdarúgás Stuttgart Frankfurt Filip Kosztics Bundesliga

BL/El: minden információ a pénteki sorsolásról egy helyen!

2019-03-15 00:33:25

Pénteken Nyonra szegeződik a futballimádók tekintete: déltől a Bajnokok Ligájában, 13 órától az Európa-ligában sorsolnak. Március 15-én nem csupán a negyeddöntők programját, hanem a teljes ágrajzokat is megismerjük.

sorsolás Villarreal Valencia Tottenham Slavia Praha Porto

Bundesliga: magabiztosan nyert a Frankfurt Doll együttese ellen

2019-02-24 17:07:17

Ante Rebic, Luka Jovics és Filip Kosztics góljával a Frankfurt 3–0-ra nyert a Hannover otthonában a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 23. fordulójában. Jovics mindhárom gólból kivette a részét.

német labdarúgás Thomas Doll Hannover Frankfurt Bundesliga

Bundesliga: a BVB döntetlennel is növelte az előnyét az élen

2019-02-02 16:31:07

A Borussia Dortmund 1–1-es döntetlent játszott a Frankfurttal a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 20. fordulójában. Hiába botlott azonban a listavezető, a második helyen álló Bayern München nem tudott élni a lehetőséggel, mivel 3–1-es vereséget szenvedett a Bayer Leverkusen vendégeként. Szalai Ádám 19 percet kapott a Düsseldorffal 1–1-re végző Hoffenheimben, a Dárdai Pál vezette Hertha BSC pedig hazai pályán szenvedett 1–0-s vereséget a Wolfsburgtól.

Szalai Ádám Hoffenheim Hertha Frankfurt Dárdai Pál Borussia Dortmund

UEFA: hat klub összesen 258 ezer euró büntetést kapott

2019-01-11 18:36:12

Az Olympiakoszt 90 ezer euró (29 millió forint), az Eintracht Frankfurtot pedig 80 ezer euró büntetés megfizetésére kötelezte szurkolóinak magatartása miatt az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA).

UEFA Olympiakosz Frankfurt Európa-liga Bajnokok Ligája

Bundesliga: Gulácsival és Orbánnal a soraiban hengerelt a Leipzig

2018-12-16 16:36:56

Az RB Leipzig 4–1-re legyőzte a Mainzot a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 15. fordulójában.

német foci légiósok Willi Orbán RB Leipzig Mainz Gulácsi Péter

Bundesliga: Dárdai Herthája megállította a Haller, Rebic, Jovics triót

2018-12-08 20:12:48

A Dárdai Pál vezette Hertha 1–0-ra legyőzte hazai pályán a Frankfurtot a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 14. fordulójában.

Hertha BSC Frankfurt Dárdai Pál

Bundesliga: ötgólos meccsen nyert könnyedén a Frankfurt

2018-09-30 17:41:11

Az Eintracht Frankfurt hazai pályán 4–1-re legyőzte a Hannovert a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 6. fordulójában.

német labdarúgás Hannover Frankfurt Bundesliga

Jótékonyság: Huszti Szabolcs 1 millió forintos adománya

2016-12-23 10:52:42

Nem múlhat el úgy karácsonyi ünnep, hogy Huszti Szabolcs ne gondolna a gyerekekre. Az Eintracht Frankfurt 51-szeres magyar válogatott futballistája lassan évtizede rendszeres támogatója a Madarász utcai Gyermekkórház korszerűsítéseit finanszírozó Gyermekkor Alapítványnak, évről évre ellátogat a XIII. kerületi intézménybe és pénzt adományoz, hogy segítse az alapítvány munkáját. A Bundesliga sűrű programja miatt Szabolcs idén nem Magyarországon tölti az ünnepeket, ám a jótékonykodás ezúttal sem maradt el: 1 millió forintot utalt a Gyermekkor Alapítvány számlájára.

légiósok jótékonyság Huszti Szabolcs Frankfurt

Női futball: Jakabfi főszereplő volt a magyarok meccsén

2016-05-04 21:45:33

A Wolfsburg hazai pályán 3–0-ra legyőzte a Hoffenheimet a német női élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 20. fordulójában.

női labdarúgás női foci női Bundesliga Zeller Dóra Wolfsburg Marozsán Dzsenifer

Női futball: Marozsán távozik, a „legprofibb csapathoz” megy

2016-05-03 21:50:26

A Bajnokok Ligája-címvédő 1. FFC Frankfurt magyar származású középpályása, Marozsán Dzsenifer nem hosszabbítja meg a szerződését a német csapattal, a nyáron klubot (és országot) vált. A német válogatott játékos a kétszeres BL-győztes Olympique Lyonban folytatja pályafutását.

női labdarúgás női foci német átigazolás Marozsán Dzsenifer Lyon Frankfurt

Női BL: Jakabfi Zsanett készülhet a harmadik döntőjére!

2016-05-01 18:17:37

A Wolfsburg idegenben 1–0-ra kikapott a címvédő 1. FFC Frankfurttól a női Bajnokok Ligája elődöntőjének visszavágóján, de az első meccsen aratott 4–0-s győzelemnek köszönhetően továbbjutott.

női labdarúgás női foci női Bajnokok Ligája női BL légiósok Wolfsburg

Női BL: kitömték Marozsánékat, Jakabfiék a döntő kapujában

2016-04-24 23:49:23

Jakabfi Zsanett csapata, a Wolfsburg hazai pályán 4–0-ra legyőzte a címvédő 1. FFC Frankfurtot a női Bajnokok Ligája elődöntőjének első mérkőzésén, ezzel óriási lépést tett a döntőbe jutás felé. A másik ágon a Lyon valósággal kiütötte (7–0) a PSG-t.

Női futball: érződött Marozsán hiánya; Jakabfiék nem hibáztak

2016-04-21 00:54:22

A Bajnokok Ligája-címvédő 1. FFC Frankfurt hazai pályán 2–0-ra kikapott a Freiburgtól a német női élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 19. fordulójának előrehozott mérkőzésén.

női labdarúgás női foci női Bundesliga légiósok Wolfsburg Németország

Női foci: Marozsán gólpasszt adott, vége a csodás sorozatnak

2016-04-17 23:15:12

A Marozsán Dzseniferrel felálló 1. FFC Frankfurt idegenben 1–0-ra legyőzte a listavezető Bayern Münchent a német női élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 18. fordulójának rangadóján, ezzel véget vetett a bajorok 2014 júniusa óta tartó veretlenségi sorozatának.

női labdarúgás női foci női Bundesliga légiósok Zeller Dóra Wolfsburg

Bundesliga 2.: ikszelt az FSV, Kalmárnak 81 perc jutott

2016-02-28 15:29:38

A Kalmár Zsoltot is soraiban tudó FSV Frankfurt a német másodosztályú labdarúgó-bajnokság legutóbbi fordulójában gól nélküli döntetlent játszott a Braunschweiggel.

német labdarúgás légiósok Németország Kalmár Zsolt Frankfurt Bundesliga 2.

Női futball: Marozsán a mezőny legjobbja, de ezt kevesen látták

2016-02-15 21:35:08

Marozsán Dzsenifer csapata, a Bajnokok Ligája-címvédő 1. FFC Frankfurt hazai pályán 4–1-re legyőzte a Zeller Dórát végig a kispadon tartó Hoffenheimet a német női élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 13. fordulójának záró mérkőzésén, ezzel pontszámban utolérte a tabella második helyén álló Wolfsburgot.

női labdarúgás női foci női Bundesliga Zeller Dóra Németország Marozsán Dzsenifer

Németország: a Bayern rekordot állított be, lefutott a bajnokság?

2015-12-21 00:26:43

A listavezető Bayern München idegenben 2–0-ra legyőzte a Turbine Potsdamot a német női élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 12. fordulójában, ezzel beállította az 1. FFC Frankfurt rekordját, és tovább növelte előnyét a táblázat élén.