Találatok a francia foci címkére

Találatok száma: 446

Ligue 1: brutálisan kiütötte a PSG a Dijont

2018-01-17 22:52:48

Kiütéses, 8-0-s győzelmet aratott a Paris Saint-Germain labdarúgócsapata a Dijon ellen a francia labdarúgó-bajnokság 21. fordulójának szerdai záró mérkőzésén.

francia foci  PSG  Ligue 1

Ligue 1: már második a Lyon, ismét nyert az utolsó Metz

2018-01-17 20:52:54

Kihasználta a Monaco szerdai döntetlenjét az Olympique Lyon, és a Guingamp otthonában aratott 2–0-s sikerrel a második helyre lépett előre a francia labdarúgó-bajnokságban. Az utolsó helyezett Metz folytatta nagy menetelését, a Saint-Étienne felülmúlásával immár sorozatban ötödször nem talált legyőzőre.

francia foci  Ligue 1

Videó: Payet akkora cselt húzott meg, belesérült a kapus

2018-01-17 09:04:10

Mint arról beszámoltunk, a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Ligue 1) a Marseille 2–0-ra legyőzte a Strasbourgot. A találkozó második gólját Dimitri Payet szerezte, méghozzá nem akárhogy: a francia válogatott támadó olyan csellel küldte el az ellenfél kapusát, hogy az szó szerint belesérült!

videó  francia foci  francia bajnokság  csel  Olympique Marseille  Marseille

Videó: a játékost megrúgó bíró Ibrával is összebalhézott

2018-01-16 16:34:21

Mint arról beszámoltunk, a francia szövetség kilenc hónapra eltiltotta Tony Chapron játékvezetőt, aki így könnyen lehet, hogy vissza is vonul. A rúgásával világhírnevet szerző bírónak azonban nem ez volt az első furcsa húzása…

videó  labda  kép  játékvezető  francia foci  francia bajnokság

Ligue 1: felfüggesztették a játékost felrúgó bírót – beindult a mémgyár

2018-01-15 13:14:41

Mint megírtuk, a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 20. fordulójának záró mérkőzésén a Paris Saint-Germain 1–0-ra győzött a Nantes otthonában. A találkozó ráadásában egészen bizarr jelenetek játszódtak le: a visszafutó Diego Carlos és Tony Chapron játékvezető lába összeakadt, így utóbbi a földre került, majd megpróbálta megrúgni a hazaiak játékosát. Ezt követően kissé érthetetlen módon a bíró felmutatta a második sárga lapját a brazilnak, aki az ezzel együtt járó pirosat kissé nehezen vette tudomásul. A francia szövetség azóta megvizsgálta az esetet, s felfüggesztette a bírót.

francia labdarúgás  francia foci  Tony Chapron  Nantes  Ligue 1  Diego Carlos

Ligue 1: alsóházi „rangadót” nyert meg a Saint-Étienne

2018-01-14 16:55:24

Tíz nyeretlen bajnoki után hazai pályán 2–0-s győzelmet aratott a Saint-Étienne a Toulouse ellen a francia labdarúgó-bajnokság 20. fordulójában, ezzel elmozdult a 17. helyről. A Lyon nagy meglepetésre 1–1-et játszott a kiesőjelölt Angersszel.

francia foci  Toulouse  Saint-Étienne  Ligue 1

Ligue 1: ezúttal sem botlott a Guingamp

2018-01-12 22:37:32

A francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 20. fordulójának nyitómérkőzésén a Guingamp 2–0-ra legyőzte a Strasbourgot.

francia foci  Strasbourg  Ligue 1  Guingamp

Franciaország: sokat hibázott, beszüntették a gólvonal-technológiát

2018-01-12 10:52:15

A sokadik tévedés miatt a francia futball-liga vezetősége felfüggesztette a GoalControl nevű gólvonal-technológia használatát.

gólvonal-technológia  francia foci  GoalControl

Francia Ligakupa: hiába a Nice-fölény, a Monaco jutott tovább

2018-01-09 22:51:40

Nem tudott élni a hazai pálya előnyével a Nice labdarúgócsapata, amely a sérült Mario Balotelli nélkül felállva 2–1-es vereséget szenvedett a Monacótól a Ligakupa negyeddöntőjében.

francia foci  Nice  Monaco  Francia Ligakupa  AS Monaco

Francia Kupa: Neymarék a saját ötösükről indultak, ez lett a vége – videó

2018-01-07 23:15:47

A Paris Saint-Germain labdarúgócsapata 6–1-re nyert Rennes-ben, ezzel bejutott a legjobb 32 közé a Francia Kupában.

videó  légiósok  francia foci  PSG  Lang Ádám  Francia Kupa

Légiósok: Lang Ádám a másodosztályú Nancyban folytathatja

2018-01-05 18:10:38

Várhatóan a francia másodosztály alsóházában található Nancy labdarúgócsapatánál folytatja a pályafutását Lang Adám, a válogatott védőt a szezon végéig adja kölcsön klubja, az élvonalbeli Dijon.

légiósok  francia átigazolás  francia foci  Nancy  Lang Ádám  Dijon

Pénzügyek: a Manchester City megelőzte a PSG-t

2018-01-04 15:16:14

Egy vizsgálat szerint az angol Premier League első helyén álló Manchester City csapata sokkal nagyobb pénzügyi erővel rendelkezik, mint bármely más klub a világ labdarúgásában.

francia foci  angol foci  PSG  Manchester City  Arsenal

Légiósok: az új év első meccsét ki kell hagynia Langnak

2017-12-28 11:12:22

Ahogy az várható volt, egy mérkőzésre tiltották el Lang Ádámot, a francia élvonalbeli Dijon magyar labdarúgóját. Mint ismert, a válogatott védőt az Angers elleni idegenbeli bajnokin (2–1) állították ki két sárga lappal.

légiósok  francia foci  Lang Ádám  Francia Kupa  Dijon

Videó: tini nindzsa teknőcök futottak be a PSG meccsére!

2017-12-16 19:16:15

Mint arról beszámoltunk, a PSG 4–1-re legyőzte a Rennes-t a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 18. fordulójában. Edinson Cavani a 75. percben csapata harmadik gólját ünnepelte, amikor két, tini nindzsa teknőcnek beöltözött szurkoló a játékosokkal együtt szeretett volna örülni. A futballisták vették a lapot, Kylian Mbappétól egy pacsi is érkezett!

francia foci  PSG  Ligue 1  Kylian Mbappé  Edinson Cavani

Ligue 1: nem vált be az edzőcsere, hengerelt a Monaco

2017-12-15 22:43:54

A Monaco labdarúgócsapata 4–0-ra győzött a Saint-Étienne otthonában a francia első osztály 18. fordulójának nyitó mérkőzésén.

francia foci  Saint-Étienne  Monaco  Ligue 1  Julien Sablé

Ligue 1: Balotelli meccset nyert; a volt Monaco-játékos remekelt

2017-12-10 17:33:21

Az Olympique Lyon fordítani tudott Amiens-ben a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 17. fordulójában. Az OL mindkét gólját a 19 éves francia tehetség, Houssem Aouar szerezte, aki a második találatát a 94. percben jegyezte.

francia foci  Olympique Lyon  Ligue 1  Amiens

Ligue 1: Neymar átengedte a 11-es rúgását Cavaninak – videó

2017-11-29 20:57:51

A Monaco a 92. percben kapott góllal maradt alul Nantes-ban, míg a Lyon hazai pályán szenvedett 2–1-es vereséget a Lille-től a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban. Este a PSG Neymar és Cavani góljával nyert a Troyes ellen.

francia foci  PSG  Monaco  Lyon  Ligue 1

Ligue 1: a Lyon idegenben ütötte ki Balotelliéket

2017-11-26 19:04:01

A Lyon 5–0-ra győzött Nizzában, míg a Marseille 1–0-ra megverte otthon a Guingampot a francia élvonalbeli labdarúgóligában.

francia foci  Nice  Marseille  Lyon  Ligue 1

Ligue 1: négy edzőt kapott a Lille futballcsapata

2017-11-24 19:42:52

Csütörtökön felfüggesztette edzőjét, Marcelo Bielsát a francia labdarúgó-bajnokság 19., utolsó előtti helyen álló Lille, melynek irányítását ideiglenesen négy szakember vette át.

francia foci  Marcelo Bielsa  Lille  Ligue 1

Ligue 1: sima sikerrel elmozdulás a kiesőzónából

2017-11-20 19:39:56

Az Amiens 3–0-ra legyőzte a Lille-t a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 8. fordulójából elhalasztott összecsapás hétfői pótlásán.