Találatok a Feronikeli címkére

Találatok száma: 7

El: Holmanék „megtizedelt” csapattal is előnyben

2019-07-24 16:46:42

A Slovan Bratislava 2–1-re legyőzte a koszovói Feronikelit a labdarúgó Európa-liga 2. selejtezőkörében a párharc első mérkőzésén.

légiósok Slovan Bratislava Holman Dávid Guzmics Richárd Feronikeli Európa-liga-selejtező

El: a Slovan több játékosa sem hajlandó pályára lépni

2019-07-23 21:40:19

A pozsonyi Slovan Bratislava hivatalos közleményben tudatta, hogy két játékosa és egy edzője nem vesz részt az Európa-ligában a koszovói Feronikeli elleni párharcban.

Vlagyimir Radjenkovics Szlovákia Slovan Bratislava Feronikeli Európa-liga El-selejtező

BL: zsinórban 11 – a gól- és az emberhátrány sem volt akadály!

2019-06-28 23:11:34

A koszovói Feronikeli jutott be a Bajnokok Ligája 1. selejtezőkörébe, mivel a hazai előselejtező döntőjében 2–1-re legyőzte az andorrai FC Santa Colomát.

Feronikeli FC Santa Coloma Bajnokok Ligája BL

BL: andorrai sikerrel kezdődött az európai kupaszezon

2019-06-25 18:26:11

Az andorrai Santa Coloma egygólos győzelmet aratott kedden a San Marinó-i Tre Penne ellen a Prishtinában zajló labdarúgó Bajnokok Ligája-előselejtező első elődöntőjében. A másik, esti mérkőzésen a koszovói Feronikeli a gibraltári Lincoln Red Impsszel találkozott és nyert 1–0-ra.

FC Santa Coloma Bajnokok Ligája BL Feronikeli Lincoln Red Imps Tre Penne

BL: megtartották az új idény első sorsolását, rajt 25-én!

2019-06-11 13:54:46

A házigazda koszovói bajnokcsapat Gibraltár legjobbjával, az andorrai FC Santa Coloma a San Marinó-i aranyérmessel találkozik a labdarúgó Bajnokok Ligája előselejtezőjének elődöntőjében – derült ki a kedden Nyonban megtartott sorsoláson. A svájci városban elkészítették az Európa-liga előselejtezőjének párosítását is.

Tre Penne Lincoln Red Imps Feronikeli FC Santa Coloma Európa-liga El-selejtező

Eurofutball: a Feronikeli nyerte meg a Koszovói Kupát

2019-05-24 22:42:23

A KF Feronikeli 2014 és 2015 után harmadszor is megnyerte a Koszovói Kupát, a bajnok 5–1-re győzött a döntőben a Trepca 89 ellen.

koszovói foci Trepca 89 Koszovói Kupa Koszovó Feronikeli

Eurofutball: vadonatúj bajnok a lengyeleknél, BL-elitben a Galata

2019-05-19 20:50:59

A Galatasaray 2–1-re legyőzte az Istanbul Basaksehirt a török labdarúgó-bajnokság 33. fordulójának vasárnapi játéknapján, ezzel biztossá tette, hogy az első helyen fejezi be a 2018–2019-es kiírást. Lengyelországban új bajnokot avattak, a Piast Gliwice végzett az első helyen, Montenegróban a Szutjeszka megvédte címét, míg Koszovóban a Feronikeli lett az aranyérmes.