Találatok a Falco címkére

Találatok száma: 264

Férfi kosár NB I: története során másodszor bajnok a Falco!

2019-06-21 20:10:01

A Falco nyerte meg a férfi kosárlabda NB I döntőjének harmadik mérkőzését is: a szombathelyi együttes 96–89-re legyőzte a Körmendet, s megszerezte története második bajnoki címét.

kosárlabda férfi kosárlabda NB I férfi kosár NB I Körmend Falco KC Szombathely Falco

Férfi kosár NB I: egyetlen siker kell a Falcónak a bajnoki címhez

2019-06-18 20:17:58

A Falco nyerte meg a férfi kosárlabda NB I döntőjének második mérkőzését is: a szombathelyiek 87–77-re felülmúlták a Körmendet, így egyetlen győzelemre van már csak szükségük a bajnoki címhez.

kosárlabda férfi kosárlabda NB I férfi kosár NB I Falco KC Szombathely Falco Egis Körmend

Férfi kosár NB I: jöhet a klasszikus – kezdődik a döntő!

2019-06-15 11:48:17

Elképesztő presztízs, hatalmas tét: szombaton megkezdődik a magyar férfi kosárlabda-bajnokság döntője, Vas megye két együttese csap össze egymással. A két csapatkapitánynak, Ferencz Csabának (Körmend) és Váradi Benedeknek (Falco) ugyanazokat a kérdéseket tettük fel.

férfi kosár NB I Váradi Benedek Ferencz Csaba Falco Egis Körmend

Férfi kosár NB I: egy lépésre a Vas megyei házidöntőtől

2019-06-04 20:12:57

A Falco Szolnokon, a Körmend Pécsen aratott győzelmével került egy lépésre a bajnoki döntőtől. Közel jár a két csapat ahhoz, hogy a 2007–2008-as idény után másodszor játssza egymással a bajnoki finálét – 11 évvel ezelőtt a Falco nyerte meg eddigi egyetlen bajnoki címét.

férfi kosárlabda NB I férfi kosár NB I Szolnoki Olaj Pécsi VSK Körmend Falco

Férfi kosár NB I: körmendi és Falco-sikerrel indult az elődöntő

2019-06-01 19:13:00

Vasi győzelmekkel kezdődött meg a férfi kosárlabda NB I elődöntője szombaton: az első helyen kiemelt Körmend 88–75-re verte meg a PVSK-t, míg a Falco 78–65-re a címvédő Szolnokot.

férfi kosár NB I Szolnoki Olaj PVSK Körmend Falco

Férfi kosár NB I: az összes párharc eldőlt, kialakult az elődöntő mezőnye

2019-05-24 19:55:25

A férfi kosárlabda NB I negyeddöntőjében az összes párharc eldőlt már a 3. mérkőzés után, így kialakult az elődöntő mezőnye. A Körmend a Péccsel, míg a Falco a Szolnokkal fog összecsapni a döntőbe jutásért.

férfi kosár NB I Szolnoki Olaj Sopron KC Pécsi VSK KTE-Duna Aszfalt Jászberény

Férfi kosár NB I: könnyedén nyert, söprésközelben a Falco

2019-05-21 20:12:00

Könnyedén nyert Kecskeméten is a Falco, amely ezzel egy sikerre került a férfi kosárlabda NB I rájátszásának elődöntőjétől, egyszersmind a bajnokságban már negyedszer győzte le ellenfelét.

kosárlabda férfi kosárlabda NB I férfi kosár NB I Szolnoki Olaj KTE-Duna Aszfalt Falco

Férfi kosár NB I: rangadót nyert a Falco a Körmend ellen

2019-05-12 21:24:23

A férfi kosárlabda NB I középszakaszában a Falco 94–70-re legyőzte a Körmendet a felsőházban. A középházban a DEAC 100 pontot dobva nyert a ZTE ellen.

férfi kosárlabda NB I férfi kosár NB I DEAC Falco

Férfi kosár NB I: elesett a Tiszaliget – nyert a Falco Szolnokon

2019-05-08 20:05:42

A férfi kosárlabda NB I középszakaszának felsőházában a Falco Váradi Benedek utolsó másodperces duplájával egy ponttal, 85–84-re legyőzte az Olajat Szolnokon, és nagy lépést tett a második hely megszerzése felé.

férfi kosár NB I Váradi Benedek Szolnok Falco

Férfi kosár NB I: súlyos vereséget szenvedett Pécsen a Szolnok

2019-05-02 21:05:30

A címvédő Szolnok 108–87-re kikapott a Pécs vendégeként a férfi kosárlabda NB I felsőházában, a középszakasz csütörtöki játéknapján. A Szolnok sorozatban a hetedik idegenbeli bajnoki meccsét veszítette el. A Szombathely 21 ponttal győzött a Jászberény otthonában.

kosárlabda férfi kosár NB I Szolnoki Olaj PVSK Jászberény Falco

Férfi kosár NB I: továbbra is bevehetetlen a körmendi erőd

2019-04-21 17:40:19

Idénybeli 15. hazai bajnokiját is megnyerte az Egis Körmend, a Falco ellen T.  J. Price vezérletével 95–88-ra nyert az együttes a felsőházban.

férfi kosár NB I Körmend Falco

Férfi kosár NB I: elképesztő fordulatok Fehérváron; Falco-kiütés

2019-03-23 19:35:30

A férfi kosárlabda NB I 24. fordulójának rangadóján a Szombathely hazai pályán 78–58-ra legyőzte a Jászberényt, így visszavágott decemberi vereségéért. Ez a győzelem egyben azt is jelenti, hogy a Falco a középszakasz felsőházában (1–5. helyezettek) folytatja.

férfi kosár NB I Szolnoki Olaj Körmend Falco

Férfi kosár NB I: a Pécs legyőzte az éllovas Szolnokot

2019-03-16 16:11:39

A Pécs hazai pályán 83–78-ra legyőzte a címvédő, a bajnokságban éllovas Szolnokot a férfi kosárlabda NB I szombati játéknapján.

ZTE Szolnoki Olaj Szolnok Sopron Pécs Körmend

Férfi kosár MK: nem engedett ki a végén az Olaj!

2019-02-16 18:57:04

A Szolnoki Olaj KK megvédte férfi kosárlabda Magyar Kupa-elsőségét, miután a győri fináléban legyőzte a Falcót. Az Olaj az első negyedben elhúzott riválisától, majd fokozatosan növelte előnyét. A negyedik negyedre ugyan feljebb jöttek a szombathelyiek, de az Olaj előnye bőven kitartott.

férfi kosárlabda Magyar Kupa férfi kosár MK Szolnoki Olaj Falco

Férfi kosár MK: megismétlődik a tavalyi finálé Győrben

2019-02-15 17:28:43

A Falco és a Szolnok játssza a döntőt szombaton a a férfi kosárlabda Magyar Kupában Győrben.

férfi kosárlabda Magyar Kupa férfi kosár MK Szolnoki Olaj Jászberény kosárlabda Falco Debrecen kosárlabda

Férfi kosár MK: vezéráldozatot követelt a Szolnok továbbjutása

2019-02-14 17:00:38

A Falco KC és a Jászberény után a Szolnoki Olaj is bejutott a férfi kosárlabda Magyar Kupa elődöntőjébe a győri végjátékban csütörtökön. A negyedik elődöntős a ZTE-t legyőző DEAC.

kosárlabda férfi kosárlabda Magyar Kupa Zalakerámia-ZTE KK Szolnoki Olaj Pécs kosárlabda Jászberény kosárlabda

Férfi kosár NB I: küzdelmes Falco- és Alba-győzelem

2019-02-08 20:12:10

A Falco nehéz mérkőzésen győzte le a DEAC-ot, míg az Alba Fehérvár hosszabbítás után nyert Szegeden a férfi kosárlabda NB I pénteki játéknapján.

férfi kosár NB I Naturtex-SZTE-Szedeák Falco DEAC Alba Fehérvár

Férfi kosár NB I: elképesztő ZTE-fordítás a Falco ellen

2019-02-01 20:18:25

A Kecskemét a Körmendet, a Zalaegerszeg a Falcót győzte le hazai pályán a férfi kosárlabda NB I pénteki játéknapján.

férfi kosárlabda NB I férfi kosár NB I Zalakerámia-ZTE KK KTE-Duna Aszfalt Falco Egis Körmend

Férfi kosár: Perl távozott a spanyol élvonalból, visszatért a Falcóhoz

2019-01-18 14:55:07

A férfi kosárlabda NB I-ben szereplő Falco KC Szombathely a hivatalos honlapján tudatta, hogy visszatért a klubhoz Perl Zoltán.

férfi kosárlabda Szombathely kosárlabda Perl Zoltán Movistar Estudiantes Madrid Falco

Férfi kosár NB I: a Falco egy ponttal legyűrte a Szolnokot

2019-01-12 17:52:42

A Falco hazai pályán egyetlen ponttal, 78–77-re legyőzte a Szolnokot a férfi kosárlabda NB I 15. fordulójának szombati rangadóján. Az Alba Fehérvár meglepetésre nagyon megverte a Körmendet, a Jászberény két ponttal múlta felül a nagyot hajrázó Zalaegerszeget, az Atomerőmű könyörtelenül érvényesítette a papírformát a TF otthonában, míg a Sopron simán legyőzte a PVSK-t.