Találatok a Falco címkére

Találatok száma: 196

Férfi kosár NB I: leszakadt a gyűrű, az utolsó kosár döntött

2017-11-18 17:55:27

A Falco hazai pályán 88–82-re megnyerte a ZTE elleni presztízsmérkőzést, míg az egyre jobban lábra kapó, címvédő Alba Fehérvár 67–60-ra győzött az Atomerőmű vendégeként a férfi kosárlabda NB I 9. fordulójának szombati játéknapján. A Kecskemét hazai pályán, az újonc DEAC idegenben ünnepelt fontos sikert, míg a késve elkezdett dél-dunántúli derbin a PVSK 79–77-re felülkerekedett a Kaposvár otthonában.

kosárlabda  férfi kosár NB I  Zalakerámia-ZTE KK  Falco  Atomerőmű  Alba Fehérvár

Férfi kosár: Miben kell fejlődnünk? Mindenben! – Vojvoda

2017-11-16 11:33:06

A Falco keddi legyőzése után továbbjutó Szolnok csapatkapitánya, Vojvoda Dávid szerint jó esélye van az Olajnak legalább a negyeddöntőig jutni a negyedik számú kupasorozatban.

Vojvoda Dávid  Szolnoki Olaj  Falco  Európa-kupa

Férfi kosár Ek: sikerével továbbment a Szolnok, de kiejtette a Falcót

2017-11-14 19:50:06

A nagyszerű formában lévő Szolnoki Olaj 89–79-re legyőzte a Falcót a férfi kosárlabda Európa-kupa csoportkörének ötödik fordulójában, amivel eldőlt, hogy a piros-feketék biztosan ott lesznek a következő csoportkörben, míg a szombathelyi együttes búcsúzik.

kosárlabda  férfi kosár Európa-kupa  férfi kosár Ek  Szolnoki Olaj  Falco

Férfi kosár NB I: majdnem 100 pontot szórt az utolsó nyeretlen

2017-11-11 18:35:32

A MAFC vendégeként aratott 88–77-es győzelemmel megőrizte hibátlan mérlegét a Szolnoki Olaj a férfi kosárlabda NB I-ben. A 8. forduló szombati játéknapja meghozta az első győzelmet a Jászberénynek (97–80 a KTE ellen), a Körmend sorozatban negyedszer, a Falco egymás után harmadszor nyert, míg az Atomerőmű lezárta hármas vereségszériáját.

kosárlabda  férfi kosár NB I  Falco  DEAC

Férfi kosár Ek: most is a végén úszott el a Falco-siker

2017-11-07 20:04:26

A férfi kosárlabda Európa-kupa H-csoportjának 4. fordulójában a Nyizsnyij Novgorod 84–79-re nyert a Falco otthonában.

férfi kosár Ek  Nyizsnyij Novgorod  Falco

Férfi kosár Ek: a Falco 21 ponttal verte meg a Szokolit

2017-10-31 19:54:27

A Falco férfi kosárlabdacsapata hazai pályán 108–87-re legyőzte a macedón Karpos Szokolit a FIBA Európa-kupában.

kosárlabda  férfi kosárlabda Európa-kupa  Karpos Szokoli  Falco

Férfi kosár NB I: itt a szezon első 100-asa – és a második is!

2017-10-28 18:51:11

A hatodik fordulóig kellett várni az első 100+ pontos csapatteljesítményre a férfi kosárlabda NB I 2017–2018-as szezonjában. A szombati játéknapon aztán két csapat is átlépte a határt: a Körmend 110–70-re győzött az újonc DEAC vendégeként, míg a Falco hazai pályán 106–82-re verte meg a Kaposvárt.

kosárlabda  férfi kosár NB I  Körmend  Kaposvári KK  KTE-Duna Aszfalt  Falco

Férfi kosár Ek: a Falco a záró negyedben lenyomta az Olajt

2017-10-25 19:13:02

A szombathelyi Falco hazai pályán 84–74-re győzött a Szolnoki Olaj ellen a férfi kosárlabda Európa-kupa H-csoportjának magyar ütközetén.

kosárlabda  férfi kosárlabda Európa-kupa  Szolnoki Olaj  Falco

Férfi kosár NB I: a Körmend nyerte a vasi rangadót

2017-10-21 19:53:37

A gyenge kezdés után teljesen váratlanul táltosodott meg az Egis Körmend, és parádés csapatmunkával verte el a Falcót a férfi kosárlabda NB I 5. fordulójának szombati rangadóján.

kosárlabda  férfi kosár NB I  Körmend  Falco

Férfi kosár Ek: a Szolnok otthon, a Körmend idegenben nyert

2017-10-18 19:28:59

A Körmend férfi kosárlabdacsapata 84–83-ra nyert a bolgár BK Balkan vendégeként az Európa-kupa csoportkörének első fordulójában. A Falco hosszabbításban kikapott Nyizsnyij Novgorodban, míg a Szolnok ugyanebben a csoportban könnyen legyőzte macedón ellenfelét. Az Alba Fehérvár sima vereséget szenvedett hazai pályán.

kosárlabda  férfi kosárlabda Európa-kupa  Szolnoki Olaj  Körmend  Falco  Alba Fehérvár

Férfi kosár Ek: elszúrt hajrák – de nyert a Körmend és a Falco is

2017-10-04 19:39:19

A férfi kosárlabda Európa-kupa második selejtezőkörének első mérkőzésén a Szolnoki Olaj a 22 pontig jutó Vojvoda Dávid vezérletével otthon 86–63-ra legyőzte a svéd Södertälje Kings együttesét, így karnyújtásnyira került a főtáblától. Szintén nagyot lépett e felé a Steaua Bucuresti ellen 91–75-re nyerő Körmend, mégis lehet hiányérzet, mert volt már közte 27 pont is. Még jobban bánhatja a végjátékot a Falco, hiszen 3:13-mal a vége előtt még 16 ponttal vezetett, de csak eggyel kerekedett felül Bulgáriában.

férfi kosár Európa-kupa  Szolnoki Olaj  Körmend  Falco

Férfi kosárlabda: Perl Zoltán visszatért a Falcóhoz

2017-08-16 12:23:19

Olaszországi légióskodás után újra a Falco kosárlabdázója lett Perl Zoltán – jelentette be szerdán a szombathelyi klub.

kosárlabda  férfi kosárlabda  Perl Zoltán  Falco

Férfi kosár NB I: ötödször lettek bajnokok a fehérváriak

2017-06-18 22:28:26

Az Alba Fehérvár hazai pályán 78–71-re győzött a Falco ellen a férfi kosárlabda NB I döntőjének ötödik mérkőzésén, így a párharcot 3–2-re megnyerve megszerezte története ötödik bajnoki címét.

férfi kosárlabda NB I  férfi kosárlabda  Falco  Alba Fehérvár

Férfi kosár NB I: előnyben az Alba, pénteken az arany a tét

2017-06-13 21:32:51

Az Alba Fehérvár fordulatos mérkőzésen legyőzte a Falcót a férfi kosárlabda NB I döntőjének harmadik mérkőzésén, ezzel 2–1-es előnyt szerzett az egyik fél harmadik győzelméig tartó párharcban, amelyet péntek este Szombathelyen akár el is dönthet.

férfi kosárlabda NB I  férfi kosár NB I  Falco  Alba Fehérvár

Férfi kosár NB I: elvette a Fehérvár pályaelőnyét a Falco

2017-06-07 21:11:29

Egypontos, 77–76-os győzelmet aratott a  Falco KC Szombathely férfi kosárlabdacsapata az Alba Fehérvár-Puebla otthonában, ezzel 1–0-ra vezet a bajnoki döntőben. A szombathelyiek nagy lépést tettek az aranyérem felé, hiszen a szezonban hazai pályán eddig minden mérkőzésüket megnyerték.

kosárlabda  férfi kosár NB I  Falco  Alba Fehérvár

Férfi kosár NB I: újabb szoros meccs után döntős a Falco

2017-05-30 20:04:54

Az előző két mérkőzéshez hasonlóan harmadszor is roppant szoros mérkőzést játszott egymással a Falco és a Körmend a férfi kosárlabda NB I elődöntőjében, és az előző két találkozóhoz hasonlóan ezúttal is a szombathelyiek nyertek, és bejutottak a fináléba. Az elődöntő másik ágán az Alba Fehérvár sima mérkőzésen legyőzte a tartalékos Zalaegerszeget, és ezzel 2–1-es előnyt szerzett a párharcban.

férfi kosár NB I  Zalakerámia-ZTE KK  Körmend  Falco  Alba Fehérvár

Férfi kosár NB I: a ZTE elvette a Fehérvár pályaelőnyét

2017-05-24 20:16:38

A Zalaegerszeg 88–80-ra nyert az Alba Fehérvár vendégeként férfi kosárlabda NB I elődöntőjének első mérkőzésén, míg a Falco 89–88-ra győzött otthon a Körmend ellen.

férfi kosárlabda NB I  Zalakerámia-ZTE KK  Körmend  Falco  Alba Fehérvár

Férfi kosár NB I: elődöntős a Fehérvár, hátrányban a Szolnok

2017-05-16 19:50:50

A Körmend hazai pályán 87–75-re legyőzte a PVSK-t a férfi kosárlabda NB I negyeddöntőjének harmadik mérkőzésén, ezzel 2–1-es előnybe került az egyik fél harmadik sikeréig tartó párharcban. A Falco szoros meccsen nyert a Kaposvár ellen, és szintén 2–1-re vezet Az Alba Fehérvár a Kecskemét újbóli legyőzésével bejutott az elődöntőbe, míg a címvédő Szolnok 2–1-es hátrányba került a Zalaegerszeggel szemben.

kosárlabda  férfi kosárlabda NB I  férfi kosárlabda  férfi kosár NB I  Zalakerámia-ZTE KK  Szolnoki Olaj

Férfi kosár NB I: a PVSK elvette a Körmend pályaelőnyét

2017-05-10 19:41:20

A PVSK a papírformát borítva 95–81-re nyert Körmenden a férfi kosárlabda NB I negyeddöntőjének első mérkőzésén, míg a Falco 82–72-re legyőzte a Kaposvárt. Az Alba Fehérvár csak hosszabbításban tudta legyűrni a Kecskemétet, a játéknap utolsó meccsén pedig a ZTE 79–76-ra múlta felül a Szolnokot.

férfi kosárlabda NB I  Zalakerámia-ZTE KK  Szolnoki Olaj  PVSK-Pannonpower  Körmend  Kaposvár kosárlabda

Férfi kosár NB I: tízperces kihagyás okozta a Falco vesztét

2017-04-23 19:40:40

A férfi kosárlabda NB I középszakaszának 7. fordulójában a felsőház listavezetője, az Alba Fehérvár hazai pályán 93–80-ra győzött a Falco Szombathely ellen. A felsőház másik vasárnapi meccsén a Zalakerámia ZTE KK egy rendkívül izgalmas és eseménydús mérkőzésen 102–98-ra győzött a Szolnoki Olaj otthonában.

férfi kosárlabda NB I  férfi kosárlabda  Szombathely kosárlabda  Falco  Alba Fehérvár