Találatok a f3 címkére

Találatok száma: 19

Autósport: Ralf Schumacher fia a Formula–3-ban folytatja

2020-02-05 18:16:13

A Forma–3-ban folytatja pályafutását David Schumacher, a korábbi Formula–1-es versenyző Ralf fia és a legendás hétszeres világbajnok Michael unokaöccse.

autósport Ralf Schumacher Mick Schumacher Michael Schumacher F4 F3

Autósport: két Schumacher is versenyez Oroszországban a hétvégén

2019-09-24 18:09:35

Michael és Ralf Schumacher fia, Mick és David is rajthoz áll a hétvégén a Formula–1-es Orosz Nagydíj betétfutamain.

Orosz Nagydíj Mick Schumacher F3 F2 F1 David Schumacher

F3: óriási baleset a monzai versenyen – videó

2019-09-07 11:32:34

Alex Peroni óriásit bukott a Formula–3 monzai versenyhétvégéjének első versenyén, amikor ráhajtott egy kerékvetőre, amitől autója felrepült a levegőbe, többször is megforgott, majd a pálya széli gumifalba csapódott. A versenyző szerencsére magától szállt ki a kocsijából, majd a pályakórházba szállították. A futamon Robert Shwartzman nyert.

Monza F3

Autósport: F3-as futamot nyert az amputált lábú pilóta

2019-05-20 10:14:41

Az akkor 17 esztendős autóversenyző, Billy Monger két éve egy brit F4-es versenyen szenvedett súlyos balesetet, amely miatt mindkét lábszárát amputálni kellett. A pilóta a balesete után visszatért az együlésesek világába és több mint két év után az elmúlt hétvégén ismét futamot nyert: az esős időben rendezett Pau-i Nagydíjon győzött Franciaországban.

Pau F3 Euroformula Open Billy Monger

Autósport: törölték a 2019-es F3-as idényt

2019-03-22 16:32:02

Hat héttel az idény kezdete előtt mindössze hat versenyző indulása volt biztos a Formula European Masters 2019-es szezonjában, ezért a szervezők úgy döntöttek, hogy lefújják a sorozat idei szezonját.

Formula European Masters F3

F3: Ralf Schumacher fia egy sorozatban magyar párjával

2019-01-08 15:19:59

Az ázsiai Formula–3-as sorozatban szerepel az idén Keszthelyi Vivien magyar autóversenyző, aki a következő kiírásban párjával, David Schumacherrel is összecsap a versenypályán.

Keszthelyi Vivien Formula–3 F3 David Schumacher

Autósport: horrorbalesete után Sophia Flörsch jövőre újra versenyez

2018-12-13 12:20:45

Bár még a felépülése elején tart a novemberi horrorbalesete után Sophia Flörsch, máris biztosnak tűnik, hogy 2019-ben tagja lesz a Formula–3-as Európa-bajnokságból átalakult Formula European Masters nevű sorozat mezőnyének.

Sophia Flörsch Formula–3 F3

F3: egy-két hétig még biztosan kórházban marad Flörsch

2018-11-20 13:51:51

Egy-két hétig még biztosan a kórházban marad megfigyelésre a 17 éves Sophia Flörsch, aki a vasárnapi Formula–3-as Makaói Nagydíjon súlyos balesetet szenvedett.

Sophia Flörsch F3

F3: csodával határos, nyakát törte, de megúszta a bénulást

2018-11-19 13:52:59

Kiderült, hogy legalább három szerencsés tényező együttállására volt szükség, hogy a vasárnap Macaóban hatalmas balesetet szenvedő német F3-as pilótalány, a 17 éves Sophia Flörsch élve megússza a rendkívül ijesztőnek tűnő becsapódást.

Sophia Flörsch Macau GP F3

F3: „Ha képes tartani ezt a szintet, az F1-ben folytatja”

2018-10-16 08:36:07

Mick Schumacher az elmúlt hétvégén megnyerte az F3-as Európa-bajnokságot, 28 évvel azután, hogy édesapja német bajnok lett ugyanebben a kategóriában. A DTM-főnök Gerhard Berger szerint pedig nem csak külsőre hasonlít édesapjára a fiatal tehetség.

Mick Schumacher Michael Schumacher Gerhard Berger F3

F3: Mick Schumacher megnyerte az Eb-t

2018-10-13 17:53:15

A hétszeres Formula–1-es világbajnok Michael Schumacher fia, Mick behozhatatlan előnyre tett szert, ezzel megnyerte az F3-as Európa-bajnokság 2018-as idényét.

Mick Schumacher Formula–3 F3

F1: fájdalmas öt másodperc a Williams-újonc karrierjéből

2016-11-04 16:13:28

A Williams-istálló bejelentette, hogy Valtteri Bottas mellett a 18 éves kanadai Lance Stroll lesz a pilótája a 2017-es F1-es idényben. Az F3-as Eb idei bajnoka tavaly Monzában nem akármilyen balesetet úszott meg.

Williams Lance Stroll F3

Videó: döbbenetes balesetet okozott a porfelhő az F3-ban

2016-05-21 16:53:33

Elképesztő baleset történt a Formula–3 spielbergi futamán. Ryan Tveter autója kisodródott a pályáról, majd visszapördült az aszfaltra. Nagy porfelhő keletkezett, emiatt az utána jövő Peter Cse Csung-li nem látta meg időben, s fékezés nélkül belerohant, majd Pedro Piquet is erre a sorsra jutott. Borzalmas képek… A kínai pilóta csigolyatöréseket és többszörös sarokcsonttörést szenvedett, utóbbi miatt meg kell műteni. Tvetert térdsérüléssel vizsgálták ki.

Ryan Tveter Pedro Piquet F3 Cse Csung-li

Autósport: újabb Piquet lépett a hódítás útjára

2015-09-15 11:35:23

A korábbi háromszoros Formula–1-es világbajnok Nelson Piquet 17 éves fia, Pedro Piquet a második brazil bajnoki címét szerezte meg a hazai F3-as kategóriában, miután a 12 viadalból a tizediket nyerte meg.