Hertha: Dárdai fiatal gólvágójára PL-klubok vadásznak

Angol klubok is felfigyeltek Dárdai Pál csapatának fiataljára, többen is elcsábítanák a Hertha BSC-től Muhammed Kipritet.

német átigazolás  nemzetközi átigazolás  angol átigazolás  West Ham United  Muhammed Kiprit  Hertha BSC

Everton: igazi nagyágyút hoznának a kispadra – sajtóhír

2017-11-08 14:00:45

A Sky Sports úgy tudja, az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Premier League) szereplő Everton a szigetországba csábítaná Diego Simeonét.

premier League  angol foci  Sam Allardyce  Everton  Diego Simeone  Craig Shakespeare

PL: Rooneyt lecserélték, Baines történelmet írt

2017-11-06 17:44:52

Drámai mérkőzést játszott egymással az Everton és a Watford az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 11. fordulójában. Leighton Baines 91. percben belőtt büntetője 3–2-es győzelmet ért az Evertonnak, de csak azért, mert a 12 perces hosszabbítást hozó találkozót 101. percében Tom Cleverley kihagyta a Watford tizenegyesét… Baines viszont bekerült minden idők tíz legeredményesebb büntetőlövője közé a premierleague.com statisztikája szerint.

videó  Wayne Rooney  Watford  Premier League  Leighton Baines  Everton

PL: Morata fejese döntött, a Chelsea legyőzte az MU-t

2017-11-05 17:28:15

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 11. fordulójának vasárnapi játéknapján a címvédő Chelsea hazai pályán 1–0-ra legyőzte a Manchester Unitedet. A győztes gólt César Azpilicueta beadása után Álvaro Morata fejelte David de Gea kapujába – ennél „spanyolosabb” gólt nehéz elképzelni.

angol labdarúgás  angol foci  Watford  Premier League  Manchester United  Everton

PL: parádés kontra, az Everton a Leicestertől is kikapott – videó

2017-10-29 18:51:58

A Leicester City hazai pályán 2–0-ra legyőzte az Evertont, míg az újonc Brighton 1–1-es döntetlenre végzett a Southamptonnal az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 10. fordulójának vasárnapi játéknapján.

videó  angol foci  Premier League  Leicester City  Everton

Angol Ligakupa: 2–0-ról bukott a Spurs; a Chelsea győzött

2017-10-25 22:43:57

A Chelsea labdarúgócsapata 2–1-re nyert otthon az Everton ellen az angol Ligakupa nyolcaddöntőjében, a Tottenham viszont hiába vezetett 2–0-ra, 3–2-re kikapott a West Ham Unitedtől, ezzel kiesett.

angol foci  angol Ligakupa  West Ham United  Tottenham  Everton  Chelse

PL: bajnoki riválistól érkezik az Everton új menedzsere?

2017-10-24 11:24:32

Átmenetileg David Unsworth veszi át az angol élvonalbeli Everton labdarúgócsapatának irányítását, miután hétfőn közös megegyezéssel szerződést bontottak Ronald Koeman menedzserrel. A liverpooli klub vezetősége természetesen gőzerővel keresi a holland szakember utódját, a jelöltek listája nem rövid...

Sean Dyche  Ronald Koeman  Premier League  Marco Silva  Everton

Óriási troll volt a labdaszedő az Arsenal meccsén – VIDEÓ

2017-10-23 13:14:54

A vasárnapi Everton–Arsenal (2–5) mérkőzés sokáig emlékezetes marad az egyik labdaszedőnek, ugyanis alaposan behúzta a csőbe azokat, akik ismerik a régi idők „mutassunk kört az ujjainkkal” játékát.

labdaszedő  Premier League  Everton  Arsenal

Everton: ennyi volt, elköszöntek Ronald Koemantól

2017-10-23 14:52:20

Már nem Ronald Koeman az Everton labdarúgócsapatának menedzsere – adta hírül a liverpooli klub hétfő kora délután.

edzősors  angol foci  Ronald Koeman  Premier League  Everton

Premier League: Rooney csak ráijesztett az Arsenalra

2017-10-22 16:26:37

Hiába szerzett Wayne Rooney távoli lövésével már a 12. percben vezetést az Everton, az Arsenal bedarálta a „stolverkosokat” a Goodison Parkban az angol Premier League 8. fordulójában.

angol foci  Wayne Rooney  Premier League  Everton  Arsenal

PL: Rooney bombagólt lőtt az Arsenal ellen – videó

2017-10-22 14:49:22

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 9. fordulójának vasárnapi játéknapján Wayne Rooney az Everton–Arsenal összecsapás 12. percében egy bombagóllal szerzett vezetést a liverpooliaknak.

Wayne Rooney  Premier League  Everton  Arsenal

El: gyerekével a kezében ütött, végleg kitiltották – videó

2017-10-20 18:25:48

Az Everton labdarúgócsapata a hivatalos honlapján egy közleményben számolt be róla, hogy a Lyon elleni Európa-liga-mérkőzésen a franciák kapusát, Anthony Lopest megütő szurkolót kitiltotta a klub összes jövőbeli meccséről, valamint megtette ellene az ilyenkor szükséges lépéseket a rendőrségen.

Lyon  Everton  Európa-liga  El  Anthony Lopes

El: Kádár peches volt, pontokat vesztettek; a Milan sem nyert

2017-10-19 22:17:23

Az eddig százszázalékos Dinamo Kijev – Kádár Tamással a soraiban – hazai pályán 2–2-es döntetlent játszott a svájci Young Boysszal a labdarúgó Európa-liga csoportkörének csütörtöki, 3. fordulójában. A sérült Szalai Ádámot nélkülöző Hoffenheim megszerezte az első győzelmét, a Milan otthon ikszelt az AEK Athénnal, míg a Lyon 2–1-re nyert az Everton vendégeként.

légiósok  Lyon  Kádár Tamás  Everton  Európa-liga  Dinamo Kijev

Videó: gyerekével a kezében ütötte meg a kapust az angol drukker

2017-10-19 22:47:41

Az Everton–Lyon Európa-liga-mérkőzés 65. percében Ashley Williams, a hazaiak csapatkapitánya durván ellökte a vendégek kapusát, Anthony Lopest, ezt követően pedig kisebb dulakodás alakult ki a pályán. A kakaskodás közben a játékosok közel kerültek a szurkolókhoz, és ekkor egy, a gyermekét a kezében tartó angol drukker eltolta, majd meg is legyintette a franciák kapusát.

Lyon  Everton  Európa-liga  El

PL: Rooneynak köszönhető, hogy az Everton nem kapott ki

2017-10-15 16:06:42

Az Everton idegenben 1–1-es döntetlent játszott az újonc Brightonnal az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 8. fordulójában. A liverpooli csapat az előző hét mérkőzéséből egyet nyert meg, így jelenleg csak a 16. a tabellán. A játéknap másik mérkőzésén a Southampton hazai pályán 2–2-re végzett a Newcastle Uniteddel.

angol foci  Premier League  Everton  Brighton

PL: hazai pályán kapott ki az Everton a Burnleytől

2017-10-01 16:15:07

Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 7. fordulójában a Burnley idegenben 1–0-ra legyőzte az Evertont.

Premier League  PL  Everton  Burnley

El: elszórakozta előnyét, de nyert a Milan, Kádárék fordítottak

2017-09-28 21:26:55

A labdarúgó Európa-liga csoportkörének 2. fordulójában a Milan hazai pályán előbb elszórakozta kétgólos előnyét a HNK Rijekával szemben, majd a 94. percben csak megszerezte a győzelmet. Szintén 3–2-re nyert Kádár Tamás csapata, az első félidőben még kétgólos hátrányban lévő Dinamo Kijev a Partizan vendégeként.

Wayne Rooney  Milan  HNK Rijeka  Everton  Európa-liga  Emre Belözoglu

El: Vad II vezeti Korhuték meccsét, Bognár az Evertonét

2017-09-27 14:50:36

Két magyar játékvezető is kapott mérkőzést a labdarúgó Európa-liga csoportkörének második fordulójában.

bíróküldés  Viktoria Plzen  Vad II István  Korhut Mihály  Hapoel Beer-Seva  Everton

Videó: Rooney véres könyököst kapott, a bíró továbbot intett

2017-09-24 13:35:20

Szombaton az Everton 2–1-re legyőzte a Bournemoutht az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 6. fordulójában. Wayne Rooney hatalmas könyököst kapott a 34. percben, azonban a játékvezető továbbot intett. A visszajátszás alapján egy szót sem szólhattak volna az ellenfél játékosai, ha a bíró tizenegyest ítél.

Wayne Rooney  Premier League  Everton  Bournemouth

Premier League: a Chelsea és a Man. City kiütötte ellenfelét

2017-09-23 16:07:21

A Manchester City hazai pályán, a Chelsea és a Manchester United idegenben aratott győzelemmel tudta le az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 6. fordulójának szombati játéknapját. Álvaro Morata három góllal járult hozzá a Chelsea kiütéses sikeréhez, míg Raheem Sterling duplázott az ötöt vágó Cityben.

Álvaro Morata  Raheem Sterling  Premier League  Manchester United  Manchester City  Everton