Találatok a eurofutball címkére

Találatok száma: 808

Eurofutball: Balogh Norbert csapata előnyben a döntőben

2018-06-13 22:34:11

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban indulásért vívott rájátszás döntőjének első felvonásán Balogh Norbert csapata, a Palermo otthon 2–1-re nyert a Frosinone ellen.

eurofutball Valladolid Palermo Numancia Frosinone Balogh Norbert

Eurofutball: a bajnoki helyezés döntött Baloghék ellenfeléről

2018-06-10 20:35:23

Elsőként a Palermo jutott be a Serie A-ért vívott rájátszás döntőjébe, mivel az elődöntő visszavágóján otthon 1–0-ra legyőzte a Veneziát. Balogh Norbert együttesének ellenfele a fináléban a Frosinone lesz, amely bajnoki helyezésének köszönheti a helyét.

eurofutball Valladolid Palermo Frosinone Balogh Norbert

Eurofutball: kupagyőztes az Olimpija Ljubljana, betalált az exgyőri

2018-05-30 20:30:21

Az Olimpija Ljubljana nyerte meg a Szlovén Kupa 2017–2018-as kiírását, miután a döntőben 6–1-re legyőzte az Aluminijt. A Montenegrói Kupa döntőjében a Mladoszt Podgorica diadalmaskodott.

eurofutball Szlovén Kupa Olimpija Ljubljana Montenegrói Kupa Mladoszt Podgorica FK Igalo

Eurofutball: a korábbi győri az aranykapuba vezette csapatát

2018-05-23 19:02:02

A szlovén élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (PrvaLiga) az utolsó fordulóját kétpontos előnnyel várja az Olimpija Ljubljana, mivel a 35. körben a korábbi győri Rok Kronaveter duplájával 2–0-ra nyert.

eurofutball Szlovénia Rok Kronaveter Olimpija Ljubljana Maribor

Eurofutball: a rémálom folytatódik, a Sporting kikapott a kupadöntőben

2018-05-20 21:15:33

Nem sokkal azután, hogy a Sporting CP játékosaira rátámadtak a saját szurkolóik, a labdarúgócsapatnak a Portugál Kupa döntője is rémálomszerűen alakult, mivel 2–1-re kikapott a Desportivo Avestől, amely története során először nyerte meg a sorozatot.

eurofutball Sporting CP Sporting Santa Coloma Portugál Kupa Aves

Eurofutball: a cseh bajnok megérkezett a BL-főtáblára

2018-05-20 00:26:57

A Viktoria Plzen szombaton megnyerte a cseh labdarúgó-bajnokságot, ezzel kivívta helyét a Bajnokok Ligája következő kiírásának főtábláján.

eurofutball bajnokcsapatok 2018 Viktoria Plzen Lincoln Red Imps

Eurofutball: kupagyőztes lett Maradona fehérorosz csapata

2018-05-19 21:08:13

A Dinamo Breszt 3–2-re legyőzte a BATE-t a labdarúgó Fehérorosz Kupa szombati döntőjében. Mint beszámoltunk róla: a futballtörténelem egyik legnagyobb játékosa, Diego Maradona a napokban ennek a klubnak lett az elnöke.

kupagyőztesek 2018 eurofutball Dinamo Breszt Diego Maradona

Eurofutball: újabb trófeát nyert és történelmet írt a Celtic

2018-05-19 18:43:42

A Celtic 2–0-ra verte a Motherwellt a labdarúgó Skót Kupa szombat délutáni döntőjében, ezzel az első olyan skót csapat lett, amelyik egymást követő két évben is megcsinálta a „mesterhármast”.

kupagyőztesek 2018 eurofutball Celtic

Eurofutball: bajnokok lettek, mégsem indulhatnak a BL-ben

2018-05-14 09:47:38

Az olasz Juventus, az ukrán Sahtar, a belga FC Bruges, az izraeli Hapoel Beer-Seva (Korhut Mihály) és a ciprusi APOEL (Sallai Roland) mellett további három labdarúgócsapat lett országos bajnok Európában a hétvégén: a horvát Dinamo Zagreb, az albán Skënderbeu és a luxemburgi Dudelange.

európai bajnokok 2017–18 eurofutball bajnokcsapatok 2018 Skenderbeu Kukesi Dudelange

Eurofoci: a Hibsé volt a meccs első három és utolsó két gólja, mégsem nyert

2018-05-13 15:56:02

Egészen őrült mérkőzést hozott a skót élvonalbeli labdarúgó-bajnokság utolsó fordulója, a Hibernian és a Rangers 5–5-re végzett egymással.

eurofutball Skócia Rangers Hibernian Celtic

Eurofutball: a Fener legyőzésével először kupagyőztesek

2018-05-10 18:17:51

A Djurgarden nyerte meg a labdarúgó Svéd Kupát, mivel a döntőben simán, 3–0-ra legyőzte a bajnoki címvédő Malmőt.

eurofutball Török Kupa Svéd Kupa Silkeborg Malmö Fenerbahce

Eurofutball: sorozatban ötödször bajnok a Salzburg

2018-05-06 19:25:08

Sorozatban ötödször a Red Bull Salzburg nyerte az osztrák labdarúgó-bajnokságot. A német Marco Rose irányította csapat vasárnap 4–1-re győzött a Sturm Graz ellen, s ezzel három fordulóval a zárás előtt biztossá tette újabb elsőségét. Egyhuzamban ötödször lett bajnok az andorrai FC Santa Coloma is, és szintén megvédte elsőségét a bosnyák Zrinjski.

európai bajnokok 2017–18 eurofutball bajnokcsapatok 2018 Zrinjski Red Bull Salzburg FC Santa Coloma

Eurofutball: megvan a 28. bajnoki cím, ünnep a sztrádán

2018-04-30 01:07:39

A spanyol Barcelona, a skót Celtic és a svájci Young Boys mellett további három labdarúgócsapat ünnepelt országos bajnoki címet Európában a hétvégén: a szerb Crvena zvezda, a bolgár Ludogorec és az északír Crusaders.

európai bajnokok 2017–18 eurofutball bajnokcsapatok 2018 Ludogorec Crvena zvezda Crusaders

Eurofutball: a Rangers kiütésével lett újra bajnok a Celtic

2018-04-29 15:00:38

A skót élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premiership) felsőházi rájátszásának 2. fordulójában a Celtic otthon 5–0-ra kiütötte ősi riválisát, a Rangerst, így három körrel a vége előtt bebiztosította a bajnoki címét.

eurofutball Skócia Rangers Celtic

Svájc: hat év után visszajutott az élvonalba a kétszeres bajnok

2018-04-23 13:27:26

Hat év után jutott vissza az élvonalba a kétszeres svájci bajnok Neuchatel Xamax labdarúgócsapata, amely 2012 januárjában csődbe jutott és emiatt visszasorolták az ötödosztályba, az amatőrök közé.

eurofutball Svájc Neuchatel Xamax

Eurofutball: újabb négy csapat a Bajnokok Ligája mezőnyében

2018-04-23 13:06:59

A több mint két évtized után bajnoki címet nyerő görög AEK Athén mellett további négy csapat ünnepelt aranyérmet a hétvégén az európai labdarúgó-bajnokságokban: az azeri Qarabag, a macedóniai Shkëndija, a montenegrói Szutjeszka Niksics és a máltai Valletta FC.

európai bajnokok 2017–2018 eurofutball bajnokcsapatok 2018

Görögország: nagy a baj! Újabb 9 pontot vontak le a Panától

2018-04-16 16:57:10

Hétfőn újabb kilenc pontot vontak le a görög labdarúgó-bajnokságban szereplő Panathinaikosz csapatától. A görög szövetség azért büntette meg ilyen súlyosan az athéni klubot, mert tartozik három korábbi játékosának.

eurofutball büntetés Panathinaikosz

Eurofutball: a fél világ nézte, a 90. percben jött a csattanó!

2018-04-15 21:03:05

Drámai végjátékot hozott a portugál élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Primeira Liga) 30. fordulójának rangadója, az FC Porto Héctor Herrera 90. percben szerzett bombagóljával legyőzte idegenben a Benficát, ezzel megelőzte riválisát a tabella élén.

eurofutball Porto Héctor Herrera Benfica

Eurofutball: sikerkapitány volt, de ezt a zakót nem úszta meg

2018-04-03 13:41:51

A Gibraltárban elszenvedett vereség után kilenc nappal menesztették posztjáról Aleksandrs Starkovst, a lett labdarúgó-válogatott szövetségi kapitányát.