Találatok a eurofutball címkére

Találatok száma: 769

Eurofutball: hét éve alapították, Román Kupa-győztes lett

2017-05-27 17:24:14

Az FCI Tallinn nyerte meg a labdarúgó Észt Kupát, mivel a döntőben 2–0-ra legyőzte a Tartu Tammekát.

Észt Kupa  eurofutball  Slavia Praha  Skót Kupa  FCI Tallinn  Celtic

Eurofutball: megtörtént, ami Federer szerint is hihetetlen

2017-05-25 18:20:26

A bajnoki cím mellé a Svájci Kupát is elhódította az FC Basel: a nyáron távozó vezetőedző, Urs Fischer labdarúgói 3–0-ra verték a Siont a csütörtök délutáni genfi döntőben.

kupagyőztesek 2017  eurofutball  Roger Federer  FC Basel

Eurofutball: két magyar légiós a forduló álomcsapataiban

2017-05-22 20:01:50

Vécsei Bálint nagyszerűen játszott a Lugano hétvégi, Vaduz elleni összecsapásán, a magyar középpályást pedig ennek köszönhetően a svájci Blick beválasztotta a 34. forduló álomcsapatába.

légiósok  eurofutball  Vécsei Bálint  Lugano  Elek Ákos

Eurofutball: ez a csapat először lett horvát bajnok

2017-05-22 10:10:32

Története első horvát bajnoki címét nyerte a Rijeka labdarúgócsapata, miután egy fordulóval a zárás előtt behozhatatlan előnyre tett szert az elmúlt 11 szezonban győztes Dinamo Zagrebbel szemben.

eurofutball  bajnokcsapatok 2017  Rijeka  Horvátország

Eurofutball: az Anderlecht sikerrel ünnepelte bajnoki címét

2017-05-21 22:57:07

A belga élvonalbeli labdarúgó-bajnokság záró fordulójában a bajnok Anderlecht otthon 3–2-re legyőzte az Oostendét.

eurofutball  Anderlecht

Eurofutball: Nagy Dánielék kiütésével lett bajnok a Stuttgart

2017-05-21 17:32:01

A német másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Bundesliga 2.) 34., utolsó fordulójában a Stuttgart 4–1-re kiütötte Nagy Dániel együttesét, a Würzburger Kickerst, így bebiztosította aranyérmét.

légiósok  eurofutball  Würzburger Kickers  Stuttgart  Stieber Zoltán  Simon Krisztián

Eurofutball: a Bosnyák, a Lett és a Macedón Kupában is 11-esek döntöttek

2017-05-17 19:40:25

A legutóbbi hét tétmeccsét megnyerő Opava nem bírt a legutóbbi három meccsét elveszítő Zlínnel a Cseh Kupa döntőjében, Robert Bartomeu 20. percben szerzett góljával utóbbi lett a kupagyőztes.

eurofutball  Zlín  Ventspils  Pelister  Macedón Kupa  Lett Kupa

Eurofutball: a bajnoki cím már megvan a Salzburgnak a történelmi duplához

2017-05-14 12:03:52

A Red Bull Salzburg 1–0-ra nyert szombaton hazai pályán a Rapid Wien ellen az osztrák labdarúgó-bajnokság 33. fordulójában, ezzel biztosította az újabb bajnoki címét.

eurofutball  Red Bull Salzburg  APOEL

Eurofutball: három klubbal megint több a BL-mezőnyben

2017-05-08 14:14:20

A bolgár Ludogorec, a macedón Vardar Szkopje és a szlovén Maribor is biztossá tette a hétvégén, hogy a hátralévő fordulóktól függetlenül megnyeri hazája labdarúgó-bajnokságának 2016–17-es kiírását.

eurofutball  bajnokcsapatok 2017  Vardar Szkopje  Maribor  Ludogorec

Eurofutball: ilyenre legutóbb Szabó József idején volt példa – 62 éve!

2017-05-08 07:35:02

A portugál élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Primeira Liga) 32. fordulójában a Sporting CP otthon 3–1-re kikapott a Belenensestől.

eurofutball  Szabó József  Sporting CP  Belenenses

Eurofutball: derbit bukott a Feyenoord, még nem bajnok

2017-05-07 17:53:05

A holland élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Eredivisie) utolsó előtti, 33. fordulójában a listavezető Feyenoord 3–0-ra kikapott az Excelsior vendégeként.

eurofutball  Feyenoord  Eredivisie  Ajax

Eurofutball: két csapattal bővült a BL-selejtező mezőnye

2017-05-01 14:22:22

Két csapattal újra bővült a következő labdarúgó Bajnokok Ligája-idény indulóinak tábora: az északír Linfield és a máltai Hibernians is megnyerte hazája bajnokságát a hétvégén.

eurofutball  bajnokcsapatok 2017  Linfield  Hibernians

Eurofutball: itt a 8. bajnoki cím sorozatban, irány a BL-főtábla!

2017-04-28 23:52:42

A Luzern otthonában péntek este aratott 2–1-es győzelmével a Basel sorozatban nyolcadszor is megnyerte a svájci labdarúgó-bajnokságot.

eurofutball  bajnokcsapatok 2017  Basel

Eurofutball: Priskin csapata nyert, először volt kezdő a volt Fradi-kedvenc fia

2017-04-26 19:21:03

A szlovák élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 29. fordulójában Priskin Tamás együttese, a Slovan Bratislava 3–0-ra nyert a Spartak Trnava vendégeként.

légiósok  eurofutball  Priskin Tamás  Pinte Patrik  Pinte Attila

Eurofoci: a Besiktas legyőzte Komanékat, közel a bajnoki arany

2017-04-24 23:16:07

A török élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 28. fordulójának záró mérkőzésén a Besiktas hazai pályán 3–2-re megverte Koman Vladimir csapatát, a sereghajtó Adanasport, ezzel hét pontra növelte előnyét a tabella élén a második helyezett Istanbul Basaksehir előtt. A vendégeknél Koman Vladimirt a 60. percben, 2–1-es állásnál cserélte le edzője.

légiósok  eurofutball  Koman Vladimir  Bőle Lukács  Besiktas  Bese Barnabás

Eurofutball: a Brighton még nem bajnok; Adorjánék fontos meccset veszítettek el

2017-04-21 23:56:57

A Brighton & Hove Albion abban a tudatban lépett pályára a Norwich City vendégeként az angol másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Championship) 44. fordulójának pénteki mérkőzésén, hogy ha nyer, akkor a feljutás után a bajnoki címet is biztossá teszi. Nos, Chris Hughton csapata 2–0-s vereséget szenvedett, így a második helyezett Newcastle United hátránya – amelynek még három meccse van hátra – változatlanul hét pont.

légiósok  eurofutball  Serie B  Novara  Norwich City  Championship

Eurofutball: ötöt vágott az Ajax, mégsem szomorú a Feyenoord

2017-04-16 18:56:45

A holland élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Eredivisie) 31. fordulójában az Ajax otthon 5–1-re legyőzte a Heerenveent, de a Feyenoord sem bánkódhat, hiszen sikerével tartja egypontos előnyét, és már csak három kör van hátra.

eurofutball  Feyenoord  Ajax

Eurofutball: újabb Priskin-góllal döntőben a Slovan – videó

2017-04-11 22:31:18

Priskin Tamás az elődöntő második felvonásán is bevette a Zemplín Michalovce kapuját, a Slovan Bratislava pedig kettős győzelemmel jutott be a Szlovák Kupa döntőjébe.

eurofutball  Szlovák Kupa  Slovan Bratislava  Priskin Tamás

Eurofutball: még a válogatott edzőközpontját is lehallgatták

2017-04-11 12:21:11

Az elmúlt években valószínűleg rendszeresen lehallgatták a Görög Labdarúgó-szövetség (EPO) elnökségének üléseit.

görög foci  eurofutball

Eurofoci: Adorjánék őrült hajrája; Adebayor-tripla a Galatának

2017-04-10 23:54:19

Az olasz másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Serie B) 35. fordulójában Adorján Krisztián együttese, a Novara otthon 2–2-es döntetlent játszott a Veronával.

légiósok  eurofutball  Otigba Kenneth  Galatasaray  Emmanuel Adebayor  Adorján Krisztián