Találatok a eurofutball címkére

Találatok száma: 745

Eurofutball: megérkezett az első csapat az őszi El-főtáblára

2017-03-19 00:24:19

A Zulte Waregem nyerte meg a labdarúgó Belga Kupa 2016–17-es kiírását, miután a szombat esti, hat gólt hozó döntő végén tizenegyesekkel legyőzte az Oostendét.

eurofutball  belga labdarúgás  Zulte Waregem

Szlovákia: megújul a bajnokság, László Csabának tetszik

2017-03-15 21:05:28

A következő szezontól alapszakaszra és rájátszásra bontják a tizenkét csapatos szlovák labdarúgó-bajnokság programját. A dunaszerdahelyi csapat vezetőedzőjeként dolgozó László Csabának tetszik az újítás.

szlovák bajnokság  eurofutball  László Csaba  DAC

Eurofutball: két mérkőzésre bezárták Futácsék stadionját

2017-03-15 17:46:27

Többek között két zárt kapus mérkőzésre szóló büntetést kapott Futács Márkó klubja, a Hajduk Split, melynek szurkolói a múlt hétvégén okoztak botrányt.

stadionbezárás  huliganizmus  eurofutball  Hajduk Split  Futács Márkó

Eurofutball: alapszakaszelsők Korhuték, újra élen a Benfica

2017-03-14 00:24:35

A lengyel élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ekstraklasa) 25. fordulójában Litauszki Róbert együttese, a Cracovia hazai pályán 1–1-es döntetlent játszott a Zaglebie Lubinnal. A magyar légióst nem nevezték a meccsre. Ez volt a krakkói csapat idénybeli 12. bajnoki döntetlenje!

légiósok  eurofutball  Litauszki Róbert  Korhut Mihály  Hapoel Beer-Seva  Cracovia

Eurofutball: a Besiktasé a derbi, 29 éve nem fordult elő hasonló

2017-02-27 22:13:01

A török élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 22. fordulójának rangadóján a címvédő Besiktas idegenben 1–0-ra legyőzte a Galatasarayt, ezzel már tíz ponttal vezet harmadik helyen álló városi riválisa előtt, sőt a Fenerbahcéval szemben is 12 pont az előnye.

légiósok  eurofutball  Törökország  Korhut Mihály  Hapoel Beer-Seva  Galatasaray

Légiósok: Nagy Dominik kimaradt az első győzelemből

2017-02-11 18:25:48

Nagy Dominiket nevezte a Legia, de végül nem küldte pályára szombat este: a varsói csapat 1–0-ra győzött az Arka Gdynia vendégeként a lengyel élvonalbeli bajnokság első tavaszi fordulójában.

légiósok  eurofutball  Nagy Dominik  Legia Warszawa

Eurofutball: az Anderlecht nem használta ki az éllovas botlását

2017-01-29 20:38:02

Íme, néhány európai bajnokság vasárnapi eredményei!

eurofutball

Eurofutball: nem bírt a listavezetővel Köteles csapata

2017-01-25 22:30:25

A belga élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 23. fordulójában Köteles László csapata, a Waasland-Beveren 2–1-re kikapott a listavezető FC Bruges otthonában. A magyar kapus izomsérülés miatt nem került be ezúttal a meccskeretbe.

légiósok  eurofutball  Köteles László  FC Bruges  Beveren

Eurofutball: karriertörténeti gólparádét rendezett Podolski

2017-01-24 21:16:50

Lukas Podolski öt góllal járult hozzá a Galatasaray 6–2-es keddi győzelméhez a labdarúgó Török Kupában. Az ellenfél a negyedik ligás 24 Erzincanspor volt, a siker révén a Galata továbbjutott a csoportjából.

eurofutball  Lukas Podolski

Eurofutball: új csapatba igazolt a felcsútiak korábbi légiósa

2017-01-18 11:48:09

Emlékeznek még Júnior Altaírra? Nem? Semmi gond, itt egy friss hír róla: a Puskás Akadémia korábbi labdarúgója a portugál harmadik ligás Barreirensébe igazolt.

eurofutball  Puskás Akadémia

Eurofutball: ha Koman nem kezezik a tizenhatoson belül…

2017-01-15 20:53:37

A török élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 17. fordulójában a Koman Vladimirt végig a soraiban tudó, kieső helyen álló Adanaspor 2–2-es döntetlent játszott a Fenerbahce vendégeként, ezzel sorozatban a harmadik meccsén maradt veretlen.

légiósok  eurofutball  Törökország  Koman Vladimir  Fenerbahce  Adanaspor

Világfutball: íme, 2016 fiatal labdarúgóinak álomcsapata!

2016-12-29 14:20:19

Két-két spanyol, olasz, német és francia, valamint egy-egy angol, brazil és portugál játékos alkotja az év legjobb utánpótláskorú labdarúgóinak álomcsapatát – legalábbis a francia sportnapilap, az év végi szavazásaival hagyományosan jelentkező L’Équipe szerint.

világfutball  eurofutball  L'Équipe

Eurofutball: hármat kapott a Stuttgart, ötöt vágott az FC Bruges

2016-12-18 21:52:29

Íme, az eredmények Európa néhány nem topligás labdarúgó-bajnokságából!

eurofutball

Eurofutball: Miriuta továbbjutott a kolozsváriakkal

2016-12-13 23:21:38

A Miriuta László edzette kolozsvári CFR 2–0-ra legyőzte Bőle Lukács csapatát, a CSM Iasit a labdarúgó Román Kupa nyolcaddöntőjének keddi játéknapján, és bejutott a legjobb nyolc közé.

légiósok  eurofutball  Miriuta László  Marseille  Bőle Lukács

Eurofutball: hét gól és két piros lap a Dinamo–Sahtar rangadón

2016-12-12 23:55:23

A listavezető Sahtar Doneck idegenben 4–3-ra megverte a Dinamo Kijevet az ukrán élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 18. fordulójának rangadóján, ezzel 13 pontosra növelte előnyét a tabella élén.

légiósok  eurofutball  Ukrajna  Sahtar Doneck  Korhut Mihály  Izrael

Labdarúgás: a Juve-játékosoké a legtöbb válogatott perc idén

2016-12-12 16:23:13

A svájci székhelyű Sporttudományok Nemzetközi Központja (CIES) legújabb kutatásában arra kereste a választ, melyik csapatok játékosai szerepeltek a legtöbbet 2016-ban válogatott mezben.

válogatott  topligák  eurofutball  Tottenham  Muang Thong United  Juventus

Eurofutball: nagyszerű napja volt a magyar légiósnak – videó

2016-12-10 18:51:10

Bőle Lukács kulcsember volt a CSM Iasiban, amely idegenben 3–1-re győzött a Botosani ellen a román élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 20. fordulójának szombati játéknapján. A magyar légiós két gólt szerzett.

légiósok  eurofutball  CSM Iasi  Bőle Lukács

Eurofutball: 4 meccsen 21 gól Belgiumban; Vécseiék pocsék szériában

2016-11-27 23:37:55

Vécsei Bálint kezdőként 58 percet játszott a svájci élvonalbeli Luganóban, amely a 36. perctől emberhátrányban játszva 5–1-re kikapott a Vaduztól. A Lugano nyolc bajnoki óta nyeretlen, sorozatban negyedszer kapott ki. Hollandiában a Feyenoord a 99. (!) percben mentette 3–3-ra az Utrecht elleni mérkőzést, így az Ajax – amely 1–0-ra győzött a Heerenveen ellen – pontszámban beérte az éllovast. A belga első osztályban a négy vasárnapi mérkőzésen összesen 21 gól esett, ebből hét az Anderlecht–Mouscron találkozón (7–0).

légiósok  eurofutball  Vécsei Bálint  Lugano  Feyenoord

Eurofutball: magyar győztes gól Romániában; Megyerit saját csapattársa tréfálta meg

2016-11-25 23:15:34

A német másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Bundesliga 2.) 14. fordulójában a Megyeri Balázzsal felálló Greuther Fürth hazai pályán 2–1-re legyőzte az Arminia Bielefeldet.

légiósok  eurofutball  Tamás Krisztián  Nagy Dániel  Megyeri Balázs  Litauszki Róbert

Eurofutball: védőnk örülhetett a második „magyar” rangadón

2016-11-20 19:43:54

Nagy Ádám csapata, a Bologna délután legyőzte Sallai Roland és Balogh Norbert Palermóját, a nap második „magyar” rangadóján a Kádár Tamást soraiban tudó Lech Poznan 3–0-s győzelmet aratott a Mervó Bencét foglalkoztató Slask Wroclaw ellen. Eredmények a topligákon túl, Európából!