Találatok a eurofutball címkére

Találatok száma: 877

Eurofutball: a Porto kihasználta a Benfica újabb blamáját

2020-06-29 21:23:03

Nem akar véget érni a Benfica vesszőfutása, a lisszaboni csapat ezúttal a Marítimo vendégeként kapott ki 2–0-ra.

eurofutball Portugália Porto Benfica

Eurofutball: a zöldasztal mellett állították be a bajnoki világcsúcsot

2020-06-28 22:41:36

Az utóbbi napokban újabb négy csapattal bővült a labdarúgó Bajnokok Ligája következő selejtezőjének mezőnye. Az egyik új belépő az északír Linfield FC, amely 54. bajnoki címével beállította a skót Rangers FC nem hivatalos világrekordját.

eurofutball Szileksz Maccabi Tel-Aviv Linfield Buducsnoszt Podgorica

Légiósok: Tamás Márkék ikszeltek, Korhuték kikaptak

2020-06-28 16:15:39

Tamás Márk csapata, a lengyel élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Ekstraklasa) szereplő Slask Wroclaw 2–2-es döntetlent játszott a Lech Poznannal a rájátszásban.

légiósok eurofutball Slask Wroclaw Lugano Liefering Kecskés Ákos

Eurofutball: 92. perces döntés, újra bajnok lett a Buducsnoszt

2020-06-26 07:20:12

A montenegrói élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 30. fordulójában a Buducsnoszt Dejan Zarubica 92. percben szerzett góljával 1–0-ra legyőzte idegenben a Komot, ezzel, valamint az Iszkra Szutjeszka elleni sikerével 20 pontra nőtt az előnye hat meccsel a vége előtt, így behozhatatlan előnyre tett szert.

eurofutball Montenegró Buducsnoszt Podgorica

Eurofutball: hiába a 96. perces egyenlítés, a Vojvodina a kupagyőztes

2020-06-24 23:22:54

Az újvidéki Vojvodina nyerte meg a labdarúgó Szerb Kupát, mivel a döntőben tizenegyespárbajban legyőzte a belgrádi Partizant.

eurofutball Vojvodina Szerb Kupa Partizan Beograd

Eurofutball: Kecskés Ákos gólt fejelt a Luganóban

2020-06-24 18:23:39

Vida Kristopher csapata, a Piast Gliwice 1–0-ra kikapott a Lechia Gdansktól a lengyel élvonalbeli labdarúgó-bajnokság rájátszásában. A svájci Lugano 2–0-ra nyert a Luzern ellen ˜– az első gólt Kecskés Ákos szerezte.

légiósok lengyel foci eurofutball Vida Kristopher Piast Gliwice Lugano

Azerbajdzsán: lefújták az idényt, a Qarabag a bajnok

2020-06-22 13:34:07

Azerbajdzsánban a Qarabag csapata nyerte a labdarúgó-bajnokságot, miután – tekintettel a koronavírus-járványra – a folytatás helyett az idő előtti idényzárásról döntött az ország sportági szövetsége.

eurofutball Qarabag Azerbajdzsán koronavírus

A járvány és az európai futballbajnokságok: hol folytatják, hol nem?

2020-06-20 19:19:50

Az idén is elkészítjük összegző táblázatunkat az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) égisze alá tartozó országok bajnokságainak aktuális aranyérmeseiről, az idény kupagyőzteseiről. A statisztikázás a koronavírus-járvány miatt bonyolultabb a szokásosnál, hiszen vannak országok, ahol félbeszakították a bajnokságot – volt, ahol bajnokavatással, volt, ahol anélkül. Összeállításunkban ezt jeleztük, jelmagyarázat a táblázat alján. Feltüntettük azt is, melyik mérkőzéssorozatot folytatják, illetve szándékoznak folytatni a járványveszély enyhültével. Íme, a pillanatnyi helyzetkép!

eurofutball

Horvátország: sok van hátra, de már bajnok a Dinamo

2020-06-22 08:52:18

Vasárnap nem lépett pályára, mégis bajnoki címet ünnepelhetett a Dinamo Zagreb labdarúgócsapata Horvátországban.

horvát foci eurofutball Dinamo Zagreb

Ukrajna: hőssé vált a fiatal csereember, bajnok a Sahtar

2020-06-20 22:15:09

A Sahtar Doneck 3–2-re legyőzte pályaválasztóként az Olekszandriját szombat este, és ezzel eldőlt, hogy a hátralévő öt fordulótól függetlenül sorozatban negyedszer is megnyeri az ukrán labdarúgó-bajnokságot.

ukrán foci eurofutball Tete Taison Sahtar Doneck

Eurofutball: a PL termelte a legtöbb bevételt az előző idényben

2020-06-11 10:40:25

Az európai labdarúgó-bajnokságok közül az angol Premier League termelte a legnagyobb bevételt a 2018–2019-es idényben a Deloitte könyvvizsgáló cég kimutatása szerint.

eurofutball Premier League

Eurofutball: a Sahtar megint megverte a Dinamót, küszöbön az újabb bajnoki cím

2020-05-31 20:07:48

A Sahtar Doneck 3–1-re legyőzte a Dinamo Kijevet az ukrán fővárosban a helyi labdarúgó-bajnokság felsőházi rájátszásának második körében, a koronavírus-járvány miatti kényszerszünetet követő első fordulóban, ezzel (újabb) nagy lépést tett sorozatban a negyedik bajnoki címe felé, hiszen már 16 pont az előnye a második helyezett Zorja előtt.

ukrán foci eurofutball Ukrajna Sahtar Doneck Fehéroroszország Dinamo Kijev

Eurofutball: június közepén elindulhat a svéd bajnokság

2020-05-29 11:01:47

A svéd kormány és az egészségügyi hatóság is engedélyt adott arra, hogy a koronavírus-járvány miatt el sem kezdődő élvonalbeli labdarúgó-bajnokság június 14-én elindulhasson.

svéd foci koronavírus eurofutball Svédország

Eurofutball: három élvonalbeli bajnokság is újraindul a jövő héten

2020-05-27 22:14:35

Szerbiában a 27., Svájcban a 24. fordulótól kezdik újra a bajnokságot, míg Görögországban a rájátszás első körével indítanak újra.

szerb bajnokság svájci bajnokság görög bajnokság eurofutball

Eurofutball: a BATE rangadót nyert, 4 pont az előnye az élen

2020-05-20 21:05:10

A BATE Boriszov 3–1-re nyert a címvédő Dinamo Breszt vendégeként a fehérorosz labdarúgó-bajnokság 10. fordulójának szerdai mérkőzésén, ezzel négy pont előnyre tett szert a tabella élén a második helyezett Zogyino előtt.

eurofutball Dinamo Breszt BATE Boriszov

Fehéroroszország: nyolc gólt hozó meccsen állt élre a BATE

2020-05-10 18:02:37

Nyolcgólos, fordulatokban gazdag mérkőzést tudott megnyerni a BATE Boriszov a Szmolevicsi otthonában a fehérorosz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Viszsaja Liha) 8. fordulójában. A rekordbajnok ezzel élre állt a ligában.

koronavírus Szmolevicsi Fehéroroszország Eurofutball BATE Boriszov

Albánia: koronavírus-tesztelés nélkül indítanák újra a bajnokságot – sajtóhír

2020-05-10 18:15:07

Az egyik albán újságíró beszámolója szerint a helyi szövetség megegyezett az egészségügyi minisztérium illetékeseivel arról, hogy a hónap végén újraindulhat a bajnokság – koronavírustesztek nélkül is.

labdarúgás koronavírus eurofutball Albánia

Eurofutball: a Zsogyino nem tudta kihasználni a Szluck botlását

2020-05-09 16:23:15

A Torpedo Zsogyino gól nélküli döntetlent játszott a Szlavija Mozirral a fehérorosz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 8. fordulójában.

eurofutball Torpedo Zsogyino Fehéroroszország

Eurofutball: júniusban a horvát és a török liga is folytatódik

2020-05-06 14:45:07

Júniusban a horvát és a török élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban is újraindulnak a küzdelmek – jelentették be az illetékesek szerdán.

koronavírus horvát foci eurofutball Törökország Horvátország török foci

Eurofutball: parádés sarkazás is segítette a listavezetőt – videó!

2020-05-02 17:31:29

A fehérorosz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 7. fordulójában a zsogyinói (zsodzinai) Torpedo-BelAZ (fehéroroszosan Tarpeda-BelAZ) idegenben 5–2-re kiütötte az FK Minszket.