Találatok a Erik ten Hag címkére

Találatok száma: 23

BL: Celadesék készen állnak egy újabb csodatételre

2019-12-11 00:21:07

A Bajnokok Ligája H-csoportban a Chelsea hozta a papírformát, s 2–1-re legyőzte a Lille-t. A másik mérkőzésen az Ajax hazai pályán a Valenciától szenvedett 1–0-s vereséget, ami azt jelenti, hogy a tavalyi elődöntős a csoport 3. helyén zárt, s csak az Európa-ligában szerepelhet a tavasszal. A spanyol csapat győzelmével az első helyen végzett, nézzük, hogyan látták a mérkőzést a főszereplők!

Valencia Rodrigo Moreno Lille Erik ten Hag Chelsea BL-nyilatkozatok

BL: az Ajax csapatkapitánya keményen nekiment a bírónak

2019-11-06 10:00:12

Amint az várható volt, az Ajax futballistái nem hagyták kommentár nélkül Gianluca Rocchi játékvezető kedd esti tevékenységét: a Chelsea elleni, 4–4-re végződő londoni Bajnokok Ligája-csoportmérkőzésről leginkább a 68. perc eseményeit nehezményezik az amszterdamiak.

Erik ten Hag Dusan Tadics Chelsea Bajnokok Ligája Ajax

Ajax: a Bayern kiszemeltje megerősítette, nem távozik

2019-11-04 22:47:50

Nem Erik ten Hag lesz a Bayern München új vezetőedzője, jelentette be maga az Ajax holland trénere.

Erik ten Hag Bayern München Ajax

Bayern: Allegri? Mourinho? Íme, Kovac lehetséges utódai

2019-11-04 11:04:13

Miután a Bayern München vasárnap este megvált Niko Kovac vezetőedzőtől, a német sajtó találgatni kezdett, ki lehet a 48 éves szakember utódja a labdarúgóklubnál. Egyelőre korábbi segédedzője, Hans-Dieter Flick irányítja a csapatot ezen a héten.

Thomas Tuchel Ralf Rangnick Niko Kovac Miroslav Klose Massimiliano Allegri Mark van Bommel

BL, H-csoport: a cserecsatár döntött, a Chelsea legyőzte az Ajaxot

2019-10-23 20:24:05

A labdarúgó Bajnokok Ligája H-csoportjának 3. fordulójában a Chelsea 1–0-ra legyőzte Amszterdamban az Ajaxot. A mindent eldöntő gólt a csereként beálló Michy Batshuayi szerezte a 86. percben.

Frank Lampard Erik ten Hag Chelsea Bajnokok Ligája BL Ajax

Lampard csodacseréi döntöttek, Batshuayi megbüntette az Ajaxot

2019-10-23 16:15:18

A labdarúgó Bajnokok Ligája H-csoportjának 3. fordulójában a Chelsea 1–0-ra legyőzte Amszterdamban az Ajaxot. A mindent eldöntő gólt a csereként beálló Michy Batshuayi szerezte a 86. percben. A Lille a 95. percben egyenlített az ekkor már emberhátrányban futballozó Valencia ellen (1–1).

Michy Batshuayi Frank Lampard Erik ten Hag Chelsea Bajnokok Ligája BL

BL: Lampard az Ajaxot szeretné másolni; Ten Haag nem érzi favoritnak csapatát

2019-10-23 16:05:55

A labdarúgó Bajnokok Ligája 3. fordulójában az előző kiírásban elődöntős Ajax a Chelsea-t fogadja. Mindkét csapat jelentős mértékben épít fiatal játékosokra, Frank Lampard követendő példának tartja az amszterdami klubmodellt.

FIFA: Messi, CR és Van Dijk is jelölt az Év játékosa-díjra – a listák

2019-07-31 09:55:35

A Nemzetközi Labdarúgó-szövetség (FIFA) szerdán közzétette a jelöltek listáját 2019 legjobb női együttest, illetve férficsapatot irányító edzőiről, valamint a legjobb férfi és női futballistákról.

Tite Puskás-díj Pep Guardiola Mauricio Pochettino Jürgen Klopp Fernando Santos

Ajax: Erik ten Hag három évvel hosszabbított – hivatalos

2019-06-20 14:06:31

Erik ten Hag vezetőedző 2022-ig hosszabbított az Ajax labdarúgócsapatával, miután bajnoki címet nyert és Holland Kupa-sikert ünnepelhetett Amszterdamban. A holland tréner idén BL-elődöntőbe vezette a fiatal csapatot.

szerződéshosszabbítás Erik ten Hag Ajax

BL: Ez elképesztő! Köszönöm neked, futball! – Pochettino

2019-05-09 00:26:21

A labdarúgó Bajnokok Ligája 2018–2019-es idényének döntőjét az angol Liverpool és Tottenham Hotspur vívja egymással. A Spurs egészen drámai mérkőzésen, kétgólos hátrányból fordítva győzte le 3–2-re a holland Ajaxot, Lucas Moura a 96. percben döntötte el a párharcot Az elképesztő végjáték után nem csoda, hogy hazaiak és vendégek egyaránt alig találták a szavakat.

reakciók elődöntő Tottenham Mauricio Pochettino Matthijs de Ligt Lucas Moura

BL: Az első 20 percben csak bámultunk, mi történik – Eriksen

2019-04-30 23:59:28

A Real Madrid és a Juventus után a Tottenham Hotspur otthonában is diadalmaskodott az Ajax, amely a labdarúgó Bajnokok Ligája elődöntőjében Donny van de Beek találatával 1–0-s győzelmet aratott Londonban. A tartalékos Spurs nem tudott ziccerbe kerülni a mérkőzésen, az Ajax viszont a gólja után két nagy lehetőséget is elpuskázott. Folytatás május 8-án, Amszterdamban. Meg tudja-e ismételni az Ajax 1996-os bravúrját a Tottenham?

reakciók Tottenham Rio Ferdinand Mauricio Pochettino Matthijs de Ligt Lasse Schöne

Az Ajax lenullázta a Spurst, nehéz helyzetben az angolok

2019-04-30 20:23:55

A Real Madrid és a Juventus után a Tottenham Hotspur otthonában is diadalmaskodott az Ajax, amely a labdarúgó Bajnokok Ligája elődöntőjében Donny van de Beek találatával 1–0-s győzelmet aratott Londonban. A tartalékos Spurs nem tudott ziccerbe kerülni a mérkőzésen, az Ajax viszont a gólon kívül két nagy lehetőséget is elpuskázott. Folytatás május 8-án, Amszterdamban.

Tottenham Mauricio Pochettino Erik ten Hag Bajnokok Ligája BL-elődöntő BL

BL: Mi 10 milliót kapunk, a Tottenham 200-at, ez fair? – Ten Hag

2019-04-29 18:37:29

Erik ten Hag, az Ajax labdarúgócsapatának vezetőedzője hétfőn megtartotta sajtótájékoztatóját a gárda Tottenham elleni Bajnokok Ligája-elődöntője előtt. A holland szakember szerint csapata kirobbanó formában és nagyon motiváltan várja a találkozót – Ten Hag egyúttal reagált Mauricio Pochettino megjegyzésére is, miszerint az Ajax többet pihenhetett a mérkőzés előtt, mint az angolok.

Tottenham Erik ten Hag Bajnokok Ligája BL-elődöntő Ajax

BL: Allegri a támadókon vacillál, CR nem kap külön őrzőt

2019-04-16 10:04:03

A labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntőjében a Juventus kedvező helyzetből várhatja az Ajax elleni visszavágót az amszterdami 1–1-et követően, azt ugyanakkor Massimiliano Allegri is tudja, hogy ezúttal lényegesen intenzívebb játékra van szükség csapatától, mint az első meccsen. A hollandokat edző Erik ten Hag bizakodik a visszavágó előtt, s Cristiano Ronaldo őrzésére nem állít külön embert.

Massimiliano Allegri Juventus Erik ten Hag Cristiano Ronaldo Bajnokok Ligája BL

BL: Sokkal támadóbb és bátrabb felfogásban kell futballoznunk – Allegri

2019-04-09 19:39:47

Szerdán a Manchester United és a Barcelona mellett az Ajax és a Juventus is összecsap egymással a Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén. A holland együttest irányító Erik ten Hag szerint nem szabad megijedni az ellenféltől, míg Massimiliano Allegri arra hívta fel a Juve futballistáinak figyelmét, hogy nem ismételhetik meg azokat a hibákat, melyeket elkövettek Madridban.

Massimiliano Allegri Juventus Erik ten Hag Bajnokok Ligája Ajax

Nevelnek, eladnak, újrakezdik – az Ajax sikerének nyomában

2019-03-06 18:04:24

„Szinte tökéletes volt” – mondta Erik ten Hag, az Ajax labdarúgócsapatának vezetőedzője a Real Madrid 4–1-es legyőzése után. Mindössze hetedszer fordult elő a BEK/Bajnokok Ligája történetében, hogy egy csapat az egyenes kieséses szakaszban úgy jutott tovább, hogy a párharc első, hazai meccsét elveszítette. Ráadásul az amszterdami klub előző idénybeli bevétele kevesebb volt, mint a Premier League-ben utolsóként végző West Bromwich Albioné, az éves fizetési kerete pedig pontosan annyi, amennyit az általa legyőzött Real Madrid Gareth Bale számlájára utal egy évben. Mi a siker titka? A felszínt kapargatva megpróbáljuk kideríteni.

Real Madrid Erik ten Hag Edwin van der Sar Bajnokok Ligája Ajax

BL: „Az évszázad kudarca”; minden elromlott, ami elromolhatott a Realnál

2019-03-06 00:15:45

Március ötödikével gyakorlatilag véget ért a Real Madrid idényének érdemi része, a „királyi gárda” egy héten belül három hazai vereséget szenvedett el, a következmények pedig: kiesés a Király-kupából, 12 pontosra nőtt a hátrány a listavezető Barcelonához képest a bajnokságban, és nem lesz BL-címvédés. A fantasztikus teljesítményt nyújtó Ajax 4–1-es madridi sikere és továbbjutása valódi szenzáció – a holland csapat nemcsak eredményes, hanem rendkívül látványos futballal lépett tovább a Bajnokok Ligája negyeddöntőjébe. Volt miről beszélni az érdekelt feleknek a mérkőzés után...

visszavágó reakciók nyolcaddöntő nyilatkozatok Santiago Solari Real Madrid

BL: A VAR apránként igazságosabbá teszi a futballt – Ramos

2019-02-14 00:08:23

A címvédő Real Madrid labdarúgócsapata 2–1-es győzelmet aratott az Ajax felett a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében, így kitűnő helyzetből várhatja a visszavágót. Ez volt a Real egymást követő hetedik győzelme az Ajax ellen – hasonló sorozatra a BL-érában nem volt példa –, no de a mérkőzés értékelésén kívül szóba kerül a VAR-egység is. Egy amszterdami este utóélete.

nyolcaddöntő VAR Sergio Ramos Santiago Solari Real Madrid Marco Asensio

BL: a címvédő Real Madrid győzni tudott Amszterdamban

2019-02-13 22:56:57

A labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének első mérkőzésén az Ajax az amszterdami Johan Cruyff Arenában 2–1-re kikapott a címvédő Real Madridtól. Az első félidőben az Ajax egyértelműen jobban játszott, elért egy kapufát és egy érvénytelenített gólt, de a fordulás után a 60. percben Karim Benzema a Realnak szerzett vezetést. Hakim Zijes egyenlített, a végeredmény a 87. percben Marco Asensio találatával alakult ki.

nyolcaddöntő VAR Santiago Solari Real Madrid Marco Asensio Karim Benzema

Besegített a videobíró, Real-siker Amszterdamban

2019-02-13 20:46:11

A labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének első mérkőzésén az Ajax a Johan Cruyff Arenában 2–1-re kikapott a címvédő Real Madridtól. Az első félidőben az amszterdami csapat egyértelműen jobban játszott, elért egy kapufát és egy érvénytelenített gólt, de a fordulás után a 60. percben Karim Benzema a Realnak szerzett vezetést. Hakim Zijes egyenlített, a végeredmény viszont a 87. percben, Marco Asensio találatával alakult ki.