Találatok a Eliud Kipchoge címkére

Találatok száma: 11

Ajánló: mikor jön a két órán belüli maratoni?

2018-09-17 18:05:10

A kenyai Eliud Kipchoge 2:01:39-es idővel, új világcsúccsal nyerte a berlini maratonit. A magyar olimpikonnal arról beszélgettünk, hány év kell majd az igazi lélektani határ átlépéséhez.

Eliud Kipchoge Csupasport

Atlétika: világcsúcs a maratonin és 44 ezer futó Berlinben

2018-09-16 12:15:53

A kenyai Eliud Kipchoge 2:01:39 órás eredménnyel megjavította a világcsúcsot a vasárnapi Berlin Marathonon.

maratoni Eliud Kipchoge Berlin

Berlini maratoni: Kipchoge világcsúcsra készül

2018-09-14 16:10:21

A világ jelenlegi első számú maratoni futója, a kenyai Eliud Kipchoge a legnagyobb sztárja a vasárnapi berlini maratoninak, melyen az olimpiai bajnok atléta ismét megpróbálja megdönteni a szám világrekordját.

futás Eliud Kipchoge Berlin Marathon

Atlétika: Kipchoge és Cheruiyot győzött a London Maratonin

2018-04-22 14:37:54

Kenyai győzelmek születtek a vasárnapi London Maratonin: a férfiaknál – 2015 és 2016 után harmadszor – Eliud Kipchoge, a nőknél pedig Vivian Cheruiyot nyert.

atlétika Vivian Cheruiyot Mo Farah London Maratoni Eliud Kipchoge

Atlétika: az olimpiai bajnok nyerte a berlini maratonit

2017-09-24 13:47:21

A férfiaknál az olimpiai bajnok Eliud Kipchoge nyerte meg a vasárnap rendezett 44. berlini maratonit.

atlétika Eliud Kipchoge Berlini Maratoni maratoni

Atlétika: Rio óta első versenyét nyerte meg a maratoni bajnok

2016-11-20 14:00:32

Megnyerte első versenyét az augusztusi olimpia óta Eliud Kipchoge, a riói játékok férfi maratoni aranyérmese.

maratoni atlétika Eliud Kipchoge

Rio 2016: kenyai maratoni arany, Józsa jól hajrázott

2016-08-21 16:58:43

A kenyai Eliud Kipchoge 2:08:44 órás idővel megnyerte a férfi maratoni futást a riói olimpián. Az etióp Feyisa Lilesa szerezte meg az ezüstérmet, az amerikai Galen Rupp lett a harmadik. Kipchoge hazája második maratoni aranyát nyerte meg.

olimpia 2016 maratoni atlétika Rio 2016 Eliud Kipchoge

Atlétika: közel a világcsúcshoz a London Marathonon

2016-04-24 14:36:01

A kenyai Eliud Kipchoge csaknem világcsúccsal győzött vasárnap a London Marathonon.

maratoni futás atlétika Eliud Kipchoge

Atlétika: gazdára talált a két félmillió dolláros maratoni díj

2016-02-29 13:37:24

A férfiaknál az etióp Feyisa Lilesa, a nőknél a kenyai Helah Kiprop nyerte meg a hétvégi Tokiói Maratonit, és ünnepelhetett Eliud Kipchoge, valamint Mary Keitany is – ők lettek az összetett győztesei.

maratoni atlétika Tokiói Maratoni Mary Keitany Helah Kiprop Feyisa Lilesa

Atlétika: kenyai és etióp siker a londoni maratonin

2015-04-26 14:18:12

A kenyai Eliud Kipchoge és az etiópiai Tigist Tufa nyerte meg vasárnap a 35. londoni maratoni futóversenyt.

Tigist Tufa London maratoni Eliud Kipchoge

Atlétika: győzelem mellé 600 ezer dollár a chicagói maratonin

2014-10-12 19:04:56

A férfiaknál és a nőknél is kenyai sikerrel zárult a vasárnapi chicagói maratoni futóverseny, amelyet a korábban pályán világbajnok Eliud Kipchoge és a női címvédő Rita Jeptoo nyert meg. Utóbbi a kétéves maratoni világsorozatot is megnyerte, így 600 ezer dollárral gazdagodott.