Találatok a El H-csoport címkére

Találatok száma: 5

Razgradi randevú: egy vendéggól és semmi más a Ludogorec–Espanyolon

2019-10-24 18:36:08

Az Espanyol idegenben 1–0-s győzelmet aratott a Ludogorec Razgrad felett, ezzel három fordulót követően átvette a vezetést a labdarúgó Európa-liga H-csoportjában.

Ludogorec Ferencváros Európa-liga Espanyol El H-csoport

Ez tényleg nem az a Ludogorec volt – kikapott a Ferencváros

2019-10-03 17:41:56

A magyar bajnok Ferencváros meglepetésre 3–0-ra kikapott hazai pályán a bolgár Ludogorectől  az Európa-liga H-csoportjának 2. fordulójában.

onlive! közvetítés Rafael Forster Ludogorec Jody Lukoki Fradi

Európa-liga: a Fradi döntetlent ért el az Espanyol otthonában

2019-09-19 21:57:43

A Ferencváros bravúros döntetlennel kezdte meg a labdarúgó Európa-liga csoportkörét csütörtök este: a zöld-fehérek a szünetben vezettek, majd 1–1-re végeztek az Espanyol vendégeként. A H-csoport másik mérkőzésén a Ludogorec a szünetben még hátrányban volt, végül mégis alapos verésben részesítette vendégét, a CSZKA Moszkvát (5–1).

onlive! közvetítés Fradi Ferencváros FTC Európa-liga

Bravúros pontszerzéssel indult a Ferencváros El-kalandja!

2019-09-19 20:31:47

A Ferencváros megkezdte Európa-liga-szereplését Barcelonában, ahol sokáig vezetett az Espanyol ellen, de a hazaiak egyenlítettek, majd nagyon izgalmasra sikeredett a mérkőzés hajrája. A H-csoport másik mérkőzésén a Ludogorec a szünetben még hátrányban volt, végül mégis alapos verésben részesítette vendégét, a CSZKA Moszkvát (5–1).

onlive! közvetítés Matías Vargas Javi López Isael Fradi

Nem tudta legyűrni a Cz-t az Arsenal (II), de így is továbblépett

2017-11-02 18:29:39

Nem tudta odahaza megverni a tartalékos Arsenal a Crvena zvezdát, de a döntetlennel is továbbjutottak a londoniak az Európa-liga H-csoportjából. A négyes másik mérkőzésén az 1. FC Köln megszerezte az első pontjait, öt gólt lőtt ugyanis a BATE együttesének.