Találatok a El címkére

Találatok száma: 1059

El: gyerekével a kezében ütött, végleg kitiltották – videó

2017-10-20 18:25:48

Az Everton labdarúgócsapata a hivatalos honlapján egy közleményben számolt be róla, hogy a Lyon elleni Európa-liga-mérkőzésen a franciák kapusát, Anthony Lopest megütő szurkolót kitiltotta a klub összes jövőbeli meccséről, valamint megtette ellene az ilyenkor szükséges lépéseket a rendőrségen.

Lyon  Everton  Európa-liga  El  Anthony Lopes

Videó: gyerekével a kezében ütötte meg a kapust az angol drukker

2017-10-19 22:47:41

Az Everton–Lyon Európa-liga-mérkőzés 65. percében Ashley Williams, a hazaiak csapatkapitánya durván ellökte a vendégek kapusát, Anthony Lopest, ezt követően pedig kisebb dulakodás alakult ki a pályán. A kakaskodás közben a játékosok közel kerültek a szurkolókhoz, és ekkor egy, a gyermekét a kezében tartó angol drukker eltolta, majd meg is legyintette a franciák kapusát.

Lyon  Everton  Európa-liga  El

Videó: óriási kapushiba, vezetést szerzett az Athletic Bilbao

2017-10-19 19:28:03

A labdarúgó Európa-liga J-csoportjában az Athletic Bilbao egy óriási kapushibának köszönhetően szerezte meg a vezetést a svéd Östersund otthonában: a hazaiak kapusa, Aly Keita rosszul vett át a labdát, majd el is csúszott, így Inigo Córdoba passza után Aritz Aduriznak csak az üres kapuba kellett továbbítania.

Östersund  Európa-liga  El  Athletic Bilbao

Szépségdíjas Giroud-góllal nyert az Arsenal Belgrádban

2017-10-19 18:52:28

A labdarúgó Európa-liga H jelű csoportjában a 3. forduló után is százszázalékos az Arsenal, amely Olivier Giroud szépségdíjas, hanyatt vetődéses góljával győzött 1–0-ra Belgrádban a Crvena zvezda ellen. A kvartett másik mérkőzésén a BATE 1–0-ra legyőzte a továbbra is pont nélkül álló 1. FC Kölnt.

Európa-liga  El  Crvena zvezda  BATE  Arsenal  1. FC Köln

El: nem a német csapatok napja volt – eredmények

2017-09-28 17:44:09

Csütörtökön a második fordulóval folytatódott a labdarúgó Európa-liga. Az Arsenal hatgólos meccsen győzött. Kikapott a Hertha és a Hoffenheim is. Az utolsó pillanatban nyert a Milan, viszont nagy meglepetés az Athletic Bilbao hazai veresége.

élő eredménykövetés  Európa-liga  El

El: elszórakozta előnyét, de nyert a Milan, Kádárék fordítottak

2017-09-28 21:26:55

A labdarúgó Európa-liga csoportkörének 2. fordulójában a Milan hazai pályán előbb elszórakozta kétgólos előnyét a HNK Rijekával szemben, majd a 94. percben csak megszerezte a győzelmet. Szintén 3–2-re nyert Kádár Tamás csapata, az első félidőben még kétgólos hátrányban lévő Dinamo Kijev a Partizan vendégeként.

Wayne Rooney  Milan  HNK Rijeka  Everton  Európa-liga  Emre Belözoglu

El: a moszkvai 17 perc alatt jutott el mesterhármasig – videó

2017-09-28 21:34:47

Nehéz lenne azt állítani, hogy Manuel Fernandes bealudt volna a Lokomotiv Moszkva Zlín elleni El-mérkőzésén: a korábban a Benficát, az Evertont és a Valenciát is megjáró portugál középpályás ugyanis a 17. percben már három gólnál járt!

Zlín  Manuel Fernandes  Lokomotiv Moszkva  Európa-liga  El

El: szerb balhé Kölnben, harminc szurkolót vettek őrizetbe – videó

2017-09-28 20:25:42

Német és szerb sajtóinformációk szerint a kölni rendőrség eddig mintegy 30 szurkolót vett őrizetbe az 1. FC Köln és a szerb Crvena zvezda Európa-liga-mérkőzése előtt.

Köln  Európa-liga  El  Crvena zvezda

Giroud százados lett, az Arsenal hatgólos meccsen verte meg a BATE-t

2017-09-28 18:34:55

Az angol Arsenal 4–2-es győzelmet aratott a fehérorosz BATE felett Boriszovban a labdarúgó Európa-liga csoportkörének 2. fordulójában. Az„ágyús” sikerrel megszakadt a BATE hétmérkőzéses hazai veretlenségi sorozata az európai kupaporondon. A H-csoport másik meccsén a szerb Crvena zvezda meglepetésre 1–0-ra nyert a német 1. FC Köln otthonában.

Európa-liga  El  BATE  Arsenal

El: európai kupameccsen ilyen korábban még nem történt

2017-09-15 11:22:26

Bizonyos szempontból történelmi jelentőségű volt az Európa-liga csoportkörének első fordulójában rendezett Vitória Guimaraes–Red Bull Salzburg (1–1) mérkőzés, amelyen a portugálok kezdőcsapatában egyetlen európai játékos sem kapott helyet – ilyen európai kupameccsen (a selejtezőket nem számolva) korábban még nem fordult elő.

Vitória Guimaraes  Red Bull Salzburg  Európa-liga  El

El: rossz első félidő után fordított az Arsenal a Köln ellen

2017-09-14 23:59:09

A labdarúgó Európa-liga H-csoportjában az Arsenal a szünetben még vesztésre állt, ám végül 3–1-re győzött az 1. FC Köln ellen a biztonsági okokból egy órás késéssel elkezdett londoni mérkőzésen. A csoport másik találkozóján Crvena zvezda–BATE 1–1.

Köln  Európa-liga  El  Arsenal  1. FC Köln

El: Korhuték győzelemmel kezdtek, ötöt vágott a Nice és a Zenit

2017-09-14 23:03:27

Az Európa-liga csoportkörének nyitó fordulójában a Korhut Mihállyal a kezdőjében felálló Hapoel Beer-Seva a svájci Luganót fogadta – utóbbiban Vécsei Bálintot nem nevezték a mérkőzésre –, és küzdelmes találkozón győzött 2–1-re. A játéknap egyik legjobb meccsén a kétszer is hátrányba kerülő Lazio 3–2-re nyert a holland Vitesse otthonában. A Nice a Zulte Waregem vendégeként nagy verést mért a belga csapatra: Mario Balotelliék 5–1-re diadalmaskodtak.

Korhut Mihály  Hapoel Beer-Seva  Európa-liga  El

El: „KEK-döntős” gólt kapott az Arsenal a Kölntől – videó

2017-09-14 22:28:03

A labdarúgó Európa-liga csoportkörének nyitó fordulójában a Köln megszerezte a vezetést az Arsenal ellen Londonban. A 9. percben Jhon Córdoba 40 méterről emelt David Ospina kapujába.

Köln  Európa-liga  El  David Seaman  David Ospina  Arsenal

Egy óra csúszás után pazar gólok és Arsenal-győzelem az Emiratesben

2017-09-14 21:48:21

A labdarúgó Európa-liga H csoportjában az Arsenal félidőben még vesztésre állt, ám végül 3–1-re győzött az 1. FC Köln ellen a biztonsági okokból egy órás késéssel kezdődött londoni mérkőzésen. A csoport másik találkozóján Crvena zvezda–BATE 1–1.

El: Kádár egy büntető kiharcolásával járult hozzá a kijevi sikerhez

2017-09-14 19:14:09

Csütörtök este megkezdődtek az Európa-liga főtáblás küzdelmei, melyekben összesen hat magyar labdarúgó és csapata érdekelt. A Kádár Tamást foglalkoztató Dinamo Kijev hátrányból fordítva 3–1-re felülmúlta az albán Skënderbeut, a magyar védő végig a pályán volt, ő harcolta ki a harmadik gól előtti tizenegyest. Az AC Milan Bécsben aratott nagy győzelmet, a triplázó André Silva vezérletével 5–1-re verte az Austria Wient. Az Everton Olaszországban égett meg, 3–0-ra kikapott az Atalantától.

videó  Milan  Kádár Tamás  Hakan Calhanoglu  Európa-liga  El

Kádár bosszút állhat a Vidi legyőzőjén; Dárdaiék nyerhető csoportban

2017-08-25 09:36:07

Pénteken Monacóban kisorsolták a labdarúgó Európa-liga csoportkörének beosztását. Dárdai Pál Herthája a J négyesben a spanyol Athletic Bilbaóval, az ukrán Zorja Luhanszkkal és a svéd Östersunddal csap össze. A magyar érdekeltségű csapatok elkerülték a csoportkör két nagyágyúját, az olasz Milant és az angol Arsenalt.

Kádár Tamás  Kleinheisler László  Hertha BSC  Európa-liga  El-sorsolás  El

El, BL: hat szezon alatt megvan a 19. magyar piros lap

2017-08-25 07:37:36

Az Európa-liga playoffköre előtt hosszabb összeállításban foglalkoztunk azzal, hogy a mostanival együtt hat szezon alatt 18 piros lapot kaptak a nemzetközi kupameccseken a magyar csapatok játékosai – Juhász Roland csütörtöki kiállításával megvan a 19. A tizenkilencből két esetet leszámítva a kiállítást kupabúcsú követte. Hiába írtuk már múlt heti cikkünk főcímében is: „Csak piros lapot ne – ezt a sorozatot ne folytassa a Videoton!"

Videoton  Európa-liga  El

Európa-liga: íme, ez a 48 csapat lesz ott a csoportkörben!

2017-08-24 18:53:31

Csütörtökön véget ért a labdarúgó Európa-liga selejtezője, így eldőlt, mely 48 csapat lesz ott a második számú európai kupasorozat főtábláján. A sorsolást pénteken 13 órától tartják meg Monacóban. Íme, a kalapok szerinti besorolás!

Európa-liga  El-sorsolás  El

Európai kupák: 36 ország adott főtáblást, amióta nincs magyar

2017-08-24 21:43:05

A Videoton FC Partizan Beograd elleni vereségével véget ért a magyar csapatok európai kupaszezonja a 2017–2018-as idényben. Ezúttal augusztus 24. az utolsó kupameccsünk dátuma – 2006 óta legtöbbször augusztus végén búcsúzott az utolsó talpon maradt hazai klub. Az idei sorozat legnagyobb magyar bravúrja a Videoton Girondins Bordeaux elleni továbbjutása.

selejtező  magyar kupacsapatok  Videoton  Vasas  Honvéd  Ferencváros

El: Kádárék továbbjutottak; kiesett az Ajax és a Fenerbahce

2017-08-24 19:28:14

Több párharcban is nagy meglepetés született a labdarúgó Európa-liga playoffkörében, így többek között albán és macedón csapat is csoportkörbe jutott, míg a Fenerbahce, vagy a napra pontosan három hónappal ezelőtt a döntőben érdekelt Ajax búcsúzott a sorozattól. A magyar érdekeltségű gárdák közül csak Kádár Tamás együttese, a Dinamo Kijev jutott tovább, a Legia Warszawa (Nagy Dominik), a Midtjylland (Korcsmár Zsolt) és a Hajduk Split (Futács Márkó) egyaránt kiesett.  Íme, az összes visszavágó végeredménye és a párharcok továbbjutói!