Találatok a Ekler Luca címkére

Találatok száma: 4

Év Sportolója Gála: királynők és udvarhölgyek – ki nyer a nőknél?

2020-01-13 08:32:55

A hatszoros győztes Hosszú Katinka két kihívója Csipes Tamara és Kapás Boglárka, a parasportolóknál Ekler Luca maradt versenyben a tavalyi jelöltek közül.

Kapás Boglárka Hosszú Katinka Ekler Luca Csipes Tamara Az Év Sportolója Gála 2019 Az Év Sportolója Gála

Para-atlétikai vb: Ekler Luca ezüstérmes 100 méteren

2019-11-12 21:35:08

A távolugrásban győztes Ekler Luca kedden ezüstérmet nyert 100 méteren a T38-as kategóriában a Dubajban zajló paraatlétikai-világbajnokságon.

para-atlétikai vb Ekler Luca

Parasport: Ekler Luca győzött távolugrásban az atlétikai vb-n

2019-11-09 20:17:31

Ekler Luca aranyérmet nyert szombaton távolugrásban a Dubajban zajló para-atlétikai világbajnokságon. A Magyar Atlétikai Szövetség Facebook-oldalán olvasható hír szerint a magyar versenyző a T38-as kategóriában 531 centiméteres világbajnoki csúccsal diadalmaskodott.

parasport para-atlétikai vb Ekler Luca

Év sportolója gála: Micsoda mezőny!

2019-02-11 08:15:21

A hatszoros győztes és címvédő Hosszú Katinka két kihívója, Babos Tímea és Kozák Danuta a parasportolóknál a három éve győztes Gyurkó Alexandrának van esélye duplázni.

Év sportolója Pap Bianka Kozák Danuta Hosszú Katinka Gyurkó Alexandra Ekler Luca