Találatok a Eibar címkére

Találatok száma: 127

La Liga: nagyot fordított a Barca, de a Real Madrid lett a bajnok

2017-05-21 21:50:25

A Barcelona 0–2-ről felállva nyert 4–2-re az Eibar ellen a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) záró fordulójában, de így is a Málaga otthonában diadalmaskodó Real Madrid lett a bajnok.

Real Madrid  Málaga  La Liga  Eibar  Barcelona

Videó: Ronaldo góljával vezet a Real, parádés lövés után hátrányban a Barca

2017-05-21 20:23:42

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) utolsó, 38. fordulójában Cristiano Ronaldo szerezte meg a vezetést a Real Madridnak, míg a Barcelona máris hátrányban van az Eibar ellen, ezzel a katalánok nagyon messzire kerültek a bajnoki címtől.

spanyol labdarúgás  spanyol foci  La Liga  Eibar  Cristiano Ronaldo  Barcelona

Őrült meccset fordított meg a Barca, de ez is kevés volt

2017-05-21 19:39:59

spanyol labdarúgás  spanyol foci  La Liga  Eibar  Barcelona

La Liga: a századik gól győzelmet ért az Atléticónak

2017-05-06 17:48:34

Az Atlético Madrid 1–0-ra győzött otthon az Eibar ellen a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 36. fordulójában.

spanyol foci  La Liga  Eibar  Atlético Madrid

La Liga: a Sevilla kihasználta emberelőnyét, az Alavés nem

2017-04-27 21:32:09

Nem hozott gólt a spanyol La Liga 34. fordulójának első csütörtöki találkozója. A Király-kupa-döntős Alavés Vitoriában ikszelt az Eibarral.

spanyol foci  La Liga  Eibar  Alavés

La Liga: a 94. percben jött a dráma, kikapott az Eibar

2017-04-24 22:44:18

Az Athletic Bilbao Raúl García 94. percben szerzett góljával legyőzte az 56. perctől kezdve emberhátrányban játszó Eibart a spanyol labdarúgó-bajnokság 33. fordulójában.

La Liga  Eibar  Athletic Bilbao

La Liga: Tony Adams 11 légióssal állt fel, simán kikaptak

2017-04-16 21:39:51

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 32. fordulójában a kieső helyen álló Granada hazai pályán 3–0-ra kikapott a Celta Vigótól, míg a Betis 2–0-ra legyőzte az Eibart.

spanyol foci  Tony Adams  La Liga  Granada  Eibar  Celta Vigo

La Liga: a Sevilla nem most került közelebb a 3. helyhez

2017-04-16 17:26:33

A dobogóért küzdő Sevilla idegenben 0–0-ra végzett a Valenciával a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 32. fordulójában. A Granada hazai pályán simán kikapott a Celta Vigótól, a Betis legyőzte az Eibart, míg az Espanyol a hosszabbításban szerzett góllal nyert a Leganés vendégeként.

spanyol foci  Valencia  Tony Adams  Sevilla  Leganés  La Liga

La Liga: az Eibar gólokat, a Celta Vigo kapufákat lőtt

2017-04-09 18:06:49

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 31. fordulójában az Eibar idegenben 2–0-ra megverte a Celta Vigót.

spanyol labdarúgás  La Liga  Eibar  Celta Vigo

La Liga: a kiscsapat szériáját csak a nagy hármasé múlja felül

2017-04-06 21:06:23

Öt nappal a Villarreal után a Las Palmast is legyőzte az Eibar: a kiscsapat a csütörtöki 3–1-es hazai sikerrel megerősítette pozícióját a spanyol labdarúgó-bajnokság nyolcadik helyén, és továbbra is ostromolja az Európa-ligát érő hatodik helyet.

Las Palmas  La Liga  Eibar  Bebé

La Liga: ötgólos meccset veszített el otthon a Villarreal

2017-04-01 13:32:58

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 29. fordulójában a Villarreal hazai pályán 3–2-es vereséget szenvedett az Eibartól.

spanyol foci  Villarreal  La Liga  Eibar

La Liga: nem bírt egymással az Eibar és az Espanyol

2017-03-18 14:49:43

Az Eibar 1–1-es döntetlent játszott hazai pályán az Espanyollal a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 28. fordulójában.

spanyol foci  La Liga  Espanyol  Eibar

La Liga: a sereghajtó pontot mentett az Eibar ellen

2017-03-13 22:54:12

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 27. fordulójának záró mérkőzésén a sereghajtó Osasuna hazai pályán 1–1-es döntetlent játszott az Eibarral.

Osasuna  La Liga  Eibar

La Liga: Ronaldo és Bale nélkül is nyert a Real Madrid

2017-03-04 18:36:22

A Cristiano Ronaldót, Gareth Bale-t és Álvaro Moratát is nélkülöző Real Madrid könnyedén nyert a hetedik helyen álló Eibar vendégeként a spanyol labdarúgó-bajnokság 26. fordulójának szombati játéknapján.

spanyol foci  Real Madrid  La Liga  Eibar

Real Madrid: ki lesz a támadó? Bale, CR és Morata sem játszik

2017-03-03 16:23:32

Az eltiltott Gareth Bale és Álvaro Morata mellett Cristiano Ronaldo sem lép pályára a Real Madrid labdarúgócsapatának szombati, Eibar elleni spanyol bajnoki mérkőzésén.

Álvaro Morata  spanyol foci  Zinedine Zidane  Real Madrid  La Liga  Gareth Bale

La Liga: a 93. percben mentett pontot az Eibar; győzött a Valencia

2017-02-28 21:27:35

Zuhogó esőben rendezték meg a Real Sociedad–Eibar mérkőzést a spanyol labdarúgó-bajnokság 25. fordulójának nyitányán. A Sociedad sokáig vezetett 2–1-re, ám Pedro León a 93. percben betalált, így 2–2 lett a vége.

Real Sociedad  La Liga  Eibar

La Liga: az Eibar könnyedén nyert a szenvedő Málaga ellen

2017-02-25 22:35:19

Az Eibar simán, 3–0-ra legyőzte a Málagát a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 24. fordulójában.

spanyol foci  Málaga  La Liga  Eibar

La Liga: otthon nyert, már 2. a Barcelonát megelőző Sevilla

2017-02-18 22:43:05

A Sevilla 2–0-ra legyőzte az Eibart a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 23. fordulójának szombat esti mérkőzésén.

Sevilla  La Liga  Eibar

La Liga: az Eibar kiütötte hazai pályán a Granadát

2017-02-13 22:43:11

Az Eibar esélyt sem hagyott a Granadának a spanyol labdarúgó-bajnokság 22. fordulójának hétfő esti mérkőzésén, sima 4–0-val küldte haza a vendégegyüttest.

Granada  Eibar  La Liga  spanyol foci

La Liga: az Eibar jött, látott, majd kiütötte a Valenciát

2017-02-04 22:02:52

Az Eibar idegenben sima, 4–0-s győzelmet aratott a Valencia felett a spanyol első osztályú labdarúgó-bajnokság 21. fordulójában.