Serie A: másik nagyhoz szerződhet a Napoli belga klasszisa

Olaszországi lapértesülések szerint az AS Roma továbbra is szeretné szerződtetni a Napoliban futballozó Dries Mertenst.

olasz átigazolás Serie A Roma Napoli Dries Mertens

Vb 2018: Belgium pihentet Anglia ellen, 3 sztár sérülését vizsgálják

2018-06-23 18:15:20

Roberto Martínez, a belga labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya a Tunézia ellen 5–2-re megnyert mérkőzés után közölte, mindenképpen pihenteti csapata több tagját az Anglia elleni csoportrangadón.

vb 2018 sérülés foci-vb foci vb 2018 belga válogatott angol válogatott

Panama a szünetig bírta, aztán hengereltek a belgák

2018-06-18 16:28:22

Egy félidőn keresztül bírta ki a világbajnoki újonc Panama a toronymagas esélyes Belgium ellen kapott gól nélkül a G-csoport első mérkőzésén: a szünet után Dries Mertens szép kapáslövéssel nyitotta meg a gólok sorát, majd Romelu Lukaku duplázott, így a belgák 3–0-s győzelemmel kezdték a tornát.

panamai válogatott onlive! közvetítés foci vb 2018 foci vb belga válogatott

Kép: Lukaku letérdelt Hazard és Mertens elé, majd...

2018-03-28 20:17:39

Kedden Belgium 4–0-ra legyőzte Szaúd-Arábiát felkészülési futballmérkőzésen. Romelu Lukaku két gólt szerzett a találkozón. Persze a gólokhoz asszisztok is kellenek, és a Manchester United támadója különös módját választotta a köszönetnyilvánításnak. „Máshogy is meg lehet köszönni nekünk az asszisztokat, Rom...” – írta utóbb humorosan Dries Mertens az Instagramon.

belga válogatott Romelu Lukaku Dries Mertens Belgium

Serie A: a Napoli hozta a kötelezőt, ám Mertens megsérült

2018-02-04 22:37:40

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 23. fordulójában az éllovas Napoli 2–0-ra nyert a sereghajtó Benevento vendégeként.

Serie A Napoli Dries Mertens Benevento

Tiki-taka; újító edző, akit Maradona lenézett – eljött a Napoli ideje?

2017-11-08 11:57:22

Az elmúlt években az olasz futball a Juventusról szólt, a kétszer is Bajnokok Ligája-döntőig jutó torinóiak sorozatban hat bajnoki címet ünnepelhettek, a riválisok többször megközelíteni sem tudták őket. A jelenlegi szezonban viszont úgy fest, többen is bele tudnak szólni a Scudettóért folytatott harcba: az Inter, a Lazio és a Roma is biztatóan kezdett, de a Napoli még náluk is jobban. Korai lenne kijelenteni, hogy ez a nápolyiak idénye lesz, de repülőrajtot vettek, sorra döntik a klubcsúcsokat, ami mellett nem mehetünk el szó nélkül.

olasz foci Serie A Napoli Maurizio Sarri Lorenzo Insigne Juventus

Kép: a Napoli játékosa óriási troll volt a halloweeni bulin

2017-10-31 20:17:56

Pepe Reina, a Napoli kapusa halloweeni partit tartott. Dries Mertens és kedvese is hivatalos volt az eseményre, a belga labdarúgó és kedvese Marek Hamsíknak és Lorenzo Insignének öltözött be. Kreatív!

Pepe Reina Napoli Marek Hamsík Lorenzo Insigne Dries Mertens

BL: Guardiola még soha nem találkozott olyan csapattal, mint ez a Napoli

2017-10-17 23:27:51

A labdarúgó Bajnokok Ligája F-csoportjának 3. fordulójában a Manchester City Raheem Sterling és Gabriel Jesus góljának köszönhetően 2–1-re legyőzte a tizenegyest is hibázó Napolit, így őrzi a hibátlan mérlegét. Nézzük, hogyan látták a mérkőzést a főszereplők!

Pep Guardiola Napoli Maurizio Sarri Manchester City Dries Mertens BL-nyilatkozatok

Csodarajttal indult a City, későn ébredt a Napoli

2017-10-17 20:34:08

A labdarúgó Bajnokok Ligája F-csoportjának 3. fordulójában a Manchester City Raheem Sterling és Gabriel Jesus góljának köszönhetően 2–1-re legyőzte a tizenegyest is hibázó Napolit, így őrzi a hibátlan mérlegét. A kvartett másik meccsén a Sahtar Doneck már a 8. percben hátrányba került a Feyenoord otthonában, ám Bernard duplájának köszönhetően végül mind a három pontot megszerezte.

onlive! közvetítés Raheem Sterling Napoli Manchester City Gabriel Jesus

Serie A: három percig volt döntetlen a Napoli meccse

2017-10-01 14:23:57

Az olasz élvonalbeli labdarúgó bajnokság 7. fordulójában a listavezető Napoli már a 4. percben megszerezte a vezetést a Cagliari ellen, és könnyedén győzött.

Serie A Napoli Marek Hamsík Dries Mertens

Videó: elképesztően nagy és okos gólt rúgott a Napoli sztárja

2017-09-21 09:09:07

Mint arról beszámoltunk, a Napoli meglepően könnyedén, 4–1-re legyőzte idegenben a Laziót az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 5. fordulójának rangadóján. A nápolyiak támadója, Dries Mertens pedig vélhetően megszerezte a forduló legszebb és legokosabb találatát!

videó olasz foci Serie A Napoli Lazio Dries Mertens

Aranycipő: Dzeko és Mertens javított, Belotti kilökte CR-éket

2017-05-30 09:50:33

Edin Dzeko betalált a Roma szezonzáró bajnokiján, de a tíz góltól természetesen jócskán elmaradt, így továbbra is az FC Barcelona argentin támadója, Lionel Messi vezeti a 2016–2017-es Aranycipő-versenyt.

Lionel Messi Edin Dzeko Dries Mertens Cristiano Ronaldo Aranycipő Andrea Belotti

Napoli: „Csak a kínaiak vihetik” – hosszabbított a sztár

2017-05-27 15:56:33

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Serie A) szereplő Napoli meghosszabbította Dries Mertens szerződését.

szerződéshosszabbítás olasz foci Serie A Napoli Dries Mertens

Serie A: döntetlen a Napoli sassuolói vendégjátékán

2017-04-23 14:08:02

A Sassuolo 2–2-es döntetlen játszott a Napolival az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 33. fordulójában.

olasz foci Serie A Sassuolo Napoli Dries Mertens Arkadiusz Milik

Videó: szupercsere – Mertensnek 10 mp kellett a gólhoz a Juve ellen

2017-04-06 09:24:33

Mint arról beszámoltunk, a Napoli hazai pályán 3–2-re legyőzte a Juventust az Olasz Kupa elődöntőjének visszavágóján, ám 5–4-es összesítéssel a torinói csapat jutott be a fináléba. A nápolyi együttes vezetőedzője, Maurizio Sarri a második félidőben remekül nyúlt bele a meccsbe, hiszen a 61. percben pályára küldött Dries Mertens tíz másodperccel a becserélése után gólt szerzett – ehhez persze kellett Neto kapus hatalmas hibája is.

videó Olasz Kupa Napoli Maurizio Sarri Juventus Dries Mertens

Higuaín kétszer is lecsapott Nápolyban, továbbment a Juventus

2017-04-05 12:04:54

Ugyan 3–2-re kikapott a Juventus Nápolyban az Olasz Kupa elődöntőjének visszavágóján, de hazai kétgólos sikerének köszönhetően mégis az északi gárda jutott a sorozat fináléjába, amelyben a Lazióval találkozik majd.

közvetítés Olasz Kupa Neto Napoli Marek Hamsík Lorenzo Insigne

Videó: bizarr „szabálytalanság” miatt kapott sárgát Mertens

2017-03-27 09:09:29

Mint arról beszámoltunk, a hétvégén a belga válogatott Romelu Lukaku 89. percben szerzett góljával mentette 1–1-es döntetlenre a görögök elleni hazai mérkőzését az európai vb-selejtező H-csoportjában. Az eredménynél is nagyobb meglepetés volt azonban Dries Mertens sárga lapja…

videó vb-selejtező sárga lap foci vb 2018 Dries Mertens

Történelmi Arsenal-kudarc minden szempontból – véget ért a Wenger-korszak?

2017-03-08 09:46:57

Kedden folytatódott a labdarúgó Bajnokok Ligája 2016–2017-es kiírásának egyenes kieséses szakasza: a nyolcaddöntő visszavágóján a Bayern München – az első mérkőzéshez hasonlóan – 5–1-re kiütötte az Arsenalt, így 10–2-es összesítéssel lépett a legjobb nyolc közé. A játéknap másik meccsén hiába szerzett vezetést a Napoli, a Real Madrid három góllal válaszolt, így a spanyol együttes ünnepelhetett továbbjutást. Statisztikai érdekességeknek ezúttal sem voltunk híján, az angol csapat például több negatív rekordot is megdöntött, míg Nápolyban Dries Mertens és Sergio Ramos vitte a prímet.

Sergio Ramos Real Madrid Napoli Dries Mertens Bayern München Bajnokok Ligája

BL: Nápoly egy félidőt álmodott, majd Ramos továbbjuttatta a Realt

2017-03-07 22:37:24

A Real Madrid kettős győzelemmel jutott be a labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntőjébe, a hazai pályán elért 3–1 után Nápolyban is 3–1-re legyőzte az SSC Napolit. A házigazda Dries Mertens góljával még vezetett, ám a közel tökéletes Napoli-félidőre két Kroos-szöglet és két Sergio Ramos-gól (a másodikat az UEFA végül Mertens öngóljának könyvelte el) érkezett, a végén Álvaro Morata is betalált, a Real Madrid fordított és továbbjutott.

Álvaro Morata visszavágó nyolcaddöntő Sergio Ramos Real Madrid Napoli

Videó: Mertens góljával előnyben a Napoli

2017-03-07 21:16:46

Dries Mertens a 24. percben szerezte meg a vezetést a hazaiaknak a Napoli–Real Madrid BL-nyolcaddöntő visszavágóján. Az első meccset a spanyolok nyerték meg 3–1-re, így az olaszoknak még egy gólra legalább szükségük van a továbbjutáshoz. Kövesse élőben a meccs történéseit az NSO-n!