Találatok a Dirk Nowitzki címkére

Találatok száma: 94

Jágr, Nowitzki, Vinatieri – veteránok a major sportok világában

2018-08-23 12:04:45

Tucatnyi játékost találhatunk a major ligákban, akik pályafutásukat az 1990-es években kezdték, őket mutatjuk be – noha erre nem szorulnak rá.

Vince Carter NHL NFL NBA Jaromír Jágr Itt van Amerika

NBA: Nowitzki a 21. szezonját is Dallasban tölti

2018-07-23 20:52:11

Dirk Nowitzki hétfőn aláírta új szerződését, így biztossá vált, hogy 21. szezonját is a Dallas Mavericks együttesében tölti az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokságban (NBA).

kosárlabda NBA Dirk Nowitzki Dallas Mavericks

Dobása ikonikus, teljesítménye történelmi – Nowitzki az NBA európai királya

2018-03-08 11:42:35

Eddig sem dobtak túl sokan több mint harmincezer pontot az NBA-ben, és ezután sem fognak. A német erőcsatár európaiként lett próféta a tengerentúlon.

kosárlabda NBA Itt van Amerika Dirk Nowitzki Dallas Mavericks

NBA: Nowitzki 50 000 felett, de a Mavs elszúrta még a nevét is… – videó

2018-02-06 07:05:05

A Dallas Mavericks nem tudta győzelemmel emlékezetessé tenni Dirk Nowitzki különleges estéjét: a német klasszis hétfő este átlépte az 50 000 perces játékidőhatárt az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) alapszakaszában, de a Mavs nem bírta a hajrát – 104–101-re kikapott a Los Angeles Clippers vendégeként. És még az ünnepelt nevét is rosszul írták…

NBA: Nowitzki a nácikról és a visszavonulásról beszélt

2017-10-26 16:03:45

A tervezettnél előbb is befejezheti profi pályafutását Dirk Nowitzki kosárlabdázó, az NBA-ben szereplő Dallas Mavericks német sztárja, akinek 2019-ig van érvényes szerződése a klubjával.

NBA Dirk Nowitzki Dallas Mavericks

NBA: óriási gesztus, 20 dollárt kapott egy szurkolótól a dallasi sztár!

2017-10-02 19:23:38

Mondanunk sem kell, mennyire szeretik Dirk Nowitzkit Dallasban. A német kosaras 1998 óta játszik a Mavericksben, legutóbb épp idén nyáron, újabb két évvel hosszabbított a csapattal. Most egy szurkolótól 20 amerikai dollárt kapott a 39 éves klasszis, hogy ebédeljen belőle egy jót!

NBA: Dirk Nowitzki hosszabbított a Dallasszal

2017-07-07 11:29:43

Dirk Nowitzki megállapodott a Dallas Mavericksszel a szerződéshosszabbításáról, így ő lesz az észak-amerikai kosárlabda-bajnokság (NBA) történetének második játékosa, aki 20 idényt egyetlen csapatban játszik.

szerződéshosszabbítás kosárlabda NBA Dirk Nowitzki Dallas Mavericks

NBA: Dirk Nowitzki ősszel nekivág a huszadik idényének

2017-04-13 23:06:38

Dirk Nowitzki, az észak-amerikai kosárlabda-bajnokságban (NBA) szereplő Dallas Mavericks játékosa csütörtökön bejelentette, hogy a következő szezonban is folytatja pályafutását.

kosárlabda NBA Dirk Nowitzki

NBA: Dirk Nowitzki 50 millió dollárt kap két évre

2016-07-28 12:15:07

Dirk Nowitzki 50 millió dollárért kötelezte el magát újabb két évre az észak-amerikai kosárlabdaligában (NBA) érdekelt Dallas Mavericks csapatához.

kosárlabda amerikai sportok NBA Dirk Nowitzki

Videó: Nowitzki Zazát utánozta, a látvány felejthetetlen

2016-07-28 08:48:04

Ki ne emlékezne az olasz válogatott Simone Zaza tizenegyesére a németek elleni Európa-bajnoki negyeddöntőben? Dirk Nowitzki, a Dallas Mavericks kosárlabdázója a Pilótaválogatott elleni jótékonysági mérkőzésen utánozta az olasz támadó borzalmas lövését. A 75 perces találkozót Michael Schumacher tiszteletére rendezték, és 25 ezren látták Mainzban.

labdarúgás Simone Zaza Dirk Nowitzki

NBA: Nowitzki újabb két évig marad Dallasban

2016-07-06 12:00:24

Dirk Nowitzki újabb két évre elkötelezte magát az észak-amerikai profi kosárlabdaligában (NBA) érdekelt Dallas Maverick csapatához.

NBA: Dirk Nowitzki szabadon igazolhatóvá vált

2016-06-22 16:58:52

Szabadon igazolhatóvá vált Dirk Nowitzki, az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokságban (NBA) szereplő Dallas Mavericks német játékosa.

Bundesliga 2.: Nowitzki örül, Nagy Dánielék feljutottak

2016-05-24 21:42:07

A Würzburger Kickers labdarúgócsapata a hazai pályán aratott 2–0-s siker után 2–1-re nyert Duisburgban az osztályozó visszavágóján, így kettős győzelemmel feljutott a német harmadosztályú bajnokságból a Bundesliga 2.-be.

osztályozó légiósok Würzburger Kickers Nagy Dániel Duisburg Dirk Nowitzki

F1: Nowitzki álomcsapata és Vettelék Schumiért fociznak

2016-05-24 12:04:39

Július 27-én, szerdán, négy nappal a Formula–1-es Német Nagydíj előtt Mainzban jótékonysági futballmérkőzést rendeznek Michael Schumacher tiszteletére.

jótékonyság Sebastian Vettel Michael Schumacher F1 Dirk Nowitzki

NBA: Duranték nagyon közel állnak a Dallas kiejtéséhez

2016-04-24 07:50:49

Az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) Nyugati főcsoport-negyeddöntőjének negyedik mérkőzésén az Oklahoma City Thunder idegenben 119–108-ra megverte a Dallas Maverickset, ezzel 3–1-re vezet az egyik csapat negyedik sikeréig tartó párharcban, és már csak egy győzelem választja el a továbbjutástól. Az OKC-ben Russell Westbrook 25, míg Kevin Durant 17 pontig jutott, a hazaiaknál Dirk Nowitzki 27 pontot szórt. A Miami Heat az első idegenbeli meccsén kikapott a Charlotte Hornetstől.

kosárlabda Oklahoma City Thunder NBA Kevin Durant Dirk Nowitzki Dallas Mavericks

NBA: Nowitzki legfeljebb még ennyi aktív évet ad magának

2016-03-28 17:28:17

Legfeljebb 2018-ig kíván az észak-amerikai kosárlabdaligában (NBA) játszani Dirk Nowitzki, a Dallas Mavericks német sztárja.

Videó: „Ez igen!” – Kobe Bryant is meghajolt Nowitzki előtt

2016-01-28 10:10:25

Dirk Nowitzki két másodperccel a vége előtt döntötte el a Los Angeles Lakers–Dallas Mavericks (90–92) kosárlabda-mérkőzést az NBA-ben. A Lakers sztárja, a sérült Kobe Bryant elismerően reagált a győztes találatra.

kosárlabda amerikai sportok NBA Los Angeles Lakers Kobe Bryant Dirk Nowitzki

Kilencnél jár a Toronto, Nowitzki meccset nyert

2016-01-27 08:50:03

Beállította a franchise-rekordot és sorozatban kilencedik győzelmét aratta a Toronto az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) alapszakaszában, miután simán megverte a Washingtont – a hajrában azonban csuklósérülést szenvedett Kyle Lowry. A Clippers kiharcolta a győzelmet Indianában, az OKC Kevin Durant szezoncsúcsával hosszabbítást nyert New Yorkban, a Milwaukee is legyőzte az Orlandót, a Philly pedig idei hetedik sikerét aratta – a Miami Brooklynból távozott győztesen, a Portland lenyomta a fáradt Sacramentót, a Dallas viszont csak Dirk Nowitzki klasszisával múlta felül a Lakerst.

férfi kosárlabda NBA Los Angeles Lakers Dirk Nowitzki Dallas Mavericks

Dirk Nowitzki mérföldkövével hosszabbításban nyert a Dallas

2015-12-24 09:26:13

Újabb mérföldkőhöz érkezett Dirk Nowitzki az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) alapszakaszában, hiszen a Dallas német klasszisa a Brooklynban aratott hosszabbításos győzelem alkalmával megelőzte Shaquille O’Nealt, és fellépett a hatodik helyre a liga örökpontlistáján. A Golden State és a San Antonio is simán hozta a kötelezőt, a Thunder másodjára is átgázolt a Lakersen, az Orlando az utolsó másodpercekben verte meg a Houstont, a Kings nagy győzelmet aratott Indianában, a Hawks pedig fellépett a keleti második helyre. Nem jött egyszerűen a Cavs sikere az Anthonyt nélkülöző New York ellen, a Boston ismét győzött Charlotte-ban, a Washington remekül játszva gyűrte le a Memphist, a Pelicans és a Bucks hozta a kötelezőt, a Denver pedig Phoenixből távozott győztesen – íme a részletek!