Találatok a Diego Schwartzman címkére

Találatok száma: 32

Roland Garros: Nadal három szettben elintézte Schwartzmant is

2020-10-09 17:41:53

Rafael Nadal három játszmában, 6:3, 6:3, 7:6-ra legyőzte az argentin Diego Schwartzmant a francia nemzetközi teniszbajnokság (Roland Garros) férfi egyesének első elődöntőjében, így bejutott a vasárnapi fináléba, amelyben a világelső Novak Djokovics lesz az ellenfele.

tenisz Roland Garros Rafael Nadal Diego Schwartzman

Roland Garros: Thiem ötórás csatában, ötszettes meccsen búcsúzott

2020-10-06 21:08:34

Diego Schwartzman több mint ötórás csatában, 7:6, 5:7, 6:7, 7:6, 6:2-re megverte a kétszeres Roland Garros-döntős, US Open-győztes osztrák Dominic Thiemet a francia nemzetközi teniszbajnokságon a legjobb nyolc között, így életében először elődöntőbe jutott Grand Slam-tornán, s ott majd a címvédő Rafael Nadal vagy a 19 éves olasz Jannik Sinner lesz az ellenfele.

tenisz Roland Garros Dominic Thiem Diego Schwartzman

Tenisz: nincs újabb bravúr, Djokovics a római bajnok!

2020-09-21 19:16:40

Novak Djokovics két játszmában, 7:5, 6:3-ra legyőzte az argentin Diego Schwartzmant a római salakpályás ATP 1000-es tenisztorna hétfői döntőjében, így életében – rekordot jelentő – 36. alkalommal nyert Masters-versenyt, ezzel maga mögé utasította a 35 elsőségnél járó Rafael Nadalt.

tenisz Rafael Nadal Novak Djokovics Diego Schwartzman ATP Róma

US Open: Nadal tovább menetel, már ott van az elődöntőben

2019-09-05 07:02:05

Ha csak a végeredményt nézzük, akkor Rafael Nadal magabiztosan, 6:4, 7:5, 6:2-re nyert az argentin Diego Schwartzman ellen, ezzel bejutott a US Open elődöntőjébe. De nem volt ám olyan magabiztos ez a siker...

US Open Rafael Nadal Diego Schwartzman

Tenisz: megint bevált a nézői tanács, Kyrgios meccslabdáról nyert

2019-08-04 09:31:22

Akárcsak a Gombos Norbert elleni negyeddöntőben, a Sztefanosz Cicipasz elleni elődöntőben is kikérte az egyik szurkoló véleményét az ausztrálok botrányhős teniszezője, Nick Kyrgios arról, hogy hová szerváljon meccslabdánál. A nézői tanács ismét bevált, Kyrgios megnyerte a pontot, így 6:4, 3:6, 7:6-tal bejutott a washingtoni kemény pályás verseny döntőjébe.

tenisz Sztefanosz Cicipasz Nick Kyrgios Diego Schwartzman

Roland Garros: Szeretnék pályára lépni, ezért vagyok itt – Fucsovics

2019-05-27 16:31:56

Mint arról korábban beszámoltunk, Fucsovics Márton vasárnap öt szettben kikapott Diego Schwartzmantól a Roland Garros első fordulójában, majd az öltözőben rosszul lett és orvosi kezelésre szorult. A világranglistán 12 helyet rontó magyar teniszező a Nemzeti Sportnak beszélt az elmúlt napokról, valamint a tornán való további szereplésről.

tenisz Roland Garros Fucsovics Márton Diego Schwartzman

Roland Garros: Fucsovics orvosi kezelésre szorult

2019-05-26 21:04:27

Lett volna miről kérdezni Fucsovics Mártont a mérkőzést követő sajtótájékoztatón, ám a Roland Garros médiaosztályának egyik vezetője lapunknak jelezte – az esemény elmarad.

Fucsovics Márton Diego Schwartzman

Roland Garros: Fucsovics hatalmas csatában kikapott

2019-05-26 19:28:30

Fucsovics Márton ötszettes mérkőzésen kikapott Diego Schwartzmantól a Roland Garros főtáblájának első fordulójában. A magyar teniszező közel négyórás csatában maradt alul a 17. kiemelt argentin játékos ellen.

Roland Garros Fucsovics Márton Diego Schwartzman

Fucsovics Márton ötszettes meccsen búcsúzott a Garrostól

2019-05-26 13:10:01

A francia nemzetközi teniszbajnokság első fordulójában a világranglistán 38. Fucsovics Márton a torna 17. kiemeltjével, az ATP rangsorában 20. helyet elfoglaló Diego Schwartzmannal találkozott, és 3 óra 41 perc hosszú mérkőzésen öt szettben kikapott.

Roland Garros: Fucsovics Márton a 17. kiemelt ellen kezd

2019-05-23 20:12:52

Fucsovics Márton a 17. helyen kiemelt argentin Diego Schwartzman ellen lép pályára először a vasárnap kezdődő 118. Francia nemzetközi teniszbajnokságon.

tenisz Roland Garros Roger Federer Rafael Nadal Novak Djokovics Fucsovics Márton

Tenisz: a szerb nem hibázott, összejött a Djokovics–Nadal döntő Rómában

2019-05-18 21:26:42

A címvédő Rafael Nadalt követően az első helyen kiemelt szerb Novak Djokovics is bejutott a római salakpályás tenisztorna fináléjába, miután az elődöntőben három szettben, 6:3, 6:7, 6:3-ra legyőzte az argentin Diego Schwartzmant.

tenisz Novak Djokovics Diego Schwartzman ATP Róma

Tenisz: történelmi menetelés, Nadal már elődöntős Rómában

2019-05-17 18:03:01

A címvédő Rafael Nadal két játszmában, 6:4, 6:0-ra legyőzte honfitársát, Fernando Verdascót a római salakpályás mestertorna negyeddöntőjében.

tenisz Rafael Nadal Fernando Verdasco Diego Schwartzman

Tenisz: Cicipasz negyeddöntős, Shapovalov búcsúzott

2019-02-20 23:45:49

Az első helyen kiemelt Sztefanosz Cicipasz nyert, a negyedikként rangsorolt Denis Shapovalov kikapott a 744 ezer euró (236.2 millió forint) összdíjazású marseille-i kemény pályás férfi tenisztorna nyolcaddöntőjében szerdán.

tenisz Sztefanosz Cicipasz Rio de Janeiro Marseille Diego Schwartzman Delray Beach

Tenisz: Monfils Rotterdam trónján, Wawrinkát megverve

2019-02-17 23:29:31

Gaël Monfils nyerte meg a rotterdami kemény pályás férfi tenisztornát. A világranglistán 33. francia játékos a vasárnapi fináléban három játszmában, 1:45 óra alatt múlta felül a rangsorban jelenleg 68., háromszoros Grand Slam-torna-győztes svájci Stan Wawrinkát. A 32 éves Monfils karrierje nyolcadik egyéni ATP-trófeáját nyerte meg.

Stan Wawrinka Marco Cecchinato Gaël Monfils Diego Schwartzman

Tenisz: Schwartzman és Cecchinato jutott döntőbe Buenos Airesben

2019-02-16 23:00:40

Az olasz Marco Cecchinato és az argentin Diego Schwartzman jutott döntőbe a Buenos Aires-i salakpályás tenisztornán.

Marco Cecchinato Diego Schwartzman

Roland Garros: Nadal tizenegyedszer elődöntős Párizsban

2018-06-07 14:49:11

A világelső Rafael Nadal négy szettben legyőzte az argentin Diego Schwartzmant a francia nyílt teniszbajnokság negyeddöntőjében.

Roland Garros Rafael Nadal Marin Cilic Juan Martin del Potro Diego Schwartzman

Roland Garros: három éve nem történt ilyen Nadallal a párizsi salakon

2018-06-06 20:07:51

A Párizsra szerda késő délután lecsapó vihar miatt először bő egy órára félbeszakadt a játék, a férfiak két negyeddöntőjébe kellett a kényszerű szünetet közbeiktatni, aztán félóra tenisz után újabb esőszünetet rendeltek el, végül röviddel este nyolc előtt közölték: majd holnap befejezik. Előtte azonban olyan eseménynek lehetett tanúja a Roland Garros közönsége, amilyet legutóbb a 2015-ös Francia nemzetközi bajnokságon láthatott: Rafael Nadal szettet vesztett.

Roland Garros Rafael Nadal Marin Cilic Juan Martín del Potro Diego Schwartzman

Roland Garros: Nadal a 900-asok klubjában, Halep is nyert

2018-06-04 16:41:01

A tízszeres győztes Rafael Nadal magabiztos győzelemmel jutott negyeddöntőbe a francia nyílt teniszbajnokság férfiversenyében.

Simona Halep Roland Garros Rafael Nadal Diego Schwartzman Darja Kaszatkina Caroline Wozniacki

Tenisz: hazai siker az Államokban, argentin öröm Brazíliában

2018-02-26 00:00:27

A hazai közönség előtt játszó Frances Tiafoe nyerte az egyesült államokbeli Delray Beachen rendezett férfi tenisztornát. Az amerikai játékos a vasárnapi döntőben két szettben verte a német Peter Gojowczykot. A világranglistán 91. Tiafoe pályafutása első tornagyőzelmét aratta.

tenisz Frances Tiafoe Diego Schwartzman

Aus. Open: Nadal szettet vesztett, de készülhet Cilic ellen

2018-01-21 09:23:29

Rafael Nadal négy szettben legyűrte Diego Schwartzmant az Australian Open nyolcaddöntőjében. A világelső spanyol teniszezőre a negyeddöntőben Marin Cilic vár. Ott van a negyeddöntőben Grigor Dimitrov is, aki Nick Kyrgiost búcsúztatta.