Találatok a Danyiil Medvegyev címkére

Találatok száma: 39

ATP-vb: Nadal óriási csatát nyert meg, de így sem jutott tovább

2019-11-15 18:09:17

Rafael Nadal óriási csatában, 2 óra 52 perces mérkőzésen 6:7, 6:4, 7:5-re legyőzte Sztefanosz Cicipaszt a londoni ATP-világbajnokságon az Andre Agassi-csoport 3. fordulójában, de így sem jutott be a legjobb négy közé, mert a címvédő Alexander Zverev az esti programban 6:4, 7:6-ra megverte Danyiil Medvegyevet.

tenisz Sztefanosz Cicipasz Rafael Nadal Danyiil Medvegyev Alexander Zverev ATP-vb

ATP-vb: Alexander Zverev hatodjára már legyőzte Nadalt

2019-11-11 17:15:54

Sztefanosz Cicipasz két játszmában legyőzte Danyiil Medvegyevet hétfőn a férfi tenisz ATP-világbajnokság második napján. Az Andre Agassi-csoport másik mérkőzésén Alexander Zverev is két szettben győzött, a címvédő német játékos a világelső spanyol Rafael Nadalt verte meg.

tenisz Sztefanosz Cicipasz Rafael Nadal Danyiil Medvegyev Alexander Zverev ATP-világbajnokság

Tenisz: fáradtság miatt visszalépett az első kiemelt

2019-10-15 19:55:00

A férfiaknál első helyen kiemelt orosz Danyiil Medvegyev lemondta a részvételt a moszkvai kemény pályás tenisztornán.

tenisz Danyiil Medvegyev

Tenisz: Medvegyev idei negyedik tornagyőzelmét aratta

2019-10-13 12:19:58

Az orosz Danyiil Medvegyev nyerte a sanghaji kemény pályás férfi tenisztornát. A harmadik helyen kiemelt játékos a döntőben az ötödikként rangsorolt német Alexander Zverev felett diadalmaskodott két játszmában. Medvegyev ötödször találkozott riválisával, akit először tudott legyőzni.

Rebecca Peterson Danyiil Medvegyev Alexander Zverev tenisz

Tenisz: Medvegyev elképesztő formában, Cicipasz sem állíthatta meg

2019-10-12 12:41:20

Az orosz Danyiil Medvegyev jutott be elsőként a Sanghajban zajló férfi tenisztorna fináléjába, miután az elődöntőben 7:6, 7:5-re legyőzte a görög Sztefanosz Cicipaszt. Ellenfele az olasz Matteo Berettinit legyőző német Alexander Zverev lesz.

Sztefanosz Cicipasz Danyiil Medvegyev ATP Sanghaj

Tenisz: Cicipasz Djokovicsot, Zverev Federert ejtette ki

2019-10-11 10:58:05

A görög Sztefanosz Cicipasz szetthátrányból fordítva legyőzte a címvédő és világelső Novak Djokovicsot a Sanghajban zajló, 8.3 millió dollár (2.5 milliárd forint) összdíjazású kemény pályás férfi tenisztorna negyeddöntőjében.

tenisz Sztefanosz Cicipasz Novak Djokovics Fabio Fognini Danyiil Medvegyev ATP Sanghaj

Tenisz: Federer izgalmas mérkőzésen győzte le Goffint

2019-10-10 10:01:27

A svájci Roger Federer nagy meccset játszott a belga David Goffinnel a sanghaji férfi tenisztorna nyolcaddöntőjében

tenisz Roger Federer Novak Djokovics Fabio Fognini Danyiil Medvegyev ATP Sanghaj

Tenisz: megvan Medvegyev idei harmadik tornagyőzelme

2019-09-22 19:18:42

A US Open-döntős Danyiil Medvegyev két sima játszmában, 6:3, 6:1-re legyőzte a Fucsovics Mártonon is túljutó horvát Borna Coricot a szentpétervári kemény pályás teniszverseny vasárnapi döntőjében, ezzel megszerezte idei harmadik, pályafutása hatodik tornagyőzelmét az ATP Touron. A metzi viadalt hazai közönség előtt Jo-Wilfried Tsonga nyerte meg, immár negyedik alkalommal.

Jo-Wilfried Tsonga Borna Coric tenisz Danyiil Medvegyev Aljaz Bedene

US Open: Rafael Nadal ötszettes meccsen győzte le Medvegyevet

2019-09-09 03:09:37

Rafael Nadal pályafutása során negyedszer nyerte meg az Amerikai nemzetközi teniszbajnokságot, miután közel öt óra hosszúságú mérkőzésen felülmúlta az élete első Grand Slam-döntőjén szereplő orosz Danyiil Medvegyevet. A spanyol ezzel karrierje 19. GS-tornagyőzelmét aratta.

US Open 2019 US Open Rafael Nadal Danyiil Medvegyev

US Open: Rafael Nadal parádés meccsen aratta 19. GS-sikerét

2019-09-08 21:43:08

Rafael Nadal pályafutása során negyedszer nyerte meg az Amerikai nemzetközi teniszbajnokságot, mivel közel öt óra hosszúságú mérkőzésen felülmúlta az élete első Grand Slam-döntőjén szereplő orosz Danyiil Medvegyevet. A spanyol ezzel karrierje 19. GS-tornagyőzelmét aratta.

tenisz US Open 2019 US Open Rafael Nadal Danyiil Medvegyev

US Open: Medvegyev remekelt, ő az első döntős New Yorkban

2019-09-07 00:59:18

Az orosz Danyiil Medvegyev három játszmában legyőzte a bolgár Grigor Dimitrovot az Egyesült Államok nemzetközi teniszbajnokságának (US Open) férfi egyes elődöntőjében péntek este, így bejutott a vasárnapi fináléba. A 23 éves Medvegyev először játszhat Grand Slam-torna döntőjében.

US Open Grigor Dimitrov Danyiil Medvegyev

ATP-vb: Medvegyev lett a negyedik résztvevő

2019-09-04 15:07:05

Az orosz Danyiil Medvegyev a negyedik résztvevője a férfi teniszezők évzáró ATP-világbajnokságának.

Danyiil Medvegyev ATP-vb

US Open: Wawrinka legyőzésével Medvegyev a négy között

2019-09-03 23:11:08

Danyiil Medvegyev négy játszmában (7:6, 6:3, 3:6, 6:1), 2 óra 34 perces mérkőzésen legyőzte a korábbi US Open-bajnok Stan Wawrinkát az amerikai nyílt teniszbajnokság férfi egyesének első negyeddöntőjében, ezzel életében először négy közé jutott Grand Slam-tornán.

tenisz US Open Stan Wawrinka Danyiil Medvegyev

US Open: Djokovics válla rendben, Medvegyev összekapott a nézőkkel

2019-08-31 06:18:13

A világelső szerb Novak Djokovics három játszmában legyőzte az amerikai Denis Kudlát a tenisz US Open harmadik fordulójában. Danyiil Medvegyev a nap utolsó mérkőzésén a közönséggel is összeveszett, de legyőzte a spanyol Feliciano Lópezt. A nap kiemelt áldozata a férfiaknál Nisikori Kei volt. A nőknél a horvát Petra Marticnak a lett Anastasija Sevastova elleni sikere számít a legnagyobb meglepetésnek.

US Open 2019 US Open Novak Djokovics Nisikori Kei Denis Kudla Danyiil Medvegyev

Tenisz: orosz siker a férfiaknál Cincinnatiben

2019-08-19 00:02:37

A Novak Djokovicsot kiejtő Danyiil Medvegyev nyerte a Cincinnatiben zajló kemény pályás tenisztorna férfiversenyét, miután a fináléban két szettben legyőzte a belga David Goffint.

Tenisz Danyiil Medvegyev

Tenisz: Djokovics szettelőnyről kapott ki az elődöntőben

2019-08-18 10:58:14

A világelső szerb Novak Djokovics az elődöntőben búcsúzott a Cincinnatiben zajló kemény pályás tenisztorna férfiversenyében.

Novak Djokovics Danyiil Medvegyev ATP Cincinnati

Tenisz: Federer legyőzője simán kikapott Cincinnatiben

2019-08-17 10:28:26

Amilyen gyorsan legyőzte Roger Federert, ugyanolyan sima mérkőzésen kikapott honfitársától, Danyiil Medvegyevtől az orosz Andrej Rubljov a cincinnati ATP-tornán. A győztesre így a francia Lucas Pouille-t két játszmában legyőző Novak Djokovics vár  a döntőbejutásért vívandó mérkőzésen.

Udvardy Panna Szvetlana Kuznyecova Roger Federer Richard Gasquet Oszaka Naomi Novak Djokovics

Tenisz: Nadal gyorsan lerendezte Medvegyevet a montreali döntőben

2019-08-12 00:05:30

Rafael Nadal mindössze 71 perc alatt nyerte meg az orosz Danyiil Medvegyev ellen a 6.3 millió dollár (1.8 milliárd forint) összdíjazású montreali kemény pályás férfi tenisztorna döntőjét.

Rafael Nadal Danyiil Medvegyev ATP Montreal

Tenisz: Nadal és Medvegyev játssza a montreali finálét

2019-08-11 12:32:11

Rafael Nadal és Danyiil Medvegyev jutott a fináléba a 6.3 millió dollár (1.8 milliárd forint) összdíjazású montreali kemény pályás férfi tenisztornán.

tenisz Rafael Nadal Danyiil Medvegyev ATP Montreal

Tenisz: újabb „megbeszélés” meccslabdánál, Kyrgios a washingtoni bajnok

2019-08-05 01:23:25

Nick Kyrgios nyerte meg a washingtoni kemény pályás ATP 500-as tenisztornát, a vasárnap esti döntőben 7:6, 7:6-ra megverte az orosz Danyiil Medvegyevet, 1 óra 34 perces mérkőzésen.