Találatok a Danny Welbeck címkére

Találatok száma: 77

El: ikszelt Moszkvában és négy közé jutott az Arsenal

2018-04-12 23:05:37

Az angol Arsenal bejutott a labdarúgó Európa-liga elődöntőjébe, miután Moszkvában 2–2-es döntetlent játszott a házigazda CSZKA-val. Az orosz csapat az 50. percben már 2–0-ra vezetett, egy ízben a 3–0-hoz is közel került, de a hajrában Danny Welbeck szépítő gólja eldöntötte a továbbjutást, majd Aaron Ramsey a legvégén ki is tudott egyenlíteni.

Kirill Nababkin Fjodor Csalov Európa-liga El-negyeddöntő El Danny Welbeck

A CSZKA ráijesztett az Arsenalra, de elődöntős Wenger csapata

2018-04-12 20:54:38

El: döntött Welbeckről az UEFA fegyelmi bizottsága

2018-03-19 14:08:13

A múlt hét csütörtöki Arsenal–Milan Európa-liga-nyolcaddöntő (egyik) legvitatottabb eseménye Danny Welbeck esése volt, amelyért tizenegyest kapott csapata. Az angol válogatott támadót sokan műeséssel vádolták az összecsapás után, az esetre az európai szövetség is felfigyelt, ám nem tiltotta el a londoniak futballistáját.

UEFA Milan Európa-liga Danny Welbeck Arsenal

El: hétfőn döntenek Danny Welbeckről az UEFA-nál

2018-03-17 10:08:06

A csütörtöki Arsenal–Milan Európa-liga-nyolcaddöntő (egyik) legvitatottabb eseménye Danny Welbeck esése volt, amelyért tizenegyest kapott csapata. Az angol válogatott támadót sokan műeséssel vádolták az összecsapás után, az esetre az európai szövetség is felfigyelt.

Milan Európa-liga Danny Welbeck Arsenal

Hiába kezdett remekül a Milan, továbbjutott az Arsenal

2018-03-15 12:10:24

Az Arsenal idegenben és odahaza is megverte az AC Milant, így a londoniak jutottak a legjobb nyolc csapat közé a labdarúgó Európa-ligában.

onlive közvetítés Milan Hakan Calhanoglu Granit Xhaka Gianluigi Donnaruma

El: alig csorgott el a kapusig az Arsenal-csatár lövése – videó

2018-03-09 07:30:03

Danny Welbeck, az angol élvonalbeli Arsenal csatára végigjátszotta a csütörtöki, AC Milan elleni Európa-liga-nyolcaddöntő első mérkőzését, amelyet csapata 2–0-ra megnyert. Az angol válogatott csatár nem szerzett gólt, többek között az alábbi videóban látható pocsék megoldása miatt sem.

Európa-liga El Danny Welbeck Arsenal Milan

Arsenal: megműtötték Lacazette-et, csatárgondok az El-ben

2018-02-13 15:36:48

Térdműtéten esett át Alexandre Lacazette, az Arsenal francia csatára, aki előreláthatóan négy-hat hétig nem léphet pályára. Az operációról a klub adott ki hivatalos közleményt.

térdsérülés Danny Welbeck Arsenal Alexandre Lacazette

Arsenal: hetekre kidőlt a Chelsea ellen megsérült támadó

2017-09-19 16:30:42

Legalább háromhetes kihagyás vár az Arsenalban futballozó Danny Welbeckre, aki a Chelsea elleni (0–0) rangadón szenvedett ágyéksérülést.

angol válogatott Premier League Danny Welbeck Chelsea Arsenal

FA-kupa: Wenger szépen búcsúzhat? Finalista az Arsenal

2017-04-23 12:13:18

Arsene Wenger minden bizonnyal utolsó „ágyús” idényében FA-kupa-döntőt vívhat az Arsenal, ugyanis a londoni csapat hosszabbításban megverte a Manchester Cityt a Wembley-ben rendezett elődöntőben.

közvetítés angol labdarúgás Yaya Touré Sergio Agüero Nacho Monreal Manchester City

A Liverpool gyorsan ledöfte az Arsenalt, Sánchez már későn jött

2017-03-04 17:26:50

Az angol Premier League 27. fordulójában a Liverpool az Arsenalt fogadta, és elsősorban az első félidőben mutatott jó teljesítményének köszönhetően 3–1-es győzelmet aratott.

Premier League PL Liverpool Jürgen Klopp Georginio Wijnaldum Danny Welbeck

FA-kupa: történelmi Arsenal-gála, Welbeck-dupla, Walcott-tripla

2017-01-28 20:19:34

Az angol labdarúgó FA-kupa 4. fordulójában az Arsenal a triplázó Theo Walcott és a duplázó Danny Welbeck vezérletével 5–0-ra kiütötte idegenben a Southamptont.

Theo Walcott Southampton FA-kupa Danny Welbeck Arsenal

Arsenal: ismét edzhet a hét hónapja sérült játékos

2016-12-23 12:32:49

A Premier League-ben szereplő Arsenal támadója, Danny Welbeck pénteken először végezhet teljes intenzitású edzést a térdsérülését követően.

sérülés Premier League Danny Welbeck Arsene Wenger Arsenal

BL: Henry, Bendtner... – kinek a nyomdokaiba lép Pérez?

2016-12-07 14:12:40

Hatodik Arsenal-játékosként szerzett mesterhármast a labdarúgó Bajnokok Ligájában Lucas Pérez. A spanyol támadó ráadásul úgy érte el ezt a bravúrt, hogy először kezdett a legrangosabb európai kupasorozatban.

Thierry Henry Olivier Giroud Nicklas Bendtner Mesut Özil Lucas Pérez Danny Welbeck

Arsenal: nagyobb a baj a vártnál, Welbeck 9 hónapra dőlt ki

2016-05-11 17:37:34

A Premier League-ben szereplő Arsenal hivatalos honlapján jelentette be, hogy támadója, Danny Welbeck sérülés miatt körülbelül kilenc hónapos kihagyásra szorul.

sérülés foci Eb 2016 Premier League Eb 2016 Danny Welbeck Arsenal

Eb 2016: újabb Arsenal-játékos marad le a tornáról – sajtóhír

2016-05-10 14:09:17

A goal.com értesülései szerint három-öt hónapos kihagyás vár a Premier League-ben szereplő Arsenal támadójára, Danny Welbeckre, aki így lemarad a nyári Európa-bajnokságról.

angol válogatott Danny Welbeck Arsenal

Videó: látványos összjáték és Welbeck pimasz csele után Arsenal-gól

2016-03-19 14:23:22

Az Arsenal labdarúgócsapata 2–0-ra nyert az Everton otthonában az angol élvonalbeli bajnokság (Premier League) 31. fordulójának nyitó mérkőzésén. Nézze meg az „ágyúsok” találatait!

angol labdarúgás Premier League Everton Danny Welbeck Arsenal

MU: Simán kezdő lenne, óriási hiba volt elengedni – Scholes

2016-03-18 10:36:34

Paul Scholes szerint korábbi klubja, az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Premier League) szereplő Manchester United hatalmas hibát követett el azzal, hogy elengedte az Arsenalhoz Danny Welbecket, aki még könnyedén beférne nevelőegyesületének kezdő tizenegyébe.

Paul Scholes Manchester United MU Danny Welbeck

Kép: kórházba juttatott egy hívet az Arsenal-csatár – nem is tudta

2016-02-16 16:52:55

Az Arsenal labdarúgócsapata Danny Welbeck 95. percben szerzett góljával 2–1-re legyőzte a Leicester Cityt az angol bajnokság 26. fordulójának rangadóján. Az „ágyúsok” egyik szurkolója, Scott Woods olyannyira megörült a fontos sikernek, hogy a kórházban kötött ki. A történtekről a Facebook-oldalán is megemlékezett.

szurkoló angol labdarúgás Danny Welbeck Arsenal

PL: A vereség talán a végünket jelentette volna – Wenger

2016-02-14 17:28:58

Arsene Wenger elismerte, amikor vereségre állt az Arsenal a Leicester City ellen, megfordult a fejlében, hogy elúszik a bajnoki cím, de a fordítás és a 2–1-es győzelem fordulópontot jelenthet a bajnokságban is. Claudio Ranieri szerint a Leicester egyenlő feltételek mellett megőrizte volna az előnyét, a játékvezető túl szigorú volt Danny Simpson kiállításakor.

Premier League Leicester City Danny Welbeck Claudio Ranieri Arsene Wenger Arsenal

Videó: CR és Ibra mozdulata, amelyen nem lehet nem nevetni