Találatok a Daniel Ricciardo címkére

Találatok száma: 475

Kilenc éve nem volt ilyen, Räikkönen indul az élről

2017-05-27 13:44:47

Kimi Räikönnen volt a leggyorsabb a Formula–1-es Monacói Nagydíj időmérő edzésén, a Ferrari 2008 óta először szerezte meg a pole pozíciót a hercegségben. A második helyről a szintén ferraris Sebastian Vettel, a harmadikról Valtteri Bottas rajtolhat a vasárnapi futamon. Lewis Hamilton csak a 14. lett az időmérőn, Stoffel Vandoorne összetörte McLarenjét, míg Jenson Button hiába végzett a 9. helyen, már korábban 15 rajthelyes büntetést kapott.

időmérő  Valtteri Bottas  Sebastian Vettel  Monacói Nagydíj  Max Verstappen  Lewis Hamilton

Vettel és a Ferrari az úr Monacóban az időmérő előtt

2017-05-27 10:34:56

A Ferrari a Monacói Nagydíj szombati, 3. szabadedzésén megőrizte csütörtök délutáni előnyét a riválisokkal szemben, így bizakodva várhatja a szezon legfontosabb időmérőjét. A Mercedes mellett a Red Bull is ott van a közvetlen üldözők között, így izgalmasnak ígérkezik a 14 órakor kezdődő kvalifikáció.

szabadedzés  Valtteri Bottas  Sebastian Vettel  Monacói Nagydíj  Max Verstappen  Lewis Hamilton

F1: „Ezek a kanyarok a PlayStationön sem mennek”

2017-05-25 19:04:55

Autótörésből csak egyet láthattunk eddig Monacóban, de így is mozgalmas napon van túl a Formula–1 mezőnye. A hercegségben hagyományos csütörtökön tartott első két szabadedzés felemásan alakult, hiszen az első gyakorlás inkább a Mercedesé volt, délutánra viszont jelentősen visszaesett a német istálló teljesítménye, Lewis Hamilton a nyolcadik, Valtteri Bottas pedig csak a tizedik lett. Így vélekedtek a nap végén a főszereplők Monacóban. 96 Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE

Valtteri Bottas  Sebastian Vettel  Monacói Nagydíj  Max Verstappen  Lewis Hamilton  Lance Stroll

F1: Vettel erődemonstrációt tartott a 2. monacói szabadedzésen

2017-05-25 15:22:18

Sebastian Vettel volt a leggyorsabb az F1-es Monacói Nagydíj második szabadedzésén. A Ferrari német pilótája mögött Daniel Ricciardo és Kimi Räikkönen végzett. Az első tréningen diadalmaskodó Lewis Hamilton mindössze a nyolcadik, csapattársa, Valtteri Bottas pedig a tizedik lett.

Valtteri Bottas  Sebastian Vettel  Monacói Nagydíj  Lewis Hamilton  Kimi Räikkönen  Formula–1

Vettel erődemonstrációt tartott a 2. monacói szabadedzésen

2017-05-25 12:08:26

F1: a Red Bull-vezér elmondta, miért gyengélkedik az istálló

2017-05-15 12:22:56

Dietrich Mateschitz, a Red Bull tulajdonosa beszélt csapata gyenge teljesítményének okáról és a Formula–1 új tulajdonosairól, valamint azt is elárulta, milyen pilótafelállással indulhatnak jövőre.

Renault  Red Bull  Max Verstappen  Liberty Media  F1  Dietrich Mateschitz

F1: Bottast arra használták, hogy feltartson – Vettel

2017-05-14 16:53:09

Röviddel ezelőtt Lewis Hamilton győzelmével ért véget a Formula–1-es világbajnokság Spanyol Nagydíja Barcelonában. A verseny az idei szezon eddigi talán legmozgalmasabb futamát hozta. A győztest megviselte a 66 kör, de bokszstratégiájával meg tudta lepni a második helyen célba érő Sebastian Vettelt. A harmadik helyen záró Daniel Ricciardo csendes és szerencsés versenyt zárt.

Spanyol Nagydíj  Sebastian Vettel  Lewis Hamilton  F1  Daniel Ricciardo

F1: Ricciardo rávilágított csapattársa gyengeségére

2017-05-11 10:46:23

Daniel Ricciardo, a Red Bull versenyzője beszélt fiatal csapattársáról, Max Verstappentől, valamint azt is kifejtette, hogy szívesen igazolna-e a jövőben a Ferrarihoz.

Red Bull  Max Verstappen  Ferrari  F1  Daniel Ricciardo

NS: Mi változik Mezőkövesden?; Ricciardo néha a kocsiban is énekel – szerda

2017-05-02 23:28:17

A Nemzeti Sport szerdai számából ajánljuk.

Nemzeti Sport  NS-ajánló  Mezőkövesd  Daniel Ricciardo

Nagy Futam – Soha többet nem iszom; Ricciardo esete a budapesti Jägerrel

2017-05-01 18:25:31

autósport  Valteri Bottas  Sebastian Vettel  Max Verstappen  Formula-1  Fernando Alonso

Nagy Futam: Soha többet nem iszom – Ricciardo esete a budapesti Jägerrel

2017-05-01 18:14:46

A Red Bull Racing Formula–1-es pilótája, Daniel Ricciardo volt a budapesti Nagy Futam egyik sztárja. Az olasz származású ausztrál pilóta szűk körben adott exkluzív interjút, a kerekasztal-beszélgetésen pedig ott járt az NSO Tv stábja is. Ricciardo mesélt budapesti esetével a Jägerrel, kilátásairól az idei szezonra,  de Ayrton Senna és Fernando Alonso is szóba került.

Nagy Futam: füstölgő gumik, F1-es autók az Andrássy úton – galéria

2017-05-01 16:05:19

Május elsején rendezték meg a Nagy Futamot Budapesten: többek között két Formula–1-es pilóta, Valtteri Bottas (Mercedes) és Daniel Ricciardo (Red Bull) is ellátogatott a fővárosibeli rendezvényre, és végigszáguldott az Andrássy úton. Tekintsék meg a Nagy Futamon készült legjobb fotókat!

Valtteri Bottas  Nagy Futam  Daniel Ricciardo

Nagy Futam: Bottas boldog győztesként érkezett Pestre

2017-05-01 14:14:14

Boldog futamgyőztesként érkezett a budapesti Nagy Futamra Valtteri Bottas, aki vasárnap élete első győzelmét aratta Formula–1-es viadalon Szocsiban.

Valtteri Bottas  Szocsi  Orosz Nagydíj  Nagy Futam  Formula–1  F1

F1: mindhárom dobogós nyertes Szocsiban – kik a vesztesek?

2017-04-30 17:55:47

Valtteri Bottas karrierje első győzelmének, Sebastian Vettel növekvő pontversenybeli előnyének, Kimi Räikkönen pedig idei első dobogós helyezésének örülhetett az Orosz Nagydíj leintése után. Max Verstappen és a Force India párosa sem panaszkodhat, annál inkább a tavalyi azeri futam óta először dobogón kívüli helyen célba érő Lewis Hamilton, az idei második versenyét feladó Daniel Ricciardo vagy a rajtrácsra oda sem érő Fernando Alonso. A vasárnapi nyertesek és vesztesek nyilatkozatai.

Valtteri Bottas  Sergio Pérez  Sebastian Vettel  Romain Grosjean  Orosz Nagydíj  Max Verstappen

F1: Könnyen félrevezethetnek a szabadedzések – Vettel

2017-04-28 16:53:36

Sebastian Vettel szerint a Mercedes az Orosz Nagydíj pénteki 2. szabadedzésén szándékosan nem mutatta meg, hogy mit tud. A német szerint a világbajnok istálló altatott pénteken, de ennek ellentmond, hogy a Red Bull-lal szemben megmaradt Lewis Hamiltonék szokásos előnye.

Sebastian Vettel  Red Bull  Orosz Nagydíj  Mercedes  Lewis Hamilton  Kimi Räikkönen

13. BAHREINI NAGYDÍJ

2017-04-27 11:24:02

Sebastian Vettel  Pascal Wehrlein  Mercedes  Max Verstappen  Lewis Hamilton  Kimi Räikkönen

Nagy Futam: Bottas és Ricciardo is a belváros szívében száguld

2017-04-18 10:55:16

Formula–1-es versenygépek, rali- és túraautók, versenymotorok és versenykamionok Budapest szívében. Ez a Nagy Futam, amelyet hagyományosan minden évben május 1-jén tartanak meg – immár ötödik alkalommal –, s amely jó alkalom arra, hogy a nézők testközelből megismerhessék az autó-motorsport világát. Az idén is tiszteletüket teszik nálunk aktív F1-es pilóták – ők emelik majd az esemény fényét, amelyet ezúttal is Budapest belvárosában tartanak meg, igaz, az előző évekhez képest új útvonalon.

Valtteri Bottas  Red Bull  Nagy Futam  Mercedes  F1  Daniel Ricciardo

F1: Vettel, Hamilton és másik két nyertes Bahreinből

2017-04-16 20:48:43

Sebastian Vettel és Lewis Hamilton a Bahreini Nagydíjon nyomatékosította csapatával, hogy a világbajnoki címért folyó küzdelemben csak rá számíthat. Bár a Ferrari-pilóta nyert, a Mercedes háromszoros világbajnoka is győztesnek érezheti magát, hiszen szimbolikus győzelmet aratott a pole-ból induló Valtteri Bottas felett. A finn mellett a versenyt jól kezdő, fékhiba miatt kieső Max Verstappen a nap másik nagy vesztese, valamint Carlos Sainz Jr., aki Lance Stroll kilökéséért három rajthelyes büntetést kap az Orosz Nagydíjon.

Valtteri Bottas  Stoffel Vandoorne  Sergio Pérez  Sebastian Vettel  Max Verstappen  Lewis Hamilton

Vettel és a Ferrari megint megverte a Mercedeseket

2017-04-16 15:31:23

A 2017-es Formula–1-es világbajnokság harmadik futamát, a Bahreini Nagydíjat az idénynyitón is diadalmaskodó Sebastian Vettel nyerte meg, a Ferrari német pilótája pályafutása 44. sikerét aratta. Mögötte a mercedeses Lewis Hamilton végzett, a dobogó harmadik fokára a finn Valtteri Bottas állhatott fel.

Valtteri Bottas  Sebastian Vettel  Lewis Hamilton  F1  Daniel Ricciardo  Bahreini Nagydíj

F1: „Finnül nincs is ilyen szó”, „De van, csak nem jut eszembe”

2017-04-15 20:07:04

Az első rajtelsőség már csak azért is speciális, mert a versenyzőtársak is kicsit örülnek neki, felidézik bennük a saját első pole pozíciójukat. Valtteri Bottas hűvösségét látva az ember már-már azt hitte, Lewis Hamilton jobban örült neki, mint ő maga, de a finn pilótákat ismerve tudjuk, Bottas legfeljebb akkor örül felszabadultan, ha vasárnap a versenyt is megnyeri. Ehhez azonban Hamilton mellett talán másoknak is lesz egy-két szavuk.

időmérő  Valtteri Bottas  Sebastian Vettel  Nico Hülkenberg  Lewis Hamilton  Kimi Räikkönen