Találatok a Damir Skomina címkére

Találatok száma: 14

BL: a 2017-es El-döntő bírója vezeti a Spurs–Pool finálét

2019-05-14 14:48:14

Az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) a szlovén Damir Skominát jelölte ki a Tottenham Hotspur–Liverpool Bajnokok Ligája-döntő játékvezetőjének.

Tottenham Liverpool Damir Skomina Bajnokok Ligája BL-döntő BL

PSG: az UEFA vizsgálatot indított Neymar kommentárja miatt

2019-03-13 16:02:36

Az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) fegyelmi vizsgálatot indított Neymar ellen, mivel a brazil támadó élesen kritizálta a játékvezetőt a PSG Manchester United elleni hazai vereségét (1–3) követően.

Presnel Kimpembe PSG Neymar Manchester United Damir Skomina Bajnokok Ligája

BL: az UEFA leírta, miért ítélt Skomina jogos büntetőt az MU-nak

2019-03-08 11:57:57

Az UEFA hivatalos közleményében úgy fogalmazott, a szlovén Damir Skomina a VAR-szabályoknak megfelelően járt el, amikor büntetőt ítélt a Manchester United javára a Paris Saint-Germain elleni Bajnokok Ligája-nyolcaddöntő visszavágójának hajrájában.

VAR PSG Manchester United Damir Skomina Bajnokok Ligája

BL: A VAR apránként igazságosabbá teszi a futballt – Ramos

2019-02-14 00:08:23

A címvédő Real Madrid labdarúgócsapata 2–1-es győzelmet aratott az Ajax felett a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében, így kitűnő helyzetből várhatja a visszavágót. Ez volt a Real egymást követő hetedik győzelme az Ajax ellen – hasonló sorozatra a BL-érában nem volt példa –, no de a mérkőzés értékelésén kívül szóba kerül a VAR-egység is. Egy amszterdami este utóélete.

nyolcaddöntő VAR Sergio Ramos Santiago Solari Real Madrid Marco Asensio

BL: az UEFA magyarázatot adott az amszterdami VAR-döntésre

2019-02-13 23:13:27

Hivatalos magyarázatot adott ki az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) az Ajax–Real Madrid (1–2) Bajnokok Ligája-nyolcaddöntő után, megindokolva, hogy Damir Skomina játékvezető miért érvénytelenítette az amszterdamiak első félidőben elért, majd a VAR-egység videózása után meg nem adott gólját.

nyolcaddöntő VAR UEFA Real Madrid Damir Skomina Bajnokok Ligája

BL: a címvédő Real Madrid győzni tudott Amszterdamban

2019-02-13 22:56:57

A labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének első mérkőzésén az Ajax az amszterdami Johan Cruyff Arenában 2–1-re kikapott a címvédő Real Madridtól. Az első félidőben az Ajax egyértelműen jobban játszott, elért egy kapufát és egy érvénytelenített gólt, de a fordulás után a 60. percben Karim Benzema a Realnak szerzett vezetést. Hakim Zijes egyenlített, a végeredmény a 87. percben Marco Asensio találatával alakult ki.

nyolcaddöntő VAR Santiago Solari Real Madrid Marco Asensio Karim Benzema

Besegített a videobíró, Real-siker Amszterdamban

2019-02-13 20:46:11

A labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének első mérkőzésén az Ajax a Johan Cruyff Arenában 2–1-re kikapott a címvédő Real Madridtól. Az első félidőben az amszterdami csapat egyértelműen jobban játszott, elért egy kapufát és egy érvénytelenített gólt, de a fordulás után a 60. percben Karim Benzema a Realnak szerzett vezetést. Hakim Zijes egyenlített, a végeredmény viszont a 87. percben, Marco Asensio találatával alakult ki.

nyolcaddöntő VAR Santiago Solari Real Madrid Karim Benzema Hakim Zijes

BL: egy nagy fordítást már látott idén a Roma–Pool bírója

2018-04-30 13:54:17

A szlovén Damir Skomina vezeti a Roma–Liverpool BL-elődöntőt szerdán.

Roma Red Bull Salzburg Liverpool Lazio Európa-liga Damir Skomina

BL: Messi a bíró vállára tette a kezét, megúszta sárgával – videó

2017-09-13 07:41:56

Lionel Messi, az FC Barcelona labdarúgója reklamálásért sárga lapot kapott a Bajnokok Ligája csoportkörének első fordulójában kedd este, a Juventus ellen 3–0-ra megnyert találkozón.

videó Lionel Messi Juventus Damir Skomina Barcelona Bajnokok Ligája

Eb 2016: az angolok után most Walesnek vezet mérkőzést

2016-06-29 10:24:40

Az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) nyilvánosságra hozta, hogy a szlovén Damir Skomina vezeti a pénteki Wales–Belgium Európa-bajnoki negyeddöntőt.

foci Eb 2016 Euro 2016 Eb 2016 Damir Skomina

BL: elődöntő után elődöntő – Cakir megkapta a másik meccset is

2016-05-02 12:51:38

Az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) kijelölte a Bajnokok Ligája-elődöntő visszavágóinak játékvezetőit.

Real Madrid Manchester City Damir Skomina Cüneyt Cakir Bayern München Bajnokok Ligája

El: szlovén és szerb bíró az elődöntő-visszavágókon

2015-05-12 13:41:53

A szlovén Damir Skomina és a szerb Milorad Mazsics vezeti a labdarúgó Európa-liga csütörtöki elődöntő-visszavágóit. Előbbit a Fiorentina–Sevilla, utóbbit a Dnipro–Napoli mérkőzésre küldték.

bíróküldés bíró Milorad Mazsics Európa-liga Damir Skomina

Bajnokok Ligája: Webb vezeti az Atlético-Barcát

2014-04-07 11:36:40

Az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) kijelölte a keddi és szerdai Bajnokok Ligája-negyeddöntők játékvezetőit.

játékvezetés Pedro Proenca Jonas Eriksson Howard Webb Damir Skomina Bajnokok Ligája

BL: szlovén játékvezető a Barcelona-Bayern visszavágón

2013-04-29 14:13:33

Damir Skomina vezeti a szerda esti Barcelona–Bayern München labdarúgó Bajnokok Ligája-elődöntő visszavágóját.