Találatok a Dallas Stars címkére

Találatok száma: 132

NHL: újabb ötös, a Toronto megdöntötte a klubcsúcsot

2020-01-30 07:25:47

A Toronto Maple Leafs 5–3-ra győzött a Dallas Stars otthonában az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) szerdai játéknapján.

Toronto Maple Leafs NHL Dallas Stars Alekszandr Ovecskin

NHL: újra nyert a Vancouver Canucks, kiütésbe szaladt bele a Dallas Stars

2020-01-19 09:11:32

Az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) legutóbbi játéknapján a Vancouver Cacucks megszerezte zsinórban a nyolcadik hazai győzelmét is, míg a Dallas Stars hétgólos, kiütéses vereséget szenvedett a Minnesota Wild otthonában.

Vancouver Canucks NHL-alapszakasz NHL Montreal Canadiens Minnesota Wild Los Angeles Kings

NHL: 8 meccses nyeretlenségi szériát zárt le Kovalcsuk gólja

2020-01-12 08:07:39

Ilja Kovalcsuk góljának köszönhetően a Montreal Canadiens hosszabbítás után 2–1-re legyőzte az Ottawa Senatorst az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) alapszakaszának legutóbbi játéknapján, ezzel véget vetett nyolcmeccses nyeretlenségi szériájának.

Tampa Bay Lightning St. Louis Blues Ottawa Senators NHL Montreal Canadiens Ilja Kovalcsuk

NHL: kikapott a keleti listavezető Capitals; fél perc alatt fordított a Stars

2020-01-09 06:55:48

Az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság csütörtök hajnali játéknapján három mérkőzést rendeztek: a keleti listavezető Washington Capitals kikapott a Philadelphia Flyers otthonában, a Winnipeg Jets hosszabbítás utáni szétlövéssel győzött Torontóban, míg a Dallas Stars hátrányból 37 másodperc alatt fordítva diadalmaskodott a nyugati sereghajtó Los Angeles Kings vendégeként.

Washington Capitals NHL Dallas Stars

NHL: a Dallas nyerte meg az év első mérkőzését

2020-01-02 06:37:31

A Dallas Stars kétgólos hátrányból fordítva nyert a vendég Nashville Predators ellen az észak-amerikai jégkorongliga (NHL) idei első játéknapján.

NHL Dallas Stars

NHL: kétgólos hátrányból fordított és nyert a Dallas

2019-12-30 07:32:04

A harmadik harmadban négy gólt szerezve fordított a Dallas Stars az Arizona Coyotes vendégeként az észak-amerikai jégkorongliga (NHL) vasárnapi játéknapján.

jégkorong NHL Dallas Stars

NHL: négy meccsen 36 gól és három vendégsiker született

2019-12-21 07:27:19

Az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) legutóbbi játéknapján négy mérkőzésen 36 gól született.

jégkorong Washington Capitals Toronto Maple Leafs NHL Florida Panthers Dallas Stars

NHL: „profihoz méltatlan viselkedés” – repült az edző

2019-12-10 17:56:55

Menesztették Jim Montgomeryt, az észak-amerikai jégkorongligában (NHL) szereplő Dallas Stars vezetőedzőjét.

NHL Jim Montgomery Dallas Stars

NHL: a Dallas ellen győzött a St. Louis, szétlövéssel nyert a Golden Knights

2019-11-30 09:13:23

Az észak-amerikai profi jégkorongbajnokságban (NHL) az Arizona Coyotes szétlövéssel kapott ki a Vegas Golden Knights otthonában. Sima győzelmet aratott a Columbus Blue Jackets és a Nashville Predators, a St. Louis Blues pedig idegenben verte meg a Dallas Starst.

jégkorong amerikai sportok Vegas Golden Knights St. Louis Blues Pittsburgh Penguins Nashville Predators

NHL: tovább menetel a Dallas, ismét kikapott a Vegas

2019-11-26 07:21:26

Az észak-amerikai profi jégkorong-bajnokság (NHL) kedd hajnali mérkőzésein a Dallas Stars Alexander Radulov duplájának is köszönhetően 4–2-re legyőzte a Vegas Golden Knightot, ezzel folytatva immár hét győztes meccsből álló sorozatát, míg a Knights zsinórban harmadik vereségét könyvelhette el.

Vegas Golden Knights NHL Dallas Stars

Videó: két hét játék után máris itt az év gólja az NHL-ben?

2019-10-17 18:41:34

Mint ismert, a tengerentúli profi jégkorongliga (NHL) legutóbbi játéknapján a Columbus Blue Jackets 3–2-re legyőzte a Dallas Starst. A házigazda harmadik találata kifejezetten parádésra sikeredett, Sonny Milano kilépett két védő között, majd láb között szerzett pimasz gólt.

videó Sonny Milano NHL Dallas Stars Columbus Blue Jackets

NHL: két hosszabbítás a hetedik meccsen, döntőben a St. Louis

2019-05-08 06:35:11

A St. Louis Blues hazai jégen, kétszeri hosszabbítás után 2–1-re legyőzte a Dallas Starst az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) keddi játéknapján, ezzel összesítésben 4–3-ra megnyerte a Nyugati főcsoport elődöntőjének párharcát, és bejutott a konferenciafináléba.

St. Louis Blues NHL Dallas Stars

NHL: újra működött a mágia, a St. Louis kiharcolta a 7. csatát

2019-05-06 07:19:46

Az idegenben rendszerint remeklő St. Louis Blues 4–1-re győzött a Dallas Stars vendégeként az észak-amerikai jégkorongbajnokság (NHL) hétfő hajnali mérkőzésén, így a Nyugati főcsoport elődöntőjének ebben a párharcában a hetedik meccs dönt majd.

NHL: a Carolina kisöpörte az Islanderst, vezet a Dallas

2019-05-04 06:32:56

A címvédő Washington Capitals után a New York Islanderst is kiejtette a Stanley-kupa-rájátszásból a Carolina Hurricanes, amely utóbbi kisöprése után ellenfélre vár a Keleti főcsoport döntőjében.

Stanley-kupa St. Louis Blues New York Islanders NHL rájátszás NHL Dallas Stars

NHL: két üres kapus gól után söprés közelében a Carolina

2019-05-02 06:53:27

A Carolina Hurricanes szerda este harmadszor is legyőzte (5–2) a New York Islanderst az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) Keleti főcsoportjának elődöntőjében, és szinte karnyújtásnyira került a konferenciafinálétól. Nyugaton a Dallas Stars 4–2-re megverte vendégét, a St. Louis Bluest, vagyis másodszor is döntetlenre alakította az összesített állást.

St. Louis Blues New York Islanders NHL Dallas Stars Carolina Hurricanes

NHL: tovább javult a St. Louis lenyűgöző idegenbeli mérlege

2019-04-30 06:31:04

A St. Louis Blues idegenben 4–3-ra legyőzte a Dallas Starst az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) hétfői játéknapján, így összesítésben ismét vezet (2–1) a Nyugati főcsoport elődöntőjében.

NHL: egyenlített a Columbus és a Dallas

2019-04-28 08:57:56

Miután az első idegenbeli mérkőzését elveszítette, a másodikat már megnyerte és egyenlített az NHL főcsoport-elődöntőiben a  Columbus Blue Jackets, illetve a Dallas Stars jégkorongcsapata.

St. Louis Blues NHL-rájátszás NHL Dallas Stars Columbus Blue Jackets Boston Bruins

NHL: dallasi diadal; 7. meccs dönt a Capitals párharcában

2019-04-23 06:58:39

A Dallas Stars bejutott az NHL rájátszásának második körébe, miután a Nyugati főcsoportban a főcsoport-negyeddöntő hatodik mérkőzésén hosszabbítás után 2–1-re legyőzte a Nashville Predatorst, így összesítésben 4–2-vel behúzta a párharcot. Keleten a Carolina Hurricanes 5–2-re nyert a címvédő Washington Capitals ellen, s 3–3-ra egyenlített – ebben a párosításban a hetedik találkozó dönt a továbbjutásról.

NHL: Ovecskinék újra előnyben, továbbjutott a St. Louis

2019-04-21 07:49:04

A Washington Capitals hazai környezetben 6–0-ra kiütötte a Carolina Hurricanest az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság (NHL) rájátszásában, ezzel 3–2-re ismét vezet az egyik fél negyedik sikeréig tartó párharcban. A St. Louis Blues 3–2-re nyert a Winnipeg Jets ellen, így 4–2-es összesítéssel bejutott a Nyugati főcsoport elődöntőjébe.

Winnipeg Jets Washington Capitals St. Louis Blues Nashville Predators NHL Dallas Stars

NHL: a Boston tíz-, a Dallas hatgólos meccsen egyenlített

2019-04-18 07:37:05

A Colorado Avalanche egy győzelemre került a továbbjutástól, miután hosszabbításban harmadjára is nyert a Calgary Flames ellen az észak-amerikai jégkorongliga (NHL) rájátszásának szerdai játéknapján.

Toronto Maple Leafs Nashville Predators NHL Dallas Stars Colorado Avalanche Calgary Flames