Találatok a D. C. United címkére

Találatok száma: 47

Juventus: testvére csábíthatja Amerikába Higuaínt

2020-05-22 11:23:00

Tengerentúli sajtóértesülések szerint Stieber Zoltán korábbi klubja, a D. C. United is bejelentkezik a nyáron Gonzalo Higuaínért, a Juventustól minden bizonnyal távozó argentin támadóért.

olasz átigazolás olasz labdarúgás nemzetközi átigazolás Juventus Gonzalo Higuaín D. C. United

Amerika: Donald Trump Stieber-mezt ajándékozott Orbán Viktornak

2020-04-10 13:09:54

Az Amerikai Egyesült Államok elnöke, Donald Trump egy Stieber Zoltán által aláírt D. C. United-mezt ajándékozott Orbán Viktornak, Magyarország miniszterelnökének. Trump rendszeresen protokollajándékokkal kedveskedik tárgyalópartnereinek, ezek 2019-es listáját közölte az Egyesült Államok Kongresszusára hivatkozva az AP hírügynökség. Az aláírt mezzel kapcsolatban megkerestük Stieber Zoltánt.

Stieber Zoltán Orbán Viktor Donald Trump D. C. United

ZTE: Stieber Zoltán Zalaegerszegen folytatja – hivatalos

2019-08-22 09:12:11

Igaznak bizonyult a Nemzeti Sport információja, a magyar válogatott Stieber Zoltán az NB I-ben szereplő Zalaegerszegi TE-hez szerződött – jelentette be a zalai klub.

magyar átigazolás légiósok Zalaegerszeg ZTE Stieber Zoltán NB I

MLS: ezért kapott piros lapot Wayne Rooney – videó

2019-08-22 07:37:27

Másodszor állították ki Wayne Rooneyt az észak-amerikai profi ligában (MLS-ben). A D. C. United rutinos támadója a New York Red Bulls elleni szerdai találkozó (1–2) 24. percében kapott piros lapot.

Wayne Rooney MLS D. C. United

Videó: „Minden kib...ott meccsen!” – Rooney kifakadt

2019-08-19 11:43:19

Úgy tűnik, egy kicsit már megunta az MLS-t Wayne Rooney… A tengerentúli labdarúgó-bajnokságban szereplő D. C. United játékosa alaposan kifakadt a negyedik játékvezetőnek a Vancouver Whitecaps elleni meccsen, miután lecserélték.

videó amerikai labdarúgás Wayne Rooney MLS D. C. United

Arsenal: Özil távozhat, az Egyesült Államokba szerződhet

2019-08-07 07:13:17

Helyi sajtóértesülések szerint Mesut Özil az MLS-ben szereplő D. C. United labdarúgócsapatához igazolhat.

angol átigazolás Mesut Özil MLS D. C. United Arsenal nemzetközi átigazolás

Anglia: Rooney hazatér, játékos-edzőként folytatja – hivatalos

2019-08-06 15:29:44

Igaznak bizonyultak a sajtóhírek: Wayne Rooney az idény végén távozik az észak-amerikai profi labdarúgóligában (MLS) szereplő D. C. Unitedtől, és hazatér, a másodosztályú Derby Countyhoz szerződik – jelentette be az angol klub hivatalos honlapján.

nemzetközi átigazolás angol átigazolás Wayne Rooney MLS Derby County D. C. United

Anglia: Rooney visszatérhet a szigetországba – sajtóhír

2019-08-06 09:52:16

Először a Daily Mail írta meg, utána futótűzként terjedt a hír az angol sajtóban, hogy Wayne Rooney távozhat az MLS-ben szereplő D. C. Unitedtől, és Angliában folytathatja pályafutását.

angol átigazolás Wayne Rooney Phillip Cocu MLS Derby County D. C. United

Légiósok: Stieber Zoltán távozik a D. C. Unitedtől – hivatalos

2019-07-26 22:47:25

Az észak-amerikai profi labdarúgóligában (MLS) szereplő D. C. United hivatalos honlapján közölte, hogy közös megegyezéssel felbontotta Stieber Zoltán szerződését.

nemzetközi átigazolás magyar átigazolás légiósok Stieber Zoltán MLS D. C. United

Videó: jobbal, ballal, fejjel, kapásból, kukába – Stieber minden hangszeren játszik

2019-07-23 16:00:29

Az MLS-ben szereplő D. C. Unitednél az elmúlt hetekben mellőzik Stieber Zoltánt, a klubváltásra készülő magyar szélső gőzerővel edz, hogy minél előbb újra jó formába kerüljön – derül ki a Facebook-oldalára felrakott videóiból.

videó légiósok Stieber Zoltán MLS D. C. United

MLS: Stieber nélkül kapott ki a D. C. United

2019-07-05 07:07:41

2–0-s vereséget szenvedett a D. C. United labdarúgócsapata a Dallas vendégeként az MLS legutóbbi játéknapján. A washingtoniaknál Stieber Zoltán nem került be a keretbe.

légiósok Stieber Zoltán MLS D. C. United

MLS: ismét Rooney mentette meg a D. C. Unitedet

2019-06-30 07:03:44

Hazai pályán 1–1-es döntetlent játszott a Stieber Zoltánnal a kezdőcsapatában felálló D. C. United, amelynek egyenlítő gólját a 92. percben Wayne Rooney szerezte büntetőből. Stiebert a 66. percben cserélték le.

légiósok Sporting Kansas City Sallói Dániel Németh Krisztián MLS D. C. United

MLS: Rooney a saját térfeléről lőtt győztes gólt – videó

2019-06-27 07:38:09

Hazai pályán 1–0-s győzelmet aratott a D. C. United labdarúgócsapata, amely az MLS legutóbbi játéknapján az Orlando Cityt verte meg Wayne Rooney saját térfeléről (!) lőtt góljával. A washingtoniaknál Stieber Zoltán nevezve volt a meccsre, de nem kapott játéklehetőséget.

Wayne Rooney Stieber Zoltán MLS D. C. United

Légiósok: őrült hajrában fordított Stieber csapata, Sallóiék kiestek

2019-06-13 07:40:15

Az amerikai US Open Cup negyedik fordulójában a Sallói Dánielt soraiban tudó Sporting Kansas City 4–1-es vereséget szenvedett a Minnesota United otthonában.

légiósok US Open Cup Stieber Zoltán Sporting Kansas City Sallói Dániel D. C. United

MLS: Nikolicsék, Némethék és Stieberék sem nyertek

2019-06-02 07:25:12

Nem érte igazán sok sikerélmény a magyar játékosokat az észak-amerikai profi labdarúgó-bajnokság (MLS) magyar idő szerint vasárnap hajnali mérkőzésein: Németh Krisztián, Sallói Dániel és Baráth Botond csapata, a Sporting Kansas City, valamint Stieber Zoltán együttese, a D. C. United döntetlent játszott, míg a Nikolics Nemanját foglalkoztató Chicago Fire vereséget szenvedett.

légiósok Stieber Zoltán Sporting Kansas City Sallói Dániel Németh Krisztián Nikolics Nemanja

MU: újabb klubikon követheti Rooneyt a D. C. Unitedhoz

2019-05-30 07:08:22

A Manchester Evening News beszámolója szerint a 39-szeres angol válogatott Ashley Young nyáron a Manchester Unitedből Amerikába, a D. C. Unitedhez szerződhet.

Wayne Rooney Manchester United MLS D. C. United Ashley Young Antonio Valencia

Légiósok: Nikolicsék és Stieberék is egy-egy pontot szereztek

2019-05-26 07:02:24

A Chicago Fire és a D. C. United egyaránt 1–1-es döntetlent játszott az észak-amerikai profi labdarúgó-bajnokság (MLS) szombati játéknapján. Előbbiben Nikolics Nemanja a 78., utóbbiban Stieber Zoltán a 70. percben állt be csereként.

légiósok Stieber Zoltán Nikolics Nemanja MLS D. C. United Chicago Fire

Felkészülés: Stieber csapata ötöt kapott a spanyoloktól

2019-05-23 08:11:34

Stieber Zoltán csapata, a D. C. United felkészülési mérkőzésen 5–2-es vereséget szenvedett a spanyol bajnokság legutóbbi kiírásában 10. helyen végző Real Betistől. A magyar szélsőt az 52. percben, 1–2-es állásnál cserélték le.

felkészülés Stieber Zoltán Hertha Dárdai Pál D. C. United Betis

MLS: szemtelen gól után azonnali piros – Németh főszerepben

2019-05-19 07:20:58

Németh Krisztián gólt szerzett, majd brutális belépője miatt azonnali piros lapot kapott a Sporting Kansas City magyar idő szerint vasárnap hajnali mérkőzésén, amelyen a Baráth Botondot is bevető együttes hazai környezetben 1–1-es döntetlenre végzett a Vancouver Whitecapsszel. A vendégek a 94. percben egyenlítettek, már emberelőnyben.

légiósok Stieber Zoltán Sporting Kansas City Németh Krisztián Nikolics Nemanja MLS

MLS: Stieber először játszott végig bajnokit ebben az idényben

2019-05-16 07:35:37

Az észak-amerikai MLS szerdai játéknapján a D. C. United gól nélküli döntetlent játszott a Toronto FC vendégeként. A washingtoniaknál Stieber Zoltán végigjátszotta a találkozót.