Találatok a Curacao címkére

Találatok száma: 6

Arany-kupa: hiába kezdett a volt fradista, megint kikaptak

2017-07-17 06:41:58

A címvédő Mexikó 2–0-ra legyőzte Curacaót vasárnap San Antonióban, így csoportelsőként jutott be az Egyesült Államokban zajló labdarúgó Arany-kupa negyeddöntőjébe. A C-csoport másik mérkőzésén Jamaica és Salvador 1–1-es döntetlenre végzett egymás ellen, így mindketten folytathatják a játékot az Észak- és Közép-Amerika, valamint a karibi térség válogatottjait tömörítő CONCACAF-zóna tornájának legjobb nyolc csapata között.

Salvador  Mexikó  Jamaica  Curacao  CONCACAF  Arany-kupa

Arany-kupa: Mexikó nem bírt Jamaicával, Salvador nyert

2017-07-14 09:41:36

A mexikói labdarúgó-válogatott nem bírt Jamaicával az Arany-kupa második fordulójában.

Salvador  Mexikó  Jamaica  Curacao  Arany-kupa

Arany-kupa: címvédőhöz méltó kezdés Mexikótól

2017-07-10 07:00:12

A címvédő Mexikó 3–1-re legyőzte Salvadort, és a két éve ezüstérmes Jamaica is érvényesítette a papírformát Curacao ellen (2–0) a labdarúgó Arany-kupa hétfőre virradóra rendezett mérkőzésein.

Vb 2018: Kluiverték hátrányban; Jamaica majdnem feltámadt

2015-09-05 08:14:01

A CONCACAF-zóna világbajnoki selejtezősorozatának harmadik körében az első mérkőzéseket játszották magyar idő szerint éjszaka. A korábbi kiváló holland csatár, Patrick Kluivert vezette Curacao otthon kapott ki Salvadortól, míg Jamaica hiába szerzett két gólt az utolsó bő 20 percben, 3–2-re kikapott a vendég Nicaraguától.

vb 2018  foci vb 2018  Patrick Kluivert  Jamaica  Curacao  CONCACAF-zóna

Vb 2018: kubai utat ér Kluivert fiainak az idegenbeli döntetlen

2015-04-01 07:37:32

A 2018-as világbajnokság CONCACAF-zónabeli (Észak- és Közép-Amerika, valamint a karibi térség) selejtezőkörének első fordulójában Curacao 2–2-es döntetlent játszott idegenben Montserrat ellen, így továbbjutott a következő fordulóba. A Patrick Kluivert irányította vendégek a második félidőben kapott két gól után hosszabbításra álltak, ám a Williem II légiósa, a csereként beálló Charlton Vicento a 87. percben betalált, így társaival együtt ünnepelhetett. Curacao a következő körben Kubával találkozik.

vb-selejtező  vb 2018  Patrick Kluivert  Curacao  CONCACAF-zóna

Vb 2018: Patrick Kluiverték minimális előnyt szereztek

2015-03-28 07:55:04

Patrick Kluivert, a korábbi holland klasszis labdarúgó által irányított Curacao válogatottja hazai pályán 2–1-es győzelmet aratott Montserrat felett a 2018-as labdarúgó-világbajnokság CONCACAF-zónájának (Észak- és Közép-Amerika, valamint a karibi térség) első fordulójában.