Találatok a CSZKA Moszkva címkére

Találatok száma: 312

Vb 2018: betalált a nyitó meccsen, már meg is egyezett a Juvéval – sajtóhír

2018-06-15 14:54:02

A világbajnokság lehetséges felfedezettjeiről szóló cikkünk egyik főszereplője az orosz Alekszandr Golovin volt, aki a vb nyitó mérkőzésén mutatós szabadrúgásgóllal és két gólpasszal járult hozzá a házigazdák Szaúd-Arábia felett aratott 5–0-s győzelméhez. Olasz sajtóértesülések szerint a Juventus már felvette a kapcsolatot a 22 éves középpályás ügynökével, sőt olyan hírek is napvilágot láttak, hogy a személyes feltételekben már meg is egyeztek a felek.

vb 2018 orosz válogatott olasz átigazolás olasz foci nemzetközi átigazolás foci vb 2018

Oroszország: kupagyőzelem és kiesés négy nap alatt

2018-05-13 18:47:49

Így múlik el a világ dicsősége négy nap leforgása alatt: kiesett az orosz élvonalból az FK Toszno labdarúgócsapata, amely szerdán kupagyőzelmet ünnepelhetett.

orosz foci Toszno Premjer-Liga Oroszország Lokomotiv Moszkva CSZKA Moszkva

El: ikszelt Moszkvában és négy közé jutott az Arsenal

2018-04-12 23:05:37

Az angol Arsenal bejutott a labdarúgó Európa-liga elődöntőjébe, miután Moszkvában 2–2-es döntetlent játszott a házigazda CSZKA-val. Az orosz csapat az 50. percben már 2–0-ra vezetett, egy ízben a 3–0-hoz is közel került, de a hajrában Danny Welbeck szépítő gólja eldöntötte a továbbjutást, majd Aaron Ramsey a legvégén ki is tudott egyenlíteni.

Kirill Nababkin Fjodor Csalov Európa-liga El-negyeddöntő El Danny Welbeck

Videó: Roma-effektus? Újabb gólt lőtt a CSZKA az Arsenalnak

2018-04-12 22:21:37

A labdarúgó Európa-liga negyeddöntőjében, a párharc visszavágóján az orosz CSZKA Moszkva hazai pályán Fjodor Csalov góljával szerzett vezetést az első félidőben az Arsenal ellen, majd a fordulás után nem sokkal Kirill Nababkin is beköszönt, így az oroszok hátránya már csak egy gól összesítésben.

Petr Cech Európa-liga El CSZKA Moszkva Arsenal

Videó: hiába a Cech-bravúr, vezetést szerzett a CSZKA

2018-04-12 21:54:07

A labdarúgó Európa-liga negyeddöntőjében, a párharc visszavágóján az orosz CSZKA Moszkva hazai pályán Fjodor Csalov góljával vezetést szerzett az Arsenal ellen. Íme, a találat!

A CSZKA ráijesztett az Arsenalra, de elődöntős Wenger csapata

2018-04-12 20:54:38

El: a negyeddöntő visszavágóinak eredménykövetése – ÉLŐ!

2018-04-12 20:44:22

Csütörtök este kialakul az elődöntő mezőnye a labdarúgó Európa-ligában. Az első felvonáson mindegyik házigazda győzni tudott – vajon lesz olyan együttes, amely meg tudja fordítani a párharcát? Kövesse a meccsek alakulását élő eredménykövetőnk segítségével!

élő eredménykövetés Sporting CP Red Bull Salzburg RB Leipzig Olympique Marseille Lazio

El: Ramsey sarokkal szerzett csodás gólt a CSZKA ellen – videó

2018-04-05 21:26:23

A labdarúgó Európa-liga negyeddöntőjében, a párharc első felvonásán az Arsenal Aaron Ramsey góljával szerzett vezetést, alig több mint hat perccel később azonban Alekszander Golovin szabadrúgásból egyenlített. Nem sokkal később Alexandre Lacazette tizenegyesből ismét vezetéshez juttatta a londoniakat, majd Ramsey sarokkal is beköszönt. Sőt, a 35. percben Lacazette is megszerezte a második találatát. Íme, a gólok!

Európa-liga El CSZKA Moszkva Arsenal Alexandre Lacazette Aaron Ramsey

Egy félidő bűvölet, egy félidő játszadozás: az Arsenal lelépte a CSZKA-t

2018-04-05 20:53:55

A labdarúgó Európa-liga negyeddöntőjében az angol Arsenal Londonban 4–1-es, fölényes győzelmet aratott Alexandre Lacazette és Aaron Ramsey duplájával az orosz CSZKA Moszkva fölött.

Európa-liga El-negyeddöntő El CSZKA Moszkva Arsenal Alexandre Lacazette

Elkerülte egymást az Arsenal és az Atlético, Gulácsiék az OM-et kapták

2018-03-16 11:36:48

A nyoni pénteki sorsoláson kiderült, hogy RB Leipzig–Olympique Marseille, Arsenal–CSZKA Moszkva, Atlético Madrid–Sporting CP és Lazio–Red Bull Salzburg párharcot rendeznek az Európa-liga negyeddöntőjében.

Sporting CP Red Bull Salzburg RB Leipzig Olympique Marseille Lazio Európa-liga

El: alapvonali bírók borzolták a szurkolók idegeit

2018-03-16 11:02:26

A labdarúgó Európa-liga nyolcaddöntőinek csütörtöki visszavágói közül kettőn is érdekes előzmények után születtek gólok. Ezeket látva valóban érdemes elgondolkodni azon, mi szükség alapvonali játékvezetőkre.

foci Olympique Lyon Milan Lyon Európa-liga CSZKA Moszkva

El: egy gól döntött, a CSZKA kiejtette szerb ellenfelét

2018-02-21 19:50:25

Az orosz CSZKA Moszkva jutott be elsőként a labdarúgó Európa-liga legjobb tizenhat csapata közé, mivel az idegenbeli 0–0 után hazai pályán, Alan Dzagojev góljával 1–0-ra legyőzte a szerb Crvena zvezdát.

Európa-liga El Crvena zvezda CSZKA Moszkva Alan Dzagojev

El: a visszavágóra maradt a döntés a szerb–orosz párharcban

2018-02-13 19:54:29

Több mint két hónapos pihenő után kedden egy mérkőzéssel folytatódott a labdarúgó Európa-liga 2017–2018-as kiírása. A kieséses szakasz első mérkőzésén a Crvena zvezda gól nélküli döntetlent játszott Belgrádban a CSZKA Moszkvával.

Európa-liga Crvena zvezda CSZKA Moszkva

Videó: Pogba elképesztő cselt húzott meg 3 védő szorításában

2017-12-05 22:37:15

Mint beszámoltunk róla, a Manchester United 2–1-re legyőzte a CSZKA Moszkvát a Bajnokok Ligája csoportkörének utolsó fordulójában. A találkozó azonban nem (csak) a gólok miatt maradt emlékezetes, hanem Paul Pogba fantasztikus helyzetfelismerése és csele miatt. Íme!

videó csel Paul Pogba Manchester United CSZKA Moszkva Bajnokok Ligája

BL, A-csoport: fordított az MU, a Basel a másik továbbjutó

2017-12-05 21:26:11

A Manchester United csoportelsőként jutott tovább a labdarúgó Bajnokok Ligájában, miután a csoportkör hatodik fordulójában hazai pályán 2–1-re legyőzte a CSZKA Moszkvát. A kvartettből a Benficát idegenben legyőző Basel jutott még a nyolcaddöntőbe.

Manchester United CSZKA Moszkva Benfica Basel Bajnokok Ligája

Videó: les vagy sem? Nagyon furcsa gólt kapott az MU

2017-12-05 21:44:22

Alan Dzagojev találatával a CSZKA Moszkva az első félidő hajrájában előnybe került a Manchester United ellen az Old Traffordon. A „vörös ördögök” játékosai lest reklamáltak, ám a partjelző mutatta, van még egy MU-védő ott, igaz, ő a reklámtábla előtt ült a gól pillanatában. Nem sűrűn látni ilyen találatot, a kérdés csak az, jól döntöttek-e. Les volt ez a gól vagy sem?

videó CSZKA Moszkva Bajnokok Ligája BL Alan Dzagojev

Akkor nem kapott gólt a BL-ben, amikor CR és Messi még nem volt aranylabdás

2017-11-22 23:47:26

A CSZKA Moszkva labdarúgócsapata 2–0-ra legyőzte a Benficát a Bajnokok Ligája 5. fordulójában, s ezzel megőrizte továbbjutási reményeit – egyben megtört egy egészen elképesztő sorozatot. A CSZKA hűséges kapusa, az orosz válogatott Igor Akinfejev 43 mérkőzés és 11 év után zárt BL-főtáblás mérkőzést kapott gól nélkül!

Igor Akinfejev CSZKA Moszkva Bajnokok Ligája BL-portré BL

BL, A-csoport: moszkvai vereségével kiesett a Benfica

2017-11-22 18:45:38

A CSZKA Moszkva labdarúgócsapata 2–0-ra győzött hazai pályán a Benfica ellen a Bajnokok Ligája A-csoportjában, ezzel eldőlt, hogy a portugál gárda az Európa-ligában sem folytathatja szereplését.

CSZKA Moszkva Benfica Bajnokok Ligája

BL, A-csoport: a Benfica-kapus ismét balszerencsés volt az MU ellen

2017-10-31 21:39:09

A labdarúgó Bajnokok Ligája A-csoportjának negyedik fordulójában a Manchester United hazai pályán 2–0-ra legyőzte a Benficát, ezzel nagy lépést tett a továbbjutás felé. A Basel vezetett odahaza a CSZKA Moszkva ellen, de a vendégek fordítani tudtak, és elvitték a pontokat Svájcból.

Manchester United CSZKA Moszkva Benfica Basel

BL, A-csoport: a fiatal kapus hátrált, az MU nyert

2017-10-18 22:35:00

A Manchester United 1–0-ra nyert egy ritkán látható góllal a Benfica otthonában, míg a Basel 2–0-ra győzött a CSZKA Moszkva vendégeként a labdarúgó Bajnokok Ligája A-csoportjának 3. fordulójában.