Találatok a Csipes Tamara címkére

Találatok száma: 70

Kajak-kenu vb: Ez volt az egyetlen jó pályánk, de ez tökéletes volt! – Csipes Tamara

2019-08-25 14:37:28

Magabiztos versenyzéssel lett világbajnok a Gazsó Alida Dóra, Csipes Tamara, Medveczky Erika, Bodonyi Dóra alkotta női kajaknégyes a szegedi kajak-kenu világbajnokságon. A döntő után boldogan beszéltek arról, hogy tökéletes pályát mentek, s annyira jó volt, hogy legszívesebben megismételnék.

női kajaknégyes kajak-kenu világbajnokság kajak-kenu vb aranyérem Szeged 2019 Medveczky Erika

Kajak-kenu vb: Aranyat és hajfonást is kapott születésnapjára Csipes Tamara

2019-08-24 13:48:16

Csipes Tamara fölényesen nyerte meg a K–1 1000 métert a szegedi kajak-kenu világbajnokságon, ráadásul hetedik világbajnoki címét éppen a 30. születésnapján szerezte meg. De nemcsak aranyat, hanem hajfonást is kapott ajándékba, kislánya pedig a tévében nézte anyukája diadalát.

kajak-kenu világbajnokság kajak-kenu vb 2019 Szeged 2019 Csipes Tamara

Kajak-kenu vb: Csipes Tamara is aranyérmes K–1 1000 méteren!

2019-08-24 12:27:12

Kopasz Bálint után Csipes Tamara is aranyérmes lett K–1 1000 méteren a szegedi kajak-kenu világbajnokságon. Olimpiai bajnokunk végig vezetve, óriási különbséggel győzött, az ezüstérmes a lengyel Justina Iskrzycka, a bronzérmes a brit Lizzie Broughton.

kajak-kenu vb 2019 kajak-kenu vb Csipes Tamara

Kopasz Bálint és Csipes Tamara is világbajnok K–1 1000 méteren!

2019-08-24 09:23:06

Kopasz Bálint szenzációs hajrával aranyérmes lett a szegedi kajak-kenu világbajnokságon K–1 1000 méteren, így huszonkét év után van újra magyar világbajnoka a királyszámnak. Az ezüstérmes a cseh Josef Dostál, a bronzérmes a portugál Fernando Pimenta. Kopasz Bálint után Csipes Tamara is aranyérmes lett K–1 1000 méteren, Lucz Dóra pedig épphogy lemaradt az olimpiai kvótáról, mivel a hatodik helyen zárt K–1 200 méteren. Férfi K–2 500 méteren Noé Zsombor és Bogár Gábor ötödikként végzett.

kajak-kenu vb kajak-kenu 2019 kajak-kenu Lucz Dóra Kopasz Bálint Csipes Tamara

Kajak-kenu: Kozák Danuta címvédőként bizonyítana Szegeden

2019-08-19 13:39:55

Hullámzó szezon végén, a legfontosabb versenyen, a szegedi világbajnokságon juthat a csúcsra a Kárász Anna, Kozák Danuta kajak páros – az ötszörös olimpiai bajnok Kozák K–1 500 méteren is szeretne visszavágni az Európai Játékok ezüstjéért.

kajak-kenu vb Medveczky Erika Lucz Dóra Lucz Anna Kárász Anna Kozák Danuta

Kajak-kenu vb: Lucz Dóra nyerte a szétlövést 200 méteren

2019-08-10 13:28:31

Lucz Dóra nyerte a szombati szétlövést női kajak egyes 200 méteren Csipes Tamarával szemben Szolnokon, így ő indul ebben a számban az augusztus 21. és 25. között Szegeden rendezendő olimpiai kvalifikációs világbajnokságon.

kajak-kenu vb kajak-kenu Lucz Dóra Csipes Tamara

Taroltak a magyar női kajak-kenu egységek 500 méteren az Európai Játékokon!

2019-06-27 09:17:13

A Minszkben zajló Európai Játékok női kajak egyes 500 méteres számában Kozák Danuta nagyot hajrázva másodikként ért célba a fehérorosz Volha Hudzenka mögött. A női kenu kettes és a női kajak négyes egységünk aranyérmes lett, míg a férfi kajak négyes hetedikként zárt.

kajak-kenu Takács Kincső Medveczky Erika Kárász Anna Kozák Danuta Európai Játékok

Kajak-kenu vb: így iskolázta le a világot a Csipes, Medveczky páros – videó

2018-08-24 19:12:56

Bodonyi Dóra végig vezetve, magabiztos győzelmet aratva szerezte meg a magyar csapat első (arany)érmét a portugáliai Montemor-o-Velhóban zajló világbajnokságon kajak 1000 méteren. A következő dobogós helyezést meglepetésre Nádas Bence érte el, aki bronzérmes lett kajak 500 méteren. Az A-döntők Csipes Tamara és Medveczky Erika hatalmas győzelmével zárultak 1000 méteren, így három érem, köztük két arany a pénteki magyar mérleg. Nézze meg videón a futamokat!

kajak-kenu vb kajak-kenu Nádas Bence Medveczky Erika Lakatos Zsanett Kiss Tamás

Kajak-kenu vb: Bodonyi Dóra után Csipes Tamara és Medveczky Erika is aranyérmes!

2018-08-24 16:59:33

Kajak-kenu: a Kárász, Kozák duó legyőzte Csipeséket

2018-07-16 14:35:55

A Kárász Anna, Kozák Danuta páros a hétfői, szolnoki világbajnoki pótválogatón is legyőzte a Csipes Tamara, Medveczky Erika duót kajak kettes 500 méteren.

Medveczky Erika Kárász Anna Kozák Danuta Csipes Tamara

Kajak-kenu Eb: három arany, összesen öt magyar érem vasárnap délelőtt

2018-06-10 12:31:06

Kozák Danuta K–1 500 méteren, Balla Virág és Devecseriné Takács Kincső C–2 500 méteren, míg Mozgi Milán és Somorácz Tamás K–2 500 méteren nyert aranyérmet a belgrádi kajak-kenu Európa-bajnokság vasárnapi versenynapján. A Medveczky Erika, Csipes Tamara duó második lett K–2 500 méteren, a férfi kajaknégyes pedig bronzérmet szerzett hasonló távon.

kajak-kenu Eb kajak-kenu Somorácz Tamás Mozgi Milán Medveczky Erika Kozák Danuta

Kajak-kenu: Kozák Danuta két futamgyőzelemmel tért vissza

2018-06-01 12:04:54

Két futamgyőzelemmel tért vissza szülési szabadságáról Kozák Danuta, az UTE ötszörös olimpiai bajnok klasszisa az elő- és középfutamát is megnyerte, és összesítésben a legjobb idővel jutott a Szegeden zajló Európa-bajnoki válogatóverseny délutáni fináléba.

Szabó Gabriella Kozák Danuta Csipes Tamara

Kajak-kenu: Janics Natasának nagyon nehéz dolga lesz – Hüttner

2018-02-06 19:09:57

Kozák Danuta és Csipes Tamara is visszatér az idén, sőt, Janics Natasa is harcba száll a világbajnokságon és az Európa-bajnokságon való indulásért. Hüttner Csaba szövetségi kapitánynak a női kajakban kellemes gondjai vannak, hiszen a tapasztaltabb versenyzők távollétében tavaly a fiatalok is bizonyítottak. Sokkal nagyobb kihívás elé állítja, hogy az olimpia programjára felkerült férfi K-4 500 méteres számban kik alkossák a csapathajót. Schmidt Gábor MKKSZ elnökkel együtt ezekről beszélt az NSO Tv-nek.

kajak-kenu férfi kajaknégyes Schmidt Gábor Kozák Danuta Janics Natasa Hüttner Csaba

Kajak-kenu: megszületett Csipes Tamara gyermeke

2017-11-23 17:13:34

A kislány – aki az Olívia nevet kapta – születéséről a magyar sportági szövetség Facebook-oldalán adott hírt csütörtökön. A 28 éves Csipes Tamara első gyermekének adott életet szerdán.

kajak-kenu gyermekáldás Csipes Tamara

Kajak-kenu: anyai örömök elé néz Csipes Tamara

2017-04-28 15:09:47

Anyai örömök elé néz Csipes Tamara olimpiai bajnok kajakos.

kajak Csipes Tamara

Országfutás: több mint 10 ezer résztvevő, csúcsdöntés lehet

2017-03-16 10:42:18

Az előzetes regisztráció szerint több mint tízezer résztvevővel és legalább százezer teljesítendő kilométerrel rajtol el szombaton az ötödik Országfutás.