Találatok a Csehovszkije Medvegyi címkére

Találatok száma: 23

Férfi kézi BL: a Porto mínusz 7-ről, a PSG nyolc góllal nyert

2019-09-14 18:13:50

A férfi kézilabda Bajnokok Ligája D-csoportjának 1. fordulójában a Csehovszkije Medvegyi otthon 25–23-ra legyőzte a Wisla Plockot.

férfi kézi BL Wisla Plock Vardar Szkopje Szita Zoltán Renato Sulic Porto

Férfi kézi BL: hoppá, két meccs után pont nélkül a címvédő

2018-09-22 19:24:46

A férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének 2. fordulójában a 2017-ben csúcsra érő Vardar Szkopje a hét gólig jutó Ivan Cupic vezérletével otthon 33–25-re legyőzte a Kristianstadot.

férfi kézi BL Vardar Szkopje Rhein-Neckar Löwen Montpellier Meskov Breszt Kielce

Férfi kézi BL: Császár Gáborék hatgólos sikerrel rajtoltak

2017-09-14 19:06:56

A férfi kézilabda Bajnokok Ligája 2017–2018-as idényének első csoportmeccsén az ukrán Motor Zaporizzsja otthon 36–23-ra kiütötte az orosz Csehovszkije Medvegyit.

férfi kézi BL Schaffhausen Motor Zaporizzsja Elverum Császár Gábor Csehovszkije Medvegyi

Videó: láttak már kézilabdában öngólt? A BL-ben megtörtént!

2016-11-25 18:32:43

Érdekes gól színesítette a Csehovszkije (orosz)–Elverum (norvég) (26–31) férfi kézilabda-mérkőzést a Bajnokok Ligájában csütörtökön. Nem sokkal a vége előtt Alekszandr Kotov a saját kapujába talált az orosz csapatban.

videó férfi kézi BL Elverum Csehovszkije Medvegyi

Férfi kézi BL: Iváncsik kilenc gólt lőtt a Medvegyi otthonában

2016-11-24 19:33:32

Iváncsik Tamás kilenc góllal vezette 31–26-os győzelemre az Elverumot a Csehovszkije Medvegyi otthonában a férfi kézilabda Bajnokok Ligája C-csoportjában.

Csehovszkije Medvegyi Elverum Iváncsik Tamás férfi kézilabda férfi kézilabda BL

Férfi kézi BL: megvan a hetedik, szárnyal a Veszprém

2014-11-29 19:37:06

A férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének 7. fordulójában az MKB-MVM Veszprém hazai pályán, a papírformának megfelelően 38–31-re legyőzte az orosz Csehovszkije Medvegyit, így mérlege továbbra is százszázalékos a C-csoport élén.

férfi kézi BL Telekom Veszprém Csehovszkije Medvegyi

Itthon is góleső a Csehov ellen, és ezúttal is veszprémi siker

2014-11-29 15:37:59

Lendíteni akar a Veszprémen a szlovén szélső

2014-11-29 10:43:40

A szokásosnál több feladatot kaphat az MKB-MVM Veszprémben szombaton, a Csehov elleni Bajnokok Ligája-csatában a szlovén válogatott Gasper Marguc. A villámgyors szélső a szintén fürge és gólerős Gulyás Péterrel osztozik a feladatokon a jobb oldalon, ám Gulyást átlövőként is pályára küldi Carlos Ortega edző.

férfi kézilabda BL férfi kézilabda Veszprém Csehovszkije Medvegyi

Férfi kézi BL: az egyik szkopjei csapat nyert, a másik kikapott

2014-10-04 20:42:41

Vegyes napot zártak a szkopjei csapatok a férfi kézilabda Bajnokok Ligájában. A Veszprémmel egy csoportban szereplő Vardar hazai pályán 39–28-ra nyert a Csehovszkije Medvegyi ellen (Timur Dibirov 8, Alex Dujshebaev 7 gólt szerzett a macedón gárdában), a Metalurg viszont 28–24-re kikapott a Meskov Breszt vendégeként.

férfi kézilabda BL Vardar Szkopje Metalurg Szkopje Meskov Breszt Csehovszkije Medvegyi

Férfi kézi BL: a Veszprém sima oroszországi sikerrel kezdett

2014-09-27 17:17:09

Az MKB-MVM Veszprém a Csehovszkije Medvegyi elleni 37–32-es idegenbeli sikerrel kezdte meg szereplését a férfi kézilabda Bajnokok Ligája 2014–2015-ös idényében. A magyar csapat a szünetben még csak 19–17-re vezetett, ám a második félidőben állva hagyta orosz ellenfelét.

kézilabda férfi kézilabda BL Telekom Veszprém Csehovszkije Medvegyi

Egy félidőig tartotta a Veszprém tempóját a Csehovszkije Medvegyi

2014-09-27 14:26:01

Az MKB-MVM Veszprém a Csehovszkije Medvegyi elleni 37–32-es idegenbeli sikerrel kezdte meg szereplését a férfi kézilabda Bajnokok Ligája 2014–2015-ös idényében. A magyar csapat a szünetben még csak 19–17-re vezetett, ám a második félidőben állva hagyta a végén kozmetikázó orosz ellenfelét.

férfi kézilabda férfi kézi BL Telekom Veszprém Csehovszkije Medvegyi

Férfi kézi BL: a Csehov edzőjénél a Veszprém az egyik favorit

2014-09-12 11:02:43

Az MKB-MVM Veszprémet tartja a férfi kézilabda Bajnokok Ligája egyik favoritjának Vlagyimir Makszimov, a Csehovszkije Medvegyi vezetőedzője.

kézilabda Veszprém Csehovszkije Medvegyi

Férfi kézi: Dibirov három évre aláírt a Vardar Szkopjéhoz

2013-06-20 17:41:51

A Csehovszkije Medvegyi kézilabdacsapatát elhagyó Timur Dibirov hároméves szerződést írt alá a macedón Vardar Szkopjéval.

kézilabda Vardar Szkopje Timur Dibirov Csehovszkije Medvegyi

Kézi: a Schaffhausen csak 2. lett; a Medvegyi 12. aranya

2013-05-26 18:27:01

Nagy meglepetésre a Wacker Thun nyerte meg a svájci férfi kézilabda-bajnokság élvonalbeli küzdelmeit, míg Oroszországban 12. alkalommal lett első a Csehovszkije Medvegyi.

svájci kézilabda orosz kézilabda Wacker Thun Schaffhausen Csehovszkije Medvegyi

Férfi kézi BL: a Kiel kétgólos hátrányba került Csehovban

2013-03-14 17:54:05

A Csehovszkije Medvegyi hazai pályán 37–35-re nyert a címvédő Kiel ellen a férfi kézilabda Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének első mérkőzésén.

férfi kézilabda Bajnokok Ligája Kiel Csehovszkije Medvegyi

Férfi kézi BL: a berliniek szerint az Atlético a favorit

2013-02-26 18:07:36

Kedden megtartották a férfi kézilabda Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének sorsolását Bécsben: az MKB Veszprém a spanyol Ademar Leónt, a Pick Szeged a lengyel Vive Kielcét kapta ellenfélül, de ezen kívül is születtek érdekes párosítások. A tavaly egyaránt Final Fourba jutó Atlético Madrid és Füchse Berlin közül ezúttal például biztosan csak az egyik kerül a nyolc közé, akárcsak THW Kiel és az orosz élcsapat, a Csehovszkije Medvegyi kettőséből. Lássuk, hogyan vélekednek az esélyekről az érintett csapatok nemzetközi kapcsolattartói!

kézilabda férfi kézi BL THW Kiel Füchse Berlin Csehovszkije Medvegyi Atlético Madrid

Férfi kézi BL: 4. döntetlenjével csoportharmadik a Medvegyi

2013-02-21 18:55:58

A Csehovszkije Medvegyi hazai pályán 29–29-es döntetlent játszott a Flensburggal a férfi kézilabda  Bajnokok Ligája A-csoportjának utolsó fordulójában.

férfi kézilabda Bajnokok Ligája Flensburg Csehovszkije Medvegyi

Férfi kézi BL: mínusz hétről mentett pontot a Montpellier

2013-02-17 20:58:16

A férfi kézilabda Bajnokok Ligája A-csoportjának 9. fordulójában a francia Montpellier hazai pályán 30–30-as döntetlent játszott az orosz Csehovszkije Medvegyivel. A vendégek a második félidőt egy 9–2-es rohammal indították, de a hazaiak 19–26 után sem adták fel, és végül pontot mentettek.

férfi kézilabda Bajnokok Ligája férfi kézilabda BL Silkeborg Montpellier Gorenje Velenje Csehovszkije Medvegyi

Férfi kézi BL: a Csehovszkije és a HSV újra ikszelt egymással

2013-02-07 17:14:53

A Csehovszkije Medvegyi hazai pályán 29–29-es döntetlent játszott a Hamburggal a férfi kézilabda Bajnokok Ligája A-csoportjának 8. fordulójában. A két csapat Németországban 27–27-re végzett egymással.

férfi kézilabda Bajnokok Ligája Hamburg Csehovszkije Medvegyi

Férfi kézilabda BL: román siker a Veszprém csoportjában

2012-11-29 21:41:31

Normal 0 21 MicrosoftInternetExplorer4 A román Constanta 28–23-ra legyőzte hazai pályán a svéd Sävehofot a férfi kézilabda Bajnokok Ligája B-csoportjában, amelyet az MKB Veszprém vezet.

kézi BL férfi kézilabda Bajnokok Ligája Sävehof Partizan Hamburg Csehovszkije Medvegyi