Találatok a Csaba címkére

Találatok száma: 89

NB II: ötöt vágott Csákváron a Csaba, négyet a DEAC-nak a Vasas

2020-10-18 18:42:38

A Békéscsaba és a Vasas is gólgazdag mérkőzésen gyűjtötte be a három pontot  a labdarúgó NB II 12. fordulójában. A lila-fehérek öt perc alatt elért három találatukkal 5–3-ra megverték idegenben a sereghajtó Csákvárt, míg a piros-kékek az újonc DEAC-ot múlták felül 4–1-re az Illovszky-stadionban. A véghajrában elért góllal tudott nyerni a Pécs Szolnokon, akárcsak a Szeged otthon az Ajka ellen. Nem született gól a Gyirmót és a Kaposvár kisalföldi összecsapásán.

labdarúgó NB II Vasas Szolnok Szeged Pécs PMFC

NB II: pontot vesztett a Loki Soroksáron, Debrecenben nyert a Békéscsaba

2020-10-04 16:42:07

Döntetlent játszott a listavezető Debreceni VSC Soroksáron a labdarúgó NB II 11. fordulójában. A másik két délutáni mérkőzésen vendégsiker született: a Békéscsaba a DEAC, a Budaörs a Dorog otthonában nyert egyaránt két góllal.

labdarúgó NB II Soroksár NB II Loki Dorog DVSC

Magabiztosan hozta a kötelezőt a Békéscsaba

2020-10-03 23:30:38

A labdarúgó NB II 11. fordulójában a Debreceni EAC a Békéscsabát látta vendégül. A tabella utolsó előtti helyén álló hazaiak nem tudtak meglepetést okozni, a viharsarkiak erőt sugárzó játékkal vitték el a három pontot a Nagyerdei Stadionból.

labdarúgó NB II NB II DEAC Csaba Békéscsaba 11. forduló

Gól nélküli döntetlennel folytatódott a Békéscsaba veretlenségi sorozata

2020-09-16 08:51:03

A labdarúgó NB II hétközi, sorrendben 9. fordulójában az új edzővel Kazincbarcikán kiütéses győzelmet arató ETO a mezőny egyetlen veretlen csapatát, a Békéscsabát látta vendégül. Gól nem esett a mérkőzésen.

labdarúgó NB II közvetítés NB II Győr ETO Csaba

Öt góllal nyert az ETO Barcikán, gólgazdag Loki-siker az Ajka ellen

2020-09-12 07:21:35

Az ETO és Loki is öt góllal terhelte meg ellenfele hálóját a labdarúgó NB II 8. fordulójában. A győriek gól nélküli első félidő után a második játékrészben ötször találtak be idegenben a Barcikának, míg a DVSC gólzáporos meccsen verte meg az Ajkát. A délutáni programban három csapatnál is új edző irányított, és mindegyikük – a Kaposvár, a már említett ETO és a Békéscsaba – is győztesen jött le a pályáról. A forduló zárásaként a Vasas kikapott a Siófok otthonában, így nem sikerült Schindler Szabolcs bemutatkozása az angyalföldiek kispadján.

labdarúgó NB II eredménykövetés Vasas Szolnok Szentlőrinc Szeged

NB II: idegenben ütötte ki az ETO a Barcikát, otthon kapott ki a Szolnok

2020-09-13 18:56:49

Kiütéses, 5–0-s idegenbeli diadallal debütált az ETO kispadján Csató Sándor. A győriek Kazincbarcikáról vitték haza a három pontot. A Gyirmót fölényesen verte meg az újonc DEAC-ot, míg a Békéscsaba a megbízott szakmai vezető, Pásztor József irányításával a Nyíregyházánál bizonyult jobbnak. Meglepetésre Szolnokon tudott nyerni a Szeged, Csábi József együttesének 2020-ban tétmeccsen ez volt az első hazai veresége. Sorrendben ötödik meccsén őrizte meg kapuját a góltól az újonc Pécs, amely ezúttal Szombathelyen vendégszerepelt és gyűjtött be egy pontot.

labdarúgó NB II Szpari Szolnok Szeged Pécs PMFC

A Budaörs idegenben ütötte ki az Ajkát, hátrányból nyert a Szeged

2020-08-28 06:42:44

A szombati Vasas–Debreceni VSC (1–1) rangadó után vasárnap kilenc mérkőzést játszottak a labdarúgó NB II 7. fordulójában. A legváratlanabb eredmény a Budaörs kiütéses diadala volt Ajkán, a forduló előtt sereghajtó Szeged pedig hátrányból felállva gyűrte le a Siófokot. Hiába vezetett egy félidő után két góllal az ETO Debrecenben, szünet után fordítottak az újonc egyetemisták, a győriek pedig kilenc emberrel fejezték be az összecsapást. A mezőny egyetlen veretlen csapata, a Békéscsaba Dorogon lépett fel, és győztesen távozott. Az esti programban Pécsen megyei rangadót játszottak, melyen a hazaiak úgy nyertek 2–0-ra a Szentlőrinc ellen, hogy közel félórát emberhátrányban játszottak.

labdarúgó NB II eredménykövetés Szolnok Szentlőrinc Szeged Soroksár

Hajrágólokkal nyert Dorogon, továbbra is veretlen a Békéscsaba

2020-08-29 23:04:20

A labdarúgó NB II 7. fordulójában a mezőny egyetlen veretlen csapata, a Békéscsaba Dorogon vendégszerepelt. Schindler Szabolcs tanítványai Lukács Raymond és Horváth Péter kései találatával kétgólos győzelmet arattak a bányászvárosban.

labdarúgó NB II NB II Dorog Csaba Békéscsaba 7. forduló

Először kapott ki a Loki és a Szpari, élen az Ajka, nyomában a Gyirmót

2020-08-22 22:13:32

A kora délután lejátszott Vasas–Szombathelyi Haladás (2–2) összecsapás után további kilenc találkozót rendeztek vasárnap a labdarúgó NB II 5. fordulójában. A játéknap rangadóján a Gyirmót 1–0-ra legyőzte a DVSC-t, és mivel az Ajka simán, 4–0-ra verte a Szentlőrincet, csere történt az élmezőnyben. Most az Ajka vezeti a tabellát 12 ponttal. Újabb vereséget szenvedett az ETO és a Szeged, így mindkét nagy múltú klub kieső helyet foglal el, a sereghajtó pozícióba pedig a Kaposváron ikszelő Csákvár csúszott vissza.

labdarúgó NB II eredménykövetés Szolnoki Roland Szolnok Szeged Pécs

Nem bírt egymással a PMFC és a vendég Békéscsaba

2020-08-22 20:03:41

A labdarúgó NB II 5. fordulójában az újonc Pécs a még veretlen Békéscsabát fogadta. A két csapat zaklatott mérkőzésén végül nem született gól, így a vendégek jó sorozata nem szakadt meg.

labdarúgó NB II közvetítés Pécsi MFC Pécs PMFC NB II

NB II: megint ikszelt a Vasas, ezúttal Békéscsabán

2020-08-05 16:26:20

A labdarúgó NB II 2. fordulójának nyitó mérkőzésén a Békéscsaba hazai pályán 1–1-re végzett a Vasassal.

labdarúgó NB II Vasas NB II Csaba Békéscsaba 2. forduló

Egy góllal verte a Loki a Budaörsöt, nem bírt a Vasas a Barcikával

2020-07-30 13:16:56

A szombati, Kaposvár–Nyíregyháza mérkőzés (0–1) után vasárnap kilenc találkozót rendeztek a labdarúgó NB II első fordulójában. A Loki egy góllal verte meg a Budaörsöt, míg a Vasas hazai pályán nem bírt a Barcikával. A dél-alföldi rangadót a Békéscsaba nyerte meg a Szeged ellen. A Gyirmót Heffler Norbert triplájával győzte le a Csákvárt. A Haladás öt gólt szerezve ütötte ki a Siófokot, az újonc Pécs négyet vágott a Dorognak.

élő eredménykövetés labdarúgó NB II Vasas Szombathelyi Haladás Szolnoki MÁV Szolnok

„Központilag lebutított meccs” – a legjobb NB II-es értékelések

2020-03-23 12:45:28

Olvasóink kedvelt időtöltése – a hozzászólások legalábbis erről tanúskodnak – a labdarúgó NB II meccsei után adott edzői nyilatkozatok böngészése. A koronavírus-járvány okozta kényszerszünetben kigyűjtöttünk néhányat az aktuális idény eddigi 28 fordulója során a Nemzeti Sportnak adott legfrappánsabb, legmeglepőbb, illetve legviccesebb szakvezetői értékelések közül. Önnek melyik volt a kedvence?

nyilatkozatok labdarúgó NB II koronavírus karantén Zoran Szpisljak Szeged-Csanád

NB II: MTK-siker a Vasas ellen, hármat vágott a Haladás

2020-03-14 18:30:38

Az MTK magabiztosan nyerte meg a Vasas elleni rangadót a labdarúgó NB II 28. fordulójában, amivel megerősítette vezető helyét a táblázat élén. Folytatta jó sorozatát a Haladás, amely hazai pályán a Békéscsabát intézte el. A Szeged Gajdos Zsolt góljával nyert a vendég Budaörs ellen, az ETO pedig Priskin Tamás tizenegyesével győzött Nyíregyházán. Nem született gól a Siófok és Dorog Balaton-parti mérkőzésén.

labdarúgó NB II Vasas Szpari Szeged-Csanád Szeged Siófok

Az MTK nyerte a dobogósok csatáját, menetel a Hali, ETO-siker Nyíregyházán

2020-03-14 06:45:00

Az MTK növelte előnyét közvetlen üldözőivel szemben a labdarúgó NB II 28. fordulójában, amelynek mérkőzéseit a március 15-i nemzeti ünnep miatt szombaton, a koronavírus-járvány következtében elrendelt intézkedések nyomán pedig zárt kapuk mögött rendezték meg. A kék-fehérek hazai pályán 3–1-re legyőzték a harmadik Vasast, amely először kapott ki a tavasszal. Mivel a Budafok otthon csak gól nélküli döntetlenre volt képes a kieső helyen álló Tiszakécske ellen, öt pontra nőtt a lemaradása a listavezető MTK-val szemben.

labdarúgó NB II közvetítés eremdénykövetés Vác Vasas Tiszakécske

A Barcika elkapta az MTK-t, az Ajka a Budafokot, hat pontra a feljutástól a Vasas

2020-03-07 19:13:37

A  Vasas lett a 27. forduló nyertese a labdarúgó NB II-ben. Bene Ferenc együttese magabiztosan kerekedett a Nyíregyháza fölé, sorozatban az ötödik győzelmét aratta. Mivel a listavezető MTK alulmaradt Putnokon a Kazincbarcika vendégeként, a második Budafok pedig elbukott Ajkán, Feczesinék már csak hat pontra vannak a feljutástól. Újabb veresége miatt szinte borítékolható az edzőváltás az ETO-nál, akárcsak a Dorogon betliző Gyirmótnál. Az alsóházban a Haladás idegenben kiütötte a Soroksárt, a sereghajtó Vác pedig a Tiszakécskét, így a szombathelyiek már nincsenek kieső helyen.

élő eredménykövetés Vác Vasas Tiszakécske Szpari Szolnok

NB II: egy pontot elvitt a Békéscsaba az MTK otthonából

2020-02-16 19:47:23

A listavezető MTK 1–1-es döntetlent játszott Békéscsabával a labdarúgó NB II 24. fordulójának záró mérkőzésén. Mivel az üldözők is pontot veszítettek, a kék-fehérek megőrizték előnyüket riválisaikkal szemben.

labdarúgó NB II MTK Csaba Békéscsaba 24. forduló

Feczesin mesterhármast rúgott, csak ikszelt az MTK, a Budafok és a Siófok

2020-02-15 19:26:45

Feltámadtak az alsóházi együttesek a labdarúgó NB II 24. fordulójában. A Szolnok Gyirmótról, az Ajka Nyíregyházáról vitte haza a három pontot, és fölényesen nyert a kieső helyen álló Haladás is a Csákvár ellen. Kétgólos hátrányból, vitatott tizenegyessel a hosszabbításban mentett pontot az ETO a Kazincbarcika átmeneti otthonában, Putnokon. Nem ment viszont a dobogósoknak, az éllovas MTK a Békéscsabával, a második Budafok a Doroggal, a harmadik Siófok a Szeged-Csanáddal ikszelt hazai pályán. A Vasas Feczesin Róbert triplájával hátrányból győzte le a Tiszakécskét, és feljött a negyedik helyre.

közvetítés Vác Vasas Tiszakécske Szpari Szolnok

NB II: Prosser góljaival nyert az MTK, nem bírt a Vasas a Csabával

2020-02-02 18:40:44

A labdarúgó NB II 22. fordulójának esti mérkőzésein a listavezető MTK Prosser Dániel duplájával hazai pályán 2–1-re legyőzte a Dorogot. A télen jelentősen megerősített Vasas az Illovszky Stadionban csak gól nélküli döntetlenre volt képes a végig jól védekező Békéscsaba ellen.

labdarúgó NB II Vasas NB II MTK Dorog Csaba

NB II: a Csaba a Fradi után a Kécskét is legyőzte, újabb Hali-baki

2019-12-08 18:13:34

A labdarúgó NB II 20. fordulójának esti mérkőzésein a minap a Ferencvárost a Magyar Kupából búcsúztató Békéscsaba folytatta jó sorozatát, és Tiszakécskéről is hazavitte a három pontot. Újabb vereséget gyűjtött be a Haladás, amely otthon kapott ki a Gyirmóttól. A Vasasnak nem okozott gondot a vendég Dorog legyőzése.