Brazília: Ronaldinho fia elment a válogatóra, de nem akárhogy

Brazil beszámolók szerint Ronaldinho 13 éves fia, Joao Mendes sokat örökölt édesapja tehetségéből, ugyanis most elvarázsolta egy válogatón az edzőket. A siker azonban nem akárhogy jött a fiatal tehetségnek…

Real Madrid: kölcsönadták a brazil középpályást

A Real Madrid labdarúgócsapata 2018 nyaráig kölcsönadta Lucas Silvát a Cruzeirónak.

Cruzeiro Lucas Silva Real Madrid brazil átigazolás nemzetközi átigazolás spanyol átigazolás

Videó: pimaszul megbabonázta a védőt és duplázott a brazil

2015-09-18 21:32:23

Bátran állíthatjuk, hogy Rafael Silva volt a Cruzeiro–Vasco da Gama (2–2) brazil élvonalbeli labdarúgó-mérkőzés embere. A vendégek huszonnégy éves támadója nem mindennapi csellel játszott ellenfele idegein, valamint duplázott a találkozón. Nézze meg a remek mozdulatot és a mérkőzés góljait!

videó brazil foci Vasco da Gama Rafael Silva Cruzeiro

Brazília: gyorsan véget ért a Real exedzőjének 31. munkája

2015-09-01 09:00:54

Harmincegyedik edzői megbízatása is véget ért Vanderlei Luxemburgónak, akit a Cruzeiro három hónappal a kinevezése után elbocsátott.

brazil bajnokság Vanderlei Luxemburgo Real Madrid Cruzeiro Brazília

Real Madrid: megegyeztek, 2020-ig aláírt a brazil - hivatalos

2015-01-23 22:18:16

A Real Madrid labdarúgócsapata hivatalos honlapján adta hírül, hogy szerződtette a Cruzeiro brazil középpályását, Lucas Silvát.

spanyol átigazolás nemzetközi átigazolás hivatalos Real Madrid Lucas Silva Cruzeiro

Real Madrid: gyakorlatilag hivatalos a brazil érkezése

2015-01-23 18:04:44

A Cruzeiro elnöke, Gilvan de Pinho Tavares pénteki sajtótájékoztatóján elárulta, a brazil klub elfogadta a Real Madrid 14 millió eurós ajánlatát Lucas Silváért.

spanyol átigazolás nemzetközi átigazolás Real Madrid Lucas Silva Cruzeiro

Real Madrid: megegyeztek, hat és fél évre ír alá a brazil?

2015-01-22 13:30:12

Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE A Marca beszámolója szerint megszületett az egyezség a Real Madrid labdarúgócsapata és a brazil Cruzeiro között a 21 esztendős Lucas Silva átigazolásának ügyében.

Brazília: a címvédő a trónon, megvan az országos bajnok

2014-11-23 22:12:37

A brazil országos bajnokság 36. fordulójában a listavezető Cruzeiro hazai pályán 2–1-re legyőzte a Goiást, ezzel két körrel a vége előtt megőrizte hétpontos előnyét a Santos otthonában diadalmaskodó Sao Paulóval szemben. Az 1921-ben alapított egyesület 1966, 2003 és 2013 után negyedszer nyerte meg a Campeonato Brasileirót.

világfutball bajnokavatás Cruzeiro Brazília

Videó: Robinho sérülése után „edzőként” irányította társait

2014-11-06 15:23:59

Gólt szerzett, majd sérülése után a pálya mellől irányította társait Robinho, a brazil Santos labdarúgója a Cruzeiro elleni kupamérkőzésen. A támadó – aki az olasz AC Milan játékosa, s kölcsönben szerepel nevelőegyesületénél – jegyezte a 3–3-as döntetlennel záruló találkozó első gólját a második percben, ám később kényszerű csere miatt kénytelen volt elhagyni a pályát. Nézze meg az „edzősködő" Robinhót!

videó Santos Robinho Cruzeiro Milan

Videó: a kapufa után csodával határos mentés a gólvonalról

2014-10-24 16:25:14

Egészen hihetetlen gólvonalas mentést mutatott be Egídio, a Cruzeiro labdarúgója a Palmeiras elleni brazil bajnoki mérkőzésen. A 28 éves védőnek az 1–1-es döntetlenre végződő találkozón nagy érdemei voltak abban, hogy csapata megúszta egy kapott góllal, hősies és rendkívül szórakoztató hárítást mutatott be a gólvonalon Mouche kapufája után.

mentés gólvonal Palmeiras Cruzeiro

Videó: kapu fölé fejelt, mégis gólt ünnepelt a brazil

2014-10-13 16:26:55

Tréfás jelenet játszódott le a Flamengo és a Cruzeiro brazil bajnoki mérkőzésén. Nílton, a vendég Cruzeiro középpályása egygólos hazai vezetésnél egy szabadrúgás után a léc fölé fejelt. Ezt a stadionban mindenki látta rajta kívül, ő azonban azt hitte, a hálóban kötött ki a labda, és büszkén ünnepelni indult.

gólöröm brazil foci Nilton Flamengo Cruzeiro

Videó: nyújtott lábbal karatézta le ellenfelét a brazil csatár

2014-09-10 14:17:48

Nyújtott lábbal rúgta fejbe ellenfelét Cícero a Fluminense–Cruzeiro brazil első osztályú labdarúgó-mérkőzés 11. percében. A védőt percekig ápolták az eset után, a találkozó 3–3-as döntetlennel végződött.

videó brazil bajnokság baleset Fluminense Cícero Cruzeiro

Videó: az operatőr nem hitt a félpályán túlról szerzett gólban

2014-07-07 10:34:47

A brazil Cruzeiro felkészülési mérkőzésen legyőzte a mexikói Chivast. A találkozó a második gól miatt marad emlékezetes, Ricardo Goulart csapott le egy eladott labdára, és a saját térfeléről azonnal kapura emelt. A kísérletből hatalmas gól lett, de erről a tv-nézők lemaradtak, mert a lövés pillanatában az operatőr a beállni készülő cserejátékosra váltott…

videó felkészülési mérkőzés Ricardo Goulart Cruzeiro Chivas

Videó: balszerencse - egy lövés, két kapufa

2014-05-16 19:42:53

Igencsak peches volt a Cruzeiro bolíviai támadója, Marcelo Moreno a San Lorenzo elleni Libertadores-kupa negyeddöntő hazai pályán rendezett visszavágójának 47. percében. Történt ugyanis, hogy 7 méterről kapura kanalazott lövése előbb a bal, majd a jobb oldali kapufát érintette, végül pedig az egyik védőnél kötött ki. Ráadásul a mérkőzés 1–1-es döntetlennel zárult, amely a vendégek továbbjutását eredményezte.

vicces videó San Lorenzo Libertadores-kupa Cruzeiro

Videó: isteni segítség? - Ferenc pápa csapatának elképesztő szerencséje

2014-05-15 11:44:28

Ilyen a világon nincs! – gondolhatta magában Marcelo Martins Moreno, a brazil Cruzeiro labdarúgója, aki a San Lorenzo elleni Libertadores-kupa-negyeddöntő visszavágóján közel járt a gólhoz, de kísérlete után a labda mindkét kapufáról kifelé pattant. Vagy éppen az argentin csapatért – amely végül 2–1-es összesítéssel továbbjutott – rajongó Ferenc pápa kért segítséget a „főnökétől”?

videó San Lorenzo Marcelo Martins Moreno Libertadores-kupa Cruzeiro

Libertadores-kupa: 23 év után nincs brazil csapat a négy között

2014-05-15 07:19:08

A Cruzeiro az idegenbeli 1–0-s vereség után otthon csak 1–1-et játszott a San Lorenzóval a Libertadores-kupa negyeddöntőjében, így búcsúzott a sorozattól.

San Lorenzo Nacional Asunción Libertadores-kupa Cruzeiro Arsenal Sarandi

Videó: egymás után két csodás védés a brazil kapustól

2014-05-08 19:45:07

A Libertadores-kupa negyeddöntőinek első mérkőzésén két másodpercen belül két elképesztő reflexmozdulattal védett a Cruzeiro kapusa, Fábio a San Lorenzo ellen. A találkozó 56. percében, 0–0-s állásnál előbb Mauro Matos kínálta meg egy fejessel 7 méterről, majd a kipattanóból Ángel Correa lőtt 4 méterről, ám a 2004-es Copa Américán a brazil kispadon eltöltő Fábio mindkét próbálkozásra odaért. 9 perccel később azonban már ő sem segíthetett csapatán, az argentin klub így 1–0-ra nyerte az első felvonást.

videó kapus brazil labdarúgás San Lorenzo Libertadores-kupa Cruzeiro

Videó: Júlio Baptista védhetetlenül tekert a kapuba

2014-03-22 08:48:27

A Libertadores-kupában gyönyörű gólt szerzett Júlio Baptista, a brazil Cruzeiro játékosa az uruguayi Defensor Sporting elleni csoportmérkőzésen. Tekintse meg a Real Madrid korábbi csatárának szépségdíjas találatát!

Libertadores-kupa Julio Baptista Defensor Cruzeiro

Videó: két esernyő után rúgott gólt a brazil

2014-03-13 13:18:31

A Libertadores-kupában Felipe Gedoz góljaival verte meg az uruguayi Defensor Sporting a brazil Cruzeirót. A brazil légiós első találata különösen szépre sikerült, legalábbis az előkészítő része. A csatár két remek esernyő után kapott nagyszerű labdát, amit gólra is váltott.

videó Libertadores-kupa Felipe Gedoz Defensor Sporting Cruzeiro

Videó: megalázóan bőrözte fel ellenfelét a brazil védő

2014-03-10 13:29:52

Ceará, a Cruzeiro védője a Tupi elleni mérkőzésen hihetetlen cselt mutatott be. A 33 éves brazil a szögletzászlóról visszapattanó labdával zseniálisan bőrözte be ellenfelét.