Találatok a Cleveland Cavaliers címkére

Találatok száma: 560

NBA: Kevin Love 120 millió dolláros szerződést írt alá

2018-07-24 19:20:23

Kevin Love négy évvel meghosszabbította a szerződését az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) legutóbbi négy kiírásában döntős Cleveland Cavaliers csapatánál.

Kevin Love Cleveland Cavaliers

Cleveland nem tartogatott többet LeBron Jamesnek – lépnie kellett

2018-07-04 22:41:17

LeBron James másodszor is elhagyta a Cleveland Cavalierst, és a Los Angeles Lakersben folytatja pályafutását. A középiskolából a Cavshez kerülő, majd ott sztárrá érő James 2010-ben bajnoki gyűrű reményében Dwyane Wade és Chris Bosh mellé szegődött Miamiba, ezzel persze kiváltva a népharagot Clevelandben. Négy év és két bajnoki cím után azonban visszatért, és elhozta a végső sikert Ohióba is. Most viszont ismét továbbáll – a váltáson nincs miért meglepődni. James ugyanis teljesítette, amiért hazatért Miamiból, de a Golden State Warriorstól elszenvedett 4–0-s döntőbeli vereség után végképp belátta, újabb végső sikerre Clevelandben nincs esélye.

kosárlabda NBA Los Angeles Lakers LeBron James Cleveland Cavaliers

NBA: LeBron James döntött, Los Angelesben folytatja!

2018-07-02 07:09:46

Viszonylag gyorsan lezárult az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) jelen holtszezonjának talán legnagyobb súlyú kérdése: a háromszoros bajnok LeBron James vasárnap este bejelentette, hogy másodszor is elhagyja a Cleveland Cavalierst, és megállapodott a Los Angeles Lakersszel arról, hogy náluk folytatja pályafutását.

NBA Los Angeles Lakers LeBron James Cleveland Cavaliers

NBA: LeBron James szabadügynök lesz – sajtóhír

2018-06-29 18:16:26

LeBron James, a Cleveland Cavaliers kosárlabdacsapatának szupersztárja nem él a szerződésében szereplő opciós jogával, hanem szabadügynök lesz egybehangzó amerikai sajtóértesülések szerint.

kosárlabda NBA LeBron James Cleveland Cavaliers

NBA: LeBron James a Golden State-nél? Oaklandben elbírnák!

2018-06-14 10:48:05

A nagydöntő végére már csak az maradt kérdés, melyik Warriors-csillag kapja az MVP-címet – mi lesz, ha még LeBron James is odaigazol?

Stephen Curry NBA LeBron James Kevin Durant Itt van Amerika Golden State Warriors

NBA: itt folytathatja LeBron James az elbukott döntő után

2018-06-09 09:34:48

Mint arról beszámoltunk, az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) döntőjében söpréssel, vagyis 4–0-s összesítéssel győzött a címvédő Golden State Warriors a Cleveland Cavaliers ellen. A finálé után pedig egy kérdés foglalkoztat mindenkit: hol folytatja majd LeBron James?

nagydöntő döntő NBA Los Angeles Lakers LeBron James Houston Rockets

NBA: 23 pontos siker, söpréssel bajnok a GSW, Durant az MVP

2018-06-09 07:10:43

Az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) döntőjében söpréssel, vagyis 4–0-s összesítéssel győzött a címvédő Golden State Warriors, miután a negyedik meccsen 23 ponttal, 108–85-re nyert a Cleveland Cavaliers vendégeként. A nagydöntő legértékesebb játékosának (MVP), akárcsak tavaly, idén is Kevin Durantot választották meg, aki ezúttal „csak” 20 pontot szerzett, viszont a harmadik meccsen 43-at, és összességében 28.8 pontot, 10.8 lepattanót és 7.5 asszisztot átlagolt a fináléba. A Warriors a 6. bajnoki címét szerezte meg.

kosárlabda Stephen Curry NBA LeBron James Kevin Duarnt Golden State Warriors

Durant-extra és újabb GSW-siker: egy lépésre a címvédés

2018-06-07 08:36:26

Ugyan az első félidő még a Clevelandé volt, de a második játékrészben felőrölte ellenfelét a Golden State Warriors és a 43 pontos Kevin Durant vezérletével, kiélezett végjátékban behúzta az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) nagydöntőjének harmadik meccsét is, így egyetlen lépésre került a címvédéstől.

kosárlabda NBA-döntő NBA Golden State Warriors Cleveland Cavaliers

NBA: egy győzelemre a címvédéstől a Warriors

2018-06-07 06:59:07

A címvédő Golden State Warriors 110–102-re nyert a Cleveland Cavaliers otthonában az NBA nagydöntőjének harmadik felvonásán, és összesítésben 3–0-ra vezet az egyik fél negyedik sikeréig tartó párharcban.

NBA: sem a Warriors, sem a Cavs nem megy a Fehér Házba

2018-06-06 10:54:14

Az észak-amerikai kosárlabda-bajnokság (NBA) nagydöntőjének kimenetelétől függetlenül sem a Golden State Warriors, sem a Cleveland Cavaliers nem látogat el a Fehér Házba.

kosárlabda NBA Golden State Warriors Fehér Ház Donald Trump Cleveland Cavaliers

Végig vezetett, a Curry-show-t is kihasználva nyert a GSW

2018-06-04 08:19:59

Sokáig látótávolságon belül maradt a Cleveland Cavaliers, de a negyedik negyedben szétnyílt az olló az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) nagydöntőjének második meccsén. Steph Curry rekordot döntött.

NBA: Curry új triplarekordot ért el, újra nyert a Golden State

2018-06-04 07:17:48

A kilenc triplát a gyűrűbe hajító Stephen Curry vezérletével a Golden State Warriors 122–103-ra győzött hazai pályán a Cleveland Cavaliers ellen hétfő hajnalban, így összesítésben már 2–0-ra vezet az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) nagydöntőjében.

Stephen Curry NBA Golden State Warriors Cleveland Cavaliers

Őrületes hibával, hosszabbításos GSW-győzelemmel indult a döntő

2018-06-01 07:33:08

LeBron James 51 pontot dobott, egy hajszálra volt a bravúrtól a Cavaliers az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) idei döntőjének első meccsén – a végén volt némi balhé, Tristan Thompsont kiállították.

NBA LeBron James J. R. Smith Golden State Warriors Cleveland Cavaliers

NBA: őrületes hiba után előnyben a GSW a nagydöntőben

2018-06-01 06:43:11

A Golden State Warriors hosszabbítás után 124–114-re legyőzte a Cleveland Cavalierst az NBA nagydöntőjének első mérkőzésén, ezzel 1–0-ra vezeti az egyik fél negyedik sikeréig tartó párharcot.

NBA Golden State Warriors Cleveland Cavaliers

NBA: címet véd a GSW vagy ismét csodát tesz James?

2018-05-31 11:28:08

A Golden State Warriors és a Cleveland Cavaliers sorozatban negyedszer játszhatja egymás ellen a finálét – amelybe LeBron James legutóbb 2010-ben nem került be aktuális csapatával.

NBA: a nagy ligákban példátlan a négyes döntős sorozat

2018-05-29 10:32:20

A jelentős amerikai profi bajnokságokban még sohasem fordult elő, hogy két csapat sorozatban négy szezonban is egymás ellen játssza a nagydöntőt. Egészen eddig, az idén ugyanis a Golden State Warriors és a Cleveland Cavaliers egymás után negyedszer csap össze a bajnoki címért.

férfi kosár Euroliga NHL NFL NBA MLB Golden State Warriors

LeBron Jamesre nincs válasz: nyert Bostonban, ismét döntőzik a Cavs

2018-05-28 07:36:43

Ugyan az első félidőben még tíz pont feletti előnyt épített ki a Celtics, később fordított, az utolsó percekben pedig el is döntötte az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) keleti döntőjének hetedik meccsét a Cavaliers – végül a 80 pontot sem érte el a Boston, így a Cleveland sorozatban negyedszer, LeBron James sorozatban nyolcadszor képviseli Keletet a fináléban.

NBA LeBron James Cleveland Cavaliers Boston Celtics

NBA: a Cavs nyerte a 7. meccset, irány a nagydöntő

2018-05-28 06:33:29

A Cleveland Cavaliers 87–79-re legyőzte a Boston Celticset az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) Keleti főcsoportdöntőjének hetedik mérkőzésén, és 4–3-as összesítéssel bejutott a fináléba, amelyben az ellenfele a Golden State Warriors vagy a Houston Rockets lesz.

NBA Cleveland Cavaliers Boston Celtics

NBA: James 46 pontot szórt, kiharcolta a hetedik meccset a Cavs

2018-05-26 08:14:01

A Cleveland Cavaliers 109–99-re legyőzte a Boston Celticset az NBA rájátszásában a Keleti főcsoport döntőjének hatodik mérkőzésén – a párharc állása ezzel 3–3, s hetedik összecsapás dönt majd arról, mely gárda jut be a fináléba.

James 44-et dobott, egyenlített a Cleveland a keleti döntőben

2018-05-22 08:04:43

Végig kontrollálta az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) keleti döntőjének negyedik meccsét a Cleveland Cavaliers, a Boston Celtics csak futott az eredmény után, de nem volt benne elég tűzerő ahhoz, hogy utolérje ellenfelét – 2–2-ről folytatódik a párharc.