Találatok a Cleveland Cavaliers címkére

Találatok száma: 435

NBA: korábbi MVP-t igazolt LeBron James csapata

2017-07-25 09:56:35

Az idén nagydöntős Cleveland Cavaliersnél folytatja pályafutását Derrick Rose, az észak-amerikai kosárlabda-bajnokság (NBA) 2010–2011-es idényének legjobbja. A 28 esztendős játékos egy szezonra írt alá, melynek során 2.1 millió dollárt keres majd.

kosárlabda  NBA  Derrick Rose  Cleveland Cavaliers

NBA: a Cavs klasszisa cserét kért James miatt – sajtóhír

2017-07-22 13:53:15

Az ESPN értesülései elcserélését kérte Kyrie Irving, az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokságban (NBA) szereplő Cleveland Cavaliers klasszis irányítója.

NBA  LeBron James  Kyrie Irving  Cleveland Cavaliers

NBA: távozik a nagydöntős vezérigazgatója

2017-06-20 11:15:25

Távozik posztjáról David Griffin, az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokságban (NBA) legutóbb nagydöntős Cleveland Cavaliers vezérigazgatója.

NBA  David Griffin  Cleveland Cavaliers

Jordan és Chamberlain nyomában – Durant végre a csúcsra ért

2017-06-13 18:47:39

Mint ismert, a Golden State Warriors parádés meccsen negyedszer is legyőzte hajnalban a Cleveland Cavalierst, így a Harcosok lettek a tengerentúli profi kosárlabda-bajnokság (NBA) bajnokai. A rájátszás során végig domináló együttesből is kiemelkedett Kevin Durant, ezúttal a finálé legértékesebbjének megválasztott játékossal foglalkozunk.

Wilt Chamberlain  Seattle SuperSonics  Oklahoma City Thunder  NBA  Michael Jordan  LeBron James

Itt a vége: megállíthatatlan volt, bajnok a Warriors

2017-06-13 07:14:05

Parádés meccsel ért véget az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) 2016–2017-es szezonja, a Golden State hazai pályán már nem adott újabb esélyt a címvédő Cavaliersnek, és megszerezte ötödik bajnoki címét.

kosárlabda  NBA rájátszás  NBA  Golden State Warriors  Cleveland Cavaliers

NBA: parádés meccsen lett bajnok a Golden State Warriors

2017-06-13 06:50:40

A Golden State Warriors sikerével ért véget az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) 2016–2017-es szezonja: Stephen Curryék a nagydöntő ötödik mérkőzésén 129–120-ra legyőzték a címvédő Cleveland Cavalierst, így összesítésben 4–1-re diadalmaskodtak a fináléban.

Elképesztő! Clevelandben is nyert, már 3–0-ra vezet a GSW

2017-06-08 07:38:40

Mindent megtett saját közönsége előtt a Cleveland, LeBron James és Kyrie Irving együtt beszórt 77 pontot, de így sem tudta legyűrni a Warriorst – Kevin Durant vezetésével behúzta a hajrát és a mérkőzést (118–113) a vendégcsapat, így már 3–0-ra vezet az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) nagydöntőjében.

NBA  Golden State Warriors  Cleveland Cavaliers

NBA: óriási Warriors-hajrá, már csak egy lépés a bajnoki cím

2017-06-08 06:40:52

Már csak egy győzelem hiányzik a Golden State Warriorsnak az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) bajnoki címének visszahódításához, miután a döntő magyar idő szerint csütörtökre virradóra megrendezett harmadik mérkőzésén 118–113-ra nyert a címvédő Cleveland Cavaliers otthonában.

Bámulatos GSW: most 132-t dobtak a Clevelandnek Curryék

2017-06-05 07:51:29

Az első félidőben közel tudott maradni a gyorsabban játszó és az első meccshez képest jobban védekező Cleveland, de a fordulás után megint büntetett Steph Curry és Kevin Durant, így újabb, 132–113-as győzelmével 2-0-ra vezet a Golden State az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) nagydöntőjében.

kosárlabda  NBA-döntő  NBA  Golden State Warriors  Cleveland Cavaliers

NBA: képtelen hibázni a Golden State Warriors

2017-06-05 07:12:21

Nem okozott meglepetést a hat hét távollét után visszatérő edzőjének, Steve Kerrnek a Golden State Warriors kosárlabdacsapata, amely az NBA nagydöntőjének második mérkőzésén is legyőzte a Cleveland Cavaliers együttesét. A Golden State 132–113-as sikerével jó eséllyel pályázik arra a bravúrra, hogy hibátlan teljesítménnyel zárja a playoffot.

Dávid Kornél szerint nem sokáig lesz ő az egyetlen magyar NBA-kosaras

2017-06-03 18:36:08

Nem kért utolsó vágási jogot, és így is elnyerte a tetszését a Sport TV által készített dokumentumfilm Magyarország eddigi egyetlen NBA-játékosának, a főszereplőnek, Dávid Kornélnak. Az egykori kiváló kosárlabdázó nagy élményekkel gazdagodott Kornél on Tour forgatása során, örül neki, hogy korábbi csapattársai jó szívvel emlékeznek rá, de elmondta várakozásait a szeptemberi férfi Európa-bajnokságról, valamint arra is választ adott, vajon mikor láthatunk újra magyar játékost az NBA-ben. A film premier előtti vetítésén Dávid Kornéllal, és az ötletgazda Szaniszló Csabával beszélgettünk.

kosárlabda  Toronto Raptors  NBA  Milwaukee Bucks  Hanga Ádám  Dávid Kornél

Úszás: Hosszú Katinkára kicsit furán néztek a repülőtéren

2017-06-02 07:46:39

Hosszú Katinka a hivatalos Facebook-oldalán számolt be róla, hogy örömében felkiáltott a repülőtéren, amikor megtudta, három órát késik a gépe – így ugyanis meg tudta nézni az NBA nagydöntőjének első mérkőzését. A háromszoros olimpiai bajnok úszónő a meccs után már nem lehetett ilyen boldog, mivel kedvenc csapata, a címvédő Cleveland Cavaliers 113–91-re kikapott a Golden State Warriors vendégeként.

NBA  Hosszú Katinka  Cleveland Cavaliers

NBA: esélye sem volt a címvédőnek a döntő 1. meccsén

2017-06-02 06:53:21

A Golden State Warriors végig vezetve, a 38 pontig jutó Kevin Durant vezérletével 113–91-re legyőzte a címvédő Cleveland Cavalierst az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) nagydöntőjének első mérkőzésén.

NBA-döntő  NBA rájátszás  NBA  Golden State Warriors  Cleveland Cavaliers

Kép: az Atlético sztárja sem segíthetett a Celticsen

2017-05-26 12:29:05

Kilátogatott a Boston Celtics–Cleveland Cavaliers kosárlabda-mérkőzésre az Atlético Madrid és a francia válogatott futballistája, Antoine Griezmann. A nagy NBA-rajongó hírében álló labdarúgó hiába jelent meg a TD Gardenben – és hiába viselt Jae Crowder nevével ellátott Boston-mezt, illetve beszélgetett Isaiah Thomasszal –, a Celtics simán kikapott a párharc ötödik mérkőzésén, így a Cleveland Cavaliers jutott a nagydöntőbe.

mez  kép  NBA  Cleveland Cavaliers  Boston Celtics  Antoine Griezmann

33 pontos győzelemmel jutott nagydöntőbe a Cleveland

2017-05-26 08:36:23

Már az első negyedben jelentős előnybe került és végül gálaelőadást rendezett Bostonban a Cleveland, így 4–1-es összesítéssel megnyerte az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) keleti döntőjét – sorozatban harmadszor is GSW–Cavs finálét rendeznek. LeBron James közben megdöntötte Michael Jordan egyik NBA-rekordját.

NBA-rájátszás  NBA  Michael Jordan  LeBron James  Cleveland Cavaliers  Boston Celtics

Kyrie Irving playoff-karriercsúcsával győzött a Cavs

2017-05-24 07:45:03

Már tizenhat ponttal is vezetett a Boston az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) keleti döntőjének negyedik meccsén, de a Cleveland az elképesztő estét hozó Kyrie Irving, valamint LeBron James vezérletével a második félidőben fordított és 3–1-es előnyhöz jutott a párharcban.

NBA-rájátszás  NBA  LeBron James  Kyrie Irving  Cleveland Cavaliers  Boston Celtics

NBA: Irving volt az ász – a Cavs az újabb nagydöntő kapujában

2017-05-24 06:46:10

A Cleveland Cavaliers 112–99-re legyőzte a Boston Celticset az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) keleti döntőjének negyedik mérkőzésén, ezzel 3–1-re vezeti a párharcot és már csak egy siker választja el attól, hogy sorozatban harmadik nagydöntőjét játszhassa. A találkozó hőse a 42 pontig jutó – és ezzel rájátszás-karriercsúcsot elérő – Kyrie Irving volt.

Úszás: Hosszú Katinka karja kissé megváltozott – képek

2017-05-22 10:36:39

„Ma az egyik álmom valóra válik!” – írta egyik legújabb Instagram-bejegyzésében Hosszú Katinka, aki meg is jelent kedvenc sportolója, LeBron James és a Cleveland Cavaliers egyik playoffmeccsén. Ráadásként egy különleges festéssel a karján…

úszás  LeBron James  Hosszú Katinka  Cleveland Cavaliers

Történelmi Cleveland-győzelem Bostonban – romokban a Celtics

2017-05-20 07:39:01

Története legsúlyosabb hazai playoffvereségét szenvedte el a Boston Celtics az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) keleti döntőjében: a címvédő Cleveland 44 ponttal múlta felül riválisát, így 2–0-ra vezet a párharcban.

NBA  Cleveland Cavaliers  Boston Celtics

NBA: közte 44 – Bostonban gálázott a címvédő Cleveland

2017-05-20 06:59:26

A címvédő Cleveland Cavaliers 130–86-ra, azaz 44 ponttal legyőzte a Boston Celticset az NBA Keleti főcsoportdöntőjének második mérkőzésén. A hazaiaknál Isaiah Thomas a második félidőben pályára sem lépett, mert még a Washington elleni párharc óta fájlalja a csípőjét.