Találatok a Cleveland Cavaliers címkére

Találatok száma: 541

James 44-et dobott, egyenlített a Cleveland a keleti döntőben

2018-05-22 08:04:43

Végig kontrollálta az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) keleti döntőjének negyedik meccsét a Cleveland Cavaliers, a Boston Celtics csak futott az eredmény után, de nem volt benne elég tűzerő ahhoz, hogy utolérje ellenfelét – 2–2-ről folytatódik a párharc.

kosárlabda NBA LeBron James Cleveland Cavaliers Boston Celtics

NBA: LeBron James újra nagyot alakított, egyenlített a Cleveland

2018-05-22 06:43:34

A Cleveland Cavaliers fantasztikus első negyedet produkált hétfő este hazai pályán, és a 44 ponttal záró LeBron James vezérletével 111–102-re legyőzte a Boston Celtics legénységét az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) keleti főcsoportdöntőjének negyedik mérkőzésén, 2–2-re alakítva az összesített állást.

Harmincpontos győzelemmel szépített a Cavs

2018-05-20 08:40:50

Esélye sem volt a Bostonnak az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) keleti döntőjének harmadik meccsén, a Cleveland Cavaliers ugyanis egészen másképp nézett ki, mint a széria eddigi két találkozóján. LeBron Jamesék ezúttal 30 ponttal verték ellenfelüket, így 2–1-re szépítettek a párharcban.

kosárlabda NBA-rájátszás NBA Cleveland Cavaliers Boston Celtics

NBA: otthon javított a Cleveland Cavaliers

2018-05-20 07:11:59

Az idegenben elszenvedett két sima vereség után magabiztosan nyerte meg első hazai meccsét a Cleveland Cavaliers a Boston Celtics ellen az NBA Keleti főcsoportjának döntőjében.

kosárlabda NBA-rájátszás NBA LeBron James Cleveland Cavaliers Boston Celtics

LeBron James 42 pontos tripla-duplája sem volt elég

2018-05-16 09:08:59

Hiába játszott óriásit a Cleveland sztárja, LeBron James, a többiek megint betliztek, így az ismét kiegyensúlyozott Celtics 2–0-s előnybe került az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) keleti döntőjében.

NBA: 2-0-s előnyről még nem esett ki a Boston Celtics

2018-05-16 07:02:58

Második mérkőzését is megnyerte a Boston Celtics a Cleveland Cavaliers ellen az NBA Keleti főcsoportjának döntőjében, és 2–0-s előnyről még sohasem bukott párharcot. A hazaiaknál Jaylen Brown 23, Terry Rozier 18, míg Al Horford 15 pontot szórt, ezzel tudták ellensúlyozni (sőt felülmúlni) LeBron Jamest, aki 42 pontig, 12 asszisztig és 10 lepattnaóig jutott.

A Boston kiütötte LeBron James csapatát a keleti döntő nyitányán

2018-05-14 07:58:58

Már az első negyedben húszpontos előnyben volt és esélyt sem adott a Clevelandnek a Boston az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) keleti döntőjének első mérkőzésén.

kosárlabda NBA Cleveland Cavaliers Boston Celtics

Egyelőre megmenekült a Philly, söpréssel jutott a keleti döntőbe a Cavs

2018-05-08 08:39:27

Némi változtatással és jó védekezéssel elkerülte a söprést a Philadelphia az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) rájátszásának második körében, Dario Saricék meg tudták verni a Bostont, így 3–1-es Celtics-vezetésről folytatódik a párharc – nem adott viszont esélyt a Torontónak a Cleveland, LeBron Jamesék 35 pontos győzelemmel, söpréssel jutottak a keleti döntőbe.

Toronto Raptors Philadelphia 76ers NBA Cleveland Cavaliers Boston Celtics

NBA: Jamesék búcsúzóul nagyon megverték a Torontót

2018-05-08 06:49:19

A 29 pontos, 8 lepattanós, 11 asszisztos produkcióval jelentkező LeBron James vezérletével a Cleveland Cavaliers negyedszer is – hétfő este hazai pályán – legyőzte a Toronto Raptorst (128–93), így megnyerte a két csapat párharcát az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) Keleti főcsoportjának elődöntőjében. Még várni kell arra, hogy megtudjuk, ki lesz az ellenfél a konferenciadöntőben, ugyanis a másik ágon a Philadelphia 76ers szépített – saját közönsége előtt 103–92-re verte a Boston Celticset.

kosárlabda Philadelphia 76ers NBA Cleveland Cavaliers

NBA: LeBron James hihetetlen, újabb dudaszós győztes kosár – videó

2018-05-06 09:32:12

Idegőrlő végjátékot nyert meg Philadelphiában a Celtics, míg LeBron James újabb dudaszós győztes dobást süllyesztett el, így mindkét keleti főcsoport-elődöntős párharc 3–0-ra áll az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) rájátszásában.

kosárlabda Toronto Raptors Philadelphia 76ers NBA rájátszás NBA LeBron James

22 pontos hátrányból fordított, 2–0-ra vezet a Boston

2018-05-04 09:20:20

Hiába vezetett az első félidőben huszonkét ponttal a Sixers, Ben Simmons betlizett, csapata pedig nem tudta megtartani előnyét és másodszor is vereséget szenvedett Bostonban – eközben LeBron James fantasztikus estéjével ismét nyerni tudott a Cavs Torontóban, így mindkét párharc 2–0-ra áll. Nézzük, hogy mi történt hajnalban az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) rájátszásában!

Toronto Raptors Philadelphia 76ers NBA LeBron James Cleveland Cavaliers Boston Celtics

NBA: második idegenbeli meccsét is megnyerte a Cleveland

2018-05-04 06:53:22

Megnyerte második idegenbeli mérkőzését is a Cleveland Cavaliers kosárlabdacsapata az NBA Keleti főcsoportjának elődöntőjében, így 2–0-ra vezet a Toronto Raptors ellen. A meccs hőse ismét LeBron James volt, aki 43 pontja mellett beállította pályafutása rájátszásrekordját az asszisztok terén (14). Az NBA történetében eddig 26 csapat kezdte úgy az egyik fél negyedik győzelméig tartó párharcot, hogy az első két idegenbeli mérkőzést megnyerte, közülük 22-en tovább is jutottak.

kosárlabda Toronto Raptors Philadelphia 76ers NBA-rájátszás NBA Cleveland Cavaliers

NBA: a király terhei – LeBron James, az egyszemélyes hadsereg

2018-05-03 12:02:57

Három hónapja átalakították körülötte a keretet, de ez is a javát szolgálta: LeBron James szinte egyedül vezeti a Clevelandet – kérdés, hol húzódik a teljesítőképessége határa?

kosárlabda NBA LeBron James Itt van Amerika Cleveland Cavaliers

Hosszabbításos győzelemmel vette el a Toronto pályaelőnyét a Cleveland

2018-05-02 08:35:31

Két mérkőzést rendeztek hajnalban az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) rájátszásának második körében: a Cleveland azonnal elvette a keleti első kiemelt Raptors pályaelőnyét, míg a Golden State a visszatérő Steph Curryvel megerősödve 2–0-s előnybe került a most már szorosabb meccsre képes New Orleansszal szemben.

Toronto Raptors NBA Golden State Warriors Cleveland Cavaliers

NBA: LeBron James először nyert meccset így a playoffban

2018-05-02 07:30:39

A Cleveland Cavaliers idegenben, hosszabbítást követően 113–112-re megnyerte a Toronto Raptors elleni keleti elődöntő első mérkőzését az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) keddi játéknapján, míg a Golden State Warriors hazai pályán másodszor is legyőzte (121–116) a New Orleans Pelicans legénységét.

kosárlabda NBA LeBron James Golden State Warriors Cleveland Cavaliers

LeBron vezetésével jutott tovább a Cavs; Harden remekelt a Jazz ellen

2018-04-30 08:01:47

A mindent eldöntő hetedik mérkőzésen 45 pontot termelt LeBron James, erre építve a Cavaliers nyert és továbbjutott az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) rájátszásában. Nyugaton már a második kört kezdte a Rockets és a Jazz, az MVP-jelölt James Harden pedig elsőre megoldhatatlan feladatot jelentett Donovan Mitchelléknek.

kosárlabda Utah Jazz NBA LeBron James James Harden Indiana Pacers

NBA: LeBron elintézte a Pacerst, elődöntőben a Cavaliers

2018-04-30 06:42:43

Az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) rájátszásában, a Cleveland Cavaliers hazai pályán a 45 pontig jutó LeBron James vezetésével 105–101-re legyőzte az Indiana Pacerst, így utolsóként csatlakozott a főcsoport-elődöntősök mezőnyéhez. A Nyugati főcsoportban, az elődöntő első mérkőzésén a Houston Rockets könnyed, 110–96-os sikert aratott a Utah Jazz fölött.

kosárlabda Utah Jazz NBA LeBron James Indiana Pacers Houston Rockets

Westbrook 46 pontja ellenére kiesett az OKC, óriási verést kapott a Cavs

2018-04-28 08:59:14

Hiába dobott 46 pontot Russell Westbrook, a túloldalon 38-at szórt az újonc Donovan Mitchell, így a Ricky Rubiót korán elvesztő Jazz nyert és 4–2-es összesítéssel továbbjutott az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) rájátszásában – az OKC búcsúzott a szezontól. Szintén ott lesz a második körben a Toronto, amely Washingtonban zárta le a párharcát, a Pacers viszont életben maradt, sőt, 34 pontos verésben részesítette a Clevelandet.

kosárlabda Washington Wizards Utah Jazz Toronto Raptors Russell Westbrook Oklahoma City Thunder

NBA: idegenben jutott tovább a Raptors, otthon a Utah

2018-04-28 07:19:00

A 24 pontos Kyle Lowry vezérletével idegenben nyerte meg a párharc hatodik mérkőzését a Toronto Raptors, ezzel elbúcsúztatta a Keleti főcsoport negyeddöntőjében a Washington Wizards kosárlabdacsapatát. A Utah Jazz ötpontos sikerrel otthon harcolta ki a továbbjutást az Oklahoma City Thunder ellen. Az Indiana Pacers alapos verést mért a Cleveland Cavaliers együttesére, ott a párharc 3–3-ra áll.

kosárlabda Utah Jazz Toronto Raptors NBA-rájátszás NBA Indiana Pacers

James 44 ponttal és utolsó másodperces kosárral juttatta előnyhöz a Cavst

2018-04-26 08:15:46

Szenzációs produkcióval szállította a Cleveland győzelmét LeBron James az észak-amerikai profi kosárliga (NBA) rájátszásában: 44 pontja mellett dobott egy dudaszó pillanatában beeső triplát is, amellyel csapata nyert és 3–2-es előnybe került az Indiana elleni párharcban. Szintén 3–2-re vezet a hazai meccsét hozó Toronto a Washingtonnal szemben, lezárta a Minnesota elleni szériát és továbbjutott a Houston, az OKC viszont óriási fordítást bemutatva, 25 pontos hátrányból felállva maradt életben a Jazz-zel szemben.