Tour de France: Froome akár idény közben csapatot válthat

Akár idény közben csapatot válthat az országúti kerékpáros Chris Froome, aki ötödik sikerére hajt a Tour de France-on.

Tour de France Chris Froome

Kerékpár: Nem áldozom fel magam Froome-ért vagy Thomasért – Bernal

2020-05-08 19:28:44

Tiszteli csapattársait, ám az ötödik sikerére hajtó Chris Froome-ért és a két évvel korábbi győztes Geraint Thomasért sem áldozza fel magát a francia országúti kerékpáros-körversenyen a címvédő Egan Bernal.

Tour de France Geraint Thomas Egan Bernal Chris Froome

Tour de France: Sagan bizonytalan, Froome „zárt kapura” számít

2020-05-04 12:05:25

Peter Sagan addig nem kíván célokat megfogalmazni, amíg az országúti kerékpárosok versenynaptára és kiváltképpen a három háromhetes körverseny időpontja nem válik véglegessé.

Tour de France Peter Sagan Chris Froome

Kerékpár: Froome ötödször is szeretné megnyerni a Tourt

2020-04-28 19:33:19

Egy évvel súlyos balesete után keményen dolgozik formája visszaszerzésén Chris Froome, a Tour de France országúti kerékpáros-körverseny négyszeres bajnoka.

kerékpár Tour de France Chris Froome

Kerékpár: szeptember utánra halasztják el a Girót és a Vueltát

2020-04-15 19:13:28

Miután szerda kora délután kiderült, hogy az idei Tour de France-t később, július helyett szeptember elején rendezik meg, később aztán az is eldőlt, hogy elhalasztják a másik két nagy kerékpáros országúti körversenyt, a Giro d'Italiát és a Vuelta a Espanát is.

koronavírus Tour de France Chris Froome

Kerékpár: Közel teljesen felépültem, mikor jött a járvány – Froome

2020-04-13 17:26:47

Szinte teljesen felépült tavalyi súlyos sérüléséből Chris Froome, a britek négyszeres Tour de France-győztes országúti kerékpárosa, ám az idény a koronavírus-járvány miatt félbeszakadt.

koronavírus kerékpár Chris Froome

Kerékpár: Chris Froome még nem akar visszavonulni

2020-02-26 11:35:10

Az év végén lejáró szerződése ellenére nem gondolkodik a visszavonuláson Chris Froome, a britek négyszeres Tour de France-győztes kerékpárosa.

Kerékpár: Chris Froome februárban versenyez újra

2020-01-22 15:00:08

Februárban visszatér súlyos bukása után Chris Froome, a britek négyszeres Tour de France-győztes kerékpárosa.

Kerékpár: jelentős visszaesés Chris Froome felépülésében

2020-01-04 21:04:59

Jelentős visszaesés következett be Chris Froome (34) felépülésében, a brit klasszisnak így idő előtt el kellett hagynia csapata, az Ineos spanyolországi edzőtáborát.

kerékpár Ineos Chris Froome

Kerékpár: fémeket távolítottak el Froome testéből

2019-11-08 15:40:24

Újabb műtéten esett át a kerékpáros Chris Froome.

Chris Froome Tour de France

Kerékpár: konyhai baleset miatt kellett újra műteni Froome-ot

2019-09-07 17:29:21

Konyhai baleset nehezíti Chris Froome négyszeres Tour de France-győztes országúti kerékpáros felépülését.

kerékpár Chris Froome

Tour de France: győzelemre tör jövőre a nagyot bukó Froome

2019-08-03 17:40:31

A jövő évi Tour de France országúti kerékpáros-körverseny megnyerésére készül a négyszeres győztes Chris Froome, aki júniusban hatalmasat bukott.

Vuelta: Froome-nak ítélték a 2011-es győzelmet

2019-07-18 11:28:55

Chris Froome-nak ítélték a győzelmet a 2011-es Vuelta a Espana országúti kerékpáros körversenyen, miután az eredetileg első Juan José Cobót doppingvétség miatt csütörtökön megfosztották diadalától.

kerékpár Vuelta Chris Froome

Kerékpár: három hét után kiengedték Chris Froome-ot a kórházból

2019-07-06 12:41:20

Három héttel rendkívül súlyos balesete után elhagyhatta a kórházat és hazatérhetett Chris Froome, a négyszeres Tour de France-győztes brit kerékpáros.

Kerékpár: megfoszthatják Vuelta-győzelmétől Cobót

2019-06-13 19:22:53

Doppingvétség miatt három évre eltiltották a már visszavonult spanyol Juan José Cobót, aki így elveszítheti a spanyol országúti kerékpáros körversenyen aratott 2011-es győzelmét.

Vuelta Juan José Cobo Chris Froome

Kerékpár: Froome az intenzíven, nyolc órán át operálták

2019-06-13 18:37:01

Chris Froome-ot két-három napig az intenzív osztályon ápolják, miután nyolc órán át operálták – közölte csapata, az Ineos menedzsere, Dave Brailsford. A brit országúti kerékpáros a szerdai edzés közben bukott óriásit, eltört a combcsontja, a könyöke és a bordája.

Kerékpár: Froome combcsont-, borda- és könyöktörést szenvedett

2019-06-12 20:55:56

A szerdai edzése közben óriásit bukó Chris Froome országúti kerékpáros combcsont-, könyök- és bordatörést szenvedett.

baleset Tour de Hongrie Chris Froome

Tour de France: óriásit bukott Froome, nem indul a versenyen

2019-06-12 15:05:02

Chris Froome óriásit bukott edzés közben, emiatt a brit országúti kerékpáros nem indulhat a július 6-án kezdődő Tour de France-on.

Nem aszkéták, három hétig rózsaszínben látják a világot

2019-05-10 19:12:09

Május 11-én Bolognában rajtol az olasz országúti kerékpáros körverseny, a 102. Giro d’Italia mezőnye a 21 szakasz 3566.8 kilométerének megtétele után június 2-én ér célba Veronában. Mivel jövőre ilyenkor Budapesten startol a 103., s további két szakasz útvonala is Magyarországon kanyarog majd, különösen érdekes lehet, milyen is belülről a három Grand Tour-viadal egyike.