Találatok a Chris Froome címkére

Találatok száma: 161

Vuelta: Froome-nak ítélték a 2011-es győzelmet

2019-07-18 11:28:55

Chris Froome-nak ítélték a győzelmet a 2011-es Vuelta a Espana országúti kerékpáros körversenyen, miután az eredetileg első Juan José Cobót doppingvétség miatt csütörtökön megfosztották diadalától.

kerékpár Vuelta Chris Froome

Kerékpár: három hét után kiengedték Chris Froome-ot a kórházból

2019-07-06 12:41:20

Három héttel rendkívül súlyos balesete után elhagyhatta a kórházat és hazatérhetett Chris Froome, a négyszeres Tour de France-győztes brit kerékpáros.

kerékpár Chris Froome

Kerékpár: megfoszthatják Vuelta-győzelmétől Cobót

2019-06-13 19:22:53

Doppingvétség miatt három évre eltiltották a már visszavonult spanyol Juan José Cobót, aki így elveszítheti a spanyol országúti kerékpáros körversenyen aratott 2011-es győzelmét.

Vuelta Juan José Cobo Chris Froome

Kerékpár: Froome az intenzíven, nyolc órán át operálták

2019-06-13 18:37:01

Chris Froome-ot két-három napig az intenzív osztályon ápolják, miután nyolc órán át operálták – közölte csapata, az Ineos menedzsere, Dave Brailsford. A brit országúti kerékpáros a szerdai edzés közben bukott óriásit, eltört a combcsontja, a könyöke és a bordája.

kerékpár Tour de France Chris Froome

Kerékpár: Froome combcsont-, borda- és könyöktörést szenvedett

2019-06-12 20:55:56

A szerdai edzése közben óriásit bukó Chris Froome országúti kerékpáros combcsont-, könyök- és bordatörést szenvedett.

baleset Tour de Hongrie Chris Froome

Tour de France: óriásit bukott Froome, nem indul a versenyen

2019-06-12 15:05:02

Chris Froome óriásit bukott edzés közben, emiatt a brit országúti kerékpáros nem indulhat a július 6-án kezdődő Tour de France-on.

Tour de France Chris Froome

Nem aszkéták, három hétig rózsaszínben látják a világot

2019-05-10 19:12:09

Május 11-én Bolognában rajtol az olasz országúti kerékpáros körverseny, a 102. Giro d’Italia mezőnye a 21 szakasz 3566.8 kilométerének megtétele után június 2-én ér célba Veronában. Mivel jövőre ilyenkor Budapesten startol a 103., s további két szakasz útvonala is Magyarországon kanyarog majd, különösen érdekes lehet, milyen is belülről a három Grand Tour-viadal egyike.

kerékpár Szabó Tünde NS Hosszabbítás Giro d'Italia Chris Froome Bodrogi László

Kerékpár: a leggazdagabb brit segített, új néven indul a Sky

2019-03-19 17:08:54

A Sky év végi kiszállása után Jim Ratcliffe, Nagy-Britannia leggazdagabb embere lesz a tulajdonosa a szigetország legjobb országútikerékpáros-csapatának.

Tour de France Sky Giro d'Italia Chris Froome Bradley Wiggins

Giro: a címvédő Froome és a Tour-győztes Thomas sem indul

2019-01-01 13:27:15

A címvédő Chris Froome és a Tour de France-győztes Geraint Thomas sem indul a Giro'd Italia országúti kerékpáros körversenyen.

Giro d'Italia Geraint Thomas Chris Froome

Kerékpár: Froome és Thomas sem áll rajthoz a vb-n

2018-09-06 12:08:49

Geraint Thomas, az idei Tour de France győztese, valamint Chris Froome, a Francia körverseny négyszeres bajnoka sem áll rajthoz a szeptember végi országútikerékpáros-világbajnokságon.

kerékpár Geraint Thomas Chris Froome

Kerékpár: Thomas és Froome is ott lesz a brit vb-csapatban

2018-08-30 12:28:27

Az idei Tour de France-győztes Geraint Thomas, valamint Chris Froome, a francia körverseny négyszeres bajnoka is rajthoz áll a szeptemberi országúti kerékpáros-világbajnokságon.

Chris Froome Geraint Thomas kerékpáros-vb országúti kerékpár

Vuelta: a címvédő és a friss Tour-győztes sem indul

2018-08-16 13:12:46

A címvédő Chris Froome és a friss Tour de France-győztes Geraint Thomas sem indul az idei spanyol országúti kerékpáros-körversenyen, a Vuelta a Espanán.

Vuelta Geraint Thomas Chris Froome

Tour de France: Geraint Thomas először nyerte meg a versenyt

2018-07-29 19:33:21

A brit Geraint Thomas nyerte meg a 105. Tour de France országúti kerékpáros-körversenyt.

Tour de France Tom Dumoulin Pierre Latour Peter Sagan Julian Alaphilippe Geraint Thomas

Tour de France: Roglic nagyot ment, Thomason maradt a sárga

2018-07-27 17:56:26

A szlovén Primoz Roglic nyerte meg a Francia kerékpáros-körverseny (Tour de France) 19. szakaszát. Az összetett versenyben vezető Geraint Thomas a második helyen ért célba, így a jóváírásnak köszönhetően növelte az előnyét Tom Dumoulinhez és csapattársához, a címvédő Chris Froome-hoz képest.

kerékpár Tour de France Tom Dumoulin Primoz Roglic Geraint Thomas Chris Froome

Tour de France: Froome a szakasz után bukott – egy csendőr miatt

2018-07-26 08:42:49

Nem a szerdai volt élete napja Chris Froome-nak: a négyszeres Tour de France-győztes versenyző a francia kerékpáros-körverseny 17. szakaszán időt kapott a legnagyobb riválisaitól, ráadásul az etap után egy csendőr miatt lejtmenetben elesett, miközben a szállása felé tartott.

Tour de France: Dumoulin megelőzte Froome-ot

2018-07-25 17:46:00

A kolumbiai Nairo Quintana nyerte meg a Tour de France 17. szakaszát. Az összetett versenyben vezető Geraint Thomas növelte előnyét, miközben Tom Dumoulin feljött a második helyre, megelőzve a címvédő Chris Froome-ot.

kerékpár Tour de France Tom Dumoulin Nairo Quintana Geraint Thomas Chris Froome

Tour de France: Froome-ot megütötte egy néző

2018-07-19 16:05:49

A sárga trikós Geraint Thomas diadalmaskodott a Tour de France országúti kerékpáros-körverseny csütörtöki, 12. szakaszán, így összetettben is növelte előnyét. Vincenzo Nibalit csigolyatörés gyanújával kórházba szállították.

kerékpár Tour de France Geraint Thomast Chris Froome

Tour de France: megmozdult az állóvíz, Thomas sárgában

2018-07-18 18:04:15

A brit Geraint Thomas nyerte meg a Tour de France 11. szakaszát, és a brit kerékpáros összetettben is átvette a vezetést.

kerékpár Tour de France Geraint Thomas Chris Froome

Tour de France: Froome örül, hogy jönnek a hegyek

2018-07-16 19:41:39

A címvédő Chris Froome szerint az első hegyek után megmutatkozik majd, kik lehetnek a végső győzelem esélyesei a Tour de France országúti kerékpáros körversenyen.

Chris Froome Tour de France kerékpár

Tour de France: Gaviria győzelemmel kezdett, Froome bukott

2018-07-07 15:42:59

Az élete első Tour de France-án induló kolumbiai Fernando Gaviria nyerte meg a 2018-as francia országúti kerékpáros-körverseny első szakaszát, így természetesen azonnal a sárga trikót is megszerezte. Az összetett esélyesek közül többeknek is rosszul indult a verseny: a címvédő Chris Froome elesett, Nairo Quintana a szakasz végén defektet kapott, és időt veszített.