Találatok a Celtic címkére

Találatok száma: 667

Skócia: két góllal nyert a Rangers idegenben a Celtic ellen

2020-10-17 15:26:59

A skót élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 11. fordulójának szombati játéknapján a címvédő Celtic hazai pályán kapott ki két góllal a listavezető Rangers ellen (0–2).

skót Premier League Rangers Celtic

El-selejtező: a CFR kiverte az FTC korábbi BL-ellenfelét

2020-09-24 20:31:27

A labdarúgó Európa-liga selejtezőjének 3. fordulójában a PSV gálázva, a Celtic szenvedve jutott tovább. A Budapest Honvédot búcsúztató Malmö elgázolta a Lokomotiva Zagrebet, míg a CFR az FTC elleni BL-selejtezőből kiesett Djugardent verte meg idegenben. Az FCSB hiába toborzott játékosokat, nem tudta meggátolni a Liberec könnyed győzelmét.

Malmö FCSB Európa-liga-selejtező Európa-liga El-selejtező Celtic

Videó: amikor a locsoló a Celticet, a Celtic az MTK-t áztatta el

2020-08-25 10:25:14

Néhány napos hír, hogy a skót Celtic a Ferencvárostól elszenvedett BL-selejtezős vereség hatására pszichológust alkalmaz, ugyanis úgy érzik a klubnál, a nemzetközi kupameccseken elhatalmasodik a játékosokon a félelem. Ennek tudják be, hogy egymást követő harmadik évben nem jutnak el a BL-főtábláig. Nos, volt idő, amikor a glasgow-i csapatnál nem volt szükség ilyen segítségre, a magyar bajnok elleni BL-selejtező után…

videó amikor MTK Henrik Larsson Celtic Bajnokok Ligája

Celtic: pszichológust vettek fel, miután kikaptak a Fraditól

2020-09-19 14:21:52

A sikertelen európai kupaszereplés miatt pszichológust alkalmaznak a skót bajnok Celtic FC labdarúgócsapatánál.

Fradi Ferencváros FTC Celtic Bajnokok Ligája BL

Videó: amikor az FTC angol csapatot búcsúztatott az UEFA-kupában

2020-08-28 07:47:01

Videós visszatekintő sorozatunkban a héten már felidéztük a Ferencváros 2004-es, Hearts elleni győzelmét, de a Celtic idegenbeli kiejtése után adja magát, hogy az előző, brit csapat elleni ferencvárosi továbbjutásra is visszaemlékezünk, amely ugyancsak 2004-re datálódik.

amikor UEFA-kupa Millwall Ferencváros FTC Celtic

BL: Nem volt igazi csatár a Celticben; az FTC okosan játszott – sajtóvisszhang

2020-08-27 08:09:15

Mint megírtuk, a Ferencváros 2–1-re győzött a Celtic otthonában a Bajnokok Ligája-selejtező második fordulójában. Nézzük, mit írtak a skót lapok a mérkőzés másnapján.

Ferencváros FTC Celtic Bajnokok Ligája-selejtező Bajnokok Ligája BL-selejtező

BL: Le vagyok sújtva, ez nem történhetett volna meg – Lennon

2020-08-27 06:36:09

Mint megírtuk, a Ferencváros 2–1-re győzött a Celtic otthonában a Bajnokok Ligája-selejtező második fordulójában. A találkozó után Neil Lennon, a Celtic menedzsere csalódottan értékelt a skót médiának.

Neil Lennon Fradi Ferencváros FTC Celtic Bajnokok Ligája

BL: így ünnepelt az FTC a Celtic elleni bravúr után – videó

2020-08-27 06:29:55

Mint megírtuk, a Ferencváros 2–1-re győzött a Celtic otthonában a Bajnokok Ligája-selejtező második fordulójában. A lefújást követő pillanatokról felkerült egy videó az FTC hivatalos honlapjára, a fradi.hu-ra.

ünneplés Fradi Ferencváros FTC Celtic Bajnokok Ligája

Videó: látni kell a Celtic-edző arcát az FTC második gólja után

2020-08-26 23:40:32

Mint arról beszámoltunk, a magyar bajnok Ferencváros idegenben 2–1-re legyőzte a Celticet, így bejutott a labdarúgó Bajnokok Ligája-selejtező harmadik fordulójába! A mindent eldöntő gólt Tokmac Nguen szerezte a 75. percben – a találat után Neil Lennon, a skótok menedzsere alig hitt a szemének.

Tokmac Nguen Neil Lennon Ferencváros FTC Celtic Bajnokok Ligája

BL: Nem a labdabirtoklás számít, hanem a gól – Rebrov

2020-08-26 23:42:09

A Ferencváros 2–1-re legyőzte Skóciában a Celticet, ezzel bejutott a labdarúgó Bajnokok Ligája selejtezőjének harmadik fordulójába. Szerhij Rebrov, az FTC vezetőedzője elégedetten értékelt a zöld-fehérek hivatalos honlapján.

Szerhij Rebrov Fradi Ferencváros FTC Celtic Bajnokok Ligája

BL: Young Boys, Dinamo Zagreb, Crvena zvezda – íme, az FTC lehetséges ellenfelei

2020-08-26 23:08:13

A Ferencváros 2–1-re győzött a Celtic otthonában a Bajnokok Ligája-selejtező 2. fordulójában! Nézzük, kik lehetnek a következő fordulóban a magyar bajnok ellenfelei.

Young Boys Ferencváros Dinamo Zagreb Crvena zvezda Celtic Bajnokok Ligája

BL: A bemelegítésnél ezt gyakoroltam – Sigér Dávid

2020-08-26 23:04:41

A Ferencváros 2–1-re legyőzte Skóciában a Celticet, ezzel bejutott a labdarúgó Bajnokok Ligája selejtezőjének harmadik fordulójába. A mérkőzés után az FTC első gólját szerző Sigér Dávid nyilatkozott telefonon az M4 Sportnak.

Sigér Dávid Fradi Ferencváros FTC Celtic Bajnokok Ligája

BL: Tokmac Nguen betalált, újra vezetést szerzett az FTC – videó

2020-08-26 20:53:58

A labdarúgó Bajnokok Ligája selejtezőjének 2. fordulójában a Ferencváros Tokmac Nguen 75. percben szerzett góljával másodszor is megszerezte a vezetést a Celtic otthonában.

Tokmac Nguen Ferencváros FTC Celtic Bajnokok Ligája BL-selejtező

BL: megpattanó lövés, egyenlített a Celtic – videó

A labdarúgó Bajnokok Ligája selejtezőjének 2. fordulójában a Celtic Ryan Christie 53. percben szerzett góljával egyenlített a Ferencváros ellen. A hazaiak játékosának lövése után a labda megcsúszott Adnan Kovacevic fején, így Dibusz Dénes nem tudott védeni.

Ryan Christie Ferencváros FTC Celtic Bajnokok Ligája BL-selejtező

BL: Sigér bombagóljával szerzett vezetést az FTC – videó

A labdarúgó Bajnokok Ligája selejtezőjének 2. fordulójában Ferencváros Sigér Dávid bombagóljával szerzett vezetést a skót Celtic otthonában.

Sigér Dávid Ferencváros FTC Celtic Bajnokok Ligája BL-selejtező

Hatalmas bravúr! A Ferencváros megverte idegenben a Celticet

2020-08-26 20:27:09

A magyar bajnok Ferencváros idegenben 2–1-re nyerni tudott a Celtic otthonában a Bajnokok Ligája-selejtező második fordulójában!

közvetítés Tokmac Nguen Sigér Dávid Fradi Ferencváros FTC

BL: Boli a kispadon, a Celtic gólvágója kimaradt a keretből – kezdőcsapatok

2020-08-26 19:06:12

A labdarúgó Bajnokok Ligája selejtezőjének 2. fordulójában Ferencváros a skót Celtic otthonában lép pályára. Másfél órával a kezdés előtt a két vezetőedző, Szerhij Rebrov és Neil Lennon is kijelölte a kezdőcsapatát – számolt be róla az uefa.com. A magyar bajnoknál Franck Boli a kispadon kapott helyet, míg a hazai együttes legeredményesebb játékosa, az előző idényben gólkirályi címet szerző, az Aston Villa által is csábított Odsonne Édouard még a keretbe sem került be.

Szerhij Rebrov Neil Lennon Ferencváros FTC Celtic Bajnokok Ligája

Skóciában a Mezőkövesdhez hasonlították a Celticet!

2020-08-26 14:56:46

A Celtic–Ferencváros BL-selejtező előtt a mérkőzést megelőző szokásos, bizakodó, de a szakmai részleteket érthető okokból kevésbé érintő edzői nyilatkozatok után néhány statisztika és helyi szakvélemény segítségével érdemes megnézni, mire is számíthatunk a 20.45 órakor kezdődő meccsen, mik a skótok erényei, esetleges gyenge pontjai.

Ferencváros FTC Celtic Bajnokok Ligája

BL: az FTC elindult a Celtic elleni selejtezőre – képek

2020-08-25 11:27:10

A Ferencváros labdarúgócsapata kedd délelőtt elindult a Celtic elleni Bajnokok Ligája-selejtezőre – írja a magyar bajnok hivatalos honlapja, a fradi.hu.

Ferencváros FTC Celtic Bajnokok Ligája BL-selejtező BL

BL: a Celtic bevetett a Fradi ellen egy bolgár „szuperkémet” is

2020-08-24 22:31:22

A magyar bajnok Ferencváros a skót első Celtickel találkozik a labdarúgó Bajnokok Ligája második selejtezőkörében, az ellenfél edzője, Neil Lennon egy bolgár „szuperkémet” is bevetett a Fradi feltérképezésére, ellenben a magyar csapatban sem ismeretlen a menedzser „munkássága”.