Találatok a Carlos Vela címkére

Találatok száma: 25

MLS: majdnem a Barcánál kötött ki az egyik legnagyobb sztár

2019-08-29 08:22:01

Meglepő történetet árult el a tengerentúli profi labdarúgó-bajnokságban (MLS) szereplő Los Angeles FC játékosa, Carlos Vela. A mexikói támadó nemrég nagyon közel került ahhoz, hogy az FC Barcelonánál futballozzon.

spanyol labdarúgás MLS Los Angeles FC La Liga Carlos Vela Barcelona

Videó: Ibra másodpercek alatt lezárta a vitát, ő a legjobb!

2019-07-18 15:43:35

Zlatan Ibrahimovic az ESPN-nek adott interjút, amelyben az újságíró többek között azt is kérdezte tőle, hogy még mindig úgy gondolja-e, ő a legjobb játékos az észak-amerikai profi labdarúgó-bajnokságban. A 37 éves támadó stílusához hű választ adott.

Zlatan Ibrahimovic MLS Los Angeles Galaxy Los Angeles FC Los Angeles Carlos Vela

Ki nyer ma? Katalán casting, különkiadás

2019-01-17 00:14:45

Újra itt van a tél, hótakaróba bújik a rét, jégszelek falják a felhők tejét, lent műanyagra gyújt a mély, szemétfüstöt okád magából a szél – s a topligás labdarúgóklubok megkezdik az eurómilliók elfüstölését téli erősítések címén.

Álvaro Morata téli transzfersorozat spanyol átigazolás francia átigazolás angol átigazolás Maximilan Gómez

Vb 2018: Neymar sokallta a dumát, őt meg lebohócozták

2018-07-02 20:03:04

Nemcsak a gólt és gólpasszt jegyző Neymar szólalt meg a hétfő kora esti Brazília–Mexikó (2–0) labdarúgó-világbajnoki nyolcaddöntő után, hanem természetesen mások is – és bár a mexikói kapitány nem mondta ki a nevét, nyilvánvalóan rá gondolt, amikor dühösen bohóckodásról beszélt.

foci-vb foci vb 2018 Tite Neymar Mexikó Juan Carlos Osorio

Spanyolország: Carrillo debütált, csapata kikapott és sereghajtó

2015-10-25 13:48:17

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) kilencedik fordulójában a Real Sociedad idegenben 4–0-ra legyőzte a Levantét, ezzel 2011 januárja óta a legnagyobb különbségű sikerét aratta vendégként az első osztályban. A baszk csapatban Carlos Vela duplázott, és betalált Imanol Agirretxe is, aki a legutóbbi hét meccsén hatszor volt eredményes.

spanyol foci Real Sociedad Levante La Liga Joan Carrillo Carlos Vela

La Liga: öt évet vártak a gólra, amilyet legutóbb a Barca kapusa lőtt

2015-05-02 14:07:37

A Real Sociedad pénteken 3–0-ra legyőzte a Levantét a spanyol bajnokságban. A találkozó utolsó gólját Carlos Vela szerezte szabadrúgásból. Hasonlóra öt éve nem volt példa a Real Sociedad csapatában, de nem ez a legkülönlegesebb ebben a statisztikai morzsában.

szabadrúgás spanyol foci Real Sociedad Claduio Bravo Carlos Vela Barcelona

PD: a Real Sociedad házi gólkirályára operáció vár

2015-02-02 12:00:13

Meg kell operálni Carlos Velát, a Real Sociedad labdarúgócsapatának támadóját, aki a hétvégi bajnokin dőlt ki a sorból.

Carlos Vela La Liga La Liga Real Sociedad spanyol labdarúgás

La Liga: Vela-tripla - Moyes otthon sikerrel kezdett

2014-11-28 22:43:01

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Primera División) 13. fordulójának nyitó mérkőzésén a Real Sociedad a triplázó Carlos Vela vezérletével 3–0-ra legyőzte az Elchét, így David Moyes első hazai meccsén győzelmet ünnepelhetett.

Real Sociedad Elche David Moyes Carlos Vela

Videó: Vela, Sneijder, Blind - bombagólok a holland-mexikóin

2014-11-12 22:43:56

Mint arról beszámoltunk, Mexikó 3–2-re legyőzte Hollandiát felkészülési labdarúgó-mérkőzésen Amszterdamban. Íme, a találkozó góljai!

videó Wesley Sneijder Mexikó Hollandia Daley Blind Carlos Vela

R. Sociedad: megállapodtak az Arsenallal Vela kauciójáról

2014-06-24 13:49:29

A spanyol Real Sociedadnak sikerült megállapodásra jutnia az angol Arsenallal Carlos Vela kauciójának kivásárlásáról. Ennek örömére a mexikói, de spanyol állampolgársággal is bíró labdarúgó 2018-ig szóló, új szerződést írt alá a spanyol együttessel.

spanyol átigazolás nemzetközi átigazolás angol átigazolás Real Sociedad Carlos Vela Arsenal

Arsenal: tizedáron vennék vissza a Sociedad légiósát

2014-06-08 12:55:44

Angol lapértesülések szerint az angol Arsenal érvényesíteni akarja visszavásárlási opcióját Carlos Velára. A Real Sociedadnak két éve eladott támadóhoz ennek értelmében 3.25 millió fontért jutnának hozzá a londoniak. Mindezt annak ellenére, hogy piaci értékét a transfermarkt.de 20 millió fontra teszi, míg a spanyol klub 25 millió fontos eladási árban gondolkodik.

Primera División: Vela góljával nyert a Sociedad Málagában

2014-02-17 23:55:02

A Real Sociedad 1–0-ra nyert Carlos Vela 10. percben lőtt góljával a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 24. fordulójának hétfő esti mérkőzésén.

spanyol foci Real Sociedad La Liga Málaga Carlos Vela

Vb 2014: a mexikóiak lemondtak a Real Sociedad csatáráról

2014-02-03 17:26:28

A Mexikói Labdarúgó-szövetség hivatalos közleményben tudatta, hogy nem lesz ott a nyári világbajnokságon Carlos Vela, a Real Sociedad 24 éves csatára, aki „mentálisan nem áll készen a feladatra."

vb 2014 foci vb 2014 Mexikó Carlos Vela

Primera División: a Sociedad sikere a bombagólok meccsén

2013-12-21 23:31:28

A spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 17. fordulójában a Real Sociedad idegenben 3–1-es győzelmet aratott a Granada ellen, így megelőzte a Villarrealt, és feljött a táblázat ötödik helyére.

spanyol foci Real Sociedad La Liga Granada Carlos Vela

Primera División: exarsenalos szerzett először négy gólt

2013-11-23 19:46:21

Carlos Vela négy góljával a Real Sociedad 4–3-ra legyőzte hazai pályán a Celta Vigót a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Primera División) 14. fordulójában. Az Arsenal korábbi játékosa az első, aki négyszer volt eredményes egy mérkőzésen ebben a szezonban az öt európai topligában. A vendégek a 66. perctől emberhátrányban voltak Andreu Fontas kiállítása miatt.

La Liga Celta Vigo Carlos Vela

Primera División: a Real Sociedad nem bírt a Deporral

2013-01-13 18:55:11

A Real Sociedad hazai pályán 1–1-es döntetlent játszott a Deportivo La Corunával. A vezetést Pizzi góljával a vendégek szerezték meg az első félidő közepén, ám Carlos Vela még a szünet előtt kialakította a végeredményt.

Real Sociedad La Liga Deportivo Carlos Vela

Primera División: baszk siker a korábbi arsenalos duplájával

2012-11-19 23:20:06

Carlos Vela duplájára építve a Real Sociedad hazai pályán 4–0-ra legyőzte a Rayo Vallecanót a spanyol labdarúgó-bajnokság (Primera División) 12. fordulójának hétfői mérkőzésén.

Real Sociedad Rayo Vallecano La Liga Carlos Vela

Primera División: az Arsenal végleg eladta Velát a Sociedadnak

2012-07-20 10:21:16

Négymillió angol fontért végleg eladta az angol Arsenal labdarúgócsapata mexikói támadóját, Carlos Velát a spanyol Real Sociedadnak.

Real Sociedad La Liga Carlos Vela Arsenal

Premier League: újra az Arsenal-küldött mentett pontot a WBA-nak

2011-02-28 22:59:30

A csereként beálló, mindössze két perce a pályán lévő Carlos Vela hajrábeli góljával a West Bromwich Albion pontot mentett a Stoke City vendégeként az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) hétfői játéknapján.

West Bromwich Albion Carlos Vela

Arsenal: Vela a West Bromhoz kerül kölcsönbe a szezon végéig

2011-01-28 23:05:37

Az angol első osztályú labdarúgó-bajnokságban szereplő Arsenal mexikói támadója, Carlos Vela a West Bromwich Albionhoz kerül kölcsönbe a szezon végéig – adta hírül az Arsenal hivatalos honlapja.