Találatok a Cagliari címkére

Találatok száma: 210

Serie A: vereséggel zárta az idényt a Milan

2017-05-28 17:05:25

Negyedórát emberhátrányban futballozva, egy büntetőt kihagyva 2–1-es vereséget szenvedett a Cagliari vendégeként az AC Milan az olasz labdarúgó-bajnokság utolsó fordulójában.

videó  olasz foci  Serie A  Cagliari  AC Milan

Serie A: duplával ünnepelte születésnapját a Napoli-támadó

2017-05-06 19:03:16

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 35. fordulójának nyitó mérkőzésén a Napoli hazai pályán 3–1-re legyőzte a Cagliarit. A nápolyiaknál Dries Mertens duplázott.

olasz foci  Serie A  Napoli  Cagliari

Serie A: „Hogy büntethettek engem, amikor én vagyok az áldozat?”

2017-05-06 10:22:55

Eltörölték Sulley Muntarinak, az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Serie A) szereplő Pescara középpályásnak eltiltását.

rasszizmus  olasz foci  Sulley Muntari  Serie A  Pescara  Cagliari

Serie A: tiltakozott a rasszisták ellen, megbüntették

2017-05-02 22:26:27

Az olasz labdarúgó-bajnokság, a Serie A fegyelmi bizottsága kedden eltiltotta a sereghajtó Pescara középpályását, Sulley Muntarit, aki úgy tiltakozott a Cagliari szurkolóinak rasszista bekiabálásai ellen, hogy elhagyta a pályát.

olasz foci  Sulley Muntari  Serie A  Pescara  Cagliari

Serie A: rasszista rigmusokra panaszkodott, sárgát kapott érte

2017-05-01 09:54:27

Sulley Muntari, az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Serie A) Pescara ghánai válogatott középpályása egyszerűen lesétált a pályáról csapata vasárnapi, Cagliari elleni összecsapásán (1–0).

rasszizmus  olasz foci  Sulley Muntari  Serie A  Roma  Pescara

Serie A: nyert a Napoli; gálázott a sereghajtó

2017-02-19 17:10:11

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 25. fordulójában a Napoli sorozatban a 14. meccsén szerzett pontot a Chievo 3–1-es legyőzésével, míg a sereghajtó Pescara 5–0-ra verte meg a Genoát. A Sassuolo 2–1-re múlta fölül az Udinesét, a Sampdoria pedig 1–1-et játszott a Cagliarival.

olasz labdarúgás  Udinese  Serie A  Sassuolo  Sampdoria  Pescara

Serie A: Higuaín duplájával a Juventus elintézte a Cagliarit

2017-02-12 22:36:31

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 24. fordulójában az éllovas Juventus nyugodt körülmények között, Gonzalo Higuaín duplájával jutott három ponthoz a 67. perctől emberhátrányban játszó Cagliari otthonában.

olasz foci  olasz bajnokság  Serie A  Juventus  Juve  Gonzalo Higuaín

Serie A: Parolo mesteri négyese, hatot vágott a Lazio

2017-02-05 17:02:11

Fordulatos meccsen a Lazio 6–2-re legyőzte idegenben a Pescarát az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság vasárnap délutáni meccsén.

Udinese  Torino  Serie A  Sassuolo  Pescara  Marco Parolo

Serie A: könnyed Juve-győzelem, kikapott a Milan és a Roma

2017-01-29 16:15:59

Az olasz első osztályú labdarúgó-bajnokság (Serie A) huszonkettedik fordulójában hat mérkőzést is rendeztek vasárnap 15 órától. A nagyok közül pályára lépett és nyert a Juventus, veszített azonban az AC Milan és az AS Roma is. Nagy Ádám csapata, a Bologna 1–1-es döntetlent játszott idegenben, a Cagliari ellen, a Fiorentina és a Genoa találkozója pedig hat gólt is hozott.

Udinese  Sassuolo  Sampdoria  Roma  Nagy Ádám  Milan

Serie A: Dzeko döntött, tapad a Roma a Juvéra

2017-01-22 22:57:25

A Roma 1–0-ra legyőzte a Cagliarit az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 21. fordulójának záró mérkőzésén.

olasz labdarúgás  Serie A  Roma  Edin Dzeko  Cagliari

Serie A: Simeone góljára néggyel válaszolt a Cagliari

2017-01-15 14:49:37

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság, a Serie A 20. fordulójában a Genoa hiába szerezte meg a vezetést a Cagliari vendégeként, 4–1-es vereséget szenvedett.

Serie A  Genoa  Cagliari

Serie A: a Milan kiszenvedte a sikert a Cagliari ellen – videó

2017-01-08 19:57:42

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 19. fordulójában az AC Milan 1–0-ra nyert hazai pályán a Cagliari ellen.

olasz labdarúgás  Serie A  Cagliari  AC Milan

Serie A: a Milan megint nem tudott betalálni az Atalantának

2016-12-17 17:21:48

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 17. fordulójában a Milan hazai pályán gól nélküli döntetlenre végzett az Atalantával.

olasz foci  Serie A  Milan  Empoli  Cagliari  Atalanta

Serie A: Hamsík egyedit alkotott, a Napoli klubcsúcsot állított be

2016-12-11 14:14:32

Dries Mertens és Marek Hamsík vezérletével a Napoli idegenben 5–0-ra kiütötte a Cagliarit az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 16. fordulójának első vasárnapi mérkőzésén.

Serie A  Napoli  Dries Mertens  Cagliari

Serie A: megszakadt a Chievo nyeretlenségi sorozata

2016-11-19 16:54:50

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 13. fordulójában a 36 éves Massimo Gobbi második félidő elején szerzett találata a hazai pályán játszó Chievónak három pontot ért a Cagliari ellen.

olasz foci  olasz bajnokság  Serie A  Chievo  Cagliari

Videó: a vér megfagyott a szurkolókban Joe Hart hibájánál

2016-11-05 21:05:43

A Torino kiütéses, 5–1-es győzelmet aratott a Cagliari felett az olasz labdarúgó-bajnokság 12. fordulójában. A torinóiak kapusa, Joe Hart 2–0-s vezetésnél a 36. percben hatalmasat hibázott, de az utolsó pillanatban meg tudta fogni a labdát.

olasz labdarúgás  Torino  Joe Hart  Cagliari

Serie A: az 1947–1948-as idény óta nem volt erre példa

2016-11-05 20:01:24

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 12. fordulójában a Torino 5–1-re legyőzte a Cagliarit.

olasz foci  Torino  Serie A  Cagliari

Serie A: magyarjai nélkül kapott ki a Palermo Cagliariban

2016-10-31 22:56:25

A Palermo labdarúgócsapata Balogh Norbert és Sallai Roland nélkül 2–1-es vereséget szenvedett a Cagliari vendégeként a Serie A 11. fordulójának záró mérkőzésén.

olasz foci  Serie A  Sallai Roland  Palermo  Cagliari  Balogh Norbert

Serie A: botrányos Inter-vereség, Nagyék kezéből kicsúszott a római győzelem

2016-10-16 16:56:08

Rómában, a Lazio ellen játszott 1–1-es döntetlent a Nagy Ádámot végig bevető Bologna a labdarúgó Serie A 8. fordulójában, az Internazionale kikapott otthon a Cagliaritól, ráadásul teljesen kiéleződött az ellenségeskedés a csapatkapitány Mauro Icardi és a szurkolótábor között. Nem született gól a Genoa–Empoli találkozón, a Sassuolo sokáig hátrányban volt, de fordított a Crotone ellen. Az esti mérkőzésen AC Milan 3–1-es győzelmet aratott Veronában a Chievo ellen.

Serie A  Sassuolo  Nagy Ádám  Mauro Icardi  Lazio  Internazionale

Serie A: nyert a Cagliari, de vajon mit akart a kapus?

2016-09-26 23:00:00

A Cagliari labdarúgócsapata egy hatalmas kapushibának köszönhetően 2–1-re nyert hazai pályán a Sampdoria ellen a Serie A 6. fordulójának záró mérkőzésén.