Találatok a Cagliari címkére

Találatok száma: 261

Olasz Kupa: az utolsó percekben jutott tovább az Atalanta

2019-01-14 19:30:18

A labdarúgó Olasz Kupa nyolcaddöntőjében az Atalanta az utolsó percekben szerzett két góllal jutott tovább a legjobb nyolc közé a Cagliari otthonában.

Olasz Kupa Cagliari Atalanta

Serie A: kikapott a Milan, BL-helyen maradt a Lazio

2018-12-22 13:00:09

A Lazio 3–1-re legyőzte a Cagliarit az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 17. fordulójában.

olasz foci Serie A Napoli Milan Lazio Fiorentina

Serie A: három pontot ért Milik mesteri szabadrúgása a Napolinak

2018-12-16 19:05:54

A Napoli hosszabbításban szerzett találattal 1–0-ra legyőzte a Cagliarit a Serie A 16. fordulójában.

olasz foci Serie A Napoli Cagliari Arkadiusz Milik

Serie A: kiderült, kik a felelősek Astori haláláért

2018-12-10 23:27:30

A Fiorentina csapatkapitánya, Davide Astori kora tavasszal hunyt el az Udinese elleni bajnokit megelőzően egy udinei szállodában, szívmegállás miatt, most a firenzei ügyészség két orvos felelősségét állapította meg.

szívroham szívinfarktus Fiorentina Davide Astori Cagliari

Serie A: a Roma a 95., a Lazio a 99. percben bukott pontokat

2018-12-08 20:06:16

Az AS Roma a 95. percben, kettős emberelőnyben maradt le a győzelemről a Cagliari otthonában az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 15. fordulójában. Este a Lazio drámai végjátékban szintén emberelőnybe került, a 96. percben vezetést szerzett Ciro Immobile tizenegyesével, de a Sampdoria a 99. percben Riccardo Saponara góljával pontot mentett.

Serie A Roma Lazio Cagliari

Olasz Kupa: két hazai, egy vendégsiker – igazi meglepetés nélkül

2018-12-05 22:25:22

A Novara és a Sassuolo pályaválasztóként jutott a legjobb tizenhat közé, míg a Cagliari Veronában győzött az Olasz Kupában.

Sassoulo Olasz Kupa Novara Chievo Cagliari

Serie A: duplázott az első félidő ráadásában, majd nyert a Torino

2018-12-02 16:42:26

A Genoa Romulo kiállítása miatt már a 28. percben emberhátrányba került a Torino otthonában, de ezek után is meg tudta szerezni a vezetést. Cristian Kouamé góljára azonban kétszer is válaszolt a hazai együttes: Cristian Ansalfi és Andrea Belotti is a 45. perc letelte után, ám még az első félidőben talált be az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 14. fordulójának vasárnapi játéknapján.

Udinese Torino Serie A Sassuolo Genoa Frosinone

Serie A: gól nélküli döntetlennel zárult a 13. forduló

2018-11-26 22:28:00

Nem született gól az olasz labdarúgó-bajnokság 13. fordulójának hétfői, záró mérkőzésén.

Torino Serie A Cagliari

Juventus: három fiatal olasz játékos is érkezhet

2018-11-13 12:15:44

Helyi lapértesülés szerint az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságot (Serie A) vezető Juventus három hazai futballistával erősítené meg a keretét.

olasz átigazolás Sandro Tonali Nicolo Barella Juventus Fiorentina Federico Chiesa

Serie A: csak egy pontot ért az 55 éve nem látott SPAL-rekord

2018-11-10 19:07:35

A SPAL már a 3. percben vezetést szerzett, de a Cagliari a hajrában megtréfálta a házigazdát, és kétgólos hátrányból három perc alatt kiegyenlített, így megszerezte az egyik pontot Ferrarában az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 12. fordulójában.

olasz labdarúgás Serie A SPAL Cagliari

Serie A: a 42. másodperctől vezetett, majd nyert is a Juve

2018-11-03 22:21:19

A Juventus hazai pályán 3–1-re legyőzte a Cagliarit az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 11. fordulójának szombat késő esti mérkőzésén, és megőrizte előnyét a tabella élén.

Serie A Juventus Cagliari

Serie A: idegenben született meg az első Frosinone-győzelem

2018-10-28 15:17:33

Leonardo Pavoletti ötödik bajnoki találatával és egy gólpasszával 2–1-es győzelemre vezette a Cagliarit az olasz labdarúgó-bajnokság 10. fordulójának vasárnapi mérkőzésén. Első győzelmét aratta a Frosinone, amely a SPAL vendégeként nyert 3–0-ra.

Udinese Spal Serie A Genoa Frosinone Chievo

Serie A: hajnalban apa lett, kialvatlanul mentette meg övéit

2018-10-21 20:21:50

Leonardo Pavoletti góljával a Cagliari pontot mentett (1–1) a Fiorentina vendégeként az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 9. fordulójának vasárnap kora esti mérkőzésén.

Serie A Leonardo Pavoletti Fiorentina Cagliari

Serie A: idegenben továbbra sem megy Nagy Ádáméknak

2018-10-06 15:50:39

A Cagliari 2–0-ra legyőzte a Nagy Ádámmal felálló Bolognát az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 8. fordulójában.

légiósok Serie A Nagy Ádám Cagliari Bologna

Serie A: belelendült az Inter, sorozatban harmadszor nyert

2018-09-29 22:24:15

Az olasz labdarúgó-bajnokság (Serie A) 7. fordulójának szombati utolsó mérkőzésén az Inter hazai pályán 2–0-ra legyőzte a Cagliarit.

olasz labdarúgás Serie A Inter Cagliari

Serie A: Gervinho hatalmas szólójával nyert a Parma – videó

2018-09-22 16:55:41

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 5. fordulójának szombati első mérkőzésén a Parma hazai pályán 2-0-ra legyőzte a Cagliarit.

olasz foci Serie A Parma Gervinho Cagliari

Serie A: Higuaín első gólja is kevés volt a Milannak

2018-09-16 22:16:03

A Milan 1–1-es döntetlent játszott a Cagliarival az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 4. fordulójának vasárnap esti mérkőzésén.

Serie A Milan Gonzalo Higuaín Cagliari

Serie A: Nagy Ádámot kiállították; az Inter kikapott a mumusától

2018-08-19 21:21:20

Az Internazionale 1–0-ra kikapott mumusától, a Sassuolótól az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) nyitó fordulójában. A Bologna hazai pályán 1–0-s vereséget szenvedett a SPAL-tól, a csereként beálló Nagy Ádámot a 89. percben második sárga lappal kiállították.

olasz foci légiósok Udinese Spal Serie A Sassuolo

Liverpool: Szalah és Alisson is azt tanácsolta a védőnek, hogy távozzon

2018-08-18 14:37:03

Pénteken jelentette be a Liverpool és a Cagliari Ragnar Klavan átigazolását. Az észt védő ezt követően elárulta, kikre hallgatott, amikor úgy döntött, hogy Olaszországban folytatja a pályafutását.